PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.295.454
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Smoke Grenade - PUBG Logic | Viva La Dirt League

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Znači možeš revivati kolegu, ali moraš li imati one prve pomoći band i one gluposti kako bi ga revivao?

Grafika mi se ne čini za neku kojoj je bilo recomend 1060ka.

Kad smo kod toga, msi afterburner mi ne da više od 76 stupnjeva grafickoj, namjesteno mi je da je koristim na 82, kao što i treba. Na high detaljima izvlacio sam 120 fpsa ali volio da se to može lockati, i ovo za stupnjeve nekad mi padnu stupnjevi pa onda imam 80ak fpsa, do prije mjesec dana msi je radio normalno odjednom sada se on počeo pitati a ne ja.

Da li da vratim na default msi afterburner?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Frenkyca kaže...
ReverseFlash kaže...
Evil Access kaže...

Igra radi predobro poslije ovog zadnjeg update, izgubila je nekako sarm. Stvarno su ljudi napravili odlican posao, svaka cast. 

 Ozbiljno? Meni nikad gore. Do apdejta radilo skoro savršeno, sad malo malo se crasha i konstantno dobivam "you have lost connection to steam". A internet mi savršeno radi. Da ne spominjem da mi loading screen prije ulaska u igru traje vječno, vrlo često mi uđe u meč kad je avion već krenuo. A support im je totalno govno.

 

Kakav Wackyjacky, DrDisrespect je živuća legenda i definicija trola haha

 To i ja dobim isto ali kada ti se pojavi "you have lost connection to steam" samo stinsi Esc tipku i to se makne i ti igras dalje, jer ako stinses ok diskonekta te... to je neki bug

 

Lost connection to steam nije bug, već u moras dodati exception u firewallu da TSL bude public, stisnes OK i nema više errora.

everyday i'm shuffling...
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Luka123 kaže...
Frenkyca kaže...
ReverseFlash kaže...
Evil Access kaže...

Igra radi predobro poslije ovog zadnjeg update, izgubila je nekako sarm. Stvarno su ljudi napravili odlican posao, svaka cast. 

 Ozbiljno? Meni nikad gore. Do apdejta radilo skoro savršeno, sad malo malo se crasha i konstantno dobivam "you have lost connection to steam". A internet mi savršeno radi. Da ne spominjem da mi loading screen prije ulaska u igru traje vječno, vrlo često mi uđe u meč kad je avion već krenuo. A support im je totalno govno.

 

Kakav Wackyjacky, DrDisrespect je živuća legenda i definicija trola haha

 To i ja dobim isto ali kada ti se pojavi "you have lost connection to steam" samo stinsi Esc tipku i to se makne i ti igras dalje, jer ako stinses ok diskonekta te... to je neki bug

 

Lost connection to steam nije bug, već u moras dodati exception u firewallu da TSL bude public, stisnes OK i nema više errora.

 Bug je, jer sam dodao i zna 1 od 30 gejmova to pokazati...

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ima li netko za preporučiti stranicu za kupnju key-a PUBG-a, a da se plaća debitnom maestro karticom. Nešto provjereno.
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Da ne quotam, neznam meni je to rijesilo problem. Meni je windows defender isto znao probleme raditi inace sa steamom u cs:go dok sam igrao, tako da mi je disablean, a koristim malawarebytes. I imao sam taj error skoro svaki game, kad sam stavio kvacicu na private i public imas dolje OK i reboot pc sa steamom, sve ide bez problema. Ako mi se opet pojavi javim.

Ali kazem ja sam imao skoro svaki game, ti 1 od 30 tako da lako moguce da si u pravu jer igram 5 gameova mozda u 2-3 dana. Svakako javim

everyday i'm shuffling...
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Luc989 kaže...
Ima li netko za preporučiti stranicu za kupnju key-a PUBG-a, a da se plaća debitnom maestro karticom. Nešto provjereno.

Na Steam ti je sada popust, igra je 33% off i izadje te 19,99e.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

jel ima neka grupa na steamu, ili oni likovi što su gostovali za bug što drže pubg croatia, jel to na steamu, zanima ma jeste u toj grupi, jel igrate random ili se tamo nadjete za duos/sqaud. itd.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ok, ja sam sad igrao sat vremena minimum 10 matcheva. Nisam imao problema. A niti otkad sam učinio sljedeće.

Za maknuti ovu poruku/Bug na Windows 10 :
"You have lost connection to steam"

Trebate otvoriti "Allow apps to communicate through Windows Defender Firewall"-> Scrolla se do TslGame stavi se kvačica na Private i Public->Obavezno dolje stisnuti OK. Restart PC.

Igra više nejavlja error, ukoliko javlja probajte disable Windows Defender jer se nemoze Uninstall i instalirajte uz to obavezno neki antivirusni program.

LP.

everyday i'm shuffling...
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni je zanimljivo sto ja imam disablean store/defender/firewall, to jest imam onaj custom lite edition windows(gdje je sve totalno izbrisano a ne disableano da se tocnije izrazim) i svejedno zna javiti taj error

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 20:23 (dado16).
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
G2a.com
7 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nakon 2+ mjeseca stanke reinstalirao sam PUBG pa da podijelim spoznaje o promjenama za one koji redovito igraju pa ih nisu toliko primjetili.

 

Dobre strane:

Sanhok je pun pogodak. Mnogo manja i dinamičnija mapa sa dovoljno lokacija za sve vrste strategija.

Rework plave zone je prva liga, mnogo bolje i zabavnije nego prije.

Rework naoružanja je vrh, sva oružja su sada manageable na close-medium range. QBZ je odličan.

Helmet 3lvl samo u dropu

Više nema značajnijeg FPS dropa kad počne napucavanje.

 

Loše strane:

Stun granades su i dalje beskorisne. Frag granades na granici beskorisnosti zbog kompliciranosti korištenja.

Grafika i serveri su i dalje koma.

Oružja i vozila su za Sanhok preglasna, čak i sa prigušivačem.

 

Event passove i sve što se dalje bude moralo doplaćivati neću ni spominjati jer je to sramota.

 

U srijedu sam upalio Sanhok po prvi puta i odmah Chicken dinner sa 4 killa, sve sa QBZ-em. U četvrtak sam pojeo još jednu piletinu na istoj mapi. Mislim da je to dovoljna dokaz da je na Sanhoku mnogo lakše pobjediti nego na ostale dvije mape s obzirom da sam na njima u preko 120 sati uspio samo jednom okusiti piletinu.

 

 

 
1 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Namjestio sam ovo sa msijem, ubro do sad 4 killa

Mislim da će mi sks bit fav weapon, samo što nije česta puška, do sad najviše srećem pumparice i m16a4

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Twitch rivals, ako vas zanima:

PUBG Twitch Rivals Duo WIN | killing n0thing, MONSTERDFACE, kittyplays, 
GiantWaffle, viss, and more!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ova rižina polja su pun pogodak, daleko zabavnija mapa od prve dve, jos samo da stave 10sek. matchmaking ...
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ajmooooooo

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Novi patch na test serverima, vjerojatno sutra live. Samo manji popravci:

https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1682540619697796401

Moj PC  
0 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Trebo sam im nekako prijavit bug al zaboravio sam, na miramaru izmedju stolice i praga kod neke kuće sam upao i zapeo nisam mogo ništa, znači skačem trčim okrećem se ali ništa ne mogu te sam morao exit to lobby. Samo malo mi se čini kod onog baš suženog kruga da on baš nasumično sužava npr na miramaru je bio sužen toliko da je bilo kao na tavi, što nije baš dobro jer ko prvi opali dobija , ono nema nikakav cover, ili suzio se na pola zgrade a druga pola je blue zona, i ispred zgrade malo prostora a ovaj lik skroz na krovu kontrolira ove ostale igrače na podu.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...

Samo malo mi se čini kod onog baš suženog kruga da on baš nasumično sužava npr na miramaru je bio sužen toliko da je bilo kao na tavi, što nije baš dobro jer ko prvi opali dobija , ono nema nikakav cover, ili suzio se na pola zgrade a druga pola je blue zona, i ispred zgrade malo prostora a ovaj lik skroz na krovu kontrolira ove ostale igrače na podu.

 To se zove imati sreću sa krugom (on na krovu), ili biti PUBG-ijan (ti).

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D-wook kaže...

Nakon 2+ mjeseca stanke reinstalirao sam PUBG pa da podijelim spoznaje o promjenama za one koji redovito igraju pa ih nisu toliko primjetili.

 

Dobre strane:

Sanhok je pun pogodak. Mnogo manja i dinamičnija mapa sa dovoljno lokacija za sve vrste strategija.

Rework plave zone je prva liga, mnogo bolje i zabavnije nego prije.

Rework naoružanja je vrh, sva oružja su sada manageable na close-medium range. QBZ je odličan.

Helmet 3lvl samo u dropu

Više nema značajnijeg FPS dropa kad počne napucavanje.

 

Loše strane:

Stun granades su i dalje beskorisne. Frag granades na granici beskorisnosti zbog kompliciranosti korištenja.

Grafika i serveri su i dalje koma.

Oružja i vozila su za Sanhok preglasna, čak i sa prigušivačem.

 

Event passove i sve što se dalje bude moralo doplaćivati neću ni spominjati jer je to sramota.

 

U srijedu sam upalio Sanhok po prvi puta i odmah Chicken dinner sa 4 killa, sve sa QBZ-em. U četvrtak sam pojeo još jednu piletinu na istoj mapi. Mislim da je to dovoljna dokaz da je na Sanhoku mnogo lakše pobjediti nego na ostale dvije mape s obzirom da sam na njima u preko 120 sati uspio samo jednom okusiti piletinu.

 

 

 Al ga sereš, ko da si popio svu pamet svijeta jbt.......ali nagledao sam se takvih i na ovom i na raznoraznim forumima. Misle da su najpametniji dok ne dobiju po tamburi. A i onda i dalje misle da su najpametniji.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Parachute - PUBG Logic (getting stuck can really suck) | Viva La Dirt League

Moj PC  
5 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

...nakon dva tjedna Sanhoka mogu samo konstatirati da mi je mapa dobra za zagrijavanje i nista vise.... prve dvije mape su pubg i nadam se da ce nova mapa koja dolazi na zimu biti dobrih starih 8x8..... lagano se bez puno presije opremim, uzmem djipic lakat kroz sajbu i u fajt, Sanhok mi je fakat naporan postao...

metalni punker
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sanhook nije prava mapa za pubg, bar se meni ne sviđa. Kao da igraš CS samo eto malo veća mapa.

Gamer
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2018 20:16 (mirko111222).
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

 Al ga sereš, ko da si popio svu pamet svijeta jbt.......ali nagledao sam se takvih i na ovom i na raznoraznim forumima. Misle da su najpametniji dok ne dobiju po tamburi. A i onda i dalje misle da su najpametniji.

 U čemu je tvoj problem? Samo sam nabrojao promjene koje je igra doživjela u ova 2+ mjeseca.

 

Ili su možda stun granate ključni element u tvojoj elaboriranoj PUBG strategiji pa si se naljutio što sam ih svrstao pod beskorisne?

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

...nakon dva tjedna Sanhoka mogu samo konstatirati da mi je mapa dobra za zagrijavanje i nista vise.... prve dvije mape su pubg i nadam se da ce nova mapa koja dolazi na zimu biti dobrih starih 8x8..... lagano se bez puno presije opremim, uzmem djipic lakat kroz sajbu i u fajt, Sanhok mi je fakat naporan postao...

 Chill mapa za zapalit bakljicu i rokati na TPP. Igrači su katastrofalni jer nema separacije prilikom ulaska, ako i dođe do ratinga kasnije mislim da je na njoj puno lakse dobiti win nego na većim mapama. Jer  na Sanhoku je potrebno znatno manje koncentracije jer game traje dosta manje i puno je lakše skupiti oružja zašto je mapa i namjenjena. Za razliku od 8x8 mapa.

 

Evo uz tvoj i moj dojam mape. :D

Chill
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 10:42 (ris).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Svaka mapa bi trebala imati loota kao Sanhok. Jučer se po prvi put nakon izlaska nove mape otišao na Erangel. U cijelom Severnom smo našli mini, sks, uzi 3x scope i 60 5.56mm i 7.62mm. Sve ostalo prazne kuće ili samo nekakve pancirke, backpacki, ili 200 pištolja. 

 

Shanok je najbolja mapa iz par razloga.

Na početku ne umreš jer nisi mogao naći ni pištolj u 5 kuća, uvijek ima nešto i možeš se obranit, a ne da me ubijaju jer je RNG u igri njemu ubacio 3 kaša u kuću, a tebi 278 atečmenta i prsluka.

Midgame nije tolko dosadan. Ne trebam 3 dana trčati po cesti da bi našao auto kako bi ušao u zonu i onda te na kraju netko ubije s jednim metkom jer te zona oštetila.

Zona se skuplja u bržim intervalima, ali sporije ide. Tako da ako i dođem ranije u zonu, ne moram čekat svaki puta 2 minute kako bi krenula, a onda pak se spoji u 20 sekundi. Na shanoku zona kao da je stalno u pokretu, lagano ide ali uvijek push ljude prema "centru". Nema onog dugoga čekanja. Nekako je dinamičnija igra na taj način.

Puno više covera, a ne da trčim 300 metri prek otvorenog polja da bi ušao u zadnju zonu.

I start je puno zanimljiviji jer uvijek ima nekoga.

 

Uglavnom daleko mi bolja igra sa Sanhokom. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 10:59 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

Svaka mapa bi trebala imati loota kao Sanhok. Jučer se po prvi put nakon izlaska nove mape otišao na Erangel. U cijelom Severnom smo našli mini, sks, uzi 3x scope i 60 5.56mm i 7.62mm. Sve ostalo prazne kuće ili samo nekakve pancirke, backpacki, ili 200 pištolja. 

 

Shanok je najbolja mapa iz par razloga.

Na početku ne umreš jer nisi mogao naći ni pištolj u 5 kuća, uvijek ima nešto i možeš se obranit, a ne da me ubijaju jer je RNG u igri njemu ubacio 3 kaša u kuću, a tebi 278 atečmenta i prsluka.

Midgame nije tolko dosadan. Ne trebam 3 dana trčati po cesti da bi našao auto kako bi ušao u zonu i onda te na kraju netko ubije s jednim metkom jer te zona oštetila.

Zona se skuplja u bržim intervalima, ali sporije ide. Tako da ako i dođem ranije u zonu, ne moram čekat svaki puta 2 minute kako bi krenula, a onda pak se spoji u 20 sekundi. Na shanoku zona kao da je stalno u pokretu, lagano ide ali uvijek push ljude prema "centru". Nema onog dugoga čekanja. Nekako je dinamičnija igra na taj način.

Puno više covera, a ne da trčim 300 metri prek otvorenog polja da bi ušao u zadnju zonu.

I start je puno zanimljiviji jer uvijek ima nekoga.

 

Uglavnom daleko mi bolja igra sa Sanhokom. 

 Meni je naprotiv previse covera u toj mapi, i svakog vrazjeg kamena me netko doceka jer jbno kempera u fpsu ima kolko hoces...nisam ni skocio vec se zona pocela skupljat a ja imam jebeni qbz kojem bi slobodno proslijedio neprijatelju kolko je losa puska. Jedino na blizinu od 50 metara neki vrag vrijedi. Takoder ima previse bugova po toj mapi, ukljucujuci ono mjesto kod pilane di kad legnes na pod prekrije te cijeli poda da se uopce ne vidis. Starim mapama bi sam malo povecao loot nista drugo i dalje su bolje...jer ovaj sanhok je poceo licit codu...jedni kempaju dok drugi lete ko muhe bez glave

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 11:24 (dado16).
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Zato i jesu stavili sanhok da se naucis pucati,da odma ides u fight i takve stvari.Isprobavas puške i attachmente.Upravo zbog tih razloga sanhok se ni ne računa u rating.Spaja te sa svima nema nikakvog matchmakinga na sanhoku.Jedino u što se broji sanhok jes KD i avg dmg.

Mapa je fun za pucanje i isprobavanje oruzja i tih gluposti.

 

 

Međutim ono što sam primjetio na sanhoku,recimo skocim u bootcamp di skoci 20 ljudi.Nema trzanja,lagova,da mi kasno pokupi puske i takve stvari.Dok recimo na erangelu i miramaru kad skocis skola ili pecado se desava late kupljenje oruzja,lag,desync i takve stvari.E sad da li je to samo zbog manje mape ili su nesto ceprkali po kodu.Jel neko od vas isto to primjetio?

Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 12:03 (Doca15).
Moj PC  
4 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...

Zato i jesu stavili sanhok da se naucis pucati,da odma ides u fight i takve stvari.Isprobavas puške i attachmente.Upravo zbog tih razloga sanhok se ni ne računa u rating.Spaja te sa svima nema nikakvog matchmakinga na sanhoku.Jedino u što se broji sanhok jes KD i avg dmg.

Mapa je fun za pucanje i isprobavanje oruzja i tih gluposti.

Po mom mišljenju je isto Sanhok pun pogodak! Nešto kao testing range, ali imaš dojam fajta.
Učiš se malo i coveru u toj silnoj travi 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...

 Međutim ono što sam primjetio na sanhoku,recimo skocim u bootcamp di skoci 20 ljudi.Nema trzanja,lagova,da mi kasno pokupi puske i takve stvari.Dok recimo na erangelu i miramaru kad skocis skola ili pecado se desava late kupljenje oruzja,lag,desync i takve stvari.E sad da li je to samo zbog manje mape ili su nesto ceprkali po kodu.Jel neko od vas isto to primjetio?

 

Da,da,da. Pogotovo nakon #15 update-a. sanhok radi skoro pa savrseno. Ja sa svojom konf i internetom 10/2 kad skocim u Boot Camp 40+fps, desync, lag apsulutno nemam. Dok erangel i miramar nisam dugo igro , nakon sto je izaso sanhok tako da

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice