Gas Guzzlers

poruka: 765
|
čitano: 139.257
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Gas Guzzlers

kako ste zadovoljni prodajom i prihvatom igre? kad će na xbox? ako će uopče...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
skank666 kaže...

kako ste zadovoljni prodajom i prihvatom igre? kad će na xbox? ako će uopče...

Za sad mogu reci samo da smo jako zadovoljni reakcijama igraca, ali nismo zadovoljni sa game portalima, publisherima i digitalnim publisherima kao sto je Steam.  
Da stvar bude smijesnija, Origin je jos i ok :) Za xbox jos ne mogu nista komentirati.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers

Sto se tice prodaje, jeste li uspjeli povratiti ulozeno? Naravno, ako smijete otkrivati.

And when you gaze long into the abyss, the abyss gazes long into you.
11 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Eto to i mene zanima, mislim ne sad baš Vaše privatne financijske situacije, nego da li se talent, trud i dobra reakcija igrača u ovom slučaju isplatio. I koliko od ukupne prodaje čini domaće tržište ako se to može opće saznati?

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Nisu pokrivena sva ulaganja ali je to ok. Treba gledati dugorocno jer to je nova firma gdje je bilo dosta ulaganja u samo kreiranje firme, opremu itd.
Svi poceci su teski :) Sto se tice hrvatske tesko je reci koji je ukupni postotak, ali ok je proslo s obzirom da je to mala zemlja. 
Sad ce ici novo izdanje, novi cover, nova cijena, nova verzija. Unutra ce biti zapakirana 1.3.1 verzija.

Inace, ova verzija ima novi multiplayer koji je kompletno napisan iz nule. Preporucam da svi koji imaju igru probaju novi mp.
Lag je reduciran na minimum i tu je hrpa poboljsanja i gameplay je ponovno rebalansiran.

Evo film koji pokazuje deathmatch mode:

   
Inace sto se laga tice... covjek koji je ovo snimao je u Rusiji, a server je hostan u HR.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2013 15:30 (LevaOpaki).
 
3 0 hvala 6
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Gas Guzzlers je dostupan u Indie Royale bundle-u. Ajmo navalite dok je jos cijena niska :) 
http://www.indieroyale.com/

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kUGib9eL7_k

 
3 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Ako kupim taj bundle jel mogu igrati gas guzzlers mp?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Gas Guzzlers
laux kaže...

Ako kupim taj bundle jel mogu igrati gas guzzlers mp?

Naravno. Dobije se original igra na Desuri.

Pise na: http://www.indieroyale.com/   
Gas Guzzlers: Combat Carnage for: windows, desura, greenlight

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 20:12 (TheAwaken).
13 godina
offline
Gas Guzzlers

Eto uzeo sam i ja. Nekako je red podržati naše dečke.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Evo kupio sam, to mi je prva igra koju sam kupio .{#}

Sad treba dočekat da se skine, jedva čekam.

 

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Gas Guzzlers

Šteta šta su serveri prazni trenutno, nadam se da će ova akcija to malo promijeniti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
Hexfire kaže...

Šteta šta su serveri prazni trenutno, nadam se da će ova akcija to malo promijeniti.

 Evo malo prije nas je bilo 8 na jednom serveru :)

11 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Hvala na obavijesti, kupljeno :)

Uz to dobije se ne samo GG nego ukupno 5 indie igara.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Hoće netko igrat multiplayer večeras oko 8. Kada god dođem serveri prazni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gas Guzzlers

Ja sam za ako nas se skupi nekoliko. Kad god gledam hrvatski serveri su prazni. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Reko sam svojoj ekipi da dode danas u 20 h na server. Ja cu probati doci ako sredim komp do onda.
Nabavio sam novi hardware pa me ceka reinstall svega.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

evo upravonas 5 ima na serveru :)

EDIT 8 :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2013 14:50 (yeo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
yeo kaže...

evo upravonas 5 ima na serveru :)

 

sada je 8, zovem se laus .

13 godina
protjeran
offline
Gas Guzzlers

Evo igra se sada :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gas Guzzlers

Ahem, eto dobio na poklon igru, instalirao, i stavio na hd ultra, te podesio controler f710 u xbox modu (standardnije od tog ne ide) ručno.

 

I sve hvata osim analognog skretanja. Rekoh dobro znam da je indie igra idem skinut patch. Skidanje istog naravno traje zbog sporog hosta.

 

Stavio ja patch 1.3 grafika vidljivo ljepša ali što mi to vrijedi kad ja i dalje ne mogu skretat u racing igri, force feedback najavljeni isto ne radi.

 

Gas kočenje i sve druge kontrole normalno rade. Idem psovat i tražit pomoć po netu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gas Guzzlers

Super na netu i na gamepire forumima niko nema takav problem, baš odlično, idem spavat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gas Guzzlers

usput ujutro reinstaliro igru i odmah patch, pa sve radi {#} kako znati jel physx upaljen?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
Nehaj007 kaže...

usput ujutro reinstaliro igru i odmah patch, pa sve radi {#} kako znati jel physx upaljen?

PhysX se koristiti za kompletnu simulaciju fizike i stalno je upaljen. Svega, od kolizije, simulacije auta, drugih objekata, komada boje od auta koji padaju po podu...
Jedino sto se ne koristi hardwareska akceleracija jer nema potrebe. Ne koristimo efekte koji bi od toga imali koristi kao fluidi i tkanina.

12 godina
offline
Gas Guzzlers

Jako sam ugodno iznenađen s grafikom i hendlanjem auta (koje je bolje od jednog dirta 3). Ali postoji uvijek kletva kod nekih igara da izađu s primjetnim bugovima a ispoliraju se kako bi trebale tek kad više niko ne prati. Tipa hellgate london ili rage. Pa ne dobiju pažnju koju bi trebale.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
Nehaj007 kaže...

Jako sam ugodno iznenađen s grafikom i hendlanjem auta (koje je bolje od jednog dirta 3). Ali postoji uvijek kletva kod nekih igara da izađu s primjetnim bugovima a ispoliraju se kako bi trebale tek kad više niko ne prati. Tipa hellgate london ili rage. Pa ne dobiju pažnju koju bi trebale.

I ne samo to...jedan GRID 2 se moze posramit pored GG-a sta se tice osobina i sveopce voznje i ponašanja auta.

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
14 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Kako ide aktivacije igre, jer ja bi sad kupio,pa me zanima kad bih sad kupio a igrao za par mjeseci, kakva je situacija, jer nemam sad PC kod sebe, a na laptopu ne mogu igati. 

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gas Guzzlers
kupis onaj hammerhead bundle i dobies key za desuru ili direktni download. preporucam da aktiviras na desuri i to je to. igra ti je na acc od desure i skines kad pozelis. nema nikvih daljnjih aktivacija.
Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
14 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Nisam se susreo s tom desurom još, moram pogledati kako to funkcionira :)

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gas Guzzlers

Ne samo to, nema ni serijski broj :-)

 

Dao sam glas za greenlight, mislim da ako izađe na steamu u sekciji ispod 10€ trebala bi biti priličan hit, tamo ionako slabo stoje s racing naslovima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

you ROCK!

Thanks for buying the bundle!

 

 

I šta sad?

Instalirao sam si i desuru, gas nikako ne ide na steam za sada?

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice