World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.316.376
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Japanska (super)teska linija - ne trebas imati ni mozak da ju igras.

 

1. Debeli oklop

2. Howitzer top sa eksplozivnim granatama (cak i kad promasis neposredno pored tenka, radis stetu, a svaki pogodak radi nekakvu stetu i ostecenje modula te posade)

 

Tako da ne trebas nista osim znat disat, dvaput stisnuti tipku "R", i "automatsko nisanjenje" sa desnim klikom.

 A to šta su magnet za artiljeriju, šta se na njima troši zlato ko u vrijeme zlatne groznice?

Festina lente
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Artiljerija je toliko nerfana, da sa GW-E100 ne mogu probit Mausa (DA, HE se ODBIJE sa 0 stete),

a na Type5/4 napravi 350 MAX, prosjecno 230 HP stete uz maks 1 modul ostecenja.

 

Vise stete napravim na njima kad ih promas, ili pade pred njih pa ih rasprsi odozdola, al za to treba imat srece da se potrefi.

Nije artiljerija sto je nekad bila. Cak su TAJNO LeFH-a nerfali, nije toliko precizan - nekad sam s njim kidao tir 5/6 tenkove,

a sad ne mogu oneshotati vise ni tir 4.

 

Jedino Sex 1 jos ima snage (njega nisu nerfali), al sta vrijedi kad je to tir 3 premium arti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

nez kako vama al ja skoro mj dana 99% uvijek vise poraza nego pobjeda, postane frustrirajuce ne radi statistike nego kad grindas nikako nagrindati

a bugova ima da, reicmo na ledenjaku di idu teskasi i kad neko stane pokraj onog broda granate lete u pm

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Artiljerija je toliko nerfana, da sa GW-E100 ne mogu probit Mausa (DA, HE se ODBIJE sa 0 stete),

a na Type5/4 napravi 350 MAX, prosjecno 230 HP stete uz maks 1 modul ostecenja.

 

Vise stete napravim na njima kad ih promas, ili pade pred njih pa ih rasprsi odozdola, al za to treba imat srece da se potrefi.

Nije artiljerija sto je nekad bila. Cak su TAJNO LeFH-a nerfali, nije toliko precizan - nekad sam s njim kidao tir 5/6 tenkove,

a sad ne mogu oneshotati vise ni tir 4.

 

Jedino Sex 1 jos ima snage (njega nisu nerfali), al sta vrijedi kad je to tir 3 premium arti.

 ne pravi vise toliko stete ali je pio meni artijev utjecaj na igru puno veci nego prije.nije samo damage bitan

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
9 godina
offline
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Bonus codovi:

 

MOOTALITYGC18

 

WOTCCMRCRO

 

(ne znam šta se dobje, al meni rade!)

 

EDIT:

 

MOOTALITYGC18

 Di se unose kodovi? Jel na eu.wargaming.net pa ono Activate wargaming code?

Festina lente
11 godina
offline
Re: World of Tanks
da, u premmium shopu mislim
jaska jaska jaskaja
7 godina
neaktivan
offline
problemi sa igrom

poslije update 1.1 stalno imam probleme sa igrom, nakon 5-6 min maksimalno u igri pc se zamrzne i preostaje mi samo reset. ne mogu pozvati ni task manager niti pokrenuti bilo koji program, samo mi windows tipka radi te mi omogucava reset.

comp spec i7 7700hq, 16gb rama, gtx 1070, wind 10.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: problemi sa igrom
mario_mcml kaže...

poslije update 1.1 stalno imam probleme sa igrom, nakon 5-6 min maksimalno u igri pc se zamrzne i preostaje mi samo reset. ne mogu pozvati ni task manager niti pokrenuti bilo koji program, samo mi windows tipka radi te mi omogucava reset.

comp spec i7 7700hq, 16gb rama, gtx 1070, wind 10.

 
Ista stvar, bez modova, s modovima, ocistim cashe... nista ne pomaze... radi sinoc normalno 5-6 bitaka, danas u prvoj smrzne
Jedino što možeš je, otvori task menager, stavi ono "Uvijek na vrhu" tako da kad se smrzne wot mozes vidjeti menager i zatvori, cisto da ne moras prisilno resetirati racunalo uvijek.. al nesto su gadno sje*ali ovaj update

 

EDIT: vidim sada na forumima da se svima dogada, svaka 3-4 poruka u temi za prijavu bugova je problem creshanja

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 21:26 (ficosime).
7 godina
neaktivan
offline
Re: problemi sa igrom

kontaktiram support i kaze mi kao instaliraj onaj wg check i kad padne igra posalji report, al nece ni report da mi napravi jer valjda kada napravim reset ne registrira da je igra pala. stvarno cudno. mislio sam da je do grafike i smanjio sa ultra na medium i opet isto sra.e.

7 godina
protjeran
offline
Re: problemi sa igrom
mario_mcml kaže...

poslije update 1.1 stalno imam probleme sa igrom, nakon 5-6 min maksimalno u igri pc se zamrzne i preostaje mi samo reset. ne mogu pozvati ni task manager niti pokrenuti bilo koji program, samo mi windows tipka radi te mi omogucava reset.

comp spec i7 7700hq, 16gb rama, gtx 1070, wind 10.

 Koji laptop? Aktiviraj Cooler Boost.

7 godina
neaktivan
offline
Re: problemi sa igrom
Čitatelj kaže...
mario_mcml kaže...

poslije update 1.1 stalno imam probleme sa igrom, nakon 5-6 min maksimalno u igri pc se zamrzne i preostaje mi samo reset. ne mogu pozvati ni task manager niti pokrenuti bilo koji program, samo mi windows tipka radi te mi omogucava reset.

comp spec i7 7700hq, 16gb rama, gtx 1070, wind 10.

 Koji laptop? Aktiviraj Cooler Boost.

 msi gt73evr 7re.  stavim ga u turbo mod al pada opet.

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ovako:

 

Kod mene je tako kad igram, nema problema. Doduse, ja sam promjenio pastu mjesec dana nakon kupnje, stavio Arctic Ceramique.

Nije najbolja, ali je najdugotrajnija - s njom sam miram bar 3 godine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Ja sam svoje probleme sa čestim izbacivanjem iz igre riješio prateći ovo (Laptop sa win 10):

 

https://windowsreport.com/full-screen-game-keeps-minimizing/

 

i to mislim da je najviše pomoglo ovo:

 

 

  • Navigate to game’s installation folder (by default it’s in C: Program Files) and locate the main EXE file.
  • Right-click on it and choose Properties.
  • Open the Compatibility tab.
  • Choose ”Run this program in compatibility mode” and choose Windows 7 from the drop-down menu.
  • Now, check the box next to ”Run this program as an administrator”.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
mrki_tua kaže...

 Di se unose kodovi? Jel na eu.wargaming.net pa ono Activate wargaming code?

 Da

13 godina
offline
World of Tanks

Eto sinoć sam probao prebaciti igru iz full-screen moda u "Windowed (bez ruba)". Izgleda da je za sada barem to riješilo problem u mom slučaju, 15-ak bitaka bez crasha, sad vidjet cemo navecer

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Moze li netko objasniti kako koristiti istu posadu na dva tenka? Npr. na AMX 30 i Rev.
Treba li ta posada biti istrenirana na Amxa ili na Reva?
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Posadu mozes koristiti u vise tenkova bez penala.

Ovo su uvjeti:

 

1. Ista nacija

2. Vrsta tenkova (Medium, Light, Heavy, TD, SPG)

3. Premium tenkovi

 

Dakle ovako, imas posadu iz Cromwell-a, koja ti je super istrenirana. I sad kupis premium mediuma Cromwell "B" Berlin.

U premium B-u mozes koristiti posadu iz obicnog Cromwella, bez penala, i bez da moras pretrenirati posadu.

 

Tako da premium tenkovi sluze osim za pranje love, i za treniranje posade.

 

Isto vrijedi za sve nacije i vrste tenkova - osim za Primo Victoria, gdje je posada vozila clanovi banda Sabaton,

i ta posada ne moze biti koristena niti u jednom drugom tenku, tako da je taj tenk zapravo za ljubitelje banda, nista drugo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 20:59 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Možda neki ne znaju, al u tjeku je mini maraton za osvojit Pz.T25, sve šta je potrebno je upisati ovaj kod: SEPTEMBERSPRINT u reedem wargaming code i sudjelovati u maratonu, cilj je da svi igrači koji upišu kod i sudjeluju u maratonu, zajedno skupe 25 miliona tokena, a jedan token se dobije za svaku bitku ako se završi među top 10 igrača po zarađenom iskustvu, neki prosjek je da svaki igrač skupi barem 75 tokena tjekom cjelog maratona, kada svi skupa skupimo 25 miliona tokena, dobivamo premium peticu Pz.T25, mada ne znam šta sa onima koji imaju već Pz.T25...

Uglavnom samo upišite kod i igrajte normalno kao do sada i doprinesite cilju da se sakupi tih 25 miliona tokena te ako se cilj i ostvari, osvojite premium peticu

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 23:59 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

nije da nešto igram u zadnje vrijeme. ali evo jedne prigodne.

 

Zg, Slavonska avenija špica u petak.

 

 

ne+vidi+se+PL+na+tablici+ali+skužit+će+se ne+vidi+se+PL+na+tablici+ali+skužit+će+se
ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 6:40 (sokre).
Moj PC  
4 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
sokre kaže...

nije da nešto igram u zadnje vrijeme. ali evo jedne prigodne.

 

Zg, Slavonska avenija špica u petak.

 

 

 Siemka!!!! :)

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Kurwa Gówno

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
sokre kaže...

nije da nešto igram u zadnje vrijeme. ali evo jedne prigodne.

 

Zg, Slavonska avenija špica u petak.

 

 

 

MoF0 kaže...
sokre kaže...

nije da nešto igram u zadnje vrijeme. ali evo jedne prigodne.

 

Zg, Slavonska avenija špica u petak.

 

 

 Siemka!!!! :)

 

Čitatelj kaže...

Kurwa Gówno

 još ekipa iz PL ustanova za ljude s posebnim potrebama glavna na EU serverima?

8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Isključio sam chat jer je nepotreban, ali ima dosta nickova tipa "Tankdestroyer_PL" pa bi rekao da ekipa rula i dalje...

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ma ima ih svuda, u svim igrama na svim serverima. Vjerujem da ih na internetu ima vise nego kineza.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
World of Tanks

Koliko treba da se is7 ejsa? koliko mi je falilo?

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

nek meni netko kaze sto treba napraviti da dobijes partiju? nema smisla igrati vise....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Kupi T71 DA i uzivaj. 20 partija 80% wr. A grille 15 sam digao u zadnjih mjesec dana sa 54 na 58 % a imam preko 300 partija sa njim. Cak sam prosli mjesec bio prvi ili drugi na eu serveru po wg ratingu sa njime. Nikad nije islo bolje. Igraj ono sa cim uzivas i pobjede ce doc.

Edit : pao sam na 10. mjesto :(
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 20:04 (Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

Koliko treba da se is7 ejsa? koliko mi je falilo?

 

 

 Teško ćeš ga ace-at u osmom tier-u, da si tolko dmg-a napravio u desetkama bio bi sigurno ace, ovako na žalost ništa, al odlična bitka

 

Nego u wg-u se opet nešto kuha...

 

Nema dost premum osmica, pa bi jednu mogli pojačat...

12 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Možda neki ne znaju, al u tjeku je mini maraton za osvojit Pz.T25, sve šta je potrebno je upisati ovaj kod: SEPTEMBERSPRINT u reedem wargaming code i sudjelovati u maratonu, cilj je da svi igrači koji upišu kod i sudjeluju u maratonu, zajedno skupe 25 miliona tokena, a jedan token se dobije za svaku bitku ako se završi među top 10 igrača po zarađenom iskustvu, neki prosjek je da svaki igrač skupi barem 75 tokena tjekom cjelog maratona, kada svi skupa skupimo 25 miliona tokena, dobivamo premium peticu Pz.T25, mada ne znam šta sa onima koji imaju već Pz.T25...

Uglavnom samo upišite kod i igrajte normalno kao do sada i doprinesite cilju da se sakupi tih 25 miliona tokena te ako se cilj i ostvari, osvojite premium peticu

 Kažu da onaj tko već ima Pz T25 dobije 600 000 silvera...

Na 55 skupljenih tokena se dobije 11x Large repair kit, 11x Large 1st aid kit i 11 Automatskih protupožarnih aparata... Dobije se i 5 članova posade za Pz T25 na 100%.

Nisam ja ništa prčko.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice