Project Reality v1.3

poruka: 19
|
čitano: 3.219
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Project Reality v1.3

Evo pokrećem temu za project reality, mod za battlefield 2, koji je od sada samostalana igra. Znači, više ne zahtjeva Battlefield 2, već se može skinuti u potpunosti besplatno i bez potrebe za battlefieldom. Za skidanje će vam biti potrean torrent, no sve je legalno i u potpunosti besplatno. Bilo bi lijepo vidjeti što više igrača. 

 

Evo link za download:

 

http://www.realitymod.com/downloads#bf2

 
3 0 hvala 2
14 godina
offline
Project Reality v1.3

Izgleda zanimljivo. Budem probao.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project Reality v1.3

Super, evo i ja bas sad skidam... Igrao sam prije taj mod kod frenda nešto sitno, tako da se ne razumijem previše... Ali mi je jako drago da je sad sve besplatno jer smatram da je mod vrh... Navodno za sad imaju nešto malo preko 1000 igrača, a i to je već znatno više nego prije par dana kad je mod zahtjevao bf2.... Volio bih da što više ljudi zaigra ovo...

15 godina
offline
Project Reality v1.3

Moglo bi se i ovo zaigrati 

 

izbacuje mi stranica 'Ta web-stranica nije dostupna' 

Valjda su svi 'navalili' pa se malo preopteretio server... 

Ili glancaju web stranicu pa malo steka.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project Reality v1.3

Ma svi su navalili... dosta pada stranica... samo strpljenja treba... Čak mi je i drago da je toliko ljudi navalilo....

14 godina
odjavljen
offline
Project Reality v1.3

Čuo sam za ovaj mod prije ali nisam igrao, iako je izgledalo zanimljivo.

 

Dali je tko probao šta odigrat? Ima li šta servera i ljudi? Kakvo je stanje? (čiteri i slična bagra)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project Reality v1.3

Ima par servera koji su konstatno puno i dosta je teško upasti, ali da se... Definitivno vrijedno za isprobati... Pretpostavljam da će se u buduće broj igrača i broj servera povećati. Kolko znam, za sada nema cheatera. Igra koristi punkbuster za bf2.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2015 19:01 (prc12).
13 godina
neaktivan
offline
Project Reality v1.3

Vratio sam se PR-u bas kad su postao Standalone, zaista je odlicno ozbiljno zaigrati, ali svakako bi bilo dobro da se skupi nas domacih pa da organiziramo nesto :D Javite ovdje nickove pa da se dogovorimo

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Project Reality v1.3

A navukli ste me. Skidam pa ću vidjeti kolko mi se dopada. Na BF2 sam natuko sate i sate igranja, a ovo bi trebalo biti bolje

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Project Reality v1.3

Imam problema s pokretanjem igre. Napravio mi se update na 1.3.1.0 verziju i kad kliknem "Play" ekran se zacrni, 2 puta kao blicne i ništa, u task manageru dobijem "Not responding".

 

Pokušao sam odspojiti jedan monitor, al to nije riješilo problem.

 

Jel ima neko rješenje za ovo?

 

 

 

Trebalo je samo pričekat.

 

Inače igra mi se sviđa, dosta nagli learning curve ali to sam i očekivao.

Ušo sam u neki squad, aktivno se koristi voice chat i gameplay je na nivou. 

 

I rate it 9/10

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2015 21:24 (Grozni_Zabac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Project Reality v1.3

Valja kaj? Skida se!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Project Reality v1.3
Bazen21 kaže...

Vratio sam se PR-u bas kad su postao Standalone, zaista je odlicno ozbiljno zaigrati, ali svakako bi bilo dobro da se skupi nas domacih pa da organiziramo nesto :D Javite ovdje nickove pa da se dogovorimo

 Evo, moj nick je DjokaDisko.

15 godina
offline
Project Reality v1.3

Ajmo potamaniti ove skandinavce ako je ko za neka se javi u msg pa cemo skupa igrat

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Project Reality v1.3

Ja sam preko vikenda odradio prve korake... ovo je nabolji FPS koji sam igrao.

Još samo da me moji ne ubiju 5 puta po tekmi. Ima dosta labilnih ljudi :)

mag.iur.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Project Reality v1.3

haha, klasika jer se ne skuzi odma koj je iz teama i bum metak... zato ja igram medika dok jos ne prokuzim..

Treba malo previse mozgati u ovoj igri

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Project Reality v1.3

Ja ću se danas priključiti ovoj igri pa se možemo i dog nešto za vikend ii kaj

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Project Reality v1.3

Par slika ako nekog zanima...

Uglavnom sve je super kad je vodja dobar, ako nije on dobar onda nije neki gust.

Ovdje smo postavili 3 vozila i svako ima svoju strojnicu :) Ovdje smo postavili 3 vozila i svako ima svoju strojnicu :)
Ovo je nas taxi, nema respawn di ces ti... Ovo je nas taxi, nema respawn di ces ti...
Tu osvajamo neku metropolu... Tu osvajamo neku metropolu...
Tu osvajamo brdo... Tu osvajamo brdo...
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Project Reality v1.3

ma to igrati samo sa svojom rajom ili s rajom koju znaš, a rado bih zaigrao, ali obaveze, faks, drugi nemaju vremena, i ne igra se toliko intenzivno kao prije

a volio bih baš nešto pošteno opucati kad se bude baš imalo vremena, da čovjek pusti malo mozak na pašu

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Project Reality v1.3

Dosta novih igraca se pojavilo, a i domacih isto...

 

 

Ovdje je neki lik, squad leader(neki stari amerikanac) i ima glas ko oni glavni na filmu.. i tu je svima naredio da legnu i da puze po brodu... kasnije su ga kickali sa servera jer je zadrzavao ljude dalje od borbe, a covjek je samo izdavao zapovjedi... Ovdje je neki lik, squad leader(neki stari amerikanac) i ima glas ko oni glavni na filmu.. i tu je svima naredio da legnu i da puze po brodu... kasnije su ga kickali sa servera jer je zadrzavao ljude dalje od borbe, a covjek je samo izdavao zapovjedi...
voznja u 2 na kroseru voznja u 2 na kroseru
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice