NFS Underground 2 lan problem!

poruka: 9
|
čitano: 5.906
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
NFS Underground 2 lan problem!

Evo ovako imam 2 raćunala spojena Crossover LAN Kabelom i na svim ostalim igrama radi odlićno no na nfs u2 napravim na prvom raćunalu server i spojim se na server s drugim no nemogu u Loby uć a s drugim mogu i ako napravim na 2 raćunalu server opet mi neda u Loby a drugi može zašto? evo slika!

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NFS Underground 2 lan problem!
naso na nekoj stranici evo ti mozda pomogne
1:right-click ur network place and click on properities ..
2: at tcp ip ( internet protocol ) click on properities again ...
3: search in the tabs for a gateway tab named there ..
4: set the gate way a standard value such as ( 1.1.1.1 )
5: u now can enter the lobby in the nfsu2 lan mod ..

NOTE : gate way value must be the same for all players pc's
2: one must host a game and the other enter it by clicking continue bottun
3: u must be sure that in the filter button all settings are the same such as the game type ..
Fight to Win
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: NFS Underground 2 lan problem!
4LT41R kaže...
naso na nekoj stranici evo ti mozda pomogne
1:right-click ur network place and click on properities ..
2: at tcp ip ( internet protocol ) click on properities again ...
3: search in the tabs for a gateway tab named there ..
4: set the gate way a standard value such as ( 1.1.1.1 )
5: u now can enter the lobby in the nfsu2 lan mod ..

NOTE : gate way value must be the same for all players pc's
2: one must host a game and the other enter it by clicking continue bottun
3: u must be sure that in the filter button all settings are the same such as the game type ..

Ovako dodjelio sam im ip adrese

192.168.0.1

192.168.0.2

to su ip adrese jel mi moš dat link? od te str?

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
15 godina
protjeran
offline
NFS Underground 2 lan problem!

Još netko? a isti nfs u2 s istog cd-a sam instaliro i samo prebacio save na taj pc da ima 100% pređeno i niš više!

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NFS Underground 2 lan problem!

ja mislim da ti je covjek dao rjesenje, jednom davno sam imo isti problem i mislim da ga je to rijesilo.. pa sve ti lijepo pise..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: NFS Underground 2 lan problem!
steve90 kaže...

ja mislim da ti je covjek dao rjesenje, jednom davno sam imo isti problem i mislim da ga je to rijesilo.. pa sve ti lijepo pise..

Engleski problem! a google što prevede ja niš ne skontam!

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
15 godina
offline
RE: NFS Underground 2 lan problem!

1:desni klik na network places i onda properties
2:tamo ces vidjet tcp ip (to ti je ono gdje si mijenjao ip adresu) i onda opet properties
3:nadi gdje ti pise default getaway
4:tu upisi neku standardnu vrijednost npr. 1.1.1.1
5:sada mozes pokrenit nfsu2 lan mod
NAPOMENA: gateway mora biti postavljen na jednake vrijednosti na svim računalima
2: jedan mora hostat igru a drugi mora uci u tu igru tako da stisne continue tipku
3: morate paziti da su vam tipovi igre koju trazite isti (npr. sprint, circuit i sta vec ima)
uzivaj !!

15 godina
protjeran
offline
RE: NFS Underground 2 lan problem!
steve90 kaže...

1:desni klik na network places i onda properties
2:tamo ces vidjet tcp ip (to ti je ono gdje si mijenjao ip adresu) i onda opet properties
3:nadi gdje ti pise default getaway
4:tu upisi neku standardnu vrijednost npr. 1.1.1.1
5:sada mozes pokrenit nfsu2 lan mod
NAPOMENA: gateway mora biti postavljen na jednake vrijednosti na svim računalima
2: jedan mora hostat igru a drugi mora uci u tu igru tako da stisne continue tipku
3: morate paziti da su vam tipovi igre koju trazite isti (npr. sprint, circuit i sta vec ima)
uzivaj !!

Hvala! al opet neče taj getaway je na oba 125.125.125.125 i neče a da nije to do win7? napravio na ovom di je win7 il tam di je xp isto mi je neče i neče! non stop mi izbacuje ono kao što je u prvom postu!

 

EDIT:Da probam na particiji od 30 gb instalirat win xp i instalirat u2 i probat onda?

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2009 20:03 (Mato_Ivanovac).
16 godina
offline
NFS Underground 2 lan problem!

Za prvi post koji je postavljen ima jedna "kvaka". Na drugim OS-ima (Vista i 7), treba pokrenuti igru kao administrator (Desni klik na ikonu > Run as administrator).

Kako sam otkrio? Dana 5.5.2010 sam s frendovima htio odigrati koju utrku, međutim mi je to pokazivalo i sve moguće sam probao (WLAN, IP podešeno, sve 5), da bih reinstalirao igru (sačuvao save file) i nanovo ju pokrenuo i opet isti problem. Malo sam "prosurfao" problem i naišao sam na to rješenje. Probao i radi!

 

Admini oprostite na pokretanju starije teme, ali nije bilo pravog odgovora.

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice