PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.295.832
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Savage, tj. Sah-nok se vraća na tapetu za testiranje (za nas od petka ujutro u 4h):

https://twitter.com/PUBG/status/993491746968383489

 

https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1651010346611658930

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ove sezone grindam duo FPP EU sa frendom evo trenutno sam 8.

Planiram do kraja sezone bar top 5 jer ova top3 imaju vec preko 100 gejmova...

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

GUIDE: The new SLR SNIPER - Uncovering the facts (Bullet speed, aim points, 
tapping speed +) - PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ima tko zelenih problema? Treperi stalno, epilepsiju cu dobit..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...

Ove sezone grindam duo FPP EU sa frendom evo trenutno sam 8.

Planiram do kraja sezone bar top 5 jer ova top3 imaju vec preko 100 gejmova...

 A govorio sam ja još tamo u BF3 da si ti obična čiterčina

16 godina
moderator
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ima li zainteresiranih za duo/squad? Dio tima je otišao na druge igre ili u druge zemlje pa nam redovito fali najmanje jedan, a često i dvojica. Igramo solidno, stil više naginje ka agresiji nego tryhardanju (drugim riječima, kad čujemo pucnjavu, nerijetko ćemo potrčati u tom smjeru) i načelno nam je draže poginuti u epskoj šori nego doći do zadnjeg kruga bez ispaljenog metka. To znači da ponekad poginemo, a realno smo mogli preživjeti, ali oko toga se ne uzrujavamo. Bili smo u prošloj sezoni u više navrata u duo unutar top 0,2%.Uglavnom smo oko ili malo preko 30 godina. Igramo u večernjim satima, otprilike od 22h.

 

Od kandidata bih volio sljedeće:

 

- da nije klinac, tj. da se ne ponaša kao dijete)

- da je solidan igrač, tristotinjak sati iskustva i pokoji osvojeni chicken dinner bio bi nekakav minimum

- da ima mikrofon koji neće cijelo vrijeme transmitati mehaničku tipkovnicu/psa koji laje/djecu koja plaču/Kolo sreće s obližnjeg televizora, i koji ne zvuči kao da se govornik nalazi na dnu Marijanske brazde

 

Ako ima netko tko se pronalazi u ovom upitu, neka mi se slobodno javi ili me doda na Steam (SUPERDAVOR).

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2018 11:33 (Davor).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...

Igramo u večernjim satima, otprilike od 22h.

Nemaš sreće.

Ja igram do 22h.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...

Ima li zainteresiranih za duo/squad? Dio tima je otišao na druge igre ili u druge zemlje pa nam redovito fali najmanje jedan, a često i dvojica. Igramo solidno, stil više naginje ka agresiji nego tryhardanju (drugim riječima, kad čujemo pucnjavu, nerijetko ćemo potrčati u tom smjeru) i načelno nam je draže poginuti u epskoj šori nego doći do zadnjeg kruga bez ispaljenog metka. To znači da ponekad poginemo, a realno smo mogli preživjeti, ali oko toga se ne uzrujavamo. Bili smo u prošloj sezoni u više navrata u duo unutar top 0,2%.Uglavnom smo oko ili malo preko 30 godina. Igramo u večernjim satima, otprilike od 22h.

 

Od kandidata bih volio sljedeće:

 

- da nije klinac, tj. da se ne ponaša kao dijete)

- da je solidan igrač, tristotinjak sati iskustva i pokoji osvojeni chicken dinner bio bi nekakav minimum

- da ima mikrofon koji neće cijelo vrijeme transmitati mehaničku tipkovnicu/psa koji laje/djecu koja plaču/Kolo sreće s obližnjeg televizora, i koji ne zvuči kao da se govornik nalazi na dnu Marijanske brazde

 

Ako ima netko tko se pronalazi u ovom upitu, neka mi se slobodno javi ili me doda na Steam (SUPERDAVOR).

 Kolika placa, placeni godisnji, sluzbeni auto? Molio bih malo vise informacija.

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Uzmi Monka i streamaj. To će biti lova do krova :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

Uzmi Monka i streamaj. To će biti lova do krova :D

 Pa da ga bana jer igra s citerom... 

Origin_Steam: hrka11
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...

Ove sezone grindam duo FPP EU sa frendom evo trenutno sam 8.

Planiram do kraja sezone bar top 5 jer ova top3 imaju vec preko 100 gejmova...

 

Luđače 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Kaj se bas nitko nije susreo sa zelenim treptavim ekranom?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Sale_ds kaže...
Kaj se bas nitko nije susreo sa zelenim treptavim ekranom?

 Ja bih rekao da ti ili crkava grafička ili joj se olabavio kontakt sa matičnom.

14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Sale_ds kaže...
Kaj se bas nitko nije susreo sa zelenim treptavim ekranom?

Otvori NVIDIA Control Panel, u lijevom izborniku pod DISPLAY > CHANGE RESOLUTION scrollaj dolje i stavi USE NVIDIA COLOR SETTINGS, ostalo ostavi kako je.

 

EDIT: Možeš i u igri promjeniti rezoluciju i vratiti opet na staru i problem će nestati, ali ćeš to onda morati raditi svaki put kad uđeš u igru, tako da je solucija iznad bolja. :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2018 13:26 (Reedy).
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Sale_ds kaže...
Kaj se bas nitko nije susreo sa zelenim treptavim ekranom?

Ja jesma nedavno kad sam nesto ceprkao s rezolucijom i cim sam vratio na rez koja mi inace bude desi se to treptanje zeleno i onda opet prebacim na nizu i vratim pa prestane.

To mi se desilo samo kod ove igre,sve ostsalo gdje sma to oprobao napravit nije se desevalo to treptanje.

Nesto sam po netu trazio kako rijesit i znam da je bila neka pizdarija uglavnom vise toga nema,ne mora znacit da ti crkava graf.

Proguglaj vidit ces da im pun k...ljudi s tim problemom.

 

EDIT: evo ovo sam napravio.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2018 13:27 (hrka11).
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel to zeleno treperanje fičr na nvidijama?

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pislje kaže...

Jel to zeleno treperanje fičr na nvidijama?

 Dap, tu i tamo zatreperi da te podjseti da si u zelenom kampu.

AMD na primjer ti tu i tamo zapali stan tako da te podjseti da si u crvenom kampu.

10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...
Pislje kaže...

Jel to zeleno treperanje fičr na nvidijama?

 Dap, tu i tamo zatreperi da te podjseti da si u zelenom kampu.

AMD na primjer ti tu i tamo zapali stan tako da te podjseti da si u crvenom kampu.

Meni se ovo samo jednom desilo nakon nekog update-a,ima koji mjesec,nikad prije ni posle toga.Takodjer samo na ovoj igri.

Nakon ovog na videu prestalo je.

 

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Sale_ds kaže...
Ima tko zelenih problema? Treperi stalno, epilepsiju cu dobit..

 to se meni pocelo desavati od ovih zadnjih amd drivera, jucer i prekjucer na bf1 primjetio

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Sve ostalo radi normalno tak da grafa ne crkava 100%. Kad promijenim rezu onda dela dok ne alt tabam tak da da, nes ju jebe vezano za rezoluciju. Weird shit.
Bum probal i ovo u nvidia settingsu kad doma dodem.

Moja pretpostavka je da ju jebe avr ukopcan na komp prek hdmi'a pa ga detektira kao ekran, a to nije :/. Jel zna netko neku caku kak slat samo zvuk prek hdmi'a?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

koja pm sa ovom igrom sve gora i gora, radi ok i odjednom se smrzne padne fps na 2-3 i onda se unormali. kako se cini bit ce to gore i gore.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Zato sam si ja pronašao solomonsko rješenje i izbrisao ovo smece od igre. Neda mi se gubit živce više. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dennocro kaže...

koja pm sa ovom igrom sve gora i gora, radi ok i odjednom se smrzne padne fps na 2-3 i onda se unormali. kako se cini bit ce to gore i gore.

Ne znam stvarno,ja sam prvi psova bio na igru,cak nakon nabijenih 450-500 sati u prvih par mjeseci igrat.Odigrao sam tu i tamo par partija u skoro 3mj bas radi toga jer je za kurac radila.

Ovih dana sam je poceo ponovo igrat cim imam vremena i igra mi nikad nije bolje radila.70-120fpsa imam sad bez problema,a prije dropovi kad je eksplozija i na 30fpsa,oscilacije su bile prevelike.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
I meni igra bolje radi u zadnje vrijeme. Jucer sam igrao duo sa frendom i dok je meni sve radilo kako treba, nikakav lag, drop fps-a, njemu nije nije ni igru ucitavalo kako treba.

Da napomenem, on se spajao iz srbije a ja iz irske.

Znam da cu mnoge uvrijediti ali stvarno je nekada do vas. Mozda je jednostavno problem sa internetom ili nekim win updateom.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni performanse dosta dobre, možda par puta na početku zatrzalo, ali kao da su opet zasrali netcode i lag se osjeti.

Jučer mi se jedno vrijeme stalno dešavao "network lag detected", opet mi trebalo par seknudi da se otvore vrata ili pokupe stvari s poda. A onda na kraju me i ubijaju sa 2 metka i to iza zaklona.

 

Ovak nešto mi se par puta desilo od patcha.

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/8hq710/pubg_netcode_in_10_seconds_flat/

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 9:51 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

Meni performanse dosta dobre, možda par puta na početku zatrzalo, ali kao da su opet zasrali netcode i lag se osjeti.

Jučer mi se jedno vrijeme stalno dešavao "network lag detected", opet mi trebalo par seknudi da se otvore vrata ili pokupe stvari s poda. A onda na kraju me i ubijaju sa 2 metka i to iza zaklona.

 

Ovak nešto mi se par puta desilo od patcha.

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/8hq710/pubg_netcode_in_10_seconds_flat/

Nas 4 jučer igralo isto i pojavio se network lag u isto vrijeme ali samo ekipi koja je na T-comu (2 od 4).

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
16 godina
moderator
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nažalost, ovo je trenutačno stanje PUBG-a (post patch 12):

 

 

Pogledajte prvih 30 sekundi videa, kad bude Fuzzfaceov klipić. Tako se igra od patcha ponaša, a zašto - nemam pojma. Možda navala igrača radi novog contenta. Ukratko, performanse su na tragu onoga s čime smo živjeli još u early accessu, kad se luđački rubberbandalo po mapi sve do zadnje trećine partije, kad bi još ostalo tridesetak živih.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

to se meni jučer dogodilo na samom početku. ispraznio sam cijeli okvir u frajera a on mene pokosio sa par metkića. a tek jebeni kinezi sa visokim pingom.... pucaš po frajeru i misliš da ga pogađaš a on zapravo ni nije na tom mjestu gdje ga ti vidiš

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

TEST: Which Shotgun is the MOST ACCURATE? - New attachment - Pellet spread 
COMPARISON - PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice