Gas Guzzlers

poruka: 765
|
čitano: 139.258
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

E da, fali vam SSAO ili statične sjene, najbolje se vidi na biljkama na pijesku.

You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Igra izgleda super i stvarno se čini zabavna.

Ali na mojoj konfiguraciji je neigriva unatoč smanjenju kvalitete.

Komponente su sljedeće pa me znaima u čemu je problem jer ostale igre rade solidno.

Athlon x2 250 3 ghz,ati radeon hd 6450,4 gb ddr3 rama.

Moralo bi raditi barem na sa low detaljima ali šteka jako.{#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Evo skidam je, negdje je do pola, pa ću je isprobati na:

 

i5 2500k, 8GB RAMa s HD6950.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2012 18:53 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Gas Guzzlers

sve leti, sve na max osim AA i blooma naravno, konfa u potpisu...  lol stojadin - interceptor!

kako se bacaju mine? :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2012 19:58 (skank666).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
8ax kaže...

E da, fali vam SSAO ili statične sjene, najbolje se vidi na biljkama na pijesku.

Kako mislis fali SSAO? Fali ako ga iskljucis iz opcija. Ali inace ima SSAO i to jedan od naprednijih. Normal mape isto bacaju AO. Zato i kosta toliko.  
Evo shot SSAO only. Inace engine podrzava staticni AO kao lightmapu, dinamicki SSAO i decal AO koji se koristis ispod auta da sjena bude tamnija i cvrsca.

@skank666: Mine se bacaju sa "use power up" tipkom. Ali ih prvo moras pokupiti na stazi.

HCL preview:

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2012 9:05 (LevaOpaki).
16 godina
offline
Re: Gas Guzzlers

Igrica je super,samo što na onoj drugoj mapi sam imao problema FPS

sve sam graficke postavke stavio na max

BF3:crna_bandera
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers

  Hvala na trudu. Ovo je neki ozbiljan problem na AMD procesorima. To mora ici na ultra. Rijesit cemo to. Vjerojatno je problem sa nekim optimizacijama kao SSE2 koji dobro ne prolaze na AMD.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2012 9:17 (LevaOpaki).
12 godina
odjavljen
offline
Gas Guzzlers

@LevaOpaki svaka cast na igri,vraca me u stare dane kad sam rokao viligante 8 na play stationu...

A sad malo pitanja umrijet cu od znatizelje ako mi ne odgovoris {#}.Koje alate koristite pri programiranju engine-a prepostavljam Visual Studio,a za 3d  3dsmax i zbrush dok je za 2d grafiku i texture odgovoran photoshop?Jel tako?

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
Nitro233 kaže...

@LevaOpaki svaka cast na igri,vraca me u stare dane kad sam rokao viligante 8 na play stationu...

A sad malo pitanja umrijet cu od znatizelje ako mi ne odgovoris {#}.Koje alate koristite pri programiranju engine-a prepostavljam Visual Studio,a za 3d  3dsmax i zbrush dok je za 2d grafiku i texture odgovoran photoshop?Jel tako?

  Sve nabrojano. Trenutno koristimo Visual Studio 2010 verziju, a za source control koristimo SVN.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Gas Guzzlers
LevaOpaki kaže...

  Sve nabrojano. Trenutno koristimo Visual Studio 2010 verziju, a za source control koristimo SVN.

A reci mi bi li imali velikih komplikacija kad bi igru pokusali portati na linux platformu?

12 godina
offline
Gas Guzzlers

Probao igru na bitno jačem računalu i mogu reći da mi se sviđa koncept i igra općenito.

 

Par primjedbi:

  • Bonusi na stazi su mi nekako, hm, zastarjelo dizajnirani. Podsjeća me na Quake 3 i bonuse po mapi.
  • Igra je ipak malo prezahtjevna hardverski
  • Nadam se da ima više vrsta soundtrack-a i da će to biti u završnoj verzij dodano

 

Ako igra bude imala dosta sadržaja (mapa, auta, i sl.) mogla bi biti stvarno super... Uglavnom ja sam zadovoljan više manje, beta je beta. Još kad bi Leva to malo upregnio i doradio da i radi na mome kompu bilo bi super. :)

Na razne nacine bi moglo da se laze i Nvidia isto tako upali PhysX i Radeon se zbuni totalno. - Vlada011
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gas Guzzlers

Oprostite na padobranstvu, zanima me ima li igra multiplayer mod? Odnosno hoće li imati u finalnoj verziji bar? Žurim se i ne stignem sad listati temu.

šumski put je bio ravan.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
Nitro233 kaže...
LevaOpaki kaže...

  Sve nabrojano. Trenutno koristimo Visual Studio 2010 verziju, a za source control koristimo SVN.

A reci mi bi li imali velikih komplikacija kad bi igru pokusali portati na linux platformu?

Problem je samo vrijeme i isplativost. Portali bi mi to sigurno, samo sada tehnologija mora prvo imati OpenGL render. To je najveci problem. Onda ce portanje biti prilicno "bezbolno".
Render je trenutno DX 9. Prvo cemo vjerojatno portati igru na xbox 360 jer je najbliza platforma. Onda kad se bude radio DX 11 render za PC i novi xbox, onda bi se mogao paralelno  
raditi i OpenGL. Primarno radi podrske za PS3. Od te tocke je linux najmanji problem. Redosljed je takav ocito radi broja korisnika na pojedinim platformama.
E sada, koliko ce nam trebati za sve to, vrijeme ce reci :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2012 15:57 (LevaOpaki).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
dreammaker kaže...

Oprostite na padobranstvu, zanima me ima li igra multiplayer mod? Odnosno hoće li imati u finalnoj verziji bar? Žurim se i ne stignem sad listati temu.

  Puna verzija ce imati podrsku za multiplayer.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Gas Guzzlers
LevaOpaki kaže...

Problem je samo vrijeme i isplativost. Portali bi mi to sigurno, samo sada tehnologija mora prvo imati OpenGL render. To je najveci problem. Onda ce portanje biti prilicno "bezbolno".
Render je trenutno DX 9. Prvo cemo vjerojatno portati igru na xbox 360 jer je najbliza platforma. Onda kad se bude radio DX 11 render za PC i novi xbox, onda bi se mogao paralelno  
raditi i OpenGL. Primarno radi podrske za PS3. Od te tocke je linux najmanji problem. Redosljed je takav ocito radi broja korisnika na pojedinim platformama.
E sada, koliko ce nam trebati za sve to, vrijeme ce reci :)

a koji developing enviroment bi koristili ako bi radili za linux,npr Visual studio ne moze generirati linux binary sto bi bila onda alternativa?

Izvini ako sam naporan...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
Nitro233 kaže...

a koji developing enviroment bi koristili ako bi radili za linux,npr Visual studio ne moze generirati linux binary sto bi bila onda alternativa?

Izvini ako sam naporan...

GCC je toolset, a kao IDE koristis sta hoces... ja koristim Eclipse+CMake, radi besprijekorno...

To be purified in fire - anesthetic for the pain... as the final words erupt from your mouth - who will remember your name?
15 godina
offline
Re: Gas Guzzlers

Ovo je igra za svaku pohvalu. Isprobao sam betu sad na kratko i jako mi se sviđa. Kupujem!

šumski put je bio ravan.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
Ranko Kukumar kaže...

Probao igru na bitno jačem računalu i mogu reći da mi se sviđa koncept i igra općenito.

 

Par primjedbi:

  • Bonusi na stazi su mi nekako, hm, zastarjelo dizajnirani. Podsjeća me na Quake 3 i bonuse po mapi.
  • Igra je ipak malo prezahtjevna hardverski
  • Nadam se da ima više vrsta soundtrack-a i da će to biti u završnoj verzij dodano

 

Ako igra bude imala dosta sadržaja (mapa, auta, i sl.) mogla bi biti stvarno super... Uglavnom ja sam zadovoljan više manje, beta je beta. Još kad bi Leva to malo upregnio i doradio da i radi na mome kompu bilo bi super. :)

Bit ce negdje oko 40 mapa sa razlicitim vemenskim uvjetima, 3-4 game mode-a, SP kampanja, 13 auta, 13 oruzja itd.
Nemoj me drzati za tocan broj jer pisem ovako na pamet i naravno neke stvari se mogu promjeniti do kraja.   :)
Naravno bit ce i  bojanje auta, naljepnice, bojanje felgi i njihov izbor, bojanje tablica, i custom tekstovi na tablica itd itd.

Kad se kreira profil onda se bira vozac, kojem se moze promjeniti boja itd. E tu se bira voice over lika. Znaci nije samo jedan glas. 
Tko ne voli voice moze ga iskljuciti. Dosta je ljudi kojima se svida, ali bome i dosta onih koji kukaju na komentatora.
I da, malo voice lici na serius sama, ali slucajno. Tako se potrefilo sa glumcem. To je neki amer koji je imao potpunu slobodu interpretacije svog lika i tako je ispalo. :)

Trailer na GT: http://www.gametrailers.com/video/public-beta-gas-guzzlers/728144

Jedan od komentara na GT, SD film :)
"ventrilquest:  this game is made by croatians.they are humorless stupid people."  {#}


Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2012 10:06 (LevaOpaki).
14 godina
offline
Gas Guzzlers

Evo i ja sam probao BETA-u i moram reci da je odlicna. 

Na mom PC-u, 1920x1200, sve na ULTRA, MAX/YES  sta je moguce i igra u 30-40 FPSa leti super fluidno. 

 

E sada, po meni imam dvije recimo ozbiljne zamjerke i jednu manju:

 

1) Zvuk efekata poput pucanja iz mitraljeza ili eksplozija bombi bi trebao biti malo vise naglasen

2) powerupovi i ostale pickup stvari osim zelenih i crvenih krugova, mozda je bolje da sami model unutar kruga bude recimo 2x veci i da kao svijetli zeleno/crveno, da nema ovoga kruga okolo. Mislim da bi se tim dobilo na vizualizaciji i dojmu opcenito. Okolina i vozila su super, samo mi ovi powerupovi iskacu nekako. Neka budu vrhunski 3D modeli koji svijetle, ako me se kuzi :)

3) Manja zamjerka je na lika koji govori. Mozda treba biti puno vise fraza, nemojte na tome stediti, jer brzo dosadi ako vrti 3-5 istih fora na istim mjestima. Neka ih ima na 100tine :)

 

Ostalo, igra ima super dojam brzine (road kamera). 

 

Ukupan dojam nekih 8.5/10.

 

PS - evo par slika: http://s229.photobucket.com/albums/ee279/xsardax/Gas%20Guzzlers/

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Gas Guzzlers

Evo, na mojoj konfiguraciji radi sve na ultra. Igra je super što se tiče grafike i ostaloga, jedino je konkurencija malo preteška.

 

Svaka čast dečki! {#}

Bistar sam kao katran.
 
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers

Nažalost ono što su napisali kao preporučenu konfiguraciju nije niti izbliza točno,imam radeon 3870 oc serija i radi na medium sa jedva vidljivim trzajima okoline,iako čak i battlefield 3 ako ne uključim msaa radi na ultra bez problema.

 

Igra je inače prilično zabavna,šteta što nije dostupna u punoj verziji

14 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Meni se sviđa sve osim toga što meci prate protivnike kao da su samonavođeči, a to je loše. Možda je to na lakšoj razini, a na težoj toga neće biti ili?

www.rigburning.comule.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

http://www.strategyinformer.com/pc/gasguzzlerscombatcarnage/previews.html

Mi smo malo u firmi lomili koplja da li bi mitraljez trebao imati blagi auto aim, jer je inace dosta tesko gadati s njime.
Dva su rijesenja, dati mali auto aim ili pojacati njegovu snagu toliko, da cak i kad malo pogadas, da radi solidnu stetu.

Vertikalni auto aim mora postojati jer bez njega prakticki   nema pogotka kad auti krenu gore dolje po brdima. Oko horizontalnog bi se dalo raspravljati.
Ja sam osobno bio protiv njega jer sam ja uvijek za cisti skill igraca, ali sam pristao na to dokle god je mali kut djelovanja. E sada, ti si prvi koji je dao komentar da te smeta. Vidjet cemo sto ce jos drugi reci.
Gasenje se lako napravi, ali problem je sto onda nece biti u istom polozaju oni koji imaju auto aim i oni koji nemaju. Verzija sa iskljucenim bi morala imati jacu snagu miniguna.
Tako da ce na kraju biti jedno ili drugo, ali ne oboje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 14:35 (LevaOpaki).
 
4 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Stavi kao nekakav perk, "Enhanced Aim" ili "Damage".

You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Ma može i perk al zašto ne regulirati utjecaj auto aima prema težini koju igrač odabere npr ultimate težina bi bila potpuno bez toga, manji damage i sl. tko želi

www.rigburning.comule.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
LevaOpaki kaže...
HCL preview:

 

Svaka čast, igra izgleda odlično. Definitivno sam se odlučio na kupnju kad sam vidio kokoš na na 3:15 iz HCL preview-a {#}

14 godina
odjavljen
offline
Re: Gas Guzzlers
ANJžnj kaže...
LevaOpaki kaže...
HCL preview:

 

Svaka čast, igra izgleda odlično. Definitivno sam se odlučio na kupnju kad sam vidio kokoš na na 3:15 iz HCL preview-a {#}

 

Da, pokupiš kokoš, i piše ti roadkill bonus +15 lol :)

Bistar sam k'o katran.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
Leva, jel ce mi pomoc 8600GT za PhysX, pa cu moc normalno igrat?
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice