Ultra Max paketi

poruka: 51
|
čitano: 18.650
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Ultra Max paketi

Evo konačno t-com pušta usluge preko optike: klik

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Ultra Max paketi

Samo 250 GB prometa u cijeni...glupost.

Just hating everyone for no reason.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultra Max paketi

Slažem se, bakar koji je nazadnija tehnologija koju koristi ogroman broj ljudi nije imao nikakav ssd, to jest mogli ste potrošit i po 3 terabajta ne bi vam niko riječi rekao. Meni bi ovo pasalo da nije 409 kuna, jer mjesečno trošim uglavnom uvijek ispod 200GB

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
moderator
offline
Re: Ultra Max paketi

+ Mjesečna naknada za osiguranje funkcionalnosti opreme - 30 kn

 

+ Naknada za instalaciju Ultra MAX paketa - 62,50 kn (uz ugovor 24 mjeseca)

 

...

Just hating everyone for no reason.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2013 17:24 (XXX-Man).
11 godina
offline
Ultra Max paketi

Meni se cini skroz ok.

Max 3 M paket, 409kn..jest 100+ kn vise neg me sad dode al brzine...:)

uBlowMeBro?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Ultra Max paketi
1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
14 godina
moderator
offline
Re: Ultra Max paketi
Don Kihoty kaže...

250GB uz 50Mbit-a?

Da...

Taman ispucaš promet u jednom danu {#}

Just hating everyone for no reason.
11 godina
offline
Re: Ultra Max paketi
XXX-Man kaže...
Don Kihoty kaže...

250GB uz 50Mbit-a?

Da...

Taman ispucaš promet u jednom danu {#}

Svaka cast {#}

uBlowMeBro?
12 godina
neaktivan
offline
Ultra Max paketi

Da je flat nebi mi uopće bio problem dat 500 kn mjesečno, 2 puta manje idem van, sačuvam jetru a dobijem super brzi internet, al pošto nije flat, nego bizernih 250 gb, wtf, ovo jednostavno nema smisla, samo bi budala uzela.

Battlelog: Xtream_gjurki
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultra Max paketi
Volvox kaže...

Da je flat nebi mi uopće bio problem dat 500 kn mjesečno, 2 puta manje idem van, sačuvam jetru a dobijem super brzi internet, al pošto nije flat, nego bizernih 250 gb, wtf, ovo jednostavno nema smisla, samo bi budala uzela.

Hvala na komplimentu. Neko ko ima novaca i mjesečno troši manje od 250Gb bi vrlo vjerojatno uzeo ovo. Možeš uzet 2 max tv, HD paket i brz internet uz nizak ping, bez ikakvog pada brzine i opterećenja mreže što se sad meni recimo događa preko bakra (a čak nemam HD paket jer mreža nije dovoljna propusna). Da imam novaca definitivno bi uzeo jer je max tv godinama ispred televizije drugih providera.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
11 godina
offline
Re: Ultra Max paketi
cecenac kaže...
Volvox kaže...

Da je flat nebi mi uopće bio problem dat 500 kn mjesečno, 2 puta manje idem van, sačuvam jetru a dobijem super brzi internet, al pošto nije flat, nego bizernih 250 gb, wtf, ovo jednostavno nema smisla, samo bi budala uzela.

Hvala na komplimentu. Neko ko ima novaca i mjesečno troši manje od 250Gb bi vrlo vjerojatno uzeo ovo. Možeš uzet 2 max tv, HD paket i brz internet uz nizak ping, bez ikakvog pada brzine i opterećenja mreže što se sad meni recimo događa preko bakra (a čak nemam HD paket jer mreža nije dovoljna propusna). Da imam novaca definitivno bi uzeo jer je max tv godinama ispred televizije drugih providera.

Slažem se u potpunosti.

Da ne živim na otoku priuštio bi si paket!{#}

uBlowMeBro?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ultra Max paketi
cecenac kaže...

Evo konačno t-com pušta usluge preko optike: klik

huh ko bi reko ali BUG te preteko{#}

http://www.bug.hr/vijesti/ht-poceo-nuditi-usluge-putem-optike/122929.aspx  sri 3.4.2013

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2013 10:35 (viper).
15 godina
offline
Ultra Max paketi

Ovi paketi se prvenstveno isplate uploaderima, ostalima (downloaderima ugl) se bas i ne isplati jer se vec sada preko bakra bez problema moze mjesecno skinuti i preko 400-500 GB

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultra Max paketi
lovac82 kaže...

Ovi paketi se prvenstveno isplate uploaderima, ostalima (downloaderima ugl) se bas i ne isplati jer se vec sada preko bakra bez problema moze mjesecno skinuti i preko 400-500 GB

Može se skinut kolko kažes al u kojem vremenskom periodu?

5x veci download nije mala stvar, tim više što se svakim danom sve veće količine podataka skidaju.

za upload se slažem.{#}

uBlowMeBro?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultra Max paketi
lovac82 kaže...

Ovi paketi se prvenstveno isplate uploaderima, ostalima (downloaderima ugl) se bas i ne isplati jer se vec sada preko bakra bez problema moze mjesecno skinuti i preko 400-500 GB

Kako se isplati uploadarima kada mogu uploadat samo 250 gb mjesečno? I to samo ako ništa ne downloadaju.

Paket je glup, i da trošiš ispod 250 gb je glup jer ti onda ne treba takva brzina, a to da je maxtv ispred drugih televizija nebi baš rekao, imam ga i vidio sam bnetov i nije neka prevelika razlika.

Battlelog: Xtream_gjurki
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultra Max paketi

Kako ja mogu pogledati svoj promet? Ako potrošim manje od 250gb onda bi se možda isplatilo prebaciti na optiku.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
13 godina
offline
Re: Ultra Max paketi

 Ma nema šanse da ostaneš unutar 250GB pogotovo kad ti daju takav bandwith. To je naprosto uvredljivo. Evo ti super brzi internet ali nemoj skidati HD filmove i serije !! Crkli da bog da.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultra Max paketi
Volvox kaže...

Kako se isplati uploadarima kada mogu uploadat samo 250 gb mjesečno? I to samo ako ništa ne downloadaju.

Paket je glup, i da trošiš ispod 250 gb je glup jer ti onda ne treba takva brzina, a to da je maxtv ispred drugih televizija nebi baš rekao, imam ga i vidio sam bnetov i nije neka prevelika razlika.

Na sadašnjoj brzini do 4mbita, zahvaljujući maxtv-a 2 imam brzine oko 2.8mbit-a, upload se kreće oko 0.20. DA vidiš kako mi izgleda upload na deviant ili gdjegod da nešto uploadam. Nemogu stream neke tekme pogledat normalno u vga-a, kamoli u HD-u. Brzine su idealne za nekog ko si to može priuštit i nije prezahtjevan korisnik interneta.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultra Max paketi
itomic009 kaže...

 Ma nema šanse da ostaneš unutar 250GB pogotovo kad ti daju takav bandwith. To je naprosto uvredljivo. Evo ti super brzi internet ali nemoj skidati HD filmove i serije !! Crkli da bog da.

Da imam takav internet skinuo bi minimum 50gb filmova mjesećno.

Sada skidam Full HD filmove i skinem oko 5 filmova po 1,3 GB a da ne govorim o YT i MP igricama.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
15 godina
online
Re: Ultra Max paketi
77ari kaže...

Da imam takav internet skinuo bi minimum 50gb filmova mjesećno.

Sada skidam Full HD filmove i skinem oko 5 filmova po 1,3 GB a da ne govorim o YT i MP igricama.

Ti onda ne skidaš HD filmove, ne skidaš niti 720p a kamoli 1080p. 

 

Mislim da je 250GB za takve brzine puno pre malo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2013 16:13 (RePlaY).
15 godina
offline
Re: Ultra Max paketi
77ari kaže...
itomic009 kaže...

 Ma nema šanse da ostaneš unutar 250GB pogotovo kad ti daju takav bandwith. To je naprosto uvredljivo. Evo ti super brzi internet ali nemoj skidati HD filmove i serije !! Crkli da bog da.

Da imam takav internet skinuo bi minimum 50gb filmova mjesećno.

Sada skidam Full HD filmove i skinem oko 5 filmova po 1,3 GB a da ne govorim o YT i MP igricama.

Koji su to Full HD filmovi 1,3 GB?

 

Ako mislis na one YIFY torrente, to nije full hd {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultra Max paketi
Mitch kaže...

Koji su to Full HD filmovi 1,3 GB?

 

Ako mislis na one YIFY torrente, to nije full hd {#}

Da, većina njegovih uploada su x264, 1900x800 na 23 fps-a. Nije bog zna kakva kvaliteta, al nije ni za valjat se po podu od smijeha.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
15 godina
offline
Re: Ultra Max paketi

Normalno da je premalo, ali to je većinom vezano uz piratluk .. Tj ta ograničenja .. No dobro, mozda u skoroj buducnosti to promijene, iako se takva stvar prakticira u recimo SAD-u godinama .. 

GL&HF
13 godina
offline
Re: Ultra Max paketi

 Nije samo piratluk. Ajde gledaj malo Youtube u 1080p rezi i neke streamove u visokoj rezoluciji pa ćeš vidjet kako GB-ti cure. A kad imaš do 50Mb/s bandwith onda nema smisla ne gledati vrhunsku sliku a to onda znači stotine gigbajta prometa. Oni su to spakovali tako da samo čekaju da dođeš do limita. Navuku te sa velikom brzinom ali si limitiran s podatkovnim paketom. Ja sa 6Mb/s tučem 200Gb mjesečno a neselim se i ne skidam samo da skidam. Ne gledam 1080p clipove nego 720p. Da imam 50 MB/s brzinu onda bi sigurno trošio daleko više.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultra Max paketi
cecenac kaže...
Volvox kaže...

Kako se isplati uploadarima kada mogu uploadat samo 250 gb mjesečno? I to samo ako ništa ne downloadaju.

Paket je glup, i da trošiš ispod 250 gb je glup jer ti onda ne treba takva brzina, a to da je maxtv ispred drugih televizija nebi baš rekao, imam ga i vidio sam bnetov i nije neka prevelika razlika.

Na sadašnjoj brzini do 4mbita, zahvaljujući maxtv-a 2 imam brzine oko 2.8mbit-a, upload se kreće oko 0.20. DA vidiš kako mi izgleda upload na deviant ili gdjegod da nešto uploadam. Nemogu stream neke tekme pogledat normalno u vga-a, kamoli u HD-u. Brzine su idealne za nekog ko si to može priuštit i nije prezahtjevan korisnik interneta.

Pa šta nije onda lakše uzet 10mbita i stvar je rješena, a10 mbita košta 30 kn više nego 4mbita, a dobiješ puno više, a upload ti bude oko 40. Nači ti bi plaćao 300 kn više da bi mogao skratit 10 minuta uploadanja na deviant možda 2 puta u mjesecu, ne budi smješan. Paket je glup ko k*rac, ako ti tako moram reć, i uzeo bi ga samo netko sa IQ-om razmjernom broju cipele koju nosi.

Battlelog: Xtream_gjurki
15 godina
offline
Ultra Max paketi

Eto ovo sam napunio u zadnjih 23 dana (od 42), samo jedno računalo od njih 4 na mreži+ tablet i tri mobitela

Ko ne vidi sliku - 109,34GB

 

Imam 16 Mbit-a (21 bez IPTV-a) i 2mbita up-a (bakar), Amis

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultra Max paketi

Skidam filmove 1080p ako ne nađem onda moram skinuti 720p.

 

Uglavnom 1 pc koj je stalno spojen na internet, online igrice, youtube je upaljen cjelo vrijeme dok je netko na pc-u, uglavnom na Yt gledam 720p (to samo ako bude neki zanimljivi spot ili neki zanimljiv video).

Kada gledam uživo nešto pa internet mi nekada zna stati zablokira mi itd, ovo je kao kada malom djetetu daš cjelu vreću ćipsa i kažeš da uzme samo malo.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultra Max paketi
Volvox kaže...

Pa šta nije onda lakše uzet 10mbita i stvar je rješena, a10 mbita košta 30 kn više nego 4mbita, a dobiješ puno više, a upload ti bude oko 40. Nači ti bi plaćao 300 kn više da bi mogao skratit 10 minuta uploadanja na deviant možda 2 puta u mjesecu, ne budi smješan. Paket je glup ko k*rac, ako ti tako moram reć, i uzeo bi ga samo netko sa IQ-om razmjernom broju cipele koju nosi.

Ja na svoju visinu imam ogroman broj cipele. Mislio si reć netko sa IQ-om jednakim broju cipele kojeg nosi?

 

Na 10mbita paketu je upload 640kb/s. Al stvar je u tome da kako imam 2 max tv-a i ne baš najbolju propusnost, imam opterećenje mreže redovito, pa mi je i downloadu upload nizak. Upload recimo nikad nije preko 0.35. Sa optikom bi imao višestruku propusnost veze  nego mi realno treba te bi za razliku od sada taj upload bio stvarno oko 5mbita uvijek, a ne 0.20 kao sada. Inače 5mbit/s je jedno 25 puta brže od ovoga što sad dobivam, tako da bi mi se itekako isplatilo, jer kad nešto uploadam, net je jedva koristiv, unatoč tome što je dl tu netaknut, web browsing zahtjeva i neki minimum upl-a.

 

i još jedan tvoj citat: "Nači ti bi plaćao 300kn više da bi mogao skratit 10 minuta uploadanja možda 2 puta u mjesecu"  1. Odakle tebi koliko ja i kada uploadam? 2. Ne demagogiziraj, trenutačni paket mi je 305 kuna mjesečno, ovaj je 100 kuna skuplji, odakle ti 300 kuna više ? 

 

Najlakše je popljuvat t-šrot na forumu i pokupit 5 thumb upova. Nekome ja paket koristan, nekome nije. Svaka tarifa ima svog kupca.

 


 

 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
protjeran
offline
Re: Ultra Max paketi

Ovu tarifu mogu zamisliti ovako:

- Imam Ferarija koji može potegnuti 450Km/h

- Imam cestu na kojoj ga smijem voziti tom maksimalnom brzinom

- Imam rezervar od 200l

- Mjesečno smijem potrošiti 25l benzina

 

 

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultra Max paketi

Jedini nedostatak ovog paketa je  ogranićen prostor.

Za 100kn bi ja dobio 46mbps brži internt, download bi mi bio brži za 14,5mbps to je stvarno super ali problem je ovih 250gb, još kada se spoje mobiteli na Wi-Fi to je stvarno malo prostora.

Koliko košta 1 gb? Npr ako pređem paket za 10 gb koliko bi to platio?

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice