COD4 i "noobovi"

poruka: 181
|
čitano: 33.475
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Sum_of_all_fears kaže...
dreammaker kaže...

eto ja danas nakon dugo vremena otisao malo na hardcore server. porokam ih masno i poberem ban na 10 minuta. toliko me izzivciralo tako jadno i primitivno ponasanje da mi je ubilo volju za igrom. ne znam kad cu sljedeci put upaliti cod.

Živciraju sa bezveznim kickanjem (hmmm, a admin i njegovi iz klana mogu koristiti WH?), spammanjem sa metkima iz SAW-a, RPD-a i bacanjem granati preko pola mape na početku runde. Juggeri su isto tako dosta zanimljivi, ponekad je potrebno ispucati 3-4 metka iz Dragunova u njih da bi ih se rješio a dotad probudiš pola mape.

te juggere mrzim skroz, isti slučaj, dragunov 5 metaka i tek tada mrtav ili 1 metak pobjegne mi i ne mogu ga više naći.

 

@ SPAWNKAMPER TI MAMA kak se zoveš u igri?

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"

coromigalo, ali temporaily sam bannan sa servera tak da me nebuš vidio :)

 

šta gledaš u ovaj potpis, rađe zuri u sunce ili tako nešto
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

coromigalo, ali temporaily sam bannan sa servera tak da me nebuš vidio :)

 

a onda ti nisi onaj sa ls :)

 

edit: bio sam igrao na nekom serveru gdje smo se dogovorili nož i da nema granata(bilo koje vrste). ovi bacaju flashice i ja na rubu živaca. mp5 u ruke i rokaj!!! i cigani me kickaju. ...em im!

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2009 16:11 (djdomi).
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Zato ja ne igram tdm nego samo s&d ili sab na provjerenim serverima di igram svakodnevno. i sad opet ima dana kad ih porokam a ima dana kad sam ono u partiji od 7:6 sd ja napravim 3 killa. ali na tim serverima di igram je uvijek ok ekipa, znam se sa svim adminima, i naj važnije nema call vote jer to budale i pravi noobovi iskorištavaju. i kad mi doleti tako neki idiot samo mu pošaljem bind: November Oscar Oscar Bravo i svi iz klana se nasmiju XD i normalno dobije kick taj dotični jer u većini slučajeva se naljuti jer s*re pa počne s tk ili koristit zabranjeno oružje koje je gl, ls i marty. ( iako je na nekima gl dozvoljen pa ga ovaj jedan lik (ludjak hehe) ima 4 granate na dva guna(overkill sa gl)što sam i ja nekad radio ali mi je nakon par partija postalo glupo)

Život je k'o komad budjavog lebca. Nakon oba u ustima ostaje gorak okus.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Ja isključivo igram na HC serverima, stvarno je super, nikad ne dosadi :)

Samo što su u zadnje vrijeme serveri sve prazniji...

 

Zna li netko možda nekakav dobar HC server, TDM ?

www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
COD4 i "noobovi"

Danas smo igrali ja i djdomi na onom serveru..... Danas su nešto normalniji ali ako hoćete vidjet te luđake na djelu, dođite na server iza 8.... tad počinje cirkus. Danas su kickali samo zbog GL-a i Martya (obadvoje zabranjeno)... najbolje je igrati sa ekipom koju znaš 4vs4... To je uživanje, a ne ovo kidanje živaca po pub serverima...

I've seen things that you people wouldn't believe...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

mogli bi pitati bug da se napravi cod4 server i da samo mi igramo, dobijemo šifru na pm i igramo. bilo bi zanimljivo, a ovakva bi pravila:

no gl,ls,marty.

 

ko je za? možda je već bilo...

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Ma ja u zadnje vrijeme slabo igram CoD.Uglavom radi djecurlije sa onim frazama,

 

"low" "omfg low" "daj snip low si" itd...

 

Music's the mediine of the mind.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD4 i "noobovi"
djdomi kaže...

mogli bi pitati bug da se napravi cod4 server i da samo mi igramo, dobijemo šifru na pm i igramo. bilo bi zanimljivo, a ovakva bi pravila:

no gl,ls,marty.

 

ko je za? možda je već bilo...

To bi bilo dobro.... Neznam da bi oni digli server kakav nama treba Namigiva pa bi bili malo u problemima.. Ali kad bi sve bilo ok, neki privatni no GL, MARTY, LS server bi nam jako dobro došao...

I've seen things that you people wouldn't believe...
16 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

znam svima kak je... igram css i imam score 20-3 (totalno lucky dan) i poberem stalni ban na serveru kao da imam wh, ejm i pitaj boga kaj...

klinci sa ispadima da si nab i to sve... ak imas scope il nekaj kaj oni oceju i onda serekaju (oprostite na izrazu) da im das... nemoj :D... dok ne poberes kick x)

nemoj se zamarat sa tim svim, schillaj se u stolici, iskljuci chat u igri i rijesena stvar :D... igraj kak znas ^^

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"
djdomi kaže...

mogli bi pitati bug da se napravi cod4 server i da samo mi igramo, dobijemo šifru na pm i igramo. bilo bi zanimljivo, a ovakva bi pravila:

no gl,ls,marty.

 

ko je za? možda je već bilo...

Al to ce biti orginal server i onda vecini ovdje to sve pada u vodu :D

 

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

za mene se noobovi svi koji su lvl 55 i nisu u top 5 score

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
ukay1000 kaže...
djdomi kaže...

mogli bi pitati bug da se napravi cod4 server i da samo mi igramo, dobijemo šifru na pm i igramo. bilo bi zanimljivo, a ovakva bi pravila:

no gl,ls,marty.

 

ko je za? možda je već bilo...

Al to ce biti orginal server i onda vecini ovdje to sve pada u vodu :D

 

kupi, kupi :D

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
RPG vs TENK kaže...

za mene se noobovi svi koji su lvl 55 i nisu u top 5 score

Objasni mi ovo?

Music's the mediine of the mind.
16 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"
djdomi kaže...
ukay1000 kaže...
djdomi kaže...

mogli bi pitati bug da se napravi cod4 server i da samo mi igramo, dobijemo šifru na pm i igramo. bilo bi zanimljivo, a ovakva bi pravila:

no gl,ls,marty.

 

ko je za? možda je već bilo...

Al to ce biti orginal server i onda vecini ovdje to sve pada u vodu :D

 

kupi, kupi :D

Ja igram orginale MP odkad znam sa sebe,jednostavno ne isplati se drugacije zbog previse cheatera na ''krekanim'' serverima.

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
VirtUoso kaže...
RPG vs TENK kaže...

za mene se noobovi svi koji su lvl 55 i nisu u top 5 score

Objasni mi ovo?

valjda među prvih pet u timu.

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD4 i "noobovi"
ukay1000 kaže...
djdomi kaže...

mogli bi pitati bug da se napravi cod4 server i da samo mi igramo, dobijemo šifru na pm i igramo. bilo bi zanimljivo, a ovakva bi pravila:

no gl,ls,marty.

 

ko je za? možda je već bilo...

Al to ce biti orginal server i onda vecini ovdje to sve pada u vodu :D

 

Ako Bug digne org server, loše će završit. Ja namjeravam uzet org igru uskoro jer se stvarno ne da igrat na pub cracked serverima - nigdje punkbustera. Do tada, jedan frend sa flatom diže server. Igrat će se većinom 3vs3, najvjerojatnije S&D....

I've seen things that you people wouldn't believe...
15 godina
offline
COD4 i "noobovi"

meni su noobovi i citeri unistili car igre i neznam da uopće ikad vise upalim cod4. jednostavno mi se poćelo gadit jer im se nemože dokazat da je npr. gl, ls, marty zabranje a piše da je zabranjen (jer uvijek igram na serverima di je to zabranjeno). jednostavno sam izgubio živaca i živaca s noobovima i citerima. a da citere i ne spominjem, laže ti tako rekoh u oči. uvjerava sve na serveru da nema citeve a kad dođe admin samo nabrzinu ode sa servera ili mu admin uspije uvatit SS i da mu ban. imao sam iskustva s citerima i na vlastitom serveru di sam im uhvatio SS i uredno im da guid ban. al mislim da vise nikad necu upaliti cod4 baš zbog tih idiota. nadam se da modern warfare 2 nece biti isti to jest da nece biti toliko noobova i citera

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2009 19:43 (system).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"
VirtUoso kaže...

Ma ja u zadnje vrijeme slabo igram CoD.Uglavom radi djecurlije sa onim frazama,

 

"low" "omfg low" "daj snip low si" itd...

 

Jao mrzim te crotarde. Zato i trazim neke kvalitetne servere iz britanije ali nema bas neki izbor sa krekanom igrom.

16 godina
offline
COD4 i "noobovi"

Decki ja imam svoj server. Igra se s and d i tdm ima call vote i hc je i nema marty, ls. i naravno svi mogu igrati koji imaju original ili ono drugo Smijeh...

Pa ako ste za....   78.159.121.93:28967   ali nazalost ima 12 slotova... (nisam imo vise para)....

Ak imate kakva pitanja moj xfire je lordmarko22

pozz

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"

Ajmo ljudi šta nema nikog da se nabacimo malo. porazmjenimo si xfire nickove ( samo nas šaćica) pa marko baci pass gore i igramo tournament za najboljeg cod4 playera. :P

Život je k'o komad budjavog lebca. Nakon oba u ustima ostaje gorak okus.
16 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Joe Cavallo kaže...

Ajmo ljudi šta nema nikog da se nabacimo malo. porazmjenimo si xfire nickove ( samo nas šaćica) pa marko baci pass gore i igramo tournament za najboljeg cod4 playera. :P

Ne isplati ti se igrati protiv mene :))) Mislit ces da sam citer!

btw moj xifre:ukay1000

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
RPG vs TENK kaže...

za mene se noobovi svi koji su lvl 55 i nisu u top 5 score

opet valjaš gluposti.

to što je neko lvl 55 ne znači ama baš niš o njemu. savegameove sa automatskim lvl 55 i svim zlatnim gunnovima može skinut svaka njubara. osim toga, to uopće nije ni teško.

i ima slučajeva kad su svi na serveru lvl 55. kaj to znači da je taj server pro? lol

šta gledaš u ovaj potpis, rađe zuri u sunce ili tako nešto
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

meni je glupo skidat taj 55lvl hack. najbolje se potruditi i zaraditi pošteno 55. rank.

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Želim da pročitate ovu kolumnu s HCL-a koja zorno opisuje sve retarde (čiteri, n00bovi, spameri i teamkilleri).

http://www.hcl.hr/kolumne.php?TekstID=83&select=

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"

Stari filmic:

 

16 godina
offline
COD4 i "noobovi"

Ma to s levelima mi je glupa stvar jer ja sam bio vec na levelu 55 i onda sam, nakon ponovnog snimanja windowsa i CoD-a (4) morao ponovno prelazit. Sad sam na, mislim 37 levelu a igram puno bolje. Doduse ima dana kada nakon 5 min i score-a 5:15 odem sa servera al oni su rijetkost...

 

Što se tiče ovih noobova i citera moram reci da smo svi bili noob u nekoj fazi igranja. Kad sam tek poceo igrati stalno sam koristio i GL i LS i Marty... Pa sta... Ne postaje se pro (ne kazem da jesam) preko noci. Kasnije su mi ljudi na forumima i serverima objasnili neke stvari a neke sam i sam pohvato.

A citer nikad nisam bio i necu biti jer je odvratno. Ne kuzim koja je njegova svrha. Ljudi koji citaju su ocito blago poremeceni jer moraju biti prvi po svaku cijenu i oni na server ne dolaze igrati i nadmetati se nego biti prvi. Kad to ne uspiju ili ih neko nadmasi u tom onda te iste optuzuju za citanje i slicno. Na razini malog dijeteta... 

Nemam komentara
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
netko_namo kaže...

Želim da pročitate ovu kolumnu s HCL-a koja zorno opisuje sve retarde (čiteri, n00bovi, spameri i teamkilleri).

http://www.hcl.hr/kolumne.php?TekstID=83&select=

Preskočio je one iritantne kretene koji svakoga tko ih ubije prozivaju cheaterom. Primijetio sam da ako nekoga ubiješ metkom u glavu ili iz velike daljine, zaboravi na igru ako nastaviš dobro, jer često letiš sa servera kada krene "omg, you cheater!". Najstrašnije je od svega nedavna situacija u AA3... tip hoda prema meni i puca; naravno, ne može me pogodit, a ja smireno "bum" u glavu i tip legne. Što je bilo? VOTEKICK cheater!

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
naxeem kaže...
netko_namo kaže...

Želim da pročitate ovu kolumnu s HCL-a koja zorno opisuje sve retarde (čiteri, n00bovi, spameri i teamkilleri).

http://www.hcl.hr/kolumne.php?TekstID=83&select=

Preskočio je one iritantne kretene koji svakoga tko ih ubije prozivaju cheaterom. Primijetio sam da ako nekoga ubiješ metkom u glavu ili iz velike daljine, zaboravi na igru ako nastaviš dobro, jer često letiš sa servera kada krene "omg, you cheater!". Najstrašnije je od svega nedavna situacija u AA3... tip hoda prema meni i puca; naravno, ne može me pogodit, a ja smireno "bum" u glavu i tip legne. Što je bilo? VOTEKICK cheater!

Kako je preskočio? Nije preskočio.

Evo jedan isječak.

"Noob, lucker, itd."

"Ovo sad se odnosi na one koji vole previše koristiti taj izraz."

16 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Zato je najbolje otici na org. promod server, gdje nema ni perkova, pa nema ni svađe oko istih.

Tamo se najbolje igra, od puba.

Odite na, recimo neki, pro clan server, tipa tek9, eSuba ili H2k, i nema nikakvih problema.

Naravno HC nema u promod rječniku....

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice