Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.380.053
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
9 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Moram reći da sam izuzetno razočaran temom ww2...lagani bf1.5 reskin i to je to...čekam 23. ali ovo je...nezz razočaravajuće

 Kakav reskin, jel ti znaš razliku između ww1 i ww2? Pa nisu ni slični a kamoli da će biti reskin nekakav, totalno drugačija bojišta, avioni u ww 1 i ww2 nebo i zemlja o tenkovima neću ni pričati. Čekaju nas kultna oružja iz ww2, i šta će tu biti reskin? Kada ta 2 rata nisu ni priblizno slicna po gotovo nicemu...

13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...

Moram reći da sam izuzetno razočaran temom ww2...lagani bf1.5 reskin i to je to...čekam 23. ali ovo je...nezz razočaravajuće

 Kakav reskin, jel ti znaš razliku između ww1 i ww2? Pa nisu ni slični a kamoli da će biti reskin nekakav, totalno drugačija bojišta, avioni u ww 1 i ww2 nebo i zemlja o tenkovima neću ni pričati. Čekaju nas kultna oružja iz ww2, i šta će tu biti reskin? Kada ta 2 rata nisu ni priblizno slicna po gotovo nicemu...

 

Samo da nebude previse run and gun ko npr. pljuce od assaulta u BF1 imaju veci rate of fire nego neke moderne puske

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Moram reći da sam izuzetno razočaran temom ww2...lagani bf1.5 reskin i to je to...čekam 23. ali ovo je...nezz razočaravajuće

 Ja se tješim da 2-3 godine ne rade običan reskin :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...

Moram reći da sam izuzetno razočaran temom ww2...lagani bf1.5 reskin i to je to...čekam 23. ali ovo je...nezz razočaravajuće

 Kakav reskin, jel ti znaš razliku između ww1 i ww2? Pa nisu ni slični a kamoli da će biti reskin nekakav, totalno drugačija bojišta, avioni u ww 1 i ww2 nebo i zemlja o tenkovima neću ni pričati. Čekaju nas kultna oružja iz ww2, i šta će tu biti reskin? Kada ta 2 rata nisu ni priblizno slicna po gotovo nicemu...

 

Samo da nebude previse run and gun ko npr. pljuce od assaulta u BF1 imaju veci rate of fire nego neke moderne puske

 Da slazem se, prvi automatico koji je bolestan haha. Samo neka dobro sve izbalansiraju i bit ce to super. 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Izgleda da da, dobro bolje se sad razočarat nego 23. još više kad vidiš i setting i trailer.

 

Ovako nekako prebiješ na pola.

 Ma meni i nije toliko bitno koji je settings u odnosu na sami gameplay koji su maximalno pojednostavili računajući od BF3 ka ovamo (BF2 neću niti spominjati)

Mislim da BF treba bit više hardcore a tu mislim na povećani recoil, sporije kretnje vojnika sa inercijom i da learning curve bude puno puno  veći nego sada. I definitivno smanjiti hud. Sad kad pucaš po nekome kao da tučeš po fiskalnoj kasi od silnih poena za kill, za assist, za vehicle destroy, za defend za kurac palac. Pola ekrana brojeva. Oči mi ispadnu zbrajajući.

Ali opet će ostati samo na pustim željama jer se BF1 previše dobro prodao.

Jedina stvar koja ih može poremetiti sa ove noob friendly igre je broj igrača nakon početnog hajpa kod BF1 i nadam se da će im početna prodaja biti na nivou lokalne birtije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 18:31 (MRSKI).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

 Da slazem se, prvi automatico koji je bolestan haha. Samo neka dobro sve izbalansiraju i bit ce to super. 

 

Uff da ali i Hellriegel kakv je bio na pocetku jao 

twice the pride double the fall
11 godina
offline
Battlefield V

znaci napokon se desilo ono sto sam ja jos 2016-te najavljivao

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...
BeLLicus kaže...

 Da slazem se, prvi automatico koji je bolestan haha. Samo neka dobro sve izbalansiraju i bit ce to super. 

 

Uff da ali i Hellriegel kakv je bio na pocetku jao 

 pa sad imaš automtico, SMG08, Tommygun, Onaj mali pištać. Više puški koje gaze na blizinu. Cilj balansa tamo je da assault bude kralj za close range.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...

Izgleda da da, dobro bolje se sad razočarat nego 23. još više kad vidiš i setting i trailer.

 

Ovako nekako prebiješ na pola.

 Ma meni i nije toliko bitno koji je settings u odnosu na sami gameplay koji su maximalno pojednostavili računajući od BF3 ka ovamo (BF2 neću niti spominjati)

Mislim da BF treba bit više hardcore a tu mislim na povećani recoil, sporije kretnje vojnika sa inercijom i da learning curve bude puno puno  veći nego sada. I definitivno smanjiti hud. Sad kad pucaš po nekome kao da tučeš po fiskalnoj kasi od silnih poena za kill, za assist, za vehicle destroy, za defend za kurac palac. Pola ekrana brojeva. Oči mi ispadnu zbrajajući.

Ali opet će ostati samo na pustim željama jer se BF1 previše dobro prodao.

Jedina stvar koja ih može poremetiti sa ove noob friendly igre je broj igrača nakon početnog hajpa kod BF1 i nadam se da će im početna prodaja biti na nivou lokalne birtije.

 opet se zamaraš kolko ljudi igra, kao da je to bitno. Squad i Rising Strom community je puno bolji od toksičnog Rainbow Six ili CSGO, a igra samo 1000-2000 ljudi dnevno.

 

Inače ove brojke su mali krive jer gledaju Rainbow Six Siege samo na steamu, a sigurno je duplo više igrača samo na Uplay-u jer je tako jeftinije.

 

Btw. Hardline i Cod 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...

Izgleda da da, dobro bolje se sad razočarat nego 23. još više kad vidiš i setting i trailer.

 

Ovako nekako prebiješ na pola.

 Ma meni i nije toliko bitno koji je settings u odnosu na sami gameplay koji su maximalno pojednostavili računajući od BF3 ka ovamo (BF2 neću niti spominjati)

Mislim da BF treba bit više hardcore a tu mislim na povećani recoil, sporije kretnje vojnika sa inercijom i da learning curve bude puno puno  veći nego sada. I definitivno smanjiti hud. Sad kad pucaš po nekome kao da tučeš po fiskalnoj kasi od silnih poena za kill, za assist, za vehicle destroy, za defend za kurac palac. Pola ekrana brojeva. Oči mi ispadnu zbrajajući.

Ali opet će ostati samo na pustim željama jer se BF1 previše dobro prodao.

Jedina stvar koja ih može poremetiti sa ove noob friendly igre je broj igrača nakon početnog hajpa kod BF1 i nadam se da će im početna prodaja biti na nivou lokalne birtije.

 opet se zamaraš kolko ljudi igra, kao da je to bitno. Squad i Rising Strom community je puno bolji od toksičnog Rainbow Six ili CSGO, a igra samo 1000-2000 ljudi dnevno.

 

Inače ove brojke su mali krive jer gledaju Rainbow Six Siege samo na steamu, a sigurno je duplo više igrača samo na Uplay-u jer je tako jeftinije.

 

Btw. Hardline i Cod 

 A jbte kuki koliko te plaćaju

Razlika između BF1 i COD je samo 2%

12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Mislim da BF treba bit više hardcore a tu mislim na povećani recoil, sporije kretnje vojnika sa inercijom i da learning curve bude puno puno  veći nego sada.

Nakon što smo vidjeli ovaj teaser, sličan komentar sam ja napisao kolegama na fejsu.

Ne zanima me setting, može biti i svemir u budućnosti, samo daj čim veći learning curve i sve će biti u redu.

+ BF1 nije imao niti jednu dobru mapu, a bez dobre mape nema ni dobrih fajtova kod B zastave.

 

Mada, sve vodi ka tome da će BF V biti reskin BF1, a to znači samo jedno, noob friendly igjica koja će mi dopizditi nakon 50 sati.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 A jbte kuki koliko te plaćaju

Razlika između BF1 i COD je samo 2%

 Ma mislio sam na to kolko im igrača ostalo trenutno, ne na pad ljudi. Već smo diskutirali o tome u BF1, nagli pad i onda jako usporilo i drži se stalno oko 20-25k.

 

Ništa osobno Mrski, samo komentiram prema grafu.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...

 A jbte kuki koliko te plaćaju

Razlika između BF1 i COD je samo 2%

 Ma mislio sam na to kolko im igrača ostalo trenutno, ne na pad ljudi. Već smo diskutirali o tome u BF1, nagli pad i onda jako usporilo i drži se stalno oko 20-25k.

 

Ništa osobno Mrski, samo komentiram prema grafu.

 Znaš da se lako naljutim ali ovaj ću ti put oprostiti

13 godina
offline
Battlefield V
fila2208 kaže...

može bit navlakšua...ali opet...čini mi se da je ww2...

 

Moguće da je navlakuša. Ima neki zvuk u pozadini, ko da mech hoda. Il horror :D.

 

Ili ništa : P.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 19:34 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Mislim da je preoptimistično očekivati da je navlakuša s obzirom na naočale, "zastave" timova i komentare nekih jačih youtubera, tako da izgleda da nas čeka WW2...

Ak bude dobro odrađeno, bit će solidan materijal za peglat koju godinu, a nakon toga bi bio red da dobijemo Bad Company 3...

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
Mada, sve vodi ka tome da će BF V biti reskin BF1, a to znači samo jedno, noob friendly igjica koja će mi dopizditi nakon 50 sati.

 Iskreno mislim da je tako.

Davno sam rekao problem ove igre je samo EA i niko više. Pa zašto se ne bi potrudli da naprave da barem malo bude kompetitivnije, da ima neko događanje nešto, a ne ovako upani na server i taslači

Jebeni gwent ima turnire i comunnity, kompetitivnost a oni nemaju.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
15 godina
offline
Battlefield V

I westie isto potvrdio.

 

Nego izgleda da je onaj Drakesden leaker pogodio opet, a i nisam znao da je lik Hrvat. On i njegov kolega napravili koncept za squad screen

Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

, a i nisam znao da je lik Hrvat. 

 LOL :D Ozbiljno?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Jack Sparrow kaže...

, a i nisam znao da je lik Hrvat. 

 LOL :D Ozbiljno?

 

14 godina
offline
Battlefield V
Sjedi 1
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...

Moram reći da sam izuzetno razočaran temom ww2...lagani bf1.5 reskin i to je to...čekam 23. ali ovo je...nezz razočaravajuće

 Kakav reskin, jel ti znaš razliku između ww1 i ww2? Pa nisu ni slični a kamoli da će biti reskin nekakav, totalno drugačija bojišta, avioni u ww 1 i ww2 nebo i zemlja o tenkovima neću ni pričati. Čekaju nas kultna oružja iz ww2, i šta će tu biti reskin? Kada ta 2 rata nisu ni priblizno slicna po gotovo nicemu...

 Kompić, bf1 je izmišljena igra s 5 pušaka od kojih su napravili 50 varijanti i od toga su 52 puške eksperimenti iz kojih nije pucano. 

Ako bude kako se bojim da bude, dobit će igru koja ima feeling kao bf1, a to se meni i 90% ljudi ovdje koji su odustali od igre ne sviđa. Bf1 je zalutao, izgubio onaj čar i feeling bf-a.

 

Možda se varam, možda će igra bit tako jebeno složena, i takav osjećaj da nas vrati u dobra stara vremena, ali sumnjam. Neki koji su uški u bf hype train sa bf1 i svidio im se, razmijem entuzijazam, ali pogledaj reakicje ekipe tu u temi, svih mahom bf veterana nisu baš oduševljeni.

Neću vajnat unaprijed, 23. ćemo znati više, pa onda mogu službeno počet srat po igri, a kuki i cyber me demantirati. Živi bili pa vidjeli :)

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...

Izgleda da da, dobro bolje se sad razočarat nego 23. još više kad vidiš i setting i trailer.

 

Ovako nekako prebiješ na pola.

 Ma meni i nije toliko bitno koji je settings u odnosu na sami gameplay koji su maximalno pojednostavili računajući od BF3 ka ovamo (BF2 neću niti spominjati)

Mislim da BF treba bit više hardcore a tu mislim na povećani recoil, sporije kretnje vojnika sa inercijom i da learning curve bude puno puno  veći nego sada. I definitivno smanjiti hud. Sad kad pucaš po nekome kao da tučeš po fiskalnoj kasi od silnih poena za kill, za assist, za vehicle destroy, za defend za kurac palac. Pola ekrana brojeva. Oči mi ispadnu zbrajajući.

Ali opet će ostati samo na pustim željama jer se BF1 previše dobro prodao.

Jedina stvar koja ih može poremetiti sa ove noob friendly igre je broj igrača nakon početnog hajpa kod BF1 i nadam se da će im početna prodaja biti na nivou lokalne birtije.

 

Ja mislim da previse koristis rijec "mislim"!🤔

12 godina
offline
Battlefield V

@Jack Sparrow @Mrski

 

Kužite da EA-u niti nije u interesu da se BF igra predugo. Serveri koštaju, nek ljudi lijepo kupe igru, pomalo premium/DLC-ove i nek se gone ča. Kako su stvari bile postavljene do sada, sa prekasnim/zasranim najmom servera te uz nikakvu implementaciju mikrotransakcija, sve te silne stotine hiljada igrača po drugim igrama bi u BF-u bile samo trošak i gnjavaža.

 

EA nije blesava firma, pokušat će ogulit ekipu kako budu mogli, dosadašnji  model se lagano istrošio. Već je rečeno da će biti igra kao servis, obećali su investitorima nekakav natjecateljski dio svega toga, siguro će ići agresivno i sa mikrotransakcijama, i taj dio me zapravo najviše zabrinjava. Star wars franšiza je  jaka sama po sebi, neće propast samo tako, i kao takva bila savršen poligon za testiranje koliko govana ljudi mogu pojest, odnosno koliko daleko mogu ići. Mislite da im se to obilo o glavu? Nije. E sad, vjerojatno neće prodavat metke za Thompsona, ali,...

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...

Moram reći da sam izuzetno razočaran temom ww2...lagani bf1.5 reskin i to je to...čekam 23. ali ovo je...nezz razočaravajuće

 Kakav reskin, jel ti znaš razliku između ww1 i ww2? Pa nisu ni slični a kamoli da će biti reskin nekakav, totalno drugačija bojišta, avioni u ww 1 i ww2 nebo i zemlja o tenkovima neću ni pričati. Čekaju nas kultna oružja iz ww2, i šta će tu biti reskin? Kada ta 2 rata nisu ni priblizno slicna po gotovo nicemu...

 Kompić, bf1 je izmišljena igra s 5 pušaka od kojih su napravili 50 varijanti i od toga su 52 puške eksperimenti iz kojih nije pucano. 

Ako bude kako se bojim da bude, dobit će igru koja ima feeling kao bf1, a to se meni i 90% ljudi ovdje koji su odustali od igre ne sviđa. Bf1 je zalutao, izgubio onaj čar i feeling bf-a.

 

Možda se varam, možda će igra bit tako jebeno složena, i takav osjećaj da nas vrati u dobra stara vremena, ali sumnjam. Neki koji su uški u bf hype train sa bf1 i svidio im se, razmijem entuzijazam, ali pogledaj reakicje ekipe tu u temi, svih mahom bf veterana nisu baš oduševljeni.

Neću vajnat unaprijed, 23. ćemo znati više, pa onda mogu službeno počet srat po igri, a kuki i cyber me demantirati. Živi bili pa vidjeli :)

 

 Već ti je BF4 imao dosta toga izmišljenog i samo prototip stvari. Čak i BF3. Ne ko BF1 ali je ima. Odnosno sve puške su bila napravljene, ali neke nisu bile korištene. Recimo Bar i par novih stavčica je došlo na frontu, ali je taman rat završio.

 

Trenutno bez da brojimo varijante puški, nego baš samo origan puške, pištolje i ono što pilot i tenkist mogu nositi ima ja mislim oko 80 različitih puški. Možda i više sad sa dodavanje tommy guna. Ako brojim varijante onda je oko 140.

 

BF4 recimo za usporebu ima 95 puškica.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 21:10 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Battlefield V

Meh, opet bude kita a ne BF, setting sam po sebi je uredu, ali u ovom slučaju WW2 nakon WW1 znači običan reskin u kojem će moći opravdati 85% pljuca koje su natrpali u BF1...Nadam se čudu u ovih par dana, iako bi bilo pametnije da se samo pomirim s činjenicama kaj se tiče smjera u kojem plovi ovaj serijal.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Perki kaže...

@Jack Sparrow @Mrski

 

Kužite da EA-u niti nije u interesu da se BF igra predugo. Serveri koštaju, nek ljudi lijepo kupe igru, pomalo premium/DLC-ove i nek se gone ča. Kako su stvari bile postavljene do sada, sa prekasnim/zasranim najmom servera te uz nikakvu implementaciju mikrotransakcija, sve te silne stotine hiljada igrača po drugim igrama bi u BF-u bile samo trošak i gnjavaža.

 

EA nije blesava firma, pokušat će ogulit ekipu kako budu mogli, dosadašnji  model se lagano istrošio. Već je rečeno da će biti igra kao servis, obećali su investitorima nekakav natjecateljski dio svega toga, siguro će ići agresivno i sa mikrotransakcijama, i taj dio me zapravo najviše zabrinjava. Star wars franšiza je  jaka sama po sebi, neće propast samo tako, i kao takva bila savršen poligon za testiranje koliko govana ljudi mogu pojest, odnosno koliko daleko mogu ići. Mislite da im se to obilo o glavu? Nije. E sad, vjerojatno neće prodavat metke za Thompsona, ali,...

 I ne baš. 

 

Svi sad idu ka stilu "live service" modela za igre, slično kao i Rainbow Six Siege, PUBG te dosta free to play igri, kao WoT, War Thunder itd. Uglavnom igra koje nemaju kraja nego dugo updateaju. Prednost toga im što ne moraju raditi igru od nule svaki put, nego samo mjenjaju i nadograđuju već napravljenu igru. Izrada od nule košta više i traži više vremena, te marketing svaki put povuće za sobom dosta love. Da baš žele da odmah krepa nebi BF4 i sad BF1 updateali 2 godine i ubacivali nove stvari besplatno čak i nakon DLCeva.

 

Da serveri koštaju, ali pogledaj kome idu te pare od rentanja servera za BF1? Tako je EAu. Već je potvrđeno da će BF V biti live service model. Tako da možda preuzimaju taj model od rainbow sixa, pa napraviti takozvane sezone gdje stalno updateaju igru. A pare im lagano kaplju svaki mjesec kroz nekakve mikrotransakcije, season passove.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 

 Već ti je BF4 imao dosta toga izmišljenog i samo prototip stvari. Čak i BF3. Ne ko BF1 ali je ima. Odnosno sve puške su bila napravljene, ali neke nisu bile korištene. Recimo Bar i par novih stavčica je došlo na frontu, ali je taman rat završio.

 

Trenutno bez da brojimo varijante puški, nego baš samo origan puške, pištolje i ono što pilot i tenkist mogu nositi ima ja mislim oko 80 različitih puški. Možda i više sad sa dodavanje tommy guna. Ako brojim varijante onda je oko 140.

 

BF4 recimo za usporebu ima 95 puškica.

 Ajmo se uozbiljit. Bf4 koji je ono wannabe neki moderni to futurstic shooter i bf1 is 1918 s oružjem koje nikad iz laba nije izašlo.

140 pušaka, znači 9 varijacaija iste puške je drukčija puška. Nice try, ali meni nije. Pokušali su od toga ww1 napravit nešto zabavno i zanimljivo, a sadržaja tu nema, samo su ga razvodnili i uvalili.

Svaka čast, ali tih 95 iz bf4 su bar različiti skinovi pušaka ako već nisu isti statsi, to je opet nešto.

 

manje je više, to je bf3 i bc2 dobro pogodio, model balansiranja iako je m16 bio jeben, ali imao si jebenih puškica za situacije i znam da sam po mapama znao mijenjat puške, baš radi igranja na njihovu snagu, u bf1 to štao sam igrao me tako bolio rac što sam uzeo sve je manje više bilo smeće :)

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
offline
Battlefield V

hmm ajmo biti realni, da su isli na neku ralisticnost i autenticnost iz ww1 pa igra bi bila spora i troma u 3pm

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Mene isto živo zanima koliko su leak-ovi bili istiniti. Također, zanima me kome će Antrax popušiti, Cyberu ili Kukyju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Previse serete na malo pusaka, previse pusaka, malo skinova, previse attachmenta, iste puske sami drugi setup....ne bi da igrate se sa Ken i Barbie.

 

Pa onda WW1 setting nista ne valja, BF V ce biti reskin od BF1,  BF4 bio zakon, a po istom bilo drvlje i kamenje da je to reskin ilitiga BF3.5

 

BF1 nije pravi BF - a jesam se toga naslusao za BC2, a sam pet kuna svaki puta ubacio u kasu prasu dok je trajao BC2 bio na peeku , obogatio bih se.

BF3 nije pravi BF jer nema commandera.

BF4 ima commandera za kurac, pa j3beno je OPPPP!!

 

Nijedan, osim BC2 i rusha, nije donio neki fundamentalni pomak u gameplayu vec je samo sa tim priglupim contentom drzao u zivotu igru.

Od svih stvari mogucih oni stave ticket bleed da ide u plus u B1🙄

 

 

Dok je bilo ljudi za igranje valjalo je, kad se zasitilo nitlo nije ostao igrati. Zasto? Jer svaka je od njih bila zaqurac kad igras sam. I da se razumijemo pricamo o rushu ili cq large jer ovo ostalo je varijacija na temu.

 

Radosno ocekujem BF V pa sta bude bude. Ako nis drugo, uvijek cu moc otic u Mostar, Ivanec, Varazdin, Zadar, Split, a bogami i Dragicinu i popit pivo s nekim squadijem. 

Moj PC  
16 0 hvala 3
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice