COD4 i "noobovi"

poruka: 181
|
čitano: 33.540
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
RE: COD4 i "noobovi"

Pa med+ je malo jace od medium, medium ++ je jos malo ja ce od obicnog med....

ides logikom

pa procjenis kako sam igras - ako cesto  imas skorove sa 10-15kill na promod s&d onda si ajmo rec medium

veliki pozdrav naxeemu legendi :)
15 godina
protjeran
offline
RE: COD4 i "noobovi"
hellraiser1110 kaže...

Evo jedno pitanje, znam da nije povezano potpuno, ali da ne otvaram novu temu. Kako da ja kažem nekome koji sam skill u cod4?

nikako

to je jedna od gluposti koju su klinci izmislili jer je noob postala dosadna poštapalica, više nisi noob nego low (misli se na skill)

ne brini za to...kaj koga briga, ako je klan u pitnaju reci im da te testiraju, a gluparije ostave postrani

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
doxy kaže...
hellraiser1110 kaže...

Evo jedno pitanje, znam da nije povezano potpuno, ali da ne otvaram novu temu. Kako da ja kažem nekome koji sam skill u cod4?

nikako

to je jedna od gluposti koju su klinci izmislili jer je noob postala dosadna poštapalica, više nisi noob nego low (misli se na skill)

ne brini za to...kaj koga briga, ako je klan u pitnaju reci im da te testiraju, a gluparije ostave postrani

Ma to sam i ja mislio nego čisto da se informiram. Stvarno previše klinaca od 14,15 godina igra ovu igru koji se prave da su popili svu pamet svijeta.

Potpis
14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

lol,noob,low,stfu,wtf,omfg,kemper,bezrazložni kick jer si nekog naživcirao što si ga ubio tri puta zaredom a samo zato jer je on glup i trži ko mazga bez glave,perkovi,i plače djece su me odvukli od ove igre

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2009 13:46 (Suvre).
 
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
COD4 i "noobovi"

to te nemože od igre izvući jer takvi idioti su u svakoj igri

jedino možeš promijeniti server ili isključiti internet, jer je to jeidni način izbjeć takve morone i gluposti

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Ma samo Promod i tamo ti niko ne može srat, jer su većinom normalni i stariji igrači.

Potpis
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Suvre kaže...

lol,noob,low,stfu,wtf,omfg,kemper,bezrazložni kick jer si nekog naživcirao što si ga ubio tri puta zaredom a samo zato jer je on glup i trži ko mazga bez glave,perkovi,i plače djece su me odvukli od ove igre

e baš sam i zbog toga i zbog ogromnog broja citera deinstalirao igru...

16 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"
system kaže...
Suvre kaže...

lol,noob,low,stfu,wtf,omfg,kemper,bezrazložni kick jer si nekog naživcirao što si ga ubio tri puta zaredom a samo zato jer je on glup i trži ko mazga bez glave,perkovi,i plače djece su me odvukli od ove igre

e baš sam i zbog toga i zbog ogromnog broja citera deinstalirao igru...

...i zbog toga sto je nisi ni platio...

I'm the cream of the crop, I rise to the top I never eat a pig 'cause a pig is a cop Or better yet a Terminator, like Arnold Schwarzenegger Try'n to play me out like as if my name was Sega
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
ukay1000 kaže...
system kaže...
Suvre kaže...

lol,noob,low,stfu,wtf,omfg,kemper,bezrazložni kick jer si nekog naživcirao što si ga ubio tri puta zaredom a samo zato jer je on glup i trži ko mazga bez glave,perkovi,i plače djece su me odvukli od ove igre

e baš sam i zbog toga i zbog ogromnog broja citera deinstalirao igru...

...i zbog toga sto je nisi ni platio...

platio i obriso

16 godina
offline
COD4 i "noobovi"

Onda donirajte meni ako ih nezelite igrati a platili ste ih. Bolje da poklonite nekome kome treba nego da vam skuplja prasinu na....necemu. :))

I'm the cream of the crop, I rise to the top I never eat a pig 'cause a pig is a cop Or better yet a Terminator, like Arnold Schwarzenegger Try'n to play me out like as if my name was Sega
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Na serverima ces tesko nac nekog PRO.a. Med + ti je recimo treci na nekom dobrom serveru, a med++ su ti prvi i drugi. Recimo.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Sum_of_all_fears kaže...

Sinoć sam igrao CoD4 u MP-u i naletio na jedan mali problem. Igramo mapu Backlot i ja sam snajperist - imam Dragunov SVD i Claymore mine - nikakvi drugi perkovi. Na slici vam je označeno brojevima gdje sam sve bio. Idemo od početka.

 

Odmah nakon spawnanja, trčim u smjeru Construction sitea (1.) i tamo postavljam dvije mine - jedna lijevo od stepenica, taman da neki nesretnik dotrči gore i pogine u pokušaju da me se rješi i druga mina tamo desno kod ljestvi kako bi se eliminiralo onog koji dolazi po mene. Ja tako fino čučim u zgradi 10ak sec i počnu nalijetati marinci. Nakon 4 killa, pakiram kofere, uzimam pištolj i krećem niz stepenice. Nisam ni krenuo, na stepenice naleti jedan marinac i pogine od mine. Ok, pokupim njegovu pilu (SAW) i još malo čekam ako netko ne naleti (10ak sec). Čujem eksploziju iza sebe, druga mina ubila još jednog marinca. Krenem niz stepenice i ubijem još 2 marinca i krenu poruke - noob, stop putting claymores, hrpa uvreda i konačno /callvote kick za mene.

 

Glasovanje failed, krećem u smjeru 2 - u međuvremenu me ubije helikopter najglasnijeg gada na mapi. Ok, nema veze, spawnam se opet i krećem natrag u smjeru 2 (turret house). Postavljam minu na ulaz u kuću, lagano dopuzam do prozora, ubijem jednog marinca na prozoru Center House. Uzmem montirani M249 i čekam 5-6 sec. Odjednom ispred mene dolje jedno 4-5 marinaca. Njih pokosim sa M249, pustim strojnicu u legnem na pod. 10ak sec kasnije, eksplozija mine na ulazu u kuću. Opet noob i uvrede, i počnu u kuću ulijetat flashbangovi i granate. istrčim van. skine me snajper i spawnam se na construction siteu (1.). brže gore, dragunova van i bez postavljenih mina skidam bandu u Saddamovoj kući (označeno je na sliki - Saddam's house). Ubiju me iz The forta, i opet /callvote i vređenje da sam noob. Ja napišem par lijepih riječi i disconnectam se sa servera.

 

Oni su mene proglasili noobom jer koristim claymore - svaki snajperist sa imalo mozga u glavi će osigurati svoj položaj. Nisam kemper - na svakoj poziciji sam bio maksimalno 40ak sec - a onda il bježim il poginem. Ovaj luđak iz marinaca, trči sa 3xfrag, baca ih preko pola mape i misli da je pametniji od tebe. Znate i sami, na početku lete granate s neba ko kiša. A ja, malo razmislim, popnem se u kakvu kuću, osigueram položaj sa 2 mine i nadam se da neće nitko bacit bombu meni u sobu. WH koristi jako puno igrača i još glasuju kod izbacivanja onas "noobova" koji su stavili mine kako bi zaštitili svoje područje djelovanja. To je team deatmatch (TEAM) i ako ćemo biti pošteni - uzmi 2-3 igrača sa sobom, očisti kuću u kojoj sam ja sam bez imalo problema - 2 flashbang u kuću, 1 granatu i 2 čovjeka upadaju sa automatskim oružjem. Snajperist je gotov kako god se okrene - nema potrebe vikati noob i kickati ga van. Mape su napravljene da se smanji kempanje - svaka kuća ima barem 2 ulaza i 2 prozora. Osim što se može pucati kroz te prozore na neprijatelja, isto tako se može tog neprijatelja istjerati van uporabom taktike a ne /callvote.

 

Što je smisao ovog posta? Ne vičite na ljude da su noobovi ako se znaju snaći. Noob korisit GL i Marty zajedno i zalijeće se napamet tamo gdje UAV pokaže najviše crvenih točkica. tako radi par puta, onda skuži da to ne ide, uključi WH i napreduje do levela 55 dok si reko keks. K/D ratio je preko 2.0..... Nemojte kickat ljude koji se znaju osigurat, nemojte glasovati na bezvezna kickanja (ako piše da taj_i_taj korisit WH, GL, LS ili nekako drugačije krši pravila servera onda ga kickajte) i kvragu, ogranizirajte se. Igramo Team Deatmatch. Nadam se da ste me shvatili....

 

EDIT: nije sliku prebacilo

 

 

 

otkud ti slika od mape ako smijem pitat

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
franky kaže...

Na serverima ces tesko nac nekog PRO.a. Med + ti je recimo treci na nekom dobrom serveru, a med++ su ti prvi i drugi. Recimo.

Šutim

15 godina
odjavljen
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Marsel kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

 

 

otkud ti slika od mape ako smijem pitat

 

 

 

Što nebi smio pitati? Evo izvoli link. Tu su sve mape.

Stick to the shadows....
14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

lol, kako glupo nekog zvat noob jer se osigurao ccc

 

(citao samo prvi post)

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

ja se nicemu ne cudim jer cod4 vise nije sta je prije bia sve je puno citera a ako si high ili med +skill odma te proglase haxerom tako je meni slicno bilo igram ja vacant mapu i pucam bezveze kroz zid u hangaru i ubim dvojicu HEDSHOOT im priljepim i likovi napisu gasi taj wh ili sta vec imas i dobro igramo mi dalje bacim granatu ubim dvojicu  opet oni citeru gasi wh i odjedanput dobim BAN sa servera a uopce nisam haxo to je sve bilo cisti LUCK!

 

 

(CITO SAM PRVI POST)

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Eto valja još durat cheatere mjesec-dva, i onda kreće selidba na MW2 :)

 

Iako u zadnje vrijeme, na serverima na kojima ja igram, bude admina više nego prije, tako da se cheateri brzo uklone (ja inače igram na WW i RZ).

Najnovije vijesti iz svijeta filmske industrije: http://twitter.com/filmanje
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
COD4 i "noobovi"

Ja nisam neki igrac ali imam svojih trenutaka. Belji se

Igram samo na jednom serveru 2 mjeseca i pojavila se masa "prevaranata". Nadam se izlaskom MW2 da ce biti postrozeno nadziranje takvih igraca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD4 i "noobovi"

Ja ću kupit orginal MW2 samo radi prokletih cheatera - na c*acked serverima samo gubiš živce.... MW2, orginal serveri, PB radi svoje i jednostavno uživaš u igri a ne moraš se igrati policajca i gledati ko koristi WH/aimbot jer je admin lijen....

Stick to the shadows....
14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Sum_of_all_fears imas mozda link za cod2 mape odozgora slikane da mogu radit taktike molim vas ima li tko link

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD4 i "noobovi"

ovo i ovo

Stick to the shadows....
16 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Ne igram CoD4, ali bar je na TF2 sceni stanje priličnp odlično. Imam original i (ne)igrač koji koristi cheatove ne može imate više od 3 killa jer ga VAC banna. Zato nitko ne igra s cheatovima na CS:S-u i TF2-u. Znam da vas puno igra na piratskim serverima, ali MP igre bi morali imati originalne!

Ja sam najkulturnija osoba na svijetu, samo se tako ne ponašam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Prison Breaker kaže...

Eto valja još durat cheatere mjesec-dva, i onda kreće selidba na MW2 :)

 

Iako u zadnje vrijeme, na serverima na kojima ja igram, bude admina više nego prije, tako da se cheateri brzo uklone (ja inače igram na WW i RZ).

hehe, ja i ti na RZ ownamo xP

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
15 godina
protjeran
offline
COD4 i "noobovi"

to su 2 najjadnija servera

 

na RZ sam banan prije pol godine samo jer sam bio u klanu di je neki tip izvrijeđao nekog iz RZ ... lame

na WW neki dan samo jer sam imao previše killeva

nema screenova, ni pb ni ovak koji bi potkrijepili tvrdnju da sam haxor ili nekaj, čak nema navedenog razloga iz kojeg bi me banali...

jedini razlog je tja ka jsam bio bolji od retardiranih admina...

nisam ja kriv kaj imaju deformacije u glavi

 

nkei ljudi ovdje znaju da sam dobar, ne koristim cheateve...al WW i RZ su očito pametniji...

preporuka, kloniti se tih servera, jer na njima se nemože kvalitetno igrati

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
doxy kaže...

to su 2 najjadnija servera

 

na RZ sam banan prije pol godine samo jer sam bio u klanu di je neki tip izvrijeđao nekog iz RZ ... lame

na WW neki dan samo jer sam imao previše killeva

nema screenova, ni pb ni ovak koji bi potkrijepili tvrdnju da sam haxor ili nekaj, čak nema navedenog razloga iz kojeg bi me banali...

jedini razlog je tja ka jsam bio bolji od retardiranih admina...

nisam ja kriv kaj imaju deformacije u glavi

 

nkei ljudi ovdje znaju da sam dobar, ne koristim cheateve...al WW i RZ su očito pametniji...

preporuka, kloniti se tih servera, jer na njima se nemože kvalitetno igrati

hmm, sada se server dosta poboljšao, iako jedan lik igra pod nickom doXy, također ima puno dobrih admina osim 2 lame-a, jedan je RZ|RodjaK a drugi je jos neki bot, noob, ne da mi se sjećati

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
14 godina
offline
COD4 i "noobovi"

Jel mozda znate GZ servere? ti su mi odlicni (game zone) iam tam frenda to jest admina servera i meni je dao malo da cackam s serverima Smijeh

 

Ti noobovi su mu najjaci kad kazu da gasim wh ili nesto drugo a ni kriv ni duznan neas nis neg sam pusku u rukama i resetas ih...Ko im kriv kaj imaju mis s placa od 20 kn pa pokusavaju bit"pwneri"na serveru,da z

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: COD4 i "noobovi"
BannedOnThisForum kaže...
doxy kaže...

to su 2 najjadnija servera

 

na RZ sam banan prije pol godine samo jer sam bio u klanu di je neki tip izvrijeđao nekog iz RZ ... lame

na WW neki dan samo jer sam imao previše killeva

nema screenova, ni pb ni ovak koji bi potkrijepili tvrdnju da sam haxor ili nekaj, čak nema navedenog razloga iz kojeg bi me banali...

jedini razlog je tja ka jsam bio bolji od retardiranih admina...

nisam ja kriv kaj imaju deformacije u glavi

 

nkei ljudi ovdje znaju da sam dobar, ne koristim cheateve...al WW i RZ su očito pametniji...

preporuka, kloniti se tih servera, jer na njima se nemože kvalitetno igrati

hmm, sada se server dosta poboljšao, iako jedan lik igra pod nickom doXy, također ima puno dobrih admina osim 2 lame-a, jedan je RZ|RodjaK a drugi je jos neki bot, noob, ne da mi se sjećati

da

neki klinjo fejker

doxyeah mu je nick

prokleti bio...

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Jel vi to pricate o Game Zone Promod Serveru?

Did protons and electrons create the earth? Or did Allah meditate and create it's birth? Is everyday in this place a curse ? Or should I pray on my knees and ebrace it's dirt?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
VirtUoso kaže...

Jel vi to pricate o Game Zone Promod Serveru?

ma jok, nego o RZ

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice