FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 878.098
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
toxic kaže...

Kupio sam ovo

 

Ajde pls savjete sto da ovdje pomecem imam jos : 120-130k na raspolaganju...

 Nemoj gledat rating igraca, znam da 90 na Kroosu i 89 na Isco izgleda lijepo ali ima puno boljih opcija za puno manje coinsa...

 okey lako prodam..

sada igram tak.. samo javite ideje

onaj trio naprijed mi se cini super, evo prvu tekmu dobio 3-1, skuzio sam da imam problema natrag..

javite povratno ako imate ideju..

12 godina
offline
FIFA 19

Neki prijedlog za investiranje 100k? Vidim Tah na PC-u ide za oko 2.5k ne znam koja bi mu otprilike bila gornja granica kad izađe BL POTM. 

 

Btw. ovo je moj tim, prošle godine sam imao BPL ekipu no ove godine mi fakat dosadilo kad ju svi imaju, muka mi je kad vidim ekipu s Jesusom i Fabinhom. U WL redovito Gold 2 ostvarim.

Flower Boy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Toxic1337 kaže...

 Btw. ovo je moj tim, prošle godine sam imao BPL ekipu no ove godine mi fakat dosadilo kad ju svi imaju, muka mi je kad vidim ekipu s Jesusom i Fabinhom. U WL redovito Gold 2 ostvarim.

 Dobar tim. Ja b' Reusa i Lewandowskog, al kad u Bundesligi nema dobrih krila 

10 godina
offline
Re: FIFA 19
Toxic1337 kaže...

 

 

Btw. ovo je moj tim, prošle godine sam imao BPL ekipu no ove godine mi fakat dosadilo kad ju svi imaju, muka mi je kad vidim ekipu s Jesusom i Fabinhom. U WL redovito Gold 2 ostvarim.

 Od 10 utakmica koje odigram 8 ih je bpl ekipe,trci sa strane u ubaci...sere mi se od toga.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
Toxic1337 kaže...

 Btw. ovo je moj tim, prošle godine sam imao BPL ekipu no ove godine mi fakat dosadilo kad ju svi imaju, muka mi je kad vidim ekipu s Jesusom i Fabinhom. U WL redovito Gold 2 ostvarim.

 Dobar tim. Ja b' Reusa i Lewandowskog, al kad u Bundesligi nema dobrih krila 

 Oboje su tradable, Lewi u 239 tekmi zabio 199 golova i oko 50-60 asistencija. Predobar je kao target man kod hold up playa, a i kod near post kornera. Jedino bi ga zamjenio za njegovu TOTGS karticu. 

A kaj se tiče krilnih igrača, slažem se. Nadam se da će ubrzo doći flashback Robben, napravio bih ga bez razmišljanja iako ima 2*wf.

Flower Boy
15 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
Toxic1337 kaže...

 Btw. ovo je moj tim, prošle godine sam imao BPL ekipu no ove godine mi fakat dosadilo kad ju svi imaju, muka mi je kad vidim ekipu s Jesusom i Fabinhom. U WL redovito Gold 2 ostvarim.

 Dobar tim. Ja b' Reusa i Lewandowskog, al kad u Bundesligi nema dobrih krila 

 Al Sane je njemac...on ne valja il?

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...
blowfish_cro kaže...
Toxic1337 kaže...

 Btw. ovo je moj tim, prošle godine sam imao BPL ekipu no ove godine mi fakat dosadilo kad ju svi imaju, muka mi je kad vidim ekipu s Jesusom i Fabinhom. U WL redovito Gold 2 ostvarim.

 Dobar tim. Ja b' Reusa i Lewandowskog, al kad u Bundesligi nema dobrih krila 

 Al Sane je njemac...on ne valja il?

 Valja al nije link sa Lewandowskim. Onda opet desno moraš imat il Gnabryja il Jamesa što me ne zadovoljava. Il u sredini R. Sancheza, al ne znam i dalje ko bi bio desno krilo. 


Da izađe flashback Robben, lijevo bih stavio ikonu pa bi to bilo OK. 

Onaj Matthaus isto izgleda brutalno, njega ću definitivno uzet ako budem ikad radio Nijemce.

12 godina
offline
FIFA 19

Jebo te led... Pobjede ne mogu spojit danas. Sa 1960 na 1802 pao. Vrijeme je da se stane. 

 

Imao Mbappea, preloš mi je, Bale je za njega svemirski brod. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Jebo te led... Pobjede ne mogu spojit danas. Sa 1960 na 1802 pao. Vrijeme je da se stane. 

 

Imao Mbappea, preloš mi je, Bale je za njega svemirski brod. 

 ST ili RW? 

Ja Mbappea igrao na lijevom ST i bio je bog.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
Skilledžija kaže...
Amater443256 kaže...

Sta biste preporucili?

IF pereira ili Walker? 

Valencia!

 

Probao sam Walkera, al meni je Valencija daleko bolji od njega.

Štoviše imam IF RM Valenciju na toj poziciji na chem 7 i opet je bolji od Walkera.

 Meni je cak trippier bolji od walkera i valencie. Ta dvojica nisu znali dodati loptu kad god sam htio napraviti neko poigravanje sa njima uvijek su krivo dodali i duge lopte su im uzasne dok trippieru je odlicno islo dodavanje i zbog toga sam ga uvijek vracao u tim. Za if pereiru ne znam njega nikad nisam probao pa ne mogu nista reci

Meni pak ovaj live Aurier. Sve sam ostalo probao i auriera sam ostavio. Uz sve to kartica lijepo izgleda. Imam ih 5 komada i čekam da još malo poraste cijenom pa da ih frknem. Gledam danas je prešao cijenom 120k. Kad bi još narastao 20k bilo bi super. Bio bi mi još draži.

10 godina
offline
FIFA 19

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
SimeKZ kaže...

Jebo te led... Pobjede ne mogu spojit danas. Sa 1960 na 1802 pao. Vrijeme je da se stane. 

 

Imao Mbappea, preloš mi je, Bale je za njega svemirski brod. 

 ST ili RW? 

Ja Mbappea igrao na lijevom ST i bio je bog.

 Kupio ga da probam. Bio na RCAM i LCAM... Nista od njega vidio nisam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Aj reko da odigram SB zbog packova u ponedjeljak. DO 68 minute nisu mi puknuli po golu a onda ovo..

Mene i dalje interesira bez obzira što igrali kako u ovoj igri izbiti loptu iz svojih 16m a da ne padne na noge protivniku? To je jednostavno nemoguća misija.

Moj igrač potpuno sam, smireno izbija loptu ali ništa ne pomaže. Gdje su svi moji igrači? Kakvo je to pozicioniranje? Ja ne mogu kontrolirati u istom trenutku svih 11 igrača. Ovo je suludo.

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
blowfish_cro kaže...
SimeKZ kaže...

Jebo te led... Pobjede ne mogu spojit danas. Sa 1960 na 1802 pao. Vrijeme je da se stane. 

 

Imao Mbappea, preloš mi je, Bale je za njega svemirski brod. 

 ST ili RW? 

Ja Mbappea igrao na lijevom ST i bio je bog.

 Kupio ga da probam. Bio na RCAM i LCAM... Nista od njega vidio nisam. 

 Realno, brzina mu je najveća prednost. Stavi ga na krilo ili u ST i na get in behind. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
The_K kaže...

Aj reko da odigram SB zbog packova u ponedjeljak. DO 68 minute nisu mi puknuli po golu a onda ovo..

 

 

 Koja tezina na SB? Ja igram na legendary i svaku utakmicu primim 1 gol. Ili AI pocne igrat fliper i nestignem reagirat ili torpedo sa 30tak metara, treceg nema

12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
SimeKZ kaže...
blowfish_cro kaže...
SimeKZ kaže...

Jebo te led... Pobjede ne mogu spojit danas. Sa 1960 na 1802 pao. Vrijeme je da se stane. 

 

Imao Mbappea, preloš mi je, Bale je za njega svemirski brod. 

 ST ili RW? 

Ja Mbappea igrao na lijevom ST i bio je bog.

 Kupio ga da probam. Bio na RCAM i LCAM... Nista od njega vidio nisam. 

 Realno, brzina mu je najveća prednost. Stavi ga na krilo ili u ST i na get in behind. 

 Otiso je on svojim putem, vratio Balea, zaradio 10k coinsa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 Koja tezina na SB? Ja igram na legendary i svaku utakmicu primim 1 gol. Ili AI pocne igrat fliper i nestignem reagirat ili torpedo sa 30tak metara, treceg nema

Ovisi o snazi protivnika. Legendary ili ultimate. Rijetko mi zabiju ali kada zabiju onda to izgleda ovako. Dođe dan kada im svaku tekmu utrpam po 7 golova a onda dođe dan kao danas kada sam svaku tekmu jedva zabio dva gola. Evo primjera. U 90 minuta opizdim gotovo 30 puta po golu a oni jednom i gol. Pogodim bar 6/7 stativa ali neće unutra i onda u produžecima im utrpam 4 gola. Fakat je igra smeće i ne kužim zašto to rade? A pazi treći primjer? Izvučem ovu momčad koja ima rating 47 a che 20? Na koju jebenu foru. I naravno s obzirom na iskazane brojke dobijem osjetno manje bodova a namučim se jer ova momčad nema veze s iskazanim ratingom. Kaže neki dan Šime nekome, igraj SB pa se zabavljaj. Ja ne znam ima li veće frustracije od SB a nagrade čelave da ne mogu biti čelavije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 18:18 (movie).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

 Koja tezina na SB? Ja igram na legendary i svaku utakmicu primim 1 gol. Ili AI pocne igrat fliper i nestignem reagirat ili torpedo sa 30tak metara, treceg nema

Ovisi o snazi protivnika. Legendary ili ultimate. Rijetko mi zabiju ali kada zabiju onda to izgleda ovako. Dođe dan kada im svaku tekmu utrpam po 7 golova a onda dođe dan kao danas kada sam svaku tekmu jedva zabio dva gola. Evo primjera. U 90 minuta opizdim gotovo 30 puta po golu a oni jednom i gol. Pogodim bar 6/7 stativa ali neće unutra i onda u produžecima im utrpam 4 gola. Fakat je igra smeće i ne kužim zašto to rade? A pazi treći primjer? Izvučem ovu momčad koja ima rating 47 a che 20? Na koju jebenu foru. I naravno s obzirom na iskazane brojke dobijem osjetno manje bodova a namučim se jer ova momčad nema veze s iskazanim ratingom. Kaže neki dan Šime nekome, igraj SB pa se zabavljaj. Ja ne znam ima li veće frustracije od SB a nagrade čelave da ne mogu biti čelavije.

 Ove god. nisam ni probao nista jace od proff. Cak i tu izgubim jednu od cetiri.

 Kako ti tako dobro igras ja prosto ne znam.

15 godina
offline
FIFA 19

Iz ocaja sam isao upgrejd golda... kad ono dobim:

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Kaže neki dan Šime nekome, igraj SB pa se zabavljaj. Ja ne znam ima li veće frustracije od SB a nagrade čelave da ne mogu biti čelavije.

 Ma ja sam jos u fifi 18 nakon mjesec dana igranja rekao da je SB prevara od moda i da se uopce ne isplati. Izivciras se kao online a dobijes k u nagradama nema smisla mod

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
movie kaže...
Kaže neki dan Šime nekome, igraj SB pa se zabavljaj. Ja ne znam ima li veće frustracije od SB a nagrade čelave da ne mogu biti čelavije.

 Ma ja sam jos u fifi 18 nakon mjesec dana igranja rekao da je SB prevara od moda i da se uopce ne isplati. Izivciras se kao online a dobijes k u nagradama nema smisla mod

 Do sada sam iz SB dobio Isca i IF Milinkovica,prvog prodao za 47 k a drugog za 70 k . :)

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Losi paketi u ovom novom MM a ljudi daju po 3k za igrace iz NAC Brede, strasno. Uzeo sam oko 20k na 7 igraca, u paketima nista. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Paketi nisu tak ni losi. Problem su igraci koji sad kostaju dosta kad su iz sugave lige koju vecina discarda i jos su silveri. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Losi paketi u ovom novom MM a ljudi daju po 3k za igrace iz NAC Brede, strasno. Uzeo sam oko 20k na 7 igraca, u paketima nista. 

Koja 3k? Kupuju buy now za 6k i više od toga. Sat vremena sam bidao nekog brončanog nizozemca za 4400 coinsa a prodavao buy now za 6300. Nakon sat vremena dosadilo mi pa sam prestao a i pao je na 5800 pa mi se više nije dalo. Uglavnom na njemu sam zaradio pa me kompletan marquee izašao besplatno a još mi i ostalo coinsa. Sutra otvorim packove. U tih prvim sat vremena stvarno se da zaraditi na nestrpljenju ljudi jer većina ne želi bidati već samo što prije kupiti karticu kako bi složili marquee.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Počeo sam kad zabijem neki bullshit gol radit onu proslavu di se ispričavaš, ko kad igrač zabije protiv bivšeg kluba. Skužio sam da po tekmi bar jednom iskoristim to. Baš je ćesme.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ove kompilacije hahhahhahahahahaha su mi takav vrh. Mislim da se svi zaposlenici u EA okupe jednom tjedno i onda se rugaju svim ovim streamerima i youtuberima kako pizde i razbijaju i onda si jos misle kako jos milijuni ljudi isto tako pizde i razbijaju ali na zalost nema snimke i onda se jos ismiju iz duse kolike smo mi budale.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 0:54 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ove kompilacije hahhahhahahahahaha su mi takav vrh. Mislim da se svi zaposlenici u EA okupe jednom tjedno i onda se rugaju svim ovim streamerima i youtuberima kako pizde i razbijaju i onda si jos misle kako jos milijuni ljudi isto tako pizde i razbijaju ali na zalost nema snimke i onda se jos ismiju iz duse kolike smo mi budale.

Masseo je najjači. Uživam ga gledati. Ako ovako nastavi i on će na operaciju srca. Ne može to na dobro završiti.

15 godina
offline
FIFA 19

Sad igram ligu protiv tipa sve puno ikona.. flashback ibrahimovic takoder unutra... nema kartice koja kosta manje od 500k coinsa

 

Uglavnom lik je bio bolji sve to 5 i zabijem mu gol iz kontre u 65 minuti lik izjednaci i tak redamo prilike do kraja i u 85 minuti lik mi zabije gol i ode quit...

ja sam popusio poraz a on? Sto nije ako quita da isto gubi u ligi?

 

mamu mu... uglavnom bilo ga prpa da mu se ne zavali nesto iza leda odmah

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

A nisi pomislio da mu je možda puknula veza. Koliko puta mi se dogodilo, da zabijem gol i brzo stišćem po gamepadu da nastavim s igrom i sruši mi se igra i plavi ekran. Skužio sam da mi se to uvijek događa kada brzo stisnem nekoliko puta x.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

A nisi pomislio da mu je možda puknula veza. Koliko puta mi se dogodilo, da zabijem gol i brzo stišćem po gamepadu da nastavim s igrom i sruši mi se igra i plavi ekran. Skužio sam da mi se to uvijek događa kada brzo stisnem nekoliko puta x.

 Pa mozda mu je pukla veza.. al kak se to gleda u konacnici?

On pretpostavljam isto nije dobio pobjedu?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice