COD4 i "noobovi"

poruka: 181
|
čitano: 33.535
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
BannedOnThisForum kaže...
VirtUoso kaže...

Jel vi to pricate o Game Zone Promod Serveru?

ma jok, nego o RZ

Koji je to??

Did protons and electrons create the earth? Or did Allah meditate and create it's birth? Is everyday in this place a curse ? Or should I pray on my knees and ebrace it's dirt?
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
VirtUoso kaže...
BannedOnThisForum kaže...
VirtUoso kaže...

Jel vi to pricate o Game Zone Promod Serveru?

ma jok, nego o RZ

Koji je to??

RazerZone

 

IP:

 

195.29.90.29:28960

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Server je dobar onoliko koliko i ljudi koji se igraju na njemu.

Sve ovisi kakva se ekipa skupi.

Najnovije vijesti iz svijeta filmske industrije: http://twitter.com/filmanje
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Prison Breaker kaže...

Server je dobar onoliko koliko i ljudi koji se igraju na njemu.

Sve ovisi kakva se ekipa skupi.

hmm

 

panjabi mi je najbolji od admina, mislim, najodgovorniji je, i ima odličan skill

 

a što se tiče mana jeste to da admini sami mijenjaju map cycle

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

e pa meni se dogodilo ovako,imao sam P90 sa silencerom na mapi Bloc,i normalno sam igrao sve klao i imao score 50/15,kada najednom se spawnam u kuci na katu gdje je ona rupa u stropu,mislim da je to kuca gdje na S&D je bomba B,i tamo jedan dolje naleti,i ja ga skinem sa P90,kad on meni kaze da sam govno,noob,kamper sa p90,da pusim kukuruz (nije kukuruz bas nego...da) i da ne se*em,kad onda dode admin,ni rijeci ne kaze i kicka mene = O

AMD Athlon(tm) 7750 dual core,2.71 ghz,3.5 gb RAM,ATI radeon HD 4850 graf.
 
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
COD4 i "noobovi"

a gledaj

p90 je zabranjen na većini servera

možda zato

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Eh da, kontroverzni P90. To oružje je uglavnom zabranjeno, baš kao što je doxy rekao, a i na serverima gdje nije zabranjeno poželjno je da se ne koristi. Ljudi će o tebi drugačije razmišljati kada te vide sa P90, dakako u negativnom smislu.

 

Kada koristiš P90, prvo što bi ti netko mogao reći je "noob", "noobovsko oružje" i tako te stvari.

 

Također sam nailazo na servere gdje je zabranjen M21, no ja ionako koristim AK-74, tako da mi to nije previše bitno, nego eto, samo kažem. I što se oružja tiče, osim M21 i P90 mislim da nisam nigdje vidio da je još neko oružje zabranjeno.

Najnovije vijesti iz svijeta filmske industrije: http://twitter.com/filmanje
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.8.2009 12:29 (Prison Breaker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

zasto je zabranjen p90? (puška ko puška svatko nosi ono sto mu paše)

mp14
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Ne razumijem zašto je P90-ka zabranjena a MP5-ica dopuštena.

Nema nekog smisla.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latisnki zvuči pametno.
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
COD4 i "noobovi"

Dobar igrač sa P90 sa RDS i silencerom je bog i batina, nitko mu niš ne može. Početnik sa tom kombinacijom ne može postojati - znači skinuo je save level55 i sad dela gluposti. Kad vidiš da netko ima P90 tako opremljen i ne zna se služiti sa njime, 100% ima level55 cheat a to znači da WH i aimbot nisu daleko... MP5 je druga priča - ima manji fire rate od P90 i neprecizniji je. A noobovi ga ne vole.

Stick to the shadows....
Moj PC  
5 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Zato što imaš uvijek kretena koji misle da im je puška kriva jer su umrli, a kada 2-3 kretena krenu "P90 is not fair", onda ispada da stvarno nije, iako je to njihov lack-of-skill-with-a-specific-gun.
Realno, oružja su odlično balansirana, sva imaju svoje + i - i pitanje je korisnika. P90 je opak na blizinu, ali skoro pa beskoristan na medium i long udaljenostima uz slabi kalibar u odnosu na AK47 i M4.

Pitanje je igrača, ne oružja. Uvijek bilo. Dobar igrač će te ubiti i sa M4 i P90 i AK47 i pišoljem ako treba. Lošem igraču ne pomaže ni airstrike.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije. I told my psychiatrist that everyone hates me. He said I was being ridiculous - everyone hasn't met me yet.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.8.2009 13:11 (naxeem).
Moj PC  
14 0 hvala 1
16 godina
offline
COD4 i "noobovi"

Slažem se sa naxeemom, p90 jest opak na blizinu i ima 50 metaka tako da u većini slučajeva ispušiš na blizinu.

Međutim on nema šta tražiti na čistini koju pokriva kalaš....

P90 mi ne smeta jer imam odbranu od njega, više nervira marty i gl o kojem smo već raspravljali - P90 je mila majka za ove....

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"

Ja isto ne vidim zasto hrpa ljudi grakce na P90. IMHO, puska je malo vece sra..., dobra je jedino za close combat spray and pray zbog velikog spremnika.

A ako igras spray and pray neces se bas naubijati.

 

Ako cemo o overpowered oruzju onda je to Scorpion+Silencer bez premca.

Izrazito mocan na close combat sa strasnim fire rateom, na velikim udaljenostima precizan kao G3 samo sa rafalnim pucanjem.

Po meni overpowered kombinacija do bola.

Jedino sto ga tzv. nOObovi (mrzim taj izraz) izbjegavaju zbog malog sopremnika, pa onda bas ne ide uletevanje medju dvojicu i spray and pray mada ako imas malo bolji aim skines grupu od 2-3 bez obzira na minijaturni spremnik.

14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

ja isto nekuzim razliku izmedu P90 i ostalih pusaka al bas me boli briga ja koistim ak-74.

Ja znam jedan server gdje nesmis koristit desert eagle(pistolj) cim ga uzmes PLAYER KICKED malo glupo al dobro ima servera gdje nesmis imati noz tj maknuli su tu opciju zato ja igram samo na promodu gdje nista nije zabranjeno osim vrijeđanja i haxanja.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

ovako nesto sam razgovarao sa nekim ljudima i rekli su mi a sa ovim mogu radit servere za cod2,4,5, pa cak i sad mw2 pa me zanima jel to istina??????

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD4 i "noobovi"
majorcina kaže...

ovako nesto sam razgovarao sa nekim ljudima i rekli su mi a sa ovim mogu radit servere za cod2,4,5, pa cak i sad mw2 pa me zanima jel to istina??????

Malo pogledaj što je tu stavljeno za koju lovu. Ne vrijedi ni 50%. Može on vrtit server (CoD2 i CoD4, CoD5 sumnjam, MW2 nikako), al ne možeš igrat na njemu. Šutneš ga u podrum. dyndns na njega, digneš server/konzolu i spajaš se na njega sa drugog kompa preko naredbe connect xxx.dyndns.com:28960.

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
15 godina
protjeran
offline
COD4 i "noobovi"

I meni se desilo da su me banali dozivotno,evo vako je bilo:Kreno ja na mapi bog sa mp5 kreno ja derat ides kroz glupane i samo odjednom Ode meni ban A nisam citer ip je na game trackeru server je Vi-Net ako ocete proverite i gro sam na grillu nije mi neki serverMršti se i sto ban radi scora 20:0 a nisam camper?!?!?!

Za volanom guja a u krevetu oluja!
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2009 9:15 (CAPETAN PRICE).
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

dali bi mi mogao neko reci koliko traje cod w.a.w ???

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

vidio sam u hg spotu ovo SERVERI sa nekom dobrom grafom al nebi ja igro na tome neg sam server delal ja i frend imamo mi kompove posebno

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Ja ne igram već par mjeseci.Ista priča banaju me radi chitanja i kampanja.Schorpion sa silencerom i ja kao kampam????????

Koristio sam perk za brzo punjenje i dead silence.Nikad ne stojim ni sekundu.....

Nadam se da će u MW 2 napraviti bolju zaštitu za varanje....Ako i zaigram onda sa frendovima na privatnom serveru....

 

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"

@ kaštel: kako to misliš 'koliko traje'?

Excuse the phun.
14 godina
protjeran
offline
RE: COD4 i "noobovi"
kaštel kaže...

dali bi mi mogao neko reci koliko traje cod w.a.w ???

da se prec za nekih 4-5 sati

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"

Aha SP... šta će ti SP u CoDu xD

Excuse the phun.
14 godina
protjeran
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Sharps kaže...

Aha SP... šta će ti SP u CoDu

malo predznanje prije igranja mp-a neskodi nikom

bacaj to famozno iks de

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2009 14:38 (fabijan654321).
13 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Da malo oživim temu....Haxora ima previše,većinom djeca 12-13god.Lako ih se prepozna,i hvale se s tim.Uostalom n00bove je lagano prepoznat,najćešče po ovome:noob OMG!,need clan 1k+sati,med/high skill,i stalno traženje snipa.Ako želite uživat u igri(cod2,cod4)kupit org key koji nije tako skup(70kn)i igrajte ko ljudi.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Unworthy_For_Life kaže...

Da malo oživim temu....Haxora ima previše,većinom djeca 12-13god.Lako ih se prepozna,i hvale se s tim.Uostalom n00bove je lagano prepoznat,najćešče po ovome:noob OMG!,need clan 1k+sati,med/high skill,i stalno traženje snipa.Ako želite uživat u igri(cod2,cod4)kupit org key koji nije tako skup(70kn)i igrajte ko ljudi.

Misliš da na org serverima nema takve djece.Samo što se ne hvale jer bi dobili ban.A što se tiće nedavne codehook liste koja je izašla od 11 000 usera , 6000+ ih je cod4 tako da...A ne zaboravi ostale private hackove

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 21:38 (razorst3).
13 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Zato ja,ako bude vremena uzimam COD4 server,original OFC,password ON i samo će ekipa sa BUGa dobit pass da igramo ko ljudi...

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Da se nadovežem na ovo ranije o P90(ma da sumnjam da je nekog briga):P90 ima u sebi perk extreme conditioning.Što vam ispada da onda možete imati 4 perka.Popravljeno je na konzolama,ali na PC-u je ostalo isto.Zato je pametna odluka banati p90 u search&destroy.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

To je ispravljeno nekim davnim patchem...

 

I ja igram sa Scorpiom + ACOG + 3 Frag (zavisi od mape) + Sleght of hand + Steady Aim

ili

Scorpio + Silencer + Bandolier/Claymore + Sleght of hand/Jammer + Dead silence

 

Prva kombinacija je poprilično univerzalna (i urnebesna na 1vs2-3 na većim mapama i sjajna zamjena za sniper (s minama) ;)

bit.ly/dcyfs
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Imam jedno pomalo smje[no pitanje .... kako da bacim clay...ja stisnem 5...neka se nis nedogodi a nekad mi baci c4???help

bas tako :D
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice