Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.513
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Može preporuka za pes 2019 ps4 patch?  

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

@mariclius,  pesuniverse option file

 

Ljudi nemojte se zaboraviti logovati ove sedmice, bice ukupno 2000 coinsa free, kao i 10k gp svaki dan u challenge protiv compa..

Moj PC  
4 0 hvala 2
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo i sad mi je gameplay pod spidom, meni se to ne svidja trce po terenu kao da imaju super moci, kad je tako sve ubrzano podseca me na fifu. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jel se moze kak prijaviti protivnika za namjerbo izazivanje laga? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
5 godina
offline
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

imao sam do sad jednu ili dvije laggy utakmice, zasto mislite da to netko izaziva a ne da je do konekcije ili servera?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pas mater sad sam potrosio onih 5 skill treninga na jednog igraca bezveze ne kuzim sto nisu mogli napisati da svaki igrac moze nauciti samo jedan skill i da se nauceni skill zamjeni sa drugim naucenim skillom ovako sam trosio dok nisam skuzio da da mi igrac samo mjenja skillove a ne da se dodaju

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Karlek_19 kaže...

Jel se moze kak prijaviti protivnika za namjerbo izazivanje laga? 

 Tamo gdje gledas rezultate stisni na tu utakmicu i onda na njegovo ime i stisni na to da te vise ne spaja sa njime mislim da je to puno bolja opcija od prijave jer neznas jeli to do servera ili je on to namjerno radio

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Pas mater sad sam potrosio onih 5 skill treninga na jednog igraca bezveze ne kuzim sto nisu mogli napisati da svaki igrac moze nauciti samo jedan skill i da se nauceni skill zamjeni sa drugim naucenim skillom ovako sam trosio dok nisam skuzio da da mi igrac samo mjenja skillove a ne da se dodaju

 

 

Haha...i ja sam isto u pocetku bubao na jednog igraca, dok nisam skuzio.

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ovo je čudo koliko je ova igra bolja od FIFA-e. Onaj osjećaj kad sa kvalitetnim CAM-om napraviš dribling u stranu prema jačoj nozi i opališ u suprotan kut... Savršenstvo, kao da gledaš nogomet na tv-u. 

 

Na FIFA-i je svako dodavanje i svaki udarac isti, nemaš osjećaj da igraš nogomet. U biti ono je postalo skupljanje sličica i nogomet je potpuno nebitan, imam osjećaj sve i da izbace igranje utakmica i ostave samo simulaciju da bi ljudi nastavili otvarati packove, riješavati SBC-ove, trgovati na marketu i ostala sranja. 

Nadam se samo da neće i PES u tom smjeru te da će zadržati ovakav gameplay.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Moze pomoc.Trazim po internetu kako ubaciti patch u PES 2019 za PC da imam licencirane klubove i lige,Odem na pes patch stranicu i skinem ali neznam kako ubaciti.Moze li mi netko objasniti gdje skinuti kako raspakirati gdje ubaciti u koji fajl.Neznam nista kako se to radi pa vi koji znate da mi malo to opsirnije objasnite,malo tutorial ako nije problem.Igra je orginal sa steama.Unaprijed Vam hvala.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 20:09 (marim).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Cordas kaže...

Ovo je čudo koliko je ova igra bolja od FIFA-e. Onaj osjećaj kad sa kvalitetnim CAM-om napraviš dribling u stranu prema jačoj nozi i opališ u suprotan kut... Savršenstvo, kao da gledaš nogomet na tv-u. 

 

Na FIFA-i je svako dodavanje i svaki udarac isti, nemaš osjećaj da igraš nogomet. U biti ono je postalo skupljanje sličica i nogomet je potpuno nebitan, imam osjećaj sve i da izbace igranje utakmica i ostave samo simulaciju da bi ljudi nastavili otvarati packove, riješavati SBC-ove, trgovati na marketu i ostala sranja. 

Nadam se samo da neće i PES u tom smjeru te da će zadržati ovakav gameplay.

 

Gameplay je dobar i malo mu fali da bude savrsen.

 

Myclub ima dobar temelj i samo ga trebaju nastaviti nadogradjivati i oplemenjivati elementima iz master lige.

 

U fifi izlaze if kartice, a ovdje igrace koje imas sam nadogradjujes, ako ih forsiras. Tamo vidim izasao IF Fabinho 86, a u PESu sam ja istom tom Fabinhu digao rating s 83 na 87 jer ima sve potrebno da napreduje kao zadnji vezni. Znaci moj trud se svakom tekmom isplacuje i ja dobivam super igraca kroz igru. Ista stvar je sa Sonom, koji se lagano penje na 86. Strasan igrac koji je u stanju pokrpati bilo koju poziciju u napadu. Drag mi je igrac i jako ulazem u njega i on mi to na najbolji moguci nacin vraca. Koliko samo kljucnih golova je zabio...

 

Mislim tko nije probao nema pojma sto propusta. Na prvu mozda sve izgleda cudno i smuseno, ali kada se pohvataju konci covjek skuzi koliko sve ima smisla. Osobno sam nasao inspiraciju i ganjam taj rating.

 

Druga stvar, ovdje nisi frustriran s tim hoces li dobiti top igraca, svi imaju priliku sklopiti vanserijsku ekipu i zasladiti.

Jbt, pred Badnjak sam dobio Ronalda, kojeg sam u fifi mogao samo sanjati.

Tamo u fifi Gospin plac zbog toga sto oni sugavci iz Kanade nemaju milosti i skrtare do besvijesti.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 21:45 (TheMaverick).
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
marim kaže...

Moze pomoc.Trazim po internetu kako ubaciti patch u PES 2019 za PC da imam licencirane klubove i lige,Odem na pes patch stranicu i skinem ali neznam kako ubaciti.Moze li mi netko objasniti gdje skinuti kako raspakirati gdje ubaciti u koji fajl.Neznam nista kako se to radi pa vi koji znate da mi malo to opsirnije objasnite,malo tutorial ako nije problem.Igra je orginal sa steama.Unaprijed Vam hvala.

 Neznam za taj pes patch, ali ja koristim PTE patch . Instalacija je jednostavna, skineš sve 3 datoteke, PTE Patch 2019 3.0, PTE Patch 2019 Update 3.1 i PTE Patch 2019 Update 3.1 - Player Skin Fix (datoteke se nalaze ovdje (Patch 3.0) i ovdje (Patch 3.1 i Player Skin Fix).

 

Kod instalacije pokreneš Setup, odabereš steam direktorij u kojem ti je instaliran PES i čekaš da završi, kad završi odabereš direktorij u my documents gdje su ti locirani save fileovi, piše ti u tutorialu sve koji je točno file u pitanju. Druga 2 patcha ista stvar.

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo sad me spojilo sa igracem koji je champion skill i imao je 1080 rating mislio sam si sad ce doci igrac koji zna igrat nemam sanse kad ono duboko sam se razocarao. Zabijem mu gol iz kornera dominiram utakmicom imam 20 vise dodavanja od njega u poluvremenu. Dodje drugo poluvrijeme on meni zabije gol iz kick offa mom Neueru doslovno kroz ruke koji ima plavu strelicu prema gore. Ja rekao nema veze nastavim prijetit dominiram napravim akciju 1na1 trcim sa Salahom kad odjednom on uletava i uklizuje sledja sa svojim Salahom ja mislim to dobio sam penal i on je dobio crveni karton ali sudac nista ne svira on pokupi loptu sa golman ispuca je naprijed i zabije gol. Ja opet napravim ubrzo nakon toga odlicnu prilku nadjem se na 7m sa Griezmanom taman da cu opalit loptu on mene skrsi sa ledja ja si mislim to dobio sam penal a ono sudac nastavi igru i on meni zabije gol iz kontre i onda prestajem igrat jer stvarno mi nije vise imalo smisla. Nije ni cudo sto je frajer 1000 i nesto rating kad mu japanci doslovno puse k dva cista penala mu nisu sudill doslovno je na prevaru dosao tako visoko

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ova dva zadnja sam skino ali patch 3.0 nemoze

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
marim kaže...

Moze pomoc.Trazim po internetu kako ubaciti patch u PES 2019 za PC da imam licencirane klubove i lige,Odem na pes patch stranicu i skinem ali neznam kako ubaciti.Moze li mi netko objasniti gdje skinuti kako raspakirati gdje ubaciti u koji fajl.Neznam nista kako se to radi pa vi koji znate da mi malo to opsirnije objasnite,malo tutorial ako nije problem.Igra je orginal sa steama.Unaprijed Vam hvala.

 

 

Prati samo neki od ova 2 tutoriala, prvi video je pesuniverse patch i malo je bogatiji od ovog drugog a oba u sustini imaju ono sto tebi treba. Prvi video nije na engleskom ali je lako sve skuziti. Linkovi su u opisu klipa.

 

Za PTE patch nisam siguran jel' full kompatibilan sa online, prije nije bio, sad ne znam jesu li to rijesili.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 4:02 (erminn).
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Za mene je pesuniverse nekako najbolji. Bitno je da ga jednom pravilno  instaliras na cist PES 2019 i ne diraj vise nista do kraja sezone.

 

 

 

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Koji k??? Igram sada onaj online turnir vodim lika 2-1 ja u 87min napravim akciju 3 moja igraca i njemu samo ostali golman i 1 igrac i onda odjednom zasteka krenu se one crte ocitavat i nakon 10sec pise da je konekcija izmedju nas bila toliko losa da je prekinuta utakmica i meni se nije pisala pobjeda??? Znaci sada svaki maloumni idiot kad gubi moze upaliti 15 torenta i izbaci ga iz tekme on ne dobije poraz a ja pobjedu. Jos ga ne mogu ni blokirat ni prijaviti jer onaj sustav ne pamti utakmice koje nisu odigrane do kraja a ja se ne sjecam imena. Bas lijepo

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 14:43 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Hvala, ubacio sam licence samo zasto borussia i bayern imaju dvije zvjezdice a kad igras neki mod LP npr.imaju 5 zvjezdica

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Koja je razlika izmedju lite i klasicne verzije?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam malo igrao onu pes ligu imam skor 4/4/1 aj kad pogledam to sa vedrije strane samo jedan poraz od 9 tekmi. Nikako da pohvatam gameplay, bolje sam igrao prvih par dana nego sad . Ok je pes nema sta, naspram fife to je simulacija fudbala , za ubuduce znam koju cu igru igrati, od fife sam se potpuno ohladio sto me veoma raduje.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jel ima u PES-u nesto kao Fifa FUT ? Mene raduje to slaganje momcadi za zaraden novac isponova.

I sto je ovo s konekcijom? Kada kvitas fifu dobis manje zarade na iducim tekmama + ako dominiras i pukne konekcija pobjeda ide tebi i slicno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic kaže...

Jel ima u PES-u nesto kao Fifa FUT ? Mene raduje to slaganje momcadi za zaraden novac isponova.

I sto je ovo s konekcijom? Kada kvitas fifu dobis manje zarade na iducim tekmama + ako dominiras i pukne konekcija pobjeda ide tebi i slicno.

 Imas mod Myclub tu skupljas igrace koje dobijes u boxovima. Veca je sansa za dobiti dobrog igraca nego u fifi mnogo veca imas pes lite verziju skini je i probaj jer je besplatna. A inace kada se igra ranked i ako pukne konekcija protivniku dok pobjedjujes dobijes pobjedu a ja sam igrao neko natjecanje od konamija i izgleda na tom natjecanju kad protivnik izadje dok ti vodis utakmica se nece racunati sto je totalno neposteno.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Kolega, zamisli da u fifi imas otvaranje totw i to 3 puta u kojem dobijes 1 totw igraca, za coinse(pointse) koje dobijes gratis. Znaci svaki tjedan si u mogucnosti dobiti 3 totw igraca s tim da se u pesu totw svodi na 8-9 igraca od kojih je blizu polovice atraktivno.

 

Onaj tko je skinuo lite verziju koja je gratis, moga je uloziti nesto novaca i na taj nacin sustici one koje igraju od pocetka, pogotovo ako ti se svidjelo i ako si zadovoljan.

 

Sada ti je trenutno luda login kampanja i svi ce biti u mogucnosti dobiti legendu ako pobjede COM na legend tezini.

Isto tako, svi koji samo udju u igru za blagdane dobit ce oko 2100 myclub coinsa s kojim mozes otovoriti 21. potw igraca ili featured igraca.

 

Znaci, u fifi ces se sjebati igrajuci i izgubiti zivce kako bi pred kraj sezone  imao pristojnu ekipu koja moze parirati za vrhunske rezultate. U pesu pak s druge strane ces se naigrati s vrhunskim igracima i uzivati u vrhunskom gameplayu koji lici na nogomet, a o samom osjecaju da i ne trosim rjeci, te ljeto docekati ispunjen, a dragocijeno vrijeme trositi na ganjanje koka i ispijanju koktela.

 

Ima tu jos cari koje mozes otkriti, uostalom besplatno je..., probaj.

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jel imao tko sreće danas s ovim brazilcima? Ja sam izvukao valjda najgore što sam mogao u sva tri packa. 
I konstantno u packovima dobijam krila i polušpice, uglavnom ofenzivce. U obrani ni za lijeka dobiti nikog, osim ako otvaram onaj pack ciljano za def igrače, a i onda dobijem većinom neka smeća. Može neki savjet?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja otvorio Denilsona Ali ne cini se da je nesto posebno + mora se levelovati puno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam dobio Malcolma,Taliscu i Neta. Jako lose za mene jer su mi sve te pozicije popunjene sa 3,4 igraca koji su bolji od njih. Nikako da dobijem nekog stopera ili desnog beka na tim pozicijama sam najsiromasniji i najslabiji. Moram si drzati klub na 4 zvijezdice jer moja obrana gdje mi je najvisi rating 78 jednostavno se ne moze nositi sa Messiem, Mbappeom, Ronaldom i ostalom ekipom. Dok protivnici imaju vrhunske stopere tipa Varane, Thiago Silva, Marcelo itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sta im je to sa serverima? Odigrao sada dvije tekme i oba dvije tekme me izbacilo tocno u 55min i pisalo je da je konekcija prelosa postala izmedju nas dvoje. Pogledao sam si internet dva puta i imam 63Mbps znaci niije do mene

http://www.speedtest.net/result/7918636080

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam odigrao sad jednu tekmu u pesleague i bukvalno se nije moglo igrati od laga, igraci kao u blatu da su. Nikad gore nesto nisam dozivio u pesu a nikako da prekine utakmicu. 1-1 se zavrsilo a igrao sam samo radi 100 coinsa i 10 special trenera sto se dobije sa jednim odigranim mecom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice