Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.420
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ono sto sam ja na prvu zapazio je da AI igra dosta kreativnije, dok je prije bilo sve na isti sablon. Prije su bili samo niski ubacaji dok je sad kombinovano. Agresivnije idu prema golu kad je otvoren prostor, dok prije znali su zastati i vracati se unazad iako su ispred cijele odbrane..

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 21:04 (erminn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nezaustavljivi smo :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jel su se svima ocjene od igrača drastično smanjile?

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ne znam na sta mislis, ocjene se ne mogu smanjiti kao npr. speed, attacking prowess i tome slicno. Ako mislis na overall rating igraca, to se moze smanjiti ako stavis igraca na manje prirodnu poziciju, a cim ga vratis na prijasnju i rating se vrati / poveca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

sutra izgleda ver. dolazi

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jbt., kako mi se zanedalo prošli tjedan...Nikog živog nisam mogao dobiti u myclubu. Tek sam sebi došao kada sam se prebacio na PES ligu jer tamo su svi izjednačeni što se tiče raspoloženja.

 

Nakon niza od nekoliko pobjeda, skužim da me spojilo s PRO igračem (Lotfi) koji me nafilovao 6-0 (Arsenal vs. Arsenal).  Sljedeću me ponovo spojilo s istim igračem, s tim da sam u toj drugoj tekmi sve posvetio defanzivi u čemu sam najači i na kraju izgubio 1-0, ali cilj mi je bio ne doživiti ponovo katastrofu. Držao sam se za 10 ali jedna je prošla i primio sam taj gol. U toj tekmi sam imao i ja jednu 100% s Lacazzetteom, u situaciji 1 na 1 s vratarem, ali nisam uspio zabiti. Taj Lotfi je bio toliko  iznerviran i kada je zabio gol, od 75min. je samo čuvao loptu i dodavao se u zadnjoj liniji do besvjesti, ali nema veze jer postigao sam što sam htio i nadošao što mi je činiti i kako trebam igrati.

 

Poslije te tekme odem u myclub i postavim postavke kao iz navedene tekme u djelu u kojem mi je dozvoljeno podešavanje, a ostalo se posložilo od trenera kojeg imam i gle čuda..., srušim protivnika koji ima bolji  rating od mene, + mu popolovim  tjedne bodove kojih je dosta nakupio. Završilo je 3-1 na kraju i lik osim toga gola nije mogao stvoriti šansu.

 

Za mene je ova sezona prilagodbe jer godinama sam igrao FIFU, a PES samo površno. Prošlo je dosta od kada sam igrao PES baš aktivno i to PES 2013.

 

U PES-u 2019, iza mene je preko 200 tekmi i stvari lagano liježu na svoje mjesto. Od kada igram virtualni nogomet online, nikad nisam doživio da imam više poraza od pobjeda, ali svejedno uživam i učim i vjerujem da će se na kraju brojke pozitivno posložiti.

 

Nikad neću zaboraviti kada sam provalio PES 2013 unutar ekipe s kojom sam prašio turnire, u kojem su svi mislili da je Real s Ronaldom bio nenadjebiv, a zapravo je to bio Man City na čelu s Aguerom. Nešto se gadno slagalo u samom kodu igre kada je City i Aguero u pitanju.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 10:37 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

jel zna netko kako rijesiti stuttering, zivcira me to trzanje lagano

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Pošto je opis problema minimalan tj. nikakav.

 

Generalno rješenje: Update drivera i promjene render psotavki. 

11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

znaci trzanje prilikom igranja, neznam kako bi drugacije opisao, fps je konstantno na 60, driveri su najnoviji

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

mozda ti specifikacije kompa nisu bas neke...

meni je ajd recimo solidan, ali ga jebe valjda monitor od 32'' pa mi nekad zna imat taj stutter (ne u pesu, nego opcenito)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Treba mi neki patch što popravlja imena i dresova klubva

Imam org na steamu,tako da live update igrača i to imam

Pa ako ima neki samo za klubove i to jer mi se ne igra MD white

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Vrati par stranica unazad, postao sam option file za imena i grbove, radi sa online.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

 

evo tu imas, skini option file

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

http://www.pes-serbia.com/threads/40328-Otvorene-Prijave-S1-Prijave-za-PES-Serbia-Online-Ligu?p=1508766#post1508766

 

Ukoliko netko želi se okušati u natjecanju na PC slobodno neka se prijavi, radi se o natjecanju gdje će određeni broj igrača biti smješten po ligama kao u stvarnom nogometu i gdje će se tjedno igrati utakmice, ekipa je sa balkana, ukoliko vam se natječe i mislite da ste dovoljno dobri pridružiti se :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Hvala

Odlično funkcionira sve osim bundeslige,tu ocjene igrača nemaju logike

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
BeLLicus kaže...

http://www.pes-serbia.com/threads/40328-Otvorene-Prijave-S1-Prijave-za-PES-Serbia-Online-Ligu?p=1508766#post1508766

 

Ukoliko netko želi se okušati u natjecanju na PC slobodno neka se prijavi, radi se o natjecanju gdje će određeni broj igrača biti smješten po ligama kao u stvarnom nogometu i gdje će se tjedno igrati utakmice, ekipa je sa balkana, ukoliko vam se natječe i mislite da ste dovoljno dobri pridružiti se :)

 Ja se ne uspijevam registrovati na taj forum, slao sam prijavu sa 2 emaila ne dobivam mail za potvrdu registracije, u cemu je fol ?

9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...
BeLLicus kaže...

http://www.pes-serbia.com/threads/40328-Otvorene-Prijave-S1-Prijave-za-PES-Serbia-Online-Ligu?p=1508766#post1508766

 

Ukoliko netko želi se okušati u natjecanju na PC slobodno neka se prijavi, radi se o natjecanju gdje će određeni broj igrača biti smješten po ligama kao u stvarnom nogometu i gdje će se tjedno igrati utakmice, ekipa je sa balkana, ukoliko vam se natječe i mislite da ste dovoljno dobri pridružiti se :)

 Ja se ne uspijevam registrovati na taj forum, slao sam prijavu sa 2 emaila ne dobivam mail za potvrdu registracije, u cemu je fol ?

 Trebala bi ti stići na mail potvrda, sve ide automatski stvarno ne znam gdje bi mogao biti problem.

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Možda je u spam folderu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nema ni u spam-u a probao sam sa yahoo maila pa poslije i sa gmail prije nekog vremena i mail potvrde nikad nije stigao.

 

@BeLLicus, je li mozes ti da provjeris to i ako moze manualno zavrsis registraciju, vidim da si mod tamo.. Mogu se logovati ali ne mogu postati nista, username je erm1n ...  hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 0:30 (erminn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

evo ja ovaj koristim bolji mi od v3 tog, ovo je v2

https://www86.zippyshare.com/d/3SR9fkjS/12790/PES2K19-PUV2-WWW.PESNEWUPDATE.COM-.part1.rar

https://www88.zippyshare.com/v/8Td3yzJd/file.html

 

kad prebacis moras u edit stavit bundesliga na 18 klubova i prebaciti ona dva ostala u bundesligu i iskopčati live update

11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

evo rijesio sam trzanje igre (micro stutter) izgleda da je to samo kod amd- ovih procesora sa 8 jezgri, kada se pokrene igra ctrl-alt-del i pod pes 2019 sam iskljucio dvije zadnje jezgre i priority u task manageru na "High" , igra sad radi bez ikakvih trzaja i stekanja pa ako kome pomogne da ima slicno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ljudi imate popust na Store-u za Pes, takoder ako uzmete Ps Plus na jedan mjesec za 58 kn se još smanjuje cijena - uzeo sam ga jučer za sveskupa 237 kuna.

 

Igra je čista uživancija, gameplay je čudo, teško da mogu naći neke ozbiljne zamjerke. Još samo da poskinem patch i tojeto - Dali je jedina i najbolja opcija Pes Option file za 5 funti? I dali moram nakon svakog patcha od Konamia skidati novi Option fajl?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Haremzg kaže...

Ljudi imate popust na Store-u za Pes, takoder ako uzmete Ps Plus na jedan mjesec za 58 kn se još smanjuje cijena - uzeo sam ga jučer za sveskupa 237 kuna.

 

Igra je čista uživancija, gameplay je čudo, teško da mogu naći neke ozbiljne zamjerke. Još samo da poskinem patch i tojeto - Dali je jedina i najbolja opcija Pes Option file za 5 funti? I dali moram nakon svakog patcha od Konamia skidati novi Option fajl?

 Te option fajlove (pesuniverse) mozes naci besplatno kao i druge, i ne moras skidati/importovati nove nakon update-a, jednom ubacis i to je sve. Osim ako hoces novu verziju option fajla sa novim dodatcima.

11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

 

evo tu imas za ps4 i pc, linkovi su ti u opisu za skinuti

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Joky007 kaže...

evo rijesio sam trzanje igre (micro stutter) izgleda da je to samo kod amd- ovih procesora sa 8 jezgri, kada se pokrene igra ctrl-alt-del i pod pes 2019 sam iskljucio dvije zadnje jezgre i priority u task manageru na "High" , igra sad radi bez ikakvih trzaja i stekanja pa ako kome pomogne da ima slicno.

 kako si to tocno radio....ja imam to trzanje u FM16 kad igru stavim na full screen prilikom 3d matcha

11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

upalis igricu, zatim ides ctrl-alt-del, kada je otvorena nalazi se pod apps, odes na nju i desni klik- go to details, tamo isto nađes taj exe file od igre i desni klik, set priority stavis na high a set affinity otvoris i pokaze ti jezgre procesora i maknes kvacice sa zadnje dvije, sad moguce da ti pomogne za FM16 a moguce i da nebude za tu igru pomoglo, al meni za Pes je rijesilo problem, s tim da ti nikad ne zapamti te postavke pa prilikom svakog pokretanja ponovno trebas to ponovno podesiti

7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Prave LEGENDE (Icone) na pravom mjestu.

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Joky007 kaže...

 

evo tu imas za ps4 i pc, linkovi su ti u opisu za skinuti

 Jesi li testirao ovaj option fajl, zanima me jesu li stavljeni menadzeri sa pravim imenima i slikama, npr. u myclub kad se otvori 'hire manager' ..?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Greska

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 20:16 (TheMaverick).
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

kolko sam vidio jesu, imam Sarria i ima sliku, a i u edit sam gledao i imaju svi sliku i imena prava

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice