S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

poruka: 89
|
čitano: 19.429
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Jel komp daje ikakve znakove zivota

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Ma mogu ja igrat, sve normalno radi, al taj zvuk me prca u mozak vise nego one scary scene...

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

E pa lipo otvori bocnu stranicu i slusaj

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Dobro, problem je u maticnoj.

 

Sad ces mi rec da mjenjam maticnu samo zbog te igre ? 

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Nije mi jasno sta ima cvrcat na maticnoj osim nekoliki zavojnica, i necu ti rec da ju minjas reci cu ti igraj sa slusalicama

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
nicky.sl kaže...

Nije mi jasno sta ima cvrcat na maticnoj osim nekoliki zavojnica, i necu ti rec da ju minjas reci cu ti igraj sa slusalicama

 Afkors, mislio sam da se stvar moze rjesit patchiranjem jer samo ta igra stvara problem, zuji ko da mi je cernobilska radijacija u kompu :)

 

Radje necu igrat nego jos nabit sluske na glavu :S

Truth in engineering.
10 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Ukljuci Vsinc

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Batista kaže...

 Afkors, mislio sam da se stvar moze rjesit patchiranjem jer samo ta igra stvara problem, zuji ko da mi je cernobilska radijacija u kompu :)

 hehe, bar ti stvara ugođaj...

11 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Uzeo sam na steamu na saleu trilogiju, pa cu krenuti s igranjem. Zanima me koje bi modove preporucili kao esencijalne? Prvi "proper" playthrough mi je ovo

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Guglaj grafičke modove, ostali koje sam probao olakšavaju igru što ne želiš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
lazy_punk kaže...

Uzeo sam na steamu na saleu trilogiju, pa cu krenuti s igranjem. Zanima me koje bi modove preporucili kao esencijalne? Prvi "proper" playthrough mi je ovo

Preporučam "Complete 2009" mod u kombinaciji sa "Realistic weapons" modom, baš i ja polako ponovo igram SOC. Complete modovi dostupni su za sva tri poglavlja igre.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
12 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Upravo sam odigrao STALKER: Call of Pripyat i super sam zadovoljan igrom,sada mislim odigrati stari S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl kojeg nisam još dosad imao prilike odigrati ali čujem da je dosta dobra,dali mi preporučujete neki modani(bolja grafika,itd) ili odigrati orginalni?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Nemožeš fulati sa Complete serijom modova, btw mogo si ga koristit i za COP...

 
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Streetpunk kaže...

Nemožeš fulati sa Complete serijom modova, btw mogo si ga koristit i za COP...

 hvala.lp

11 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Kad sam gledao modove ovaj Autumn Aurora mi se ucinio privlacnijim od Complete moda, jesam li pogrijesio?

Odigrao sam mozda satak od toga, pa isplati se nova igra ako je dosta bolje..

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Svakako bih preporucio LOST ALPHA mod,graficki izmjenjano,bogatije,i nekako teze za proci..hrpa novih objekata,puno otvoreniji svijet i jos stosta...

 
1 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Dali je igrao tko u zadnje vrijeme mod Lost Alpha?

SkorvY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
skorvy kaže...

Dali je igrao tko u zadnje vrijeme mod Lost Alpha?

 Uf, samo kad je izašao. Ima nešto novoga?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
11 godina
odjavljen
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
skank666 kaže...
skorvy kaže...

Dali je igrao tko u zadnje vrijeme mod Lost Alpha?

 Uf, samo kad je izašao. Ima nešto novoga?

 Tako sam i ja, nesto kratko, ali imam skinuto na HDD, pustio sam ako bi se slucajno igra izgubila s interneta, updatanu verziju..sutra bas probam. A da, koliko sam uspio vidjeti nema vise inoviteta za nju..

SkorvY
15 godina
odjavljen
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Završi je ako ti se da jer igra je fenomenalna ako si fan stalkera. Ima puno hodanja ali zato ima starih lada po cestama. Lokacije, iako već 70% viđenih - neprepoznatljive. Uglavnom, ovo je skoro pa 4 stalker igra

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
11 godina
odjavljen
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
skank666 kaže...

Završi je ako ti se da jer igra je fenomenalna ako si fan stalkera. Ima puno hodanja ali zato ima starih lada po cestama. Lokacije, iako već 70% viđenih - neprepoznatljive. Uglavnom, ovo je skoro pa 4 stalker igra

 Evo novosti za Lost Alphu, grupa je još živa 

 

https://twitter.com/dezowave

Changelog

SkorvY
11 godina
odjavljen
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Poslao sam mail dezowave grupi, i odmah su mi odgovorili. Dolazi debeli update za Lost Alpha, ali tek kako su rekli: end of "Q1 - Q2 2017. god."

 

I da naravno stari save games nebude radio nakon patchanja igre na novi update.

SkorvY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Tu Lost Alphu sam davno probao ali mi je framerate bio katastrofa. No nedavno sam igrao novi Misery mod za Call of Pripyat i fantasticno je, brutalno teško i ako zelis napredovat moraš dobro isplanirati i polako igrati. Misije koje su mi u originalu trajale 15 min. sad mogu do sat vremena

Battlelog: D3lBoy-00
11 godina
odjavljen
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Nije ni sada bajna nešto što se tiće frejmova, imaju poprilični dropovi. Koliko vidim -sun shadow- u postavkama kada se uključi ubija performanse, s time da bez njega loše izgleda igra. A pratio sam GPU/CPU usage tokom igranja, mislim da youtube uzima više resursa haha. Nema veze, idem je probati preći, jer ima dosta vrata koja su sada otvorena za koja sam se pitao u orginalu što bi se iza njih moglo nalaziti da se može ući :))))

 

Ja si pratim da sada uzmem sva tri nastavka, a posebno taj COP, njega sam samo jednom prešao  i know i konw...

SkorvY
10 godina
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Da ta Sun Shaft opcija je ubijala i u Clear Skyu

Battlelog: D3lBoy-00
11 godina
odjavljen
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Uvijek nađu nešto što će lijepo zaslatiti grafiku u igri pod cijenom šećerne bolesti....

 

Stavio sam prioritet igre na real time u manageru, i malo se situacija popravila. Još uvijek su prisutni dropovi ali ovaj put podosta manje, 10ak fpsa.

SkorvY
15 godina
odjavljen
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

dynamic lightning na dx 10 i shadows map na medium

 

Ovo je meni pomoglo za fluidan gameplay. Jedino što sam tada imao umjesto gtx970 - rx280x. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

 Ima li još koji aktivni Stalker? Ovih dana sam malo isprobavao Call of Chernobyl mod ali mi je brzo dosadio, nije mi baš fora samo bezveze lutat mapom pa sam si mislio kako bi bilo dobro opet baciti Shadow of Chernobyl ali sa nekim dobrim modom. Tu se valjda odma nametnuo Autumn Aurora kao najbolji mod za ovog Stalkera. 

Sinoć sam je instalirao i igra izgleda prelijepo a koliko sam čitao dosta se i gameplay mijenja, valjda nešto kao Misery za CoP... Kažem, čitao jer nisam imao vreman odigrat. Danas ću malo probat pa reko da vidim dali ima još koji Stalker među forumašima koji luta Zonom.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Suza mi krene kad se prisjetim stalkera. Onaj prvi izlazak iz bunkera u kamp. Baš je grafika tada bila predivna. 

Nadam se da će jednog dana izaći neki punokrvni nastavak, može i prequel samo da atmosfera bude kak treba biti.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice