BUG Online Game Server - BF:BC2 zaključana tema

poruka: 1.338
|
čitano: 303.856
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield: Bad Company 2, BUG Online mumble voice server
16 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF:BC2
U Hrvatskoj neću sigurno, to je jedino sigurno na svijetu. :)
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF:BC2
Danny_HR kaže...
U Hrvatskoj neću sigurno, to je jedino sigurno na svijetu. :)

Ma nema do Frankfurta.

Osobno nikad nisam imao problema s nijednim serverom koji je bio lociran tamo, a ping uvijek oko 50.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

Dragi prijatelji i suigrači.

Za 10 dana, 17. travnja, ističe najam servera. Ukoliko ima zainteresiranih koji bi htjeli sudjelovati u troškovima za održavanje servera nek mi se jave na privatnu poruku pa će dobiti podatke za uplatu.

 

Iako možda više nije potrebno, želim još jednom naglasiti da nitko nije obavezan sudjelovati i ne-sudjelovanje vam neće ometati igru na server, a oni koji doniraju puno će pomoći.

Isto tako naglašavam da čak i u slučaju da donacija ne bude, server ide dalje. :)

 

Unaprijed zahvaljujem svim zainteresiranima.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2011 22:58 (Danny_HR).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

Svaka čast na svemu do sad ali mogu samo reci da se server polako prazni sve vise i vise.

 

Potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF:BC2
forzzuk kaže...

Svaka čast na svemu do sad ali mogu samo reci da se server polako prazni sve vise i vise.

 

Lijepo je vrijeme vani.....{#}

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

Meni se nekak čini da server više ni vikendom nije pun kak je znao biti. Nije samo ljepo vrijeme krivo, razilaze se ljudi i na druge igre. Pa ne znam kolko ima smisla produživati.

Trebalo bi nabacit bar još 2-3 nove mape da se zadrže igrači do 11 mjeseca.

 

Ali ak se već odlučite na produživanje nek mi netko pls na PP napiše kakva je procedura, dal ima kakva standardna suma koja se donira i tome sl.

 

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Online Game Server - BF:BC2
perkoxcar kaže...
forzzuk kaže...

Svaka čast na svemu do sad ali mogu samo reci da se server polako prazni sve vise i vise.

 

Lijepo je vrijeme vani.....{#}

Naravno,nije kao zimi kad ako imas opciju izać ili zaigrat,opcija odjednom nestaje kad razmisliš o smrzavanju.

On topic:

Realno gledajuci,moze se ocekivati sve manje ljudi kako lito dolazi.

Steta ekipi koja je do sad plaćala uzimati najam napamet bez nekakvog generalnog dogovora/ankete o buducem igranju.

Potpis.
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

Gle, ja bi igrao ali mi je tlaka.

 

Prvo moram uključiti cheat koji mi otežava ciljanje, onda cheat koji me usporava, pa još cheat koji mi smanjuje vidljivost i FOV isto moram smanjit skroz. Tek tada imate neke šanse protiv mene, a znaš ti kolka tlaka je to sve složit?{#}{#}

 

Nisam ovaj tjedan imao vremena, al budem dolazio sa ekipom sljedeći tjedan.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF:BC2

da...a ja jos pored svega toga moram dovest struju do svoje kuce,da bi mogao uopce upalit kompjuter i monitor,jer cijelo vrijeme igram bez kompjutera,a to je jos vec tlaka{#}

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
13 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

1 dan u tjednu barem da bude Vietnam.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF:BC2
J0hnny kaže...

1 dan u tjednu barem da bude Vietnam.

Bio je prije dva dana u tjednu. Nitko ga nije igrao, pa je server bio još prazniji. Zato ga i više nema.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
14 godina
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

U zadnje vrijeme jedino stalno popunjeni serveri su HC serveri i specijalizirani na pojedine mape 24/7 sa velikim tiketima. Imam u favoritima još jedan hrvatski server koji je HC, i na njemu navećer rijetko ima mjesta. Možda da se malo razmisli o nekim promjenama pa bi bilo opet interesantno dolaziti na naš server.

Kendo
Moj PC  
1 1 hvala 1
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

Ne bih se fokusirao na HC ni na jednu mapu, jer sumnjam da bi se moj izbor sviđao ostalima.

A što da izbacimo CQ? Pa da ostane samo Rush i da izbacimo određene mape koje su "dosadne"?

 

S druge strane to odbija one koji vole više vozila, jer u Rushu se tek ponekad naleti na heli, više od par vozila i sl...

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

Po meni su najpopularnije mape hevy metal i atacama baš zato što imaju vozila i to je najsličnije prijašnjim BF. Još kad se to spoji sa večim tiketima i ne nužno HC prava koljaža koja traje po dva sata i na kraju hrpetine bodova jer se skupi dosta pinova zbog dužine trajanja igre.

Kod nas meć prekratko traje, ima puno generala koji su večinom u jednom timu i to izgleda jadno za nekog ko naleti na server i izgine ko budala.

Mislim da bi samo povečanje tiketa poboljšalo i posječenost serveru od strane igrača koji nisu u ovom forumu, a i mogao bi se bolje uređivati balans u toku duže igre.

Nemoj izbacivati mape i modove nego povečaj broj tiketa bar na 500.

Kendo
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2011 11:00 (Kendo).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF:BC2

da bi dobio konkretnije odgovore,napravi velku anketu i pozovi sto vise ljudi,prvo za koji tip (cq ili rush) i onda za mape...meni heavy metal smeta bas iz razloga sto je preogromna i 500 ticketa na njoj,kad server i nije pun,je previse,nemojte me krivo shvatit,volim ja velke mape,al ova je prevelika,pogotovo kad se nadju pirat+ dado u helicu ili jos gore sandman i tihi,onda samo oni i lete u helicima jer jedini i mogu nesto napravit,a to drugoj ekipi bas i nije zabavno,iako je super osjecaj kad ih skines,al sta ti to znaci kad za pola minute se opet spawna helic i onda opet si u istim mukama....al to sam samo ja,dalje nek se izjasnjavaju ljudi

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
14 godina
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

Ne tražim ja odgovore nego razmišljam kako privuči i neke druge igrače na naš server. Pogledaj kad izlistaš servere koji su konstantno puni, a koliko se meni čini to su oni sa puno tiketa ili HC ili specijalizirani za neka oružja. A kad je server pun i tokom dana znači da ljudima odgovaraju takve postavke, i naravno onda se nađe i još nekih letača koji mogu i pješčanog skinuti sa helijem a i mi čemo imati vremena da ga potegnemo vadasom.

Kendo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF:BC2

pa dobro,al svejedno,nemozes te odluke(koja ce mapa,bit,koji mod itd.) stavljat u ruke jednog ili 2 covjeka,nego treba sto vecu i opsirniju anketu pa bi se onda po tom moglo nesto i slozit,jel?

 

 

a sad,svatko ima drukciji ukus i tu ce bit tesko napravit neki sweet spot,meni pase bilo kako samo da nije te proklete hevy metal mape {#}

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

Da, al da su Heavy metal i Atacama najpopularnije jednostavno nije istina. Imaš servera za sve, samo zavisi kakav tip borbe koga zanima.

Ima masa servera koji vrte npr. samo Oasis CQ, Valparadiso RUSH i Lagunu Presu RUSH baš zato jer su mape manje, usmjerene na pješadiju i imaju samo par vozila. I tamo također uvijek bude makljaža. Ja bi čak rekao veča nego na Heavy Metalu i Atacami jer su mape manje pa ima puno manje praznog hoda.

 

A i za podizanje popularnosti je malo prekasno. Ljudi imaju svoje favorite liste i drže se njih. Znam za jedan bugarski server kojem je jedina razlika u odnosu na BUG da ima kill-cam uključen a prazan je jedino kad se iz nekog bedastog razloga prebaci u Squad DM mod.

 

lollik91 kaže...

pa dobro,al svejedno,nemozes te odluke(koja ce mapa,bit,koji mod itd.) stavljat u ruke jednog ili 2 covjeka,nego treba sto vecu i opsirniju anketu pa bi se onda po tom moglo nesto i slozit,jel?

Zapravo možeš, samo jedan čovjek je glavni admin :P.

 

lollik91 kaže...

a sad,svatko ima drukciji ukus i tu ce bit tesko napravit neki sweet spot,meni pase bilo kako samo da nije te proklete hevy metal mape {#}

 

I da slažem se taj Oasis RUSH definitivno treba izbaciti. {#}

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2011 12:07 (ZC_Someone).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF:BC2
ZC_Someone kaže...

Zapravo možeš, samo jedan čovjek je glavni admin :P.

ma taj covjek mi moze onda polizat supak {#}

 

nikad nije kasno za poboljsanja...samo se treba dogovorit i to je to

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
13 godina
protjeran
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

ja se slazem sa kendom u vezi svega {#}

Kaj Dinamo?
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

Evo pogledajte sad hrvatski server =CBC= ... , pun ko čep i čeka se na mjesto a naš prazan.

Kendo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

Mislim da treba ponuditi nešto novo na serveru koji je ionako postao generalski manje-više.

Pun je svega par sati jednom u danu,ista rotacija i broj ticketa vec dugo.

Bilo kakva promjena bi bila dobrodošla.

Vidio sam jedanput rang listu,neko je bacio link...od mali milijun igrača se zadržalo svega 40ak redovitih,ispravite me ako grijesim.

Primjer zabavnog servera mi je onaj =E= Boobies and Beer (hehe),

imaju nekoliko servera,valpariso rush only,mixed mode port valdez-atacama...i konstantno je pun.Imaju nekakav svoj klan tako da je prakticki uvijek zagarantirana makljaža.

Možda bi bilo dobro za promjenu zamjeniti raznovrsnost sa dobro odabranim i uhodanim mapama i modovima.

Kao što se reklo,uz maleni broj ticketa i pretežito velikim brojem jakih igrača,čak i dobro balansirane partije na dobrim mapama završe prebrzo i onda znam da recimo tu večer neću više viditi laguna presu a osjeti se da su svi uživali u igri.

 

 

Potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

Sam setup nije generalno presudan, presudno je to što ta ekipa ima nekoga tko se trudi puniti server.

CBC ekipa svako jutro uđe na server da bi ga napunila. To je jedini način da se server učini popularnim. Dolaskom na server prvi put u 20 sati se to ne može.

 

Sve iza 18 sati je prekasno za bilo kakvo punjenje i populariziranje servera. S vremenom se ekipa navikne i puni se server sam od sebe, to jednostavno tako ide. Ne govorim ovo bez veze, već iz višegodišnjeg iskustva u hostanju servera za razne igre.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
2 0 hvala 0
16 godina
online
BUG Online Game Server - BF:BC2

Moja preporuka je da server postane samo Rush, a od mapa: Port Valdez, Valparaiso, Isla Inocentes, Nelson Bay i Arica Harbor.

I'm just sayin'
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF:BC2
Kendo kaže...

Evo pogledajte sad hrvatski server =CBC= ... , pun ko čep i čeka se na mjesto a naš prazan.

Ma to njubova uvijek ima više nego elite. Još je i k tome FF isključen. Je**š takav HC. To je njubfest all the way.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2011 15:48 (ZC_Someone).
15 godina
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

stavi hevi metal,više tiketa,brže spavnanje vozila i ljudi onda je to koljaža sa mašinerijom non stop,bez base rapea odlična u zadnjicu

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2011 15:56 (dery).
Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Online Game Server - BF:BC2
ZC_Someone kaže...
Kendo kaže...

Evo pogledajte sad hrvatski server =CBC= ... , pun ko čep i čeka se na mjesto a naš prazan.

Ma to njubova uvijek ima više nego elite. Još je i k tome FF isključen. Je**š takav HC. To je njubfest all the way.

Ne znam dal si bio na serveru, ne sjećam se da sam te viđao, ali FF je uključen, bilo bi smiješno da nije, i gore je auto-kick za 3 teamkilla.

 

A za njubare, je8iga, ima ih posvuda {#}

=CBC= Team | www.crobadcompany.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2011 16:15 (thesekiman).
14 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF:BC2
ZC_Someone kaže...

Ma to njubova uvijek ima više nego elite. Još je i k tome FF isključen. Je**š takav HC. To je njubfest all the way.

od kad su iskljucili ff?

 

ja kad sam igrao zadnji put tamo,sve je bilo normalno...sto se tice hc moda

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
14 godina
offline
BUG Online Game Server - BF:BC2

Ne znam baš za tu heavy metal mapu, jer koliko vidim kad je ona server se prazni, barem odlazi ekipa s mumbla. 

A i malo mi je glupo da se mape u conquestu dvaput ponavljaju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2011 17:26 (Spyware).
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF:BC2
Spyware kaže...

Ne znam baš za tu heavy metal mapu, jer koliko vidim kad je ona server se prazni, barem odlazi ekipa s mumbla.

Meni uopće nije loša, znam jednom mjesečno odigrati rundu s 1000 ticketa.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield: Bad Company 2, BUG Online mumble voice server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice