Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.418
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

Kolega, zamisli da u fifi imas otvaranje totw i to 3 puta u kojem dobijes 1 totw igraca, za coinse(pointse) koje dobijes gratis. Znaci svaki tjedan si u mogucnosti dobiti 3 totw igraca s tim da se u pesu totw svodi na 8-9 igraca od kojih je blizu polovice atraktivno.

 

Onaj tko je skinuo lite verziju koja je gratis, moga je uloziti nesto novaca i na taj nacin sustici one koje igraju od pocetka, pogotovo ako ti se svidjelo i ako si zadovoljan.

 

Sada ti je trenutno luda login kampanja i svi ce biti u mogucnosti dobiti legendu ako pobjede COM na legend tezini.

Isto tako, svi koji samo udju u igru za blagdane dobit ce oko 2100 myclub coinsa s kojim mozes otovoriti 21. potw igraca ili featured igraca.

 

Znaci, u fifi ces se sjebati igrajuci i izgubiti zivce kako bi pred kraj sezone  imao pristojnu ekipu koja moze parirati za vrhunske rezultate. U pesu pak s druge strane ces se naigrati s vrhunskim igracima i uzivati u vrhunskom gameplayu koji lici na nogomet, a o samom osjecaju da i ne trosim rjeci, te ljeto docekati ispunjen, a dragocijeno vrijeme trositi na ganjanje koka i ispijanju koktela.

 

Ima tu jos cari koje mozes otkriti, uostalom besplatno je..., probaj.

 Na pcu sam nadam se da je baza igraca okey te da mogu naci protivnika ko i na fifi

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic kaže...

 Na pcu sam nadam se da je baza igraca okey te da mogu naci protivnika ko i na fifi

 Nece ti naci tako brzo protivnika kao na fifi ali ga nadje u max 2min sto je meni prihvatljivo

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

kako se moze dobit legenda ako se dobije COM na legend tezini, nisam to nigdje vidio a lijepo bi mi legenda dosla :)

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Dobices agenta za black ball legendu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Lignja8 kaže...

kako se moze dobit legenda ako se dobije COM na legend tezini, nisam to nigdje vidio a lijepo bi mi legenda dosla :)

 

Priliku za dobiti legendu imat ces 31.12. tj. sutra od 15:00, ako se ne varam.

The Commissioner of Football
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Cordas kaže...

Jel imao tko sreće danas s ovim brazilcima? Ja sam izvukao valjda najgore što sam mogao u sva tri packa. 
I konstantno u packovima dobijam krila i polušpice, uglavnom ofenzivce. U obrani ni za lijeka dobiti nikog, osim ako otvaram onaj pack ciljano za def igrače, a i onda dobijem većinom neka smeća. Može neki savjet?

 

Kolega, osmi uzbudjenja oko login kampanje, sada ti je zatisje pred buru. Zute myclub coinse koje vjerovatno kupis kada udjes u myclub, cuvaj kao oci u glavi jer ce ti dobro doci kada krenu potw i featured players.

 

GP cuvaj za box Europske zvijezde, jer tada je najlakse izvuci crnu loptu.

 

Da si startao pocetkom 10. mj. sada ne bi znao sto bi od igraca na skoro svakoj poziciji.ali svejedno, malo se strpi i krenut ce te.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2018 17:04 (TheMaverick).
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Koji su najjeftiniji skauti da dovedem ronalda? Koliko mi treba otprilike gp-a? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Meni je ovo dosta teze of Fife. Dugo nisam igrao nikakav nogomet i sada sam jedno 200 tekmi na Fifi odigrao i odlucio sam se probat prebacit na PES no nesto mi je cudno.

Imam osjecaj kao da igraci kada imas loptu se uopce ne oktrivaju pravilno. Obrambeni igrac cesto uopce ne ide za svoji igracem kada ga kontrolira AI, bokove je dosta lako probit a tesko branit...

Dosta toga ne razumijem moram priznat.

Na prvu mi se cinilo WOW a sada mi je sve malo splasnulo, trebam naucit skroz novi sistem..

 

Imate neku preporucenu taktiku ili cega da se drzim kao ajmo reci pocetnik...

 

ovaj Toure kojeg dobis na pocetku je zivi uzas od igraca... ja nisam vidio vece drvo u nogometu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Koji su najjeftiniji skauti da dovedem ronalda? Koliko mi treba otprilike gp-a? 

 

Imas na "pesdb" sve 100% kombinacije.

 

Edit: 

 

Sorry, tebe zanima cijena, krivo sam razumio, jer sam brzinski preletio post.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2018 21:15 (TheMaverick).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic kaže...

Meni je ovo dosta teze of Fife. Dugo nisam igrao nikakav nogomet i sada sam jedno 200 tekmi na Fifi odigrao i odlucio sam se probat prebacit na PES no nesto mi je cudno.

Imam osjecaj kao da igraci kada imas loptu se uopce ne oktrivaju pravilno. Obrambeni igrac cesto uopce ne ide za svoji igracem kada ga kontrolira AI, bokove je dosta lako probit a tesko branit...

Dosta toga ne razumijem moram priznat.

Na prvu mi se cinilo WOW a sada mi je sve malo splasnulo, trebam naucit skroz novi sistem..

 

Imate neku preporucenu taktiku ili cega da se drzim kao ajmo reci pocetnik...

 

ovaj Toure kojeg dobis na pocetku je zivi uzas od igraca... ja nisam vidio vece drvo u nogometu.

 

 

Haha...trebat ce ti poprilican br. tekmi da ti se sve razvodni.

 

Ja igram 4-4-2 (El Cholo) kao sto sam igrao i u fifi. Dok sam igrao nogomet uvijek sam bio zaduzen za defanzivu, pa tako i kad igram virtualni nogomet, uvijek mi je bitno ostaviti taj defanzivni potpis i dojam.

 

Kod mene igraju 3 stopera u zadnjoj liniji, od kojih je jedan izrazito brz pa dodje kao lazni RB/LB (Ruben Diaz 88). Od cistokrvnih RB-ova tu je Walker i kad zagusti otkocim ga u instrukcijama, a inace mu zadam defanzivnu instrukciju.

 

Sto se tice sredine, tu su mi obavezno jedan cistokrvni CDM (Fabinho) za kojeg je pozeljan igracki stil "Anchorman", a drugi je cistokrvni CMF koji je dosta kreativniji tipa Verratti, koji pak uz kreaciju ima i dobre defanzivne osobine. Jedna od idealnijih kombinacija su nas Modric i Kante. Jedan je orchestrator, a drugi destroyer. Luka ima jednu bitnu osobinu tj. player index, a to je interception. S obzirom da je kod mene Fabinho anchorman, on po svojoj prirodi ima kretnju kakva mi odgovara i ne trebam mu davati specijalnu instrukciju. S druge strane Verratti ima defanzivnu instrukciju. Igraci na LM i RM (Sane i Salah) su mi oznaceni kao counter target, ali prvo jedan od njih u 1. poluvremenu, a 2. u drugom kako bi zbunio protivnika. Isto tako kao counter target mi je oznacen jedan od napadaca, najcesce Ronaldo.

 

Kada protivnik napada, moji duboko stoje u duplom defanzivnom bloku, a kada oduzmem loptu krece kontra kao iz udzbenika i ere Alexa Fergusona. Tocno znam kako lopta cirkulira i bang bang bang, tri poteza i eto mene u gol sansi. Nesto slicno je radio Leicester u pohodu na titulu.

 

Ima.tu jos zavrzlama, ali ovo je nekako najosnovnije, barem onako kako ja igram.

The Commissioner of Football
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sta je najbolje u FIFI  sada imam pristoju momcad a ovdje sam u zacecima i nemam pojma preci na pes ili ne...

Tamo placam origin acess pa imam i bf5 no medutim ovo je free.

 

Ima li kakav squad builder kako funkcionira chemistry ovdje tocno?

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2018 21:20 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic kaže...

Sta je najbolje u FIFI  sada imam pristoju momcad a ovdje sam u zacecima i nemam pojma preci na pes ili ne...

Tamo placam origin acess pa imam i bf5 no medutim ovo je free.

 

Ima li kakav squad builder kako funkcionira chemistry ovdje tocno?

 Procitaj si sav onaj help tamo ti sve pise detaljno o formama i chemistryu i formacijama. Chemistry ti ovdje funkcionira da trener ima neke svoje taktike a igrac ima svoje taktike i sto se vise poklapaju taktike izmedju njih to je chemistry vec ako je chemistry izmedju njih malen nemoj se brinuti nista jer se kroz svaku utakmicu povecava chemistry jer se tvoj igrac prilagodjava tvom treneru i na kraju taj chemistry dodje do 99 to ti je max nije kao u fifi 100

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kako igrat protiv budala koje povedu i onda na golmana i cekaju a moj jedan igrac napada ne svi...

Ne kuzim zasto ovdje ima toliko debila, jbte na fifi tih morona nema.. Ja kad vodim odmah pocne konekcija jebat, lose..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pa koji k je ovo? Zasto mi to radi igrica. Znaci noga mog igraca prodje kroz Sterlinga koda je ni nema i on mi iz te akcije zabije gol a nije zasluzio to se ne bi trebalo desiti da je igrica normalno isprogramirana. Ja sam promasivao sanse sa 8m. Idem dodati Salahu 1na1 i prebaci mi na Lingarda a Lingard je dalji od lopte i ja stiscem kao budala L1 da mi promjeni igraca lupam po desnoj gljivici ali mi ne mjenja igraca i onda njegov obrani dodje u istom trenutku kad i moj Lingard i ja popusim sansu da mi je prebacilo igraca na Salaha izasao bi 1na1 sa golmanom ali neeeeeeeeee ja bi zabio gol to nikako ne smijemo dopustiti. Pojeo sam mrtvu koru od banane kad mi se to desilo koliko sam se izivcirao. Zasto mene jebe igrica zasto jednostavno ne moze me pustiti da igram kao covjek bez da se prolazi kroz noge kao da ne postoje da mi dopusti mjenjanje igraca jeli to toliko tesko naci prokletu nogometnu igricu koja ti dopusti da radis ono sto zelis da igra napravi bez da pravi budalu od tebe. Sutra ce 2019 godina a fifa i pes se rade na razini 2010. godine

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Prekojucer Zanneti i danas Adriano. Cilj ispunjen mada bi Maldini bolje sjeo od Zanettija :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ne znam ja sto je ovo iskreno.

Ja odje pušim ko budala jednostavno me obrana ne slusa.. Igrac ode svojim putem dok ja branim bok...

Totalno nije ponasanja kakvo treba biti.

Igraci mi se ne nude ne otvaraju pravilno prostor, lopta prolazi kroz igraca bez problema, blok ne postoji.. ne razumijem igru niti malo... pomalo sam i razocaran jer sam ocekivao vise od fife ali zapravo jedino sto mi je bolje ponasanje igraca kod udarca, sami osjecaj postizanja pogotka sve ostalo mi nije na razini.. jednostavno ovo ne moze biti bolje od Fife bez obzira sto sam baksuz i jednoj i drugoj igri...

 

Ali neke stvari u PES-u su meni nedopustive poput ponasanja obrane... Sta fakat moram imati top class igrace da pokrivaju prostor kako treba.... Zasto nema individualnih zadataka ? Da velim jebenom stoperu da ne izlijece u napad i slicno...

Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic kaže...

Ne znam ja sto je ovo iskreno.

Ja odje pušim ko budala jednostavno me obrana ne slusa.. Igrac ode svojim putem dok ja branim bok...

Totalno nije ponasanja kakvo treba biti.

Igraci mi se ne nude ne otvaraju pravilno prostor, lopta prolazi kroz igraca bez problema, blok ne postoji.. ne razumijem igru niti malo... pomalo sam i razocaran jer sam ocekivao vise od fife ali zapravo jedino sto mi je bolje ponasanje igraca kod udarca, sami osjecaj postizanja pogotka sve ostalo mi nije na razini.. jednostavno ovo ne moze biti bolje od Fife bez obzira sto sam baksuz i jednoj i drugoj igri...

 

Ali neke stvari u PES-u su meni nedopustive poput ponasanja obrane... Sta fakat moram imati top class igrace da pokrivaju prostor kako treba.... Zasto nema individualnih zadataka ? Da velim jebenom stoperu da ne izlijece u napad i slicno...

 

Koliko si ti uopce tekmi odigrao do sada?

The Commissioner of Football
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
toxic kaže...

Ne znam ja sto je ovo iskreno.

Ja odje pušim ko budala jednostavno me obrana ne slusa.. Igrac ode svojim putem dok ja branim bok...

Totalno nije ponasanja kakvo treba biti.

Igraci mi se ne nude ne otvaraju pravilno prostor, lopta prolazi kroz igraca bez problema, blok ne postoji.. ne razumijem igru niti malo... pomalo sam i razocaran jer sam ocekivao vise od fife ali zapravo jedino sto mi je bolje ponasanje igraca kod udarca, sami osjecaj postizanja pogotka sve ostalo mi nije na razini.. jednostavno ovo ne moze biti bolje od Fife bez obzira sto sam baksuz i jednoj i drugoj igri...

 

Ali neke stvari u PES-u su meni nedopustive poput ponasanja obrane... Sta fakat moram imati top class igrace da pokrivaju prostor kako treba.... Zasto nema individualnih zadataka ? Da velim jebenom stoperu da ne izlijece u napad i slicno...

 

Koliko si ti uopce tekmi odigrao do sada?

 PES-a? Malo. Išao sam i protiv kompa dosta i jednostavno ne kužim obranu, igrao sam se s taktikom itd.. Ako ne razumijem kako se u kojem trenutku ponaša obrana i kako je pravilno kontrolirat onda bezveze gubim vrijeme...

Frajer mi bez problema loptu gurne iza leda jer jebeni stoperi plivaju.... cijelu liniju pomaknem najblize golmanu i opet isti kurac... Ja ne znam stoperi i AI kada upravlja s njima je ko da love duhove po terenu (ne svaki puta) al baš bi volio vidjeti npr tvoju snimku ili nekog drugog a kolko vidim po youtubeu obrana pliva svima.

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic kaže...

Ne znam ja sto je ovo iskreno.

Ja odje pušim ko budala jednostavno me obrana ne slusa.. Igrac ode svojim putem dok ja branim bok...

Totalno nije ponasanja kakvo treba biti.

Igraci mi se ne nude ne otvaraju pravilno prostor, lopta prolazi kroz igraca bez problema, blok ne postoji.. ne razumijem igru niti malo... pomalo sam i razocaran jer sam ocekivao vise od fife ali zapravo jedino sto mi je bolje ponasanje igraca kod udarca, sami osjecaj postizanja pogotka sve ostalo mi nije na razini.. jednostavno ovo ne moze biti bolje od Fife bez obzira sto sam baksuz i jednoj i drugoj igri...

 

Ali neke stvari u PES-u su meni nedopustive poput ponasanja obrane... Sta fakat moram imati top class igrace da pokrivaju prostor kako treba.... Zasto nema individualnih zadataka ? Da velim jebenom stoperu da ne izlijece u napad i slicno...

Ja ne znam što si ti očekivao, da ćeš pobjeđivati samo zato što ne igraš FIFA-u nego PES? Ovdje isto tako treba znati igrati, čak i više truda uložiti. To što je fifa skriptirano smeće ne znači da će ovdje pobjede dolaziti same od sebe. Upravo u tome skillu i je poanta. 


Ja sam baš zaredao nekih 10-ak utakmica bez poraza, od toga mislim da sam imao 7 pobjeda za redom. Dok sam kad sam krenuo igrati prvih par dana imao 0 pobjeda u 10 utakmica i dobro sam se namučio do prve pobjede. Kad sam malo posložio ekipu i pohvatao konce odmah je krenulo. Čak i nemam neku ekipu, posebno obranu. Stoperi su mi Bailly (83) i Garray (79), bokovi neki anonimusi 75 rating, a brani mi Karius (83). Zadnji vezni su mi Lo celso i Toure (83) ili Hojbjerg(79). Tek prema naprijed imam bolje igrače kao što su Salah, Son i Gabriel Jesus, ali ovi iza su srednja žalost pa se opet može igrati.

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

@toxic,

 

jel' ti igras myclub ili nesto drugo ? ako je myclub onda koliki ti je team spirit ? ako je npr ispod 90 vec se znaju tako ponasati na terenu a da ne govorim ako je 50 ili 60, tad ne treba ni igrat.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

@toxic,

 

jel' ti igras myclub ili nesto drugo ? ako je myclub onda koliki ti je team spirit ? ako je npr ispod 90 vec se znaju tako ponasati na terenu a da ne govorim ako je 50 ili 60, tad ne treba ni igrat.

Okey, dakle samo strpljenje. Nije nešto što je aktivno za stalno? Doduše kad se sjetim nešto slično je bilo i kad sam počinjao igrati fifu no ne tolko izraženo..

Da team spirit mi je za sada ispod 90 trenutno oko 75-84 ovisno o postavi koju imam.. 

Evo ja sam u velikoj dvojbi ne mogu igrati Fifu i ovo to je cinjenica.  

 

Jučer sam se nakon cca 4h igrana PES-a pokušao vratiti na Fifu i pobjedio odmah no faking odmah sam išao ugasit fifu i upalit PES jer je grafika i sam gameplay osjecaj bolji na pes-u do bola..

Ovdje me ta obrana ubija...i jednostavno ne mogu pobjedit online nikak... dugo trazi match i onda mi nade protivnika koji ima duplo bolji rating i momcad..

Vjerojatno je to na ps4 duplo bolje ali ovdje imam Wide Screen support sto je tolko bolje od 16:9 da ti to ne mogu opisati.

 

 

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

To je to onda, kad ti bude spirit iznad 95 nebi trebalo vise tako biti. Recimo da je 90 neka donja granica, bar protiv ozbiljnijih protivnika.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Na te dubinske lopte ti sam moras micat obranbene. Ako primjetis da ti neprijateljski igrac u liniji sa tvojom obranom onda ocekuj da je protivnik to primjetio i znaj da ce stisnuti L1+trokut. Sa desnom gljivom prebaci na obranbenog igraca koji je pored tog protivnickog igraca i kreni trcat prema svom golu i onda prebaci igraca koji je najblizi lopti jer ce ti se sada povuci cijela zadnja linija i siguran si od visokih lopti

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Juce mi dosao buraz (koji inace nije gejmer) dok sam ja igrao pes i hoce on koju da odigra. Inace pre smo igrali ono kad se okupi nas par i nije nikad bio los igrac, onako prosek, pesove koje smo tad igrali su bili od pesa 13 pa prema dole. Dakle odigrao je 4 tekme online sezone na pesu i onda sam ga naterao da odigra i jednu fife samo da uporedi kao neko ko ne vuce ni na jednu stranu od ove dve igre.

Rezultati su takvi da mu je pes mnogo bolji, ocenio je pes gameplay sa 8 a grafiku sa 9,dok je fifa sa graficke strane dobila 6 a gameplay 5 i kaze da ne moze da veruje da vise igraca igra fifu. Inace u samom gameplay-u na pesu pozalio se na lag koji gotovo svim pes online igracima smeta, to mu je bila jedina zamerka i isprasio je bgm dvojicu sa 800 rejtingom 😂👌

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
toxic 

 

Koliko si ti uopce tekmi odigrao do sada?

 PES-a? Malo. Išao sam i protiv kompa dosta i jednostavno ne kužim obranu, igrao sam se s taktikom itd.. Ako ne razumijem kako se u kojem trenutku ponaša obrana i kako je pravilno kontrolirat onda bezveze gubim vrijeme...

Frajer mi bez problema loptu gurne iza leda jer jebeni stoperi plivaju.... cijelu liniju pomaknem najblize golmanu i opet isti kurac... Ja ne znam stoperi i AI kada upravlja s njima je ko da love duhove po terenu (ne svaki puta) al baš bi volio vidjeti npr tvoju snimku ili nekog drugog a kolko vidim po youtubeu obrana pliva svima.

 

Kolega, ja takodjer dolazim s drugog fronta na kojem sam davno magistrirao i odigrao sam toliki broj tekmi, da bi se zapitao, da li ja ista drugo radim u zivotu osim sto igram fifu.

 

Reci cu ti jednu stvar, fifa je mala beba za pes. Kada budes pomislio da znas nesto, zapravo pojma nemas. Trebat ce ti najmanje 600-700 tekmi, samo da opipas puls ove igre. 

 

Moj ti je savijet da prvo prelistas prirucnik komandi, a zatim trening, jer u suprotnom ce te gaziti vaterpolskim rezultatom.

 

Ovdje igra ne radi za tebe kao u fifi. 

 

Edit:

 

Evo jedan zadatak za tebe...Otkljucaj LEGEND tezinu tako sto ces COM pobjediti 5 tekmi na super star s obicnim klubovima, van myclub, tj. s RL klubovima. 

 

Napomena: forma igraca neka bude ukljucena online.

 

Ako pristanes, javi dojmove i rezultat.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 11:44 (TheMaverick).
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nemam pojma o nogometu i volim odigrati za zabavu bez posebnih strategija i igrača. Igrao sam FIFA-u jedno mjesec dana na PS4 i sada sam probao PES2019. PES je zakon. Koliko mi se čini PES 2019 je dosta unaprijeđen grafički u odnosu na 2018. Nakon PES-a mi FIFA izgleda totalno nenormalno.

Jedno pitanje. AKo kupim PES2019 mogu li i dalje igrati on-line protiv nekog tko ima PES Lite?
Ili bi i ja morao igrati PES Lite? Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
CroDexter kaže...

Nemam pojma o nogometu i volim odigrati za zabavu bez posebnih strategija i igrača. Igrao sam FIFA-u jedno mjesec dana na PS4 i sada sam probao PES2019. PES je zakon. Koliko mi se čini PES 2019 je dosta unaprijeđen grafički u odnosu na 2018. Nakon PES-a mi FIFA izgleda totalno nenormalno.

Jedno pitanje. AKo kupim PES2019 mogu li i dalje igrati on-line protiv nekog tko ima PES Lite?
Ili bi i ja morao igrati PES Lite? Hvala

 Mozes ali samo myclub za online divuzijama mora i on imati full verziju igre. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Oni koji imaju lite verziju, moci ce igrati protiv tebe online, ali samo u myclub modu.

 

Edit:

 

Kolega me preduhitrio..., sorry.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 12:06 (TheMaverick).
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
toxic 

 

Koliko si ti uopce tekmi odigrao do sada?

 PES-a? Malo. Išao sam i protiv kompa dosta i jednostavno ne kužim obranu, igrao sam se s taktikom itd.. Ako ne razumijem kako se u kojem trenutku ponaša obrana i kako je pravilno kontrolirat onda bezveze gubim vrijeme...

Frajer mi bez problema loptu gurne iza leda jer jebeni stoperi plivaju.... cijelu liniju pomaknem najblize golmanu i opet isti kurac... Ja ne znam stoperi i AI kada upravlja s njima je ko da love duhove po terenu (ne svaki puta) al baš bi volio vidjeti npr tvoju snimku ili nekog drugog a kolko vidim po youtubeu obrana pliva svima.

 

Kolega, ja takodjer dolazim s drugog fronta na kojem sam davno magistrirao i odigrao sam toliki broj tekmi, da bi se zapitao, da li ja ista drugo radim u zivotu osim sto igram fifu.

 

Reci cu ti jednu stvar, fifa je mala beba za pes. Kada budes pomislio da znas nesto, zapravo pojma nemas. Trebat ce ti najmanje 600-700 tekmi, samo da opipas puls ove igre. 

 

Moj ti je savijet da prvo prelistas prirucnik komandi, a zatim trening, jer u suprotnom ce te gaziti vaterpolskim rezultatom.

 

Ovdje igra ne radi za tebe kao u fifi. 

 

Edit:

 

Evo jedan zadatak za tebe...Otkljucaj LEGEND tezinu tako sto ces COM pobjediti 5 tekmi na super star s obicnim klubovima, van myclub, tj. s RL klubovima. 

 

Napomena: forma igraca neka bude ukljucena online.

 

Ako pristanes, javi dojmove i rezultat.

 Probam pa javim rezultat...

Nisam igrao s normalnim timom u pesu. BTW i ja radim. ovo igram kad imam vremena u pravilu to bude navecer i kada imam godišnji i slicno..

Do sad sam aktivno igrao WOT, Diablo 3 no eto fuca me privukla tj. Fifa pa sam ove dvije batalio al na kraju sve se to svede na isto. Grindanje i grindanje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 12:11 (toxic).
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pazite ovo:

 

https://reddit.app.link/7NqaVkR25S

 

Na pojedine komentare sam se onako postenski nasmijao. 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 14:01 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice