IT geek + "život" = nemoguće?

poruka: 347
|
čitano: 50.878
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
cod4gamer kaže...
djdomi kaže...
doky01akablava kaže...

Pa neces izadji u grad tj.pretpostavka je to neki diskoklub ili poznatiji kafic gdje udaraju cajke/techno ili strane i ti ces pricati o fizic.

chill out,malo popijes,pleses,pricas o  macho temama ( cure,auti,motori,teretana ) a ne o fizici.

mislim,svako ima svoje drustvo i neke vrste rituala,ali gle meni je to nepojmljivo izaci van i pricati u diskoklubu o fizici i newtonovim zakonima. ( maybe you are aiming towards girls trying to impress them with your knowledge 8-) 

ja bi dobio toliku sljagu od ekipe kad bi pricao o skoli tokom izlaska hehe

boldano, vrlo zanimljive teme za razgovor, nema šta.

 

kad se ide vani sa društvom priča se o svemu i svačemu, za*ebavate se, za*ebavate druge a te ''macho'' teme pretežito pričaju ljudi kojima je ego visoko iznad realnosti a alatka ispod prosjeka :D

ps ovo boldano govore ženske iz mog razreda :D

inače imam 15 godina i koji *urac ja trebam znat ko koji auto vozi i koliko kw ima koji auto i motor.

kw-kilowat? btw izasla jucer f12berrlineta to bi trebao znati :P

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
djdomi kaže...
doky01akablava kaže...

 

(teretana )

 

boldano, vrlo zanimljive teme za razgovor, nema šta.

 

Pogotovo ova zadnja.

Blablabla
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
zelenbic kaže...

kw-kilowat? btw izasla jucer f12berrlineta to bi trebao znati :P

Šta je čudno tu? 

Fitness osobni trener - Više informacija na PM //Trenutno treniram: tnakir
13 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Hrvojestr kaže...
zelenbic kaže...

kw-kilowat? btw izasla jucer f12berrlineta to bi trebao znati :P

Šta je čudno tu? 

od kad se kod autiju snaga mjeri u KW ili bilo šta u kW

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
protjeran
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Oduvijek?

14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
zelenbic kaže...
Hrvojestr kaže...
zelenbic kaže...

kw-kilowat? btw izasla jucer f12berrlineta to bi trebao znati :P

Šta je čudno tu? 

od kad se kod autiju snaga mjeri u KW ili bilo šta u kW

Oduvijek?!

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
zelenbic kaže...

od kad se kod autiju snaga mjeri u KW ili bilo šta u kW

Ti to ozbiljno?

13 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
zoharbizo kaže...
zelenbic kaže...

od kad se kod autiju snaga mjeri u KW ili bilo šta u kW

Ti to ozbiljno?

ajde nek mi entko objasni gdje se mejri da vidim jel sebi trebam zaljepit facepalm

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?

Pogledaj neki priručnik bilo kojeg auta, pogledaj prometnu bilo kojeg auta, pogledaj većinu recenzija auta, pogladaj sve ozbiljne recenzije auta.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Snaga motora se iskazuje u KS i KW!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
13 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
godo kaže...

Snaga motora se iskazuje u KS i KW!

za ks sam zano ali bogme ni ja nisam znao sa kw xD

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
zelenbic kaže...
godo kaže...

Snaga motora se iskazuje u KS i KW!

za ks sam zano ali bogme ni ja nisam znao sa kw xD

  kW je prava i zakonita jedinica.

 

  Konjske snage se koriste samo kolokvijalno (ne računaš u fizici konjskim snagama).

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
13 godina
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Čitam malo postove ovdje,sasvim moguče je to,imam dosta frendova koji znaju upaliti pc i pokreniti igru i nešto sitno(office i to) i uvjek nađemo zajednički jezik,imam curu koja se nerazumije u kompove zna ga upalit face,skype i tako to,i uvjek imamo zajednički jezik,svaki dan sam vani(prosjek 5h na pcu dnevno) inače volim cugu,minice i sve što vole tinejđeri(i sam sam jedan od njih još mal pa 17g),uglavnom to je sasvim moguče samo treba se snači u životu,uvjek se može naći tema koju svi vole i u kojoj će svi sudjelovat.

Inače slušam techno,metal i tako to,isto tako i domaće od domaćih prljavce i thompsona slušam,prije sam bio teški cajkaroš,u ekipi samo ja i jedan lega neslušamo cajke pa se dog. s ostalima da pustimo nešto domaće i svi sretni.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2012 18:35 (kruskar).
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
xZero kaže...

A znam da izgubim pol dana, al jbg kad odem po obicaju spavat kad netreba, u rano jutro, Jako rijetko odem spavat ranije.
Al eto nocas idem spavat na 00:00, ocekujem tablet da mi stigne sutra pa jedva cekam, a ako spavam brze mi prodje vrijeme :P

  Jesi prošao cikluse?  {#}

 

Svaki dan ideš spavati sve kasnije i ustaješ se sve kasnije dok ne dođeš do toga da se vratiš na početak, odnosno, ideš spavati u normalno vrijeme - 22:00 ili 23:00 i budiš se ujutro u 6:00, 7:00 ili 8:00.

15 godina
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

citiras moj post i lupis facepalm jer sam napisao da se snaga mjeri u kw i onda tvrdis da sam neuk sto sam to napisao i treba trojica forumasa da te uvjere u suprotno.

enivej,ne znam zasto ste se nasli prozvani kad nikog nisam prozvao sto se tice kako ce on zivjeti,forum je i raspravljamo,svatko ima svoj stil zivota i pravo izbora s kim ce se druziti i o cemu ce diskutirati.

 

13 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
doky01akablava kaže...

citiras moj post i lupis facepalm jer sam napisao da se snaga mjeri u kw i onda tvrdis da sam neuk sto sam to napisao i treba trojica forumasa da te uvjere u suprotno.

enivej,ne znam zasto ste se nasli prozvani kad nikog nisam prozvao sto se tice kako ce on zivjeti,forum je i raspravljamo,svatko ima svoj stil zivota i pravo izbora s kim ce se druziti i o cemu ce diskutirati.

 

Evo onda meni jedan {#}

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
zelenbic kaže...
doky01akablava kaže...

citiras moj post i lupis facepalm jer sam napisao da se snaga mjeri u kw i onda tvrdis da sam neuk sto sam to napisao i treba trojica forumasa da te uvjere u suprotno.

enivej,ne znam zasto ste se nasli prozvani kad nikog nisam prozvao sto se tice kako ce on zivjeti,forum je i raspravljamo,svatko ima svoj stil zivota i pravo izbora s kim ce se druziti i o cemu ce diskutirati.

 

Evo onda meni jedan {#}

jedan malo jači :D

inače osnovna je kultura znat da se autu snaga mjeri u kw i ks :D

Avenged Sevenfold foREVer!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice