FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 686.747
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
FIFA 21

Ne znam jel netko ima iskustva sa igranjem Road to Glory-ja?

 

Nekako mi se cini da je to jedini nacin igranja FUT-a bez da bude krajnje traumaticno iskustvo. Na rubu sam da prodam ekipu i dovedem Sukera. :D Ne volim ga iz milijun razloga, ali je jedina hrvatska Ikona u igrici.

 

Slozio bih oko njega jeftinu ekipu i veselio se njegovim golovima, bez frustracija sto neki Prem skart CB igra bolje od mog Varanea. 

Sve sam blize tom konceptu. :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...

pa bolji je carlos od militao, a ako ikako možeš kupit mendya-pod obavezno,

 

ja sam opet stigao do 20w ostalo 2 tekme i nikako uspjet doći to famoznih 23w ,radi ničeg nego radi packova i para.

pod hitno mi treba kante jer sissoko jednostavno nije dovoljno dobar za ovu momčad koju trenutno imam.

 

 

 Ma ni čut. Militao je za Carlosa avion. Carlos dok se okrene, prije bi damper okreno ispred kamenoloma nego njega. I samo postavljanje mi ima Militao puno bolje.

Mendya sam mislio uzet, ali mi mutavo spizdit 150.000 coinsa na beka koji će za mjesec dana vrijedit 30.000 max. Albu sam prodao čim je igra izašla za par tisuća više nego sad što sam ga opet platio, a pokriva raznorazne salahe, adame, i slične bez problema.

 

Što se tiče ove wl, ak uspijem odigrat pola tekmi bit će dobro, sjebo sam si imunitet skroz, već treći tjedan s nekim virozama i nuspojavama istih imam borbe, uopće nemam snage sjedit za kompom više.

movie kaže...
Diplo kaže...

Evo npr meni je van svake pameti da ovo moze bit gol sta sam sad zabia, al jbg ipak je to FIFA i ovo ulazi 9/10 puta. Lob ove godine ne mozes falit.

 

Ne možeš to uspoređivati s onim prije. Ovo je nogometni gol i da si mi ga ovako zabio rekao bih svaka čast. Ovakve i slične je messi zabijao na tjednoj bazi.

 To nogometni gol? Čekaj, ti si GOLMAN cijeli život i tebi je NOGOMETNI gol LOB sa PETERCA iz mrtvog kuta? AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA. Grom te jebo. VRRRRRRRRRRRRRRH.

Često se ne slažem s Diplom oko njegovih gluposti o transferima, ali brate mili, čovjek je lijepo napisao i poentirao, gol je van svake pameti. Lobat golmana od skoro 2m visine sa 5m udaljenosti iz mrtvaka, to je žešća nebuloza. Da ga je probio nekim udarcem do jaja, pa ajd prođe lopta kroz ruke ili ispod ruke, ali lob s faking peterca, ejjjjjjjj, ahahahhahahahha, da lob, ahahahhaha.

 

Btw, i ja jutros kad sam vidio ovaj tim sa slike, počinjem tek wl, i odmah ovakva ekipa, da mi ubije volju za dalje, em ukrajinac, em takav tim, ali lik je šabanikus koji ne zna sastavit 2 dodavanja suvisla, samo neke lijevo-desno driblinge pokušava i flair pass i onda puca sa 20m. Zjanuo bi s nulom da mu igra nije poklonila 2 penala jer nemam živaca za kroketanja i driblanja nego opalim tackle pa šta bude bude, pa makar ja izbijem loptu, on sudi penal jer je debil pao nakon toga.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
Diplo kaže...

Evo npr meni je van svake pameti da ovo moze bit gol sta sam sad zabia, al jbg ipak je to FIFA i ovo ulazi 9/10 puta. Lob ove godine ne mozes falit.

 

 Po meni je ovdje veci problem zasto ti igrac ne radi animaciju kolizije i zasto njegov branic ne planira uopce dirat loptu :) jer kolko se vidi ti ulazis u fintu i on te procita ali mu igra ne registrira loptu, e to je orava glupost ne ovaj gol. Gol ko gol, ulazi svasta. 

 Za animaciju se slazem, al on je ode falia, usa je ispred mene i moga je slobodno odnit loptu al radi tackle i ostaje u raskoraku i ne uspija izbit loptu.

12 godina
offline
FIFA 21

WBY gol i asistencija u za sada 3-0 pobjedi. Ide drugi TOTW.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

WBY gol i asistencija u za sada 3-0 pobjedi. Ide drugi TOTW.

nista od WBY, Volland 2 gola, Gelson Martins gol i asistencija

 

Da bar Gelson dobije lik ima jebenu gold karticu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
cicek kaže...
Diplo kaže...

Evo npr meni je van svake pameti da ovo moze bit gol sta sam sad zabia, al jbg ipak je to FIFA i ovo ulazi 9/10 puta. Lob ove godine ne mozes falit.

 

 Po meni je ovdje veci problem zasto ti igrac ne radi animaciju kolizije i zasto njegov branic ne planira uopce dirat loptu :) jer kolko se vidi ti ulazis u fintu i on te procita ali mu igra ne registrira loptu, e to je orava glupost ne ovaj gol. Gol ko gol, ulazi svasta. 

 Za animaciju se slazem, al on je ode falia, usa je ispred mene i moga je slobodno odnit loptu al radi tackle i ostaje u raskoraku i ne uspija izbit loptu.

 A zasto je ostao u raskoraku i "falia"? Jer mu igrac nije registrirao loptu. Kad registrira loptu bi te isao gradit i tvoj rashford bi ostao branicu u leđiva. Ovako nit te mogao gradit jer mu je isalo automacki jokey move i kad je pritisnuo tackle napravi mu je tackle na mjestu. Da je imao kontrolu bi te zagradio i umjesto tacklea, s tackle gumbom bi cistio loptu. E vidis to je problem igre, sto tvoj protivnik tu nije imao sanse ni u snu, dok je tebi bilo apsolutno sve naklonjeno. I jel tu ima skilla ti meni reci. :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 19:26 (cicek).
4 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Meni više ide na kurac ovo primanje golova za produžetke u 90oj minuti. Zašto to tako mora biti ne znam, ali očito mora. 

Čini mi se kao da me igra kažnjava što kod vodstva pred kraj ne čuvam loptu u korneru ili se ne dodajem po zadnjoj liniji, nego uvijek igram do kraja. 

Sve po istoj špranci! Vodstvo 2 ili 3 gola, protivnik oko 75. minute smanjuje na gol zaostataka, najednom ja ne mogu dodat točnu loptu, svaka ide protivniku u noge i onda se čeka ta famozna 90. minuta

I onda se jebeni Sterling zaleti u Joe Gomeza, sruši ga na pod, uzme loptu i krene sam na gol i zabije za 4:4. Pa jebem vam mater bezobraznu. 

Nakon toga u produžetku mu svira drugi penal, ja se vratim u 115oj i opet u 120oj minuti moj Telles se pogubi negdi u sredini umjesto da je na beku, Sterling je sam ko duh, ovaj ga odigra, pikira se u sredinu, povratna i gol. I onda kad seciram taj poraz 5:4 ispada da sam dva gola dobio iz penala, jednog iz konera i 2 zato kaj je igra to tako htjela.

Ako se dobro sjećam to mi je takav četvrti poraz u ovoj WL! Gotovo identičan! 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Kako mrzim kad vidim da protivnik ima problem sa konekcijom i ja ga tanjuram a znam da nije zbog toga jer sam bolji. Ne mogu znat to, jer covjek kasni na svaki moj udarac ili dodavanje. Isto tako se i meni dogada jer ping ne pada ispod 31ms. Katastrofa ovaj vikend WL. Stvarno katastrofa. Oni ozbiljno moraju staviti da se WL igra Pet-Sub-Ned-Pon da se to rastereti koliko god moze, jer ovo nema smisla. Platis nesto a nemozes igrat :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

 To nogometni gol? Čekaj, ti si GOLMAN cijeli život i tebi je NOGOMETNI gol LOB sa PETERCA iz mrtvog kuta? AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA. Grom te jebo. VRRRRRRRRRRRRRRH.

Da si ikad stao na gol koji je visok  2.44m i širok 7.32 m shvatio bi kako te je lako lobati kada samo jedan metar izađeš s crte. Pogotovo u ovakvoj situaciji gdje stojiš debelo ispred prve stative a iza tebe je dužina gola od 7.32m.

 

Recimo ovdje berbatov loba golmana koji stoji na crti a u priloženom video klipu s fife golman je izišao s gola ispred prve stative do ruba peterca. Samo da vidiš kako je lako lobati golmana koji stoji na golu a igrač mu puca skroz sa strane.

 

 

U drugom video klipu možeš pogledati golove na 3:13 min, 3:34 min, 4:07 min, 6:11 min, 7:57 min i 8:01 min. Posebno obrati pozornost na gol drogbe na 7:57 min gdje drogba skoro iz mrtvog kuta loba golmana koji stoji na golu. Znači nije izašao dva metra ispred prve stative kao u video klipu fife pa to izgleda još tragičnije. Inače drogba zabija lošijom lijevom nogom

 

 

 

Evo složio sam usporednu fotku loba i po svemu teži je lob što ga je napravio drogba od ovog u fifi. Drogbi igrač skače u noge, golman stoji na prvoj stativi a pozicije udarca su otprilike iste samo s različite strane. U fifi je golman izišao skroz do ruba peterca i ostavio prazan gol, drogbi golman stoji na prvoj stativi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 23:50 (movie).
12 godina
offline
FIFA 21

Kakvih likova ima jbt. Lik izvede centar i onda krene zonglirat do mojeg gola. Da nemam onog ogromnog Laportea, svaki put bi mi se sletio prema golu bez problema. G3 i hvala lijepo. Sve ostalo nema smisla igrat. 35+ms je ravan oko 100ms. Nista ne funkcionira. Otuzno jebo te led da ti ''najvaznije natjecanje'' unutar igre, ne mozes igrat.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

movie jesi ti uopće pogledao di je prošla ta lopta golmanu na diplovom videu prije razjašnjavanja da li je moguće lobbat golmana iz mrtvog kuta ili ne?

Daj pliz, baš mi se gledaju videi u pol 1 ujutro, a vidim iz tvojih ss-ova da su situacije iz veće udaljenosti, a ne ko kod dipla di ga je lobovao kroz njega a ne preko njega, što nema teoretske šanse kad izađe mrcina od golmana i raskrili se ispred tebe, baš ćeš ga lobat a stojiš metar-dva ispred njega..... Druga stvar, berbatov loba golmana nice koji stoji na prvoj stativi a lopta ide kak nije pogodio nikad više u svojoj karijeri u malu mrežicu na drugu stranu i to savršenim lukom, a mi pričamo o faking igrici, i ponovit ću jer ne gledaš očito, o lobu koji to nije u slučaju diplovog gola jer je lopta prošla panju od edersona kroz ruke u visini glave. Eto, ja sam u krivu jer su ipak drogba, berbatov i ekipa lobali kojekakve cirkusante na golovima trećerazrednih ekipa, ali brate mili ovaj diplov gol je sve samo ne lob nego pokušaj loba, ali kao i sve u ovoj zglitchanoj igjici prolazi jer eto, logika igre je da će prije proći takav gol nego kad izađeš sam pred golmana na sred 16erca i pucaš mu kako logika nalaže pucati, a on kao najbrža pantera svijeta se baci i skine. Ali bitno da na svaki šut iskosa pada na leđa ko prostitutka u gajevoj....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 21

Ja polako gubim volju. Jednostavno nemam volje igrati sportsku "competitive" igru u kojoj ne treba nikakav skill za doći do pobjede. Sva dječica igraju na identičan način. Ja kombiniram, izrađujem akcije, šanse a njegov golman brani nemoguće, moji promašuju sve. A svi moji protivnici u div 3 igraju na isti način. Nitko, ali baš NITKO ne pokušava igrati. Likova 3 dodavanja ne znaju spojiti. Ali pronašli su način da koriste 3 ultra brza napadača i samo napucavaju napamet od iza prema njima. Od 100 ispucavanja napamet, 2 će proći i moš se j*bat. 99% golova koje ja primim nemaju veze sa ikakvim skillom. 

 

A inače nisam loš gubitnik u niti jednoj igri. Ako me netko nadigra reći ću svaka čast. Ali ovo nema smisla. Mene samo zanima kako ti likovi uopće imaju volje igrati igru na taj način. Da samo stišćeš napamet nabacivanje prema naprijed i onda kupiš otpatke. Jasno mi je, shvatili su da je tako lakše doći do pobjede. Ali mislim, gdje je tu zabava? Gdje je zabava u spamanju jedne tipke 99% partije?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 2:41 (antimadridista).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Antimadridista stavi odbranu na balanced i izvucu odbranu na 7-8 crtica tada nema prolaza tim loptama i nikada ne obiljezavaj zadnju veznu liniju za odbranu dok sa tim brzacima ne pridje na 16 metara tesko bas tesko prolaze.Ja nisam neki igrac igrac trenutno Div4 i stvarno malo primam golova a od driblinga ne koristim bas nista vise idem na pass igru jer mi je to jedini prolaz fo gola.Nadam se da ce ti pomoci pokusaj
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Antimadridista stavi odbranu na balanced i izvucu odbranu na 7-8 crtica tada nema prolaza tim loptama i nikada ne obiljezavaj zadnju veznu liniju za odbranu dok sa tim brzacima ne pridje na 16 metara tesko bas tesko prolaze.Ja nisam neki igrac igrac trenutno Div4 i stvarno malo primam golova a od driblinga ne koristim bas nista vise idem na pass igru jer mi je to jedini prolaz fo gola.Nadam se da ce ti pomoci pokusaj

 Podizanjem obrane mozes stvoriti kontra efekt. Jer ce ti protivnik onda napravit dupli pas izmedu krila i bocnog i opet on ode. Od kad imam Mendya nesto je lakse braniti te prolakse po boku.

Isto je veliko sranje kad je igrac sa loptom agilniji u pokretima nego igrac bez lopte. 

 

Al opet kazem. Preko svega toga bi jos presel da nema delaya. Meni jucer nije bilo igrivo. Udem u 16m, napunim udarac a moj igrac radi animaciju od 2-3s za udarac. Naravno da svaka lopta zavrsi u bloku. 

Kontra strana, njegov igrac probija na krilu. Ja ga pustam sa Mendyem dok ne dodem u situaciju da se mogu progurat ispred njega. Proguram se, trcim ispred njega ali kontrola lopte nije kod Mendya. Napravim tackle da izbijem loptu, pokupim loptu a naknadno njegov igrac preko mojeg i fucka se penal.

 

Obje situacije se dogadaju zbog delaya. Niceg drugog. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Jeste ali taj dupli pas na balanced kada je na centru da se iscupati lopza ali ako je pred 16 tada je problem.Sta znam meni pomaze to e sada kako kome jbg 😉!Obadva CM ili CDM stavljam na cover centar radi tih brzih lopti i stvarno malo prolazi i malo skupljam odbranu kada vidim da mi takav je protivnik.Doduse u 4 Div ih nisam mnogo ni vidio ali vjerujem da je to u manjim divizijama dolazi do izludjivanja!Borite se 👍
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Jel moguce doci do icon kroz sbc bez kupovina kao u fifi 20
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo jedan koristan savjet koji sam skuzio u wl. Znaci kad me igra pocne jebat tad ja ispobavam taktike vecinom. Posto wl i dr gameplay nije isti, sprobavanje na dr i wl je bitno razlicitije. Uglavnom, primjetio sam vise stvari pa ajmo po redu.

 

 

1. Kao sto sam vise puta govorio kako instrukcijama u taktici ne vjerujem jer obicno ne rade nikvu razliku, to jos uvijek tvrdim s malom promjenom. Na svakoj poziciji(ST,CM imaju po dva ili vise) prckanjem po samo jednom igracu su mi nekako izgledali bolje, sad dal je to bilo do instrukcija ili više sile ne znam. Ali obicno mi se igraci najbolje ponasaju kad samo promjenim taktiku i nista ne diram.

 

2. Kod taktike 41212 uske, ako krila stavim na CM igrace obrana je losija ali napad izgleda bolje, jer se igraci nekak cudno posloze u obrani pa CAM zavrsi nekad lijevo, nekad ostane na sredini. Uglavnom ova dvojica di god da su su brzi i agilniji od klasicnih srednjaka i samim time sam bio opasniji u napadu.

 

3. Benzema je brzi od Lewa, ako oba imaju hunter. Famozno.

 

4. U taktici 4231 drop back i brza kontra sam smanjio broj primljenih golova, ali i broj mojih udaraca na gol. Teorecki se da igrati s tom taktikom ali treba imat jaaako puno strpljenja sto ja nemam za ovu igru. Jer da ja budem strpljiv 90 min i da mi u 91 neki fliper namjesti da popusim taj film gledat nece. Rađe cu run and gun igrat nego tako.

 

5. Do sad sam imao 2 CM-a na cower center i nikad nikog nije bilo u sredini. CDM igraca sam imao na drop back between def i attacking fullbacks. Ali kakve rupe sam imao po sredini terena je bio kriminal. Ne uvijek, ali znalo se desiti.

 

To su neki insights sto sam uspio uloviti u ovih 20 i kusur tekmi sto sam odigrao.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 10:26 (cicek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Jel moguce doci do icon kroz sbc bez kupovina kao u fifi 20

 Bit ce icon swap i icon SBCa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

movie jesi ti uopće pogledao di je prošla ta lopta golmanu na diplovom videu prije razjašnjavanja da li je moguće lobbat golmana iz mrtvog kuta ili ne?

Daj pliz, baš mi se gledaju videi u pol 1 ujutro, a vidim iz tvojih ss-ova da su situacije iz veće udaljenosti, a ne ko kod dipla di ga je lobovao kroz njega a ne preko njega, što nema teoretske šanse kad izađe mrcina od golmana i raskrili se ispred tebe, baš ćeš ga lobat a stojiš metar-dva ispred njega..... Druga stvar, berbatov loba golmana nice koji stoji na prvoj stativi a lopta ide kak nije pogodio nikad više u svojoj karijeri u malu mrežicu na drugu stranu i to savršenim lukom, a mi pričamo o faking igrici, i ponovit ću jer ne gledaš očito, o lobu koji to nije u slučaju diplovog gola jer je lopta prošla panju od edersona kroz ruke u visini glave. Eto, ja sam u krivu jer su ipak drogba, berbatov i ekipa lobali kojekakve cirkusante na golovima trećerazrednih ekipa, ali brate mili ovaj diplov gol je sve samo ne lob nego pokušaj loba, ali kao i sve u ovoj zglitchanoj igjici prolazi jer eto, logika igre je da će prije proći takav gol nego kad izađeš sam pred golmana na sred 16erca i pucaš mu kako logika nalaže pucati, a on kao najbrža pantera svijeta se baci i skine. Ali bitno da na svaki šut iskosa pada na leđa ko prostitutka u gajevoj....

Kao prvo uopće nema govora o mrtvom kutu jer u obje situacije igrač puca po golu a da je udaljen bar 2 do 3 metra od korner linije što je lijepo vidljivo. Inače kada ti golman dolazi u susret uvijek mu je najlakše loptu uputiti između ruku i glave jer na to je jako teško reagirati zbog blizine i kretanja golmana koji težište prebacuje nisko očekujući udarac. Sjeti se kako je messi izašao pred neuera i onda uputio balončić kroz neuerove ruke a pored glave ili kako je alisson popio kroz uši gol od aguera. Jednostavno to su situacije u kojima golman teško reagira. Koliko sam golova obranio kada liku uđem u šut a on nabije ko svinja u mene a koliko sam ih popio na ovako inteligentan način kada lagana lopta kroz mene ulazi u gol. U ovoj situaciji kod gola u fifi ja bih izašao na igrača a onda težište prebacio nisko očekujući udarac u prvi kut i na to bih bio spreman i to bih ziher branio. Na lob ne bih bio spreman i svakako bi mi lopta prošlo. Ja kao golman ne smijem u toj situaciji primiti gol na prvu stativu, sve ostalo je nebitno. Znači uopće ne komentiram golmane u ovoj igri jer to nema smisla. Samo komentiram ovu situaciju za koju kažem da nije ništa čudna jer takvih u stvarnom nogometu možeš vidjeti na desetke pregledom joutubea. Osobno sam ih proživio zato i kažem da je to nogometni gol.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

ma od fife 20 , in game 4231 ,bekovi stay back ,oba cdm stay back/cover centar/cut passing line ,ST stay forward/get in behind

kupio sam De Jonga u zamjenu za Sissoka 

sljedeći je na redu Kante i za njega ću skupljat ili ako me ne posere pa mi dropa 

 

jopis ne kužim ,kak ti Militao može bit bolji od Carlosa u ovoj fifi?

u prošloj je bio ,ali u ovoj nikako po ničemu.

imao sam oba neko vrijeme i prvo što sam htio je promjeniti Militao iz obrane

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 21

Dva preorder packa i dva rare mega packa i najbolja kartica vidal.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Kupim neki dan 2 Renata Sancheza po 160 k za svakoga, drugog sam kupio zabunom jer je bio bid i nije mi prikazao da ja dobijam bid. I odlučim se da tog jednog ne prodam, da malo sacekam. Sad gledam na futbin oko 220 k je i vjerojatno će mu još narasti cijena.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

50k coinsa od ovoga. Ako ostanem rank I u D2 onda uzimam 75k coinsa i kaj uleti od WLa. Onda se ide po koje pojacanje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

50k coinsa od ovoga. Ako ostanem rank I u D2 onda uzimam 75k coinsa i kaj uleti od WLa. Onda se ide po koje pojacanje. 

 Div 1 hahah 🙏🙏🙏

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 15:02 (Diplo).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

50k coinsa od ovoga. Ako ostanem rank I u D2 onda uzimam 75k coinsa i kaj uleti od WLa. Onda se ide po koje pojacanje. 

 Div 1 hahah 🙏🙏🙏

 Tog jebenog ultimate packa me toliko fobija pere da nisu istine. Vise sam dobil iz onih electrum player packova nego iz svih ultimate packova zajedno. Jebali ih oni 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

50k coinsa od ovoga. Ako ostanem rank I u D2 onda uzimam 75k coinsa i kaj uleti od WLa. Onda se ide po koje pojacanje. 

 Div 1 hahah 🙏🙏🙏

 Tog jebenog ultimate packa me toliko fobija pere da nisu istine. Vise sam dobil iz onih electrum player packova nego iz svih ultimate packova zajedno. Jebali ih oni 

 Prosli tjedan sve discard bilo, cca 25k iz oba packa hahah

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

50k coinsa od ovoga. Ako ostanem rank I u D2 onda uzimam 75k coinsa i kaj uleti od WLa. Onda se ide po koje pojacanje. 

 Div 1 hahah 🙏🙏🙏

 Tog jebenog ultimate packa me toliko fobija pere da nisu istine. Vise sam dobil iz onih electrum player packova nego iz svih ultimate packova zajedno. Jebali ih oni 

 Prosli tjedan sve discard bilo, cca 25k iz oba packa hahah

 

 Kaj prvo odigrate 30 rivalsa onda tek wl? Ja sam prosli tjedan bio rank 4. Kad mi nakon wl je jos priznalo par tekmi na tom. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

50k coinsa od ovoga. Ako ostanem rank I u D2 onda uzimam 75k coinsa i kaj uleti od WLa. Onda se ide po koje pojacanje. 

 Div 1 hahah 🙏🙏🙏

 Tog jebenog ultimate packa me toliko fobija pere da nisu istine. Vise sam dobil iz onih electrum player packova nego iz svih ultimate packova zajedno. Jebali ih oni 

 Prosli tjedan sve discard bilo, cca 25k iz oba packa hahah

 

 Kaj prvo odigrate 30 rivalsa onda tek wl? Ja sam prosli tjedan bio rank 4. Kad mi nakon wl je jos priznalo par tekmi na tom. 

 15 DR 15 WL

 

al ja sam na ps4

12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

50k coinsa od ovoga. Ako ostanem rank I u D2 onda uzimam 75k coinsa i kaj uleti od WLa. Onda se ide po koje pojacanje. 

 Div 1 hahah 🙏🙏🙏

 Tog jebenog ultimate packa me toliko fobija pere da nisu istine. Vise sam dobil iz onih electrum player packova nego iz svih ultimate packova zajedno. Jebali ih oni 

 Prosli tjedan sve discard bilo, cca 25k iz oba packa hahah

 

 Kaj prvo odigrate 30 rivalsa onda tek wl? Ja sam prosli tjedan bio rank 4. Kad mi nakon wl je jos priznalo par tekmi na tom. 

 Odigrao 3 tekme DRa u cetvrtak. 20 tekmi WLa i danas jos 5-6 DRa. 14200 bodova i dosta za R1 posto je prosli tjedan trebalo ispod 14k za R1 u D2. 

 

Ne odigram sve WL, di bi jos DR metnul u jedan dan :D 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 18:47 (SimeKZ).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

50k coinsa od ovoga. Ako ostanem rank I u D2 onda uzimam 75k coinsa i kaj uleti od WLa. Onda se ide po koje pojacanje. 

 Div 1 hahah 🙏🙏🙏

 Tog jebenog ultimate packa me toliko fobija pere da nisu istine. Vise sam dobil iz onih electrum player packova nego iz svih ultimate packova zajedno. Jebali ih oni 

 Prosli tjedan sve discard bilo, cca 25k iz oba packa hahah

 

 Kaj prvo odigrate 30 rivalsa onda tek wl? Ja sam prosli tjedan bio rank 4. Kad mi nakon wl je jos priznalo par tekmi na tom. 

 Odigrao 3 tekme DRa u cetvrtak. 20 tekmi WLa i danas jos 5-6 DRa. 14200 bodova i dosta za R1 posto je prosli tjedan trebalo ispod 14k za R1 u D2. 

 

Ne odigram sve WL, di bi jos DR metnul u jedan dan :D 

 

 Sad bas gledam prosli tjedan sam imao 10k bodova. Nije mi bas jasno kako, al dobro. Znam da se nisam nesto pretjerano naigrao al bas tako malo, evo ne znam. Nije da sam ovaj tjedan puno vise igrao pa je 14k. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice