AKG K240 konektor

poruka: 4
|
čitano: 2.397
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
AKG K240 konektor

Kopajući malo po stvarima kod svog djeda naišao sam na AKG K240 studijske slušalice i zaključio kako bi ih volio spojiti na kompjuter na svoju zvučnu karticu (Asus Xonar DG). Ali postoji mali problem,a to je konektor (slika). Ideja je da odlemim žice sa ovog konektora i kupim novi te ih zalemim kako bi ih mogao koristin na kompjuteru. Je li to moguće i ako je koju žicu lemim gdje?
{#} 

konektor konektor
e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2013 2:22 (Fixcar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: AKG K240 konektor

Kako spojiti konektor neznam, al možeš kupiti adapter na njemačkom ebayu...

Evo naprimjer ovaj:

http://www.ebay.de/itm/Adapter-Kabel-Wuerfelkupplung-Wuerfel-Buchse-DIN-3-5-mm-Klinke-Stecker-Stereo-Hifi-/220942249963

 

ili traži: 5-polig Wuerfel Kupplung 3,5mm adapter

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: AKG K240 konektor
XXX-Man kaže...

Kako spojiti konektor neznam, al možeš kupiti adapter na njemačkom ebayu...

Evo naprimjer ovaj:

http://www.ebay.de/itm/Adapter-Kabel-Wuerfelkupplung-Wuerfel-Buchse-DIN-3-5-mm-Klinke-Stecker-Stereo-Hifi-/220942249963

 

ili traži: 5-polig Wuerfel Kupplung 3,5mm adapter

Puno hvala. Tražio sma adapter ja već na ebay-u ali nisam znao kako se zove {#}

e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
16 godina
offline
Re: AKG K240 konektor
Fixcar kaže...

Kopajući malo po stvarima kod svog djeda naišao sam na AKG K240 studijske slušalice i zaključio kako bi ih volio spojiti na kompjuter na svoju zvučnu karticu (Asus Xonar DG). Ali postoji mali problem,a to je konektor (slika). Ideja je da odlemim žice sa ovog konektora i kupim novi te ih zalemim kako bi ih mogao koristin na kompjuteru. Je li to moguće i ako je koju žicu lemim gdje?
{#} 

Mislim da ne buš bio zadovoljan zvukom, ovo su 600 ohm slušalice, a koliko me sjećanje služi, Xonarice mogu adekvatno napajati slušalice do 150 oma.

Trebat će ti i dobro pojačalo za slušalice.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2013 9:12 (Father_Dougal).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice