Gas Guzzlers

poruka: 765
|
čitano: 139.260
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
Franjo15 kaže...

Nisam se susreo s tom desurom još, moram pogledati kako to funkcionira :)

Sve isto kao steam. Imas account, aktiviras igru sa kljucem na svom accountu i imas igru zauvijek. Skidas koliko puta hoces ako reinstaliras komp.
Link za aktivaciju kljuca ako si logiran: https://secure.desura.com/cart/gifts/activate

Steam grupa pa se pridruzite: http://steamcommunity.com/groups/gasguzzlerscombatcarnage

Forum: http://forum.gamepires.com/

Greenlight page: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=93045414

 

Nista jos od Steama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2013 12:12 (LevaOpaki).
14 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Ma nekako mi draži steam, imam tamo već nekih igara, ali ako ne ide, onda ću registrirati na desura.

 

A eto nadam se da će se igra razviti sa što više igrača :)


EDIT:

Sve što je moglo na steam stavio sam, a i sve su i na desura. Tako da opet sve super, ako ništa uzeo sam samo zbog naše HR igrice, ništa drugo. :)

 

Đuro#2155,
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2013 12:36 (Franjo15).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Gas Guzzlers

Kad/ako dođe na Steam, hoćemo li moći dobiti Steam ključ preko veze? {#}

 

Što se mene tiče, nisam aktivirao na Dresuri nego ću samo ostaviti na prijenosnom hardu. Imam uPlay, Steam, Origin, neda mi se skidat još jedan software.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
Hexfire kaže...

Kad/ako dođe na Steam, hoćemo li moći dobiti Steam ključ preko veze? {#}

 

Što se mene tiče, nisam aktivirao na Dresuri nego ću samo ostaviti na prijenosnom hardu. Imam uPlay, Steam, Origin, neda mi se skidat još jedan software.

Iz ovoga paketa sve se igre s jednim kodom aktiviraju na desuri, bar je meni tako bilo,. 

A za svaku koja je moguća i za steam, se dobije poseban kod.  

Đuro#2155,
13 godina
offline
Re: Gas Guzzlers
Franjo15 kaže...
Hexfire kaže...

Kad/ako dođe na Steam, hoćemo li moći dobiti Steam ključ preko veze? {#}

 

Što se mene tiče, nisam aktivirao na Dresuri nego ću samo ostaviti na prijenosnom hardu. Imam uPlay, Steam, Origin, neda mi se skidat još jedan software.

Iz ovoga paketa sve se igre s jednim kodom aktiviraju na desuri, bar je meni tako bilo,. 

A za svaku koja je moguća i za steam, se dobije poseban kod.  

Pa steam ključeve koja sam dobio sam i aktivirao. Dresuru ne planiram koristiti iz navedenog razloga. Ono što me zanima je, pošto je igra u Greenlightu, kad/ako dođe na steam hoću li ponovno morati kupiti igru samo kako bih je, jednostavnosti radi, imao i tamo. Ne bi bila ni prva ni zadnja igra koju sam kupio čisto da ju imam i na steamu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Gas Guzzlers

Evo, glasao na Greenlightu :) Mene zanima ista stvar. Ako piše "for: windows, desura, greenlight, znači li to da će kupci bundlea dobit i Steam key kad (ako) igra bude greenlit?

 

Svakako sam za podršku domaćim devovima, ali ne toliko da bih istu igru kupovao dvaput

16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
Montezano kaže...

Evo, glasao na Greenlightu :) Mene zanima ista stvar. Ako piše "for: windows, desura, greenlight, znači li to da će kupci bundlea dobit i Steam key kad (ako) igra bude greenlit?

 

Svakako sam za podršku domaćim devovima, ali ne toliko da bih istu igru kupovao dvaput

  Ovisi na koji nacin igra upadne unutra. Ako bude preko Greenlighta onda imamo tu slobodu da damo kljuceve, ali ako ude preko nekog izdavaca onda nisam siguran da ce to biti moguce i da ce oni to dozvoliti.

14 godina
offline
Gas Guzzlers

@leva ima li kakvih planova za x360 verziju? :)

the sound of engine is cure for everything!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gas Guzzlers

Ja sam se fino navuko, prava uživancija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gas Guzzlers

bome, nakon grida 2, fizika i ponasanje auta u ovoj igri su cisto opustanje za mozak naspram drift-festa u gridu 2.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
Genoxxx kaže...

@leva ima li kakvih planova za x360 verziju? :)

  Planova uvijek ima :)

16 godina
offline
Re: Gas Guzzlers
LevaOpaki kaže...
Genoxxx kaže...

@leva ima li kakvih planova za x360 verziju? :)

  Planova uvijek ima :)

Ma samo da prode Greenlight, pa onda na PS4 i Twisted Metal can suck it! {#}

Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
Re: Gas Guzzlers
Bass kaže...

bome, nakon grida 2, fizika i ponasanje auta u ovoj igri su cisto opustanje za mozak naspram drift-festa u gridu 2.

 Grid mi nikad nije sjeo, probao sam jedinicu samo, dobri su mi nfs shiftovi i dirt 2.

 

Mislim loša je igra ako ti ne možeš normalno proć zavoj bez takvog kočenja da te svi prestignu, a oni naravno ne proklizavaju.

14 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

igra možda tko ovo, da se baci koji multiplayer

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gas Guzzlers

ja igram. ako nije problem sutra ako cu moci navecer :)

 

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gas Guzzlers

e ljudi instalirao sam ovaj 1.3.1 patch i nece mi uc u igru...tj. pokrecem na tu novu ikonicu no izbaci error fmod.dll a  sa starom ikonom radi al to 1.0.0 verzija igre

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
domac5 kaže...

e ljudi instalirao sam ovaj 1.3.1 patch i nece mi uc u igru...tj. pokrecem na tu novu ikonicu no izbaci error fmod.dll a  sa starom ikonom radi al to 1.0.0 verzija igre

Meni se cini da patch nije otisao u dobar folder tokom instalacije i da pokreces igru samo iz foldera gdje su patch fileovi, a i dalje je originalna igra ostala na drugom mjestu.
Napravi dvostruku provjeru gdje se originalna verzija igre nalazi (gdje stara ikona pokazuje) i da li installer kod pokretanja patcha pokazuje na tu lokaciju.
Ako se lokacija razlikuje, slobodno browse-aj patch na pravu lokaciju i onda stisni next.

13 godina
offline
Gas Guzzlers

imas pravo, to me zezalo i prvi put kad sam instalirao patch 1.1 pa sam se sjetio u cemu je bio problem

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Gas Guzzlers vs Developers Gamepires and Interview

 
7 1 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Gas Guzzlers

kako stoji  igra na steam greenlightu ?

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers
geek_boy kaže...

kako stoji  igra na steam greenlightu ?

Odustali smo od Greenlighta i maknuli smo Gas Guzzlers: CC sa stranice. Ne svida nam se sustav pa smo odlucili prekinuti kampanju.
Nesto cemo drugo smisliti.

14 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

zašto se odustalo od steama. 

Zar ne bi sve krenulo na bolje da se igra počne prodavati i na steamu? 

Đuro#2155
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers

Nismo odustali od Steama nego od Greenlighta. Greska je sto smo ikad i pokusali ici preko Greenlighta jer je taj sustav totalni promasaj.
Ako ga u meduvremenu ne ukinu (sto planiraju) sigurno vise necemo niti jednu igru prijaviti na GL. Jednom kad udes unutra dobijes stigmu GL naslova i ne mozes nista vise njime.
A kao sto velis, istina je da i 90% prodaje moze doci preko Steama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2013 17:40 (LevaOpaki).
15 godina
offline
Gas Guzzlers

http://www.iceberg-games.com/index.php?dispatch=news.list

sta je to gas guzzlers  extreme, nova igra koja ce se kupit na steamu ili tek patch ?

Samobor je lepa varoš
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2013 17:02 (geek_boy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
15 godina
offline
Gas Guzzlers
nadam se da ce bit jeftina :)
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers

Kolega, najljepse vjesti ovog ljeta :)

 

A vi dodjite na na forum, pridruzite nam se!!!

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
13 godina
offline
Gas Guzzlers

Hahaha, odličan trailer, Mad Max style {#}

Monster Cock {#}

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers

Odlično!

Pročitao sam dosta zanimljivih stvari. :)

Prva verzija mi je zanimljiva, prošao sam je par puta, ali najviše mi je smetalo što multiplayer je nemoguće igrati, teško naći ekipu.

Tako da ovo ako bude na steamu, sigurno bi mogla dobra populacija ljudi igrati.

Ja sigurno kupujem kad izađe. 

 

Sretno s igrom. 

I kad bi trebalo službeno izaći?

Jel se upoće zna datum?

 

Đuro#2155
Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice