IT geek + "život" = nemoguće?

poruka: 347
|
čitano: 50.833
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
netko,netkovic kaže...

Boji se...Samo je pitanje što je razlog tome strahu.

I sam je rekao da ima strogog starog (ako se dobro sjećam),može biti da je on za to kriv..

Veliki se um upropaštava.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
13 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
munjovoz kaže...
Pwner M. kaže...

Pravih prijatelja nema, to je jedna od težih lekcija u životu..

ljudi dolaze i odlaze, ali par dragocjenih ostane

Kad tad doće trenutak kad taj dragocjeni prijatelj bude morao spasit svoju guzicu pa ce te i on napustit .

Svi gledaju na sebe.

Dvije stvari su beskrajne: svemir i ljudska glupost. Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 23:29 (Pwner M.).
14 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Ljeti sam samo navečer na kompu i to samo 2 sata otprilike,jer idem van na kupanje,druzenje itd glupost mi je biti za kompom kad mogu sa prijateljima.

 

Zimi sam češce na kompu zato sto je hladno na vani i ne da mi se nigdje,jedino malo izađem i navečer obavezno u grad na kaficu.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Pwner M. kaže...
munjovoz kaže...
Pwner M. kaže...

Pravih prijatelja nema, to je jedna od težih lekcija u životu..

ljudi dolaze i odlaze, ali par dragocjenih ostane

Kad tad doće trenutak kad taj dragocjeni prijatelj bude morao spasit svoju guzicu pa ce te i on napustit .

Svi gledaju na sebe.

moguće... do tog dana nevidim razlog zašto se nebih družio sa prijateljem s kojim se družim već 15-ak godina

#winning 'Evo panj ti je dao 3 dana nagradnog pa se možeš ići igrat u pijesku.'
14 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Pwner M. kaže...
munjovoz kaže...
Pwner M. kaže...

Pravih prijatelja nema, to je jedna od težih lekcija u životu..

ljudi dolaze i odlaze, ali par dragocjenih ostane

Kad tad doće trenutak kad taj dragocjeni prijatelj bude morao spasit svoju guzicu pa ce te i on napustit .

Svi gledaju na sebe.

Nije istina. Imam par prijatelja kojima mogu dat milijun kun i reć im da mi to pričuvaju na tjedan dana. Siguran sam da nijedan od njih nebi uzeo ni kunu. Naravno, takvih je prijatelja jako malo

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 23:32 (cuspajz).
14 godina
protjeran
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Nije sve tako sivo lol..teško da češ imati više od 2 takva super prijatelja, ali sigurno ćeš imati barem jednog..Sve ostalo su prolazni ljudi u životu.

WP
13 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

odgovor na naslov teme je to da je moguce jer ima dosta ljudi koji cesto izlaze van ali su isto tako i dosta na kompjuteru(ukljucujuci i mene) 

Po danu sam doma na kompjuteru navecer idem van i onda kad se vratim doma opet sam na kompu xD(to zna potrajat do 4 ujutro) ali isto tako ima i dana kad ne izlazim iz kuce(hvala bogu imam kos u dvoristu pa odem malo se zaje* kad mi je dosadno xD)

isto tako dobar je primjer moj brat koji je u jednom od boljih hrvatskih cod4 timova ali isto tako izlazi, ima curu i dosta je popularan u skoli i to :D

Potpis
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
athlon64 kaže...

toćno , ni gamer nije geek , to je druga stvar , geek je zaljubljenik u hardware u raćunala ili neki programer , dizajner koji to voli , ne netko tko pega igre i visi na facebooku

Za mene je geek onaj koji svoj stvarni život zamjeni sa onim virtualnim, bilo to Facebook, igranje ,programiranje il nešto deseto. Mene zapravo najviše asocira na Programera, jer njihov opis posla je takav da ćesto provode citav dan uz komp.

Ja sam recimo zaljubljenik u  jak Hardware, obožavam prčkati po kanti i poprilično sam vatren gamer.

No opet imam život. Radim u svojoj firmi svaki dan od 7-15h, volim izlazit van sa ekipom, volim plesati, volim se zahebavati, tu i tamo(na zabavama) unesem poprilične kolicine alkohola, volim cure i najviše od svega volim privatne feštice. hahaha {#}

 

 

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 23:54 (microman).
14 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Upravo tako, virtualni zivot i real life se itekako mogu izbalansirati. Volim visiti na kompu po nekoliko sati dnevno, malo foruma, gaminga, modeliranja itd.  al isto tako sam društvena osoba, imam curu, s vremena na vrijeme se omakne malo alkohola i tako.

 

Uglavnom, volim gledati u ekran i izlaziti, obaveza također ima tak da mi je život potpun {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
istraživati programe, OSove, isprobavati razne distre linuxa i zahebavat se podešavanjem istih kroz terminal, sliniti pri sastavljanju/rastavljanju konfi (pravih, ne po web shopovima), osjećati se nadmoćno kad susjed shebe komp pa još ubaciti prodiku o sigurnosti i zaštitama, visiti po raznim forumima i pomagati njubovima, meni je sve to užitak i volim taj ''geek'' život sa 5 sati sna, no odem i na pivo sa prijateljima/oba prava, volim kuhat po nekim ludim receptima, pratit ponašanje ljudi u raznim situacijama/psihologija, vrijeme s djevojkom, o mar*ni neću pričat, nekad i to.
još da mi je posao u ITu bilo bi savršeno...
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Mentalist kaže...

Zivot je jako tuzan, svaki dan. Mislim da nema osobe na forumu koja je tu vise od mene, ustvari, ako ne ucim ili nisam u skoli s vama sam.

 

Ni najmanje mi nije zao sto nemam prijatelja, imam jednog, sasvim dovoljno. S ljudima koje sretnem u gradu, a misle da smo prijatelji odradim posao druzenja i opet dodjem vama.

 

Nekad mi bude zao sto nemam curu, samo da mi familija i kolege iz razreda prestanu govoriti da sam peder (imam cudnu familiju), ali pretrpim i to. U skoli se salim, jer je uz mnogo znanja lako napraviti salu, pa svi misle da se volim i druziti. Pozdravljam ljude uvijek, pa govore roditeljima da sam divno dijete... Sve je to samo ono sto mislim da moram raditi ukoliko sam s nekim. I sto je uvrijezeno u moj uzorak ponasanja.

 

Nisam monstrum pa da se ne zaljubim, ali pretrpim. Nisam monstrum pa da, kada u autu prolazim pokraj 10 prijatelja,  ne pomislim kako bi bilo izaci s njima. To je valjda ugradjeno u nase umove toliko jako da se ne moze izbrisati, ali se da pretrpiti.

 

Znate, kad skacete s visoke skakaonice u bazen, zaklopite oci i napravite korak, sve ostalo napravi se samo... Tako je lako uciniti sve.

 

Ali, kada zaklopite oci i pretrpite par trenutaka, postanete dovoljno daleko da je prekasno.

Tako je lako ne uciniti sve.

 

I onda dodjem vama, uvijek.

Ocito je da ne zaslužuješ prijatelja, bit cu iskren ali ovdje ima ljudi koji misle da su bogom dani, da su genialci kojima je "sramota" družit se sa školskim kolegama koji po njegovoj procjeni imaju 10puta manji IQ. Odradiš posao druženja kažeš? A što ako te jednom ostavi cura, kome ces se obratit ako neces prijatelju. Tko ce stat uz tebe kad ti krene teško nego prijatelj.

Žalosno je to da oni koji te smatraju zanimljivim ti odjeb*ješ, a forumaši koji te u vecini samtraju cudakom smatraš vrjednijim od stvarnih prijatelja {#}.

Bolje živjeti 100 godina kao bogataš, nego 2 dana kao siromah. | www.ivankunjasic.com/
14 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Evo sad gledam, Mentalist pa hebo ga ti!

Ako nisi toliki weirdo da te društvo odbacuje i da ne možeš imati prijatelja onda provodi više vremena s njima, nađi si prijatelja.

Ovo što ti kažeš da obaviš svoju dužnost kao prijatelj rođak ili već što. TO SVI RADIMO! Posebice ovo za rodbinu. Postoji razlog zbog kojeg se okupljamo dva puta godišnje! Ajme da mi sva rodbina bude tu svaki dan...posebice jedna tetka koja mi je par puta pogledala zube da vidi dali održavam "oralnu higijenu"...

 

Kako bilo ljudi su previše različiti, i svi preferiramo neko svoje društvo koja nam je sličnije u interesima.

Zato odeš sa svojim prijateljima/poznanicima da ih bolje upoznaš, nikad ne znaš možda i djelite neke zajedničke interese, i da upoznaš nove ljude.

S vremenom ćeš postati dovoljno dobar s nekima od njih da ih zoveš pravim prijateljima. To je čito prirodno i ne traba ti(ili bilo kome tko ovo čita) biti čudno ako se s vremenom počneš udaljavati od nekih ljudi, možda ste promjenili svoje interese, ili jednostavno ne družite dovoljno. Ne možeš biti prijatelj s ljudima s kojima nisi u kontaktu.

 

Ja sam se npr. sprijateljio s likom s kojim djelim samo jednu stvar: godište. Naime, njega ne interesira ni znanost in kompovi niti sf u bilo kojem smislu (za razliku od mene), i u skoro svakom drugom smislu smo različiti, ali on je jedina osoba s kojom idem na predavanja istog godišta. I često odemo u kladionicu, na pivu, karte biljar ili jednostavno odigramo nešto na kompu!

Kompromis! Ja njega ne gnjavim sa svojim "glupostima", niti on mene sa svojim. Pričamo o curama, faxu, automobilima, uvjek se nešto nađe! 

 

I naravno da je puno bolje družiti se s njime nego provesti cijeli dan za kompom, pa ispi*dil bi! Naravno da se ne družim samo s njima to sam dao kao primjer.

Društvo je najbitnije, i jednog dana će vam biti žao.

 

14 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?

Moj žvot:

Evo trenutno je 1:10 kad vam ovo  pišem,pitate se što sam radio prije nego sam došo na forum,e pa razgovarao sam sa svojom novom curom. Pošto vidim da ovdje ljudi prezentiraju svoj život pa budem i ja svoj.

Svaki dan probudim se u 5.20 krenem u školu u 6.30 u 7 sam u kafani pa do 8 kad počne škola,nakon škole (uglavnom 12.15 završi ili najkasnije 1:30) idem s frendovima na pivu negdje u neki kafić, tako do 2.20 onda mi kreče bus za doma,dolazim kuči bacim torbu,pogledam na face,svučem se,najedem,pogledam kakvo mi je stanje s torrentima,legnem i visim na bug forum i na faceu sve to do 4-30 ( ili ako je neka nova igra idm ju igrati ili ako mi se da istraživam po netu i učim nove stvari) e onda moram iti pomagati tati ( pošto živim na selu imam dosta fizičkog rada,moji roditelji uzgajaju svinje pa treba to i hraniti) nahranim svinje sa tatom i dođem gore opet sjednem pred komp i od 6 do 12 sam na kompu.

Pošto sad dolazi ljeto i sve više posla na polju,a mi imamo puno njiva i toga svačega nebu mi dosadno,ponekad znamo biti na polju od  7 do 20.00 i to uz naporan fizički rad,meni je tek 16 godina a znam se pošteno naraditi.... hmm a zašto radim? Zato jer imam lagodan život,kaj mi fali imam komp svoj svoju sobu u koju se zatvorim i radim na kompu kaj me je volja.A u subotu i ovo s frendovima,normalno da izlazim čim mi dođe prva prilika,pa vi sad procjenite dal sam ja geek ili ne. {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 1:17 (crni pauk).
15 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Asocijalan si i trebas s nekim razgovarati (skolski psiholog?). Sigurno imas nekih problema. Uz ogromnu kolicinu gluposti koje si napisao na ovom forumu ne zasluzujes toliku kolicinu paznje. Izgleda da i drugi dijele tvoje iskustvo i misle da je to cool. E nije.

 

@Mentalist

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 1:30 (VirtUoso).
12 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ATiGamer kaže...

Upravo tako, virtualni zivot i real life se itekako mogu izbalansirati. Volim visiti na kompu po nekoliko sati dnevno, malo foruma, gaminga, modeliranja itd.  al isto tako sam društvena osoba,  imam   curu, s vremena na vrijeme se omakne malo alkohola i tako.

 

Uglavnom, volim gledati u ekran i izlaziti, obaveza također ima tak da mi je život potpun {#}

  fuck yeah{#}

15 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

bas sam se sad sjetio ovoga ...

 

karamba!
12 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Omega_vu kaže...

bas sam se sad sjetio ovoga ...

 

  Car!!! Promjeni curu unutar 5 minuta.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 10:33 (Ranko Kukumar).
13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Xanzzu kaže...

 

Ja sam se npr. sprijateljio s likom s kojim djelim samo jednu stvar: godište. Naime, njega ne interesira ni znanost in kompovi niti sf u bilo kojem smislu (za razliku od mene), i u skoro svakom drugom smislu smo različiti, ali on je jedina osoba s kojom idem na predavanja istog godišta. I često odemo u kladionicu, na pivu, karte biljar ili jednostavno odigramo nešto na kompu!

Kompromis! Ja njega ne gnjavim sa svojim "glupostima", niti on mene sa svojim. Pričamo o curama, faxu, automobilima, uvjek se nešto nađe! 

 

 

Moji "prijatelji" su uglavnom takvi. Živim u manjem gradu i stvarno nema puno ljudi koje zanima IT, znanost, SF ili nešto slično. To je razlog zašto se ne družim. Tebi je zabavno, ali meni sigurno nije izaći van u kvart i pričati o subotnjim tučama, UFC-u, autima... Siguran sam da živim u nekom većem gradu da bi se družio i nebi provodio puno vremena za PC-om. Zbog svega toga imam jednog prijatelja koji nije da se razumije u IT, ali njega zanima SF i gaming, tako da znamo nekada igrati igre, otići na košarku...

O tempora, o mores !
15 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?
Ljudi pa sta vi znate samo razgovarati o kompjuterima, SF-U i znanosti? Pa hebo vas,ak zbog toga nemrete nac prijatelje kak onda mislite nac cure? Uvijek trebaju postojati kompromisi,a iskreno malkice je zalosno da vas ne zanima nista vise osim kompa, SF-a i znanosti. Ja osobno mogu razgovarati o svemu i svacemu,a sto je jos bolje o konfama i opcenito IT-u raspravljam jedino ovdi na forumu. Sa frendovima vecinom razgovaram o muzici,izlascima,poslu i slicno. Sa curama sam Jos prilagodljiviji pa prvo vidim sta ju interesira, malo se informjram o tome i onda joj udovoljavam.. Ako mislite da ce se drustvo prilagodavati vama onda ste se decki moji dragi prevarili, vi se trebate prilagoditi. Il se prilagodite ili cete bit zaboravljeni od strane drustva. Kak se veli: Zivot je takav, cupav i dlakav,al uvjek se moze obrijati.hehehehe. :)
I'll be back
13 godina
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

micro daj ne zahebaji :P

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
12 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Mentalist kaže...

 

Pretvoriti cu svoje prezime u neku rusku inacicu, npr. Mentalistov i napisati knjigu Rodjenje i kazna.

  22 mjeseca na forumi im prođoše kao 22 sata

 

- Malo sam oblikovao Jednu od zadnjih rečenica u Dostojevskovom romanu Zločin i kazna{#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
microman kaže...
Ljudi pa sta vi znate samo razgovarati o kompjuterima, SF-U i znanosti? Pa hebo vas,ak zbog toga nemrete nac prijatelje kak onda mislite nac cure? Uvijek trebaju postojati kompromisi,a iskreno malkice je zalosno da vas ne zanima nista vise osim kompa, SF-a i znanosti. Ja osobno mogu razgovarati o svemu i svacemu,a sto je jos bolje o konfama i opcenito IT-u raspravljam jedino ovdi na forumu. Sa frendovima vecinom razgovaram o muzici,izlascima,poslu i slicno. Sa curama sam Jos prilagodljiviji pa prvo vidim sta ju interesira, malo se informjram o tome i onda joj udovoljavam.. Ako mislite da ce se drustvo prilagodavati vama onda ste se decki moji dragi prevarili, vi se trebate prilagoditi. Il se prilagodite ili cete bit zaboravljeni od strane drustva. Kak se veli: Zivot je takav, cupav i dlakav,al uvjek se moze obrijati.hehehehe. :)

  To pod uvjetom da nisi dovoljna faca da budeš svima zanimljiv...

Ja sam Plavi zmaj.
15 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?
Nitko,al bas nitko nije svima zanimljiv. Tako da ....... :)
I'll be back
14 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
sk8 4 life kaže...

Ocito je da ne zaslužuješ prijatelja, bit cu iskren ali ovdje ima ljudi koji misle da su bogom dani, da su genialci kojima je "sramota" družit se sa školskim kolegama koji po njegovoj procjeni imaju 10puta manji IQ. Odradiš posao druženja kažeš? A što ako te jednom ostavi cura, kome ces se obratit ako neces prijatelju. Tko ce stat uz tebe kad ti krene teško nego prijatelj.

Žalosno je to da oni koji te smatraju zanimljivim ti odjeb*ješ, a forumaši koji te u vecini samtraju cudakom smatraš vrjednijim od stvarnih prijatelja {#}.

 Jos uvijek si moralfag, proci ce to, shvati: utopija je drustvo u kojem svi rade ono sto bi zelili da im drugi rade i u kojem su svi jednaki i slozni!

 

Nikad nisam rekao, u svih svojih skoro 6 hiljada post-ova da netko od ljudi koje srecem ima manju inteligenciju od mene. Mozda sa rekao da su idioti, ali to je samo uvrijezena uvreda, rijeci idiot moze se prevesti kao onaj koji ne sudjeluje.

 

Na bold-ano sam se nasmijao i pogledao tvoj avatar kao sto gledam avatar-e korisnika s manjom vrijednosti.

 

Odoh na dorucak, na VirtUoso-ov post necu napraviti osvrt.

Mozda napisem nesto poslije na temu.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Yagami kaže...

Ajde da i ja napišem svoje...

 

Ovisan sam o računalu, bio bih na njemu od 0 do 24 da mogu, skoro sve što znam, vezano je uz računalo. Kada sam bio u školi (dom), poslije nastave sam odmah išao na laptop. Kada sam doma, podoručkujem, odem na komp, ručam, odem na komp, odradim ono šta moram vani, večeram, i onda opet komp. I nikad mi nije dosta. Prije je to vrijeme bilo utrošeno samo na igru. Igrao sam od jutra do mraka. Sada već 2 godine unazad ne sječam se da sam neku igru prešao od početka do kraja. Niti da sam se igrao dulje od 2 sata. Pad u kvaliteti igara? Sumnjam.

 

Ono što sada volim raditi jest učiti, jako se trudim zaraditi lovu na razno raznim stranicama (ne one fore sa klikanjem nego ozbiljan rad). Učim stalno, svaki dan saznajem nešto novo. U zadnje vrijeme to je područje web dizajna, uskoro i web programiranja.

Prijatelji? Hmm, mislim da mogu reći da nikada nisam imao pravog prijatelja. Je li to zbog mene ili zbog društva u kojem se nalazim, ne znam. Ali rekao bih da nije do mene. U društvu sam dosta popularan. Pa iako pokušavam izbječi svaki društveno-socijalni kontakt koji nije nužan (ne volim se niti sa rodbinom sastajat), opet se prilagodim u svakom društvu. Svi me poznaju kao 'Onoga koji stalno visi na računalu' ali to im očito ne smeta jer vidim da se u mojem društvu osječaju ugodno.

Ne volim zabave, partije itd. Nikada u životu nisam pio niti pušio (probao i ogavno mi je), niti me to privlači.

U školi prolazim sa odličnim, i pa iako sam neodgovoran prema okolini u kojoj živim, pa čak i u svojoj kući, znam da ako ne budem odličan ništa od lagodnog života. To mi je dovoljno za motivaciju.

 

Planiram nastaviti sa ovakvim životom, ove godine odlazim na fakultet, biti ću u stanu ili domu, to još ne znam, no znam da ću opet visiti na računalu. Ali se isto tako nadam da ću na fakultetu pronači prijatelja, a možda i curu :). Da, bez cura se ne može, koliko god to neki drugi mislili (a mislio sam i ja), ipak dođe razdoblje kada shvatiš da ti je partner potreban.

 

Ne znam kako će se moj život razvijati dalje, očekujem dobar nastavak. Ja ću se potruditi, pa kud puklo da puklo.

 

  Ne želim se zvati ovisnikom,ali sam skužio da me računala fasciniraju.Zadnjih par mjeseci sam svoj socijalni život potpuno zapostavio zbog škole i mature,ali sam u međuvremenu opet počeo izlazit u ritmu svakog drugog dana.sada pokušavam opet sastavit onu ekipicu jednu sa kojom sam se družio.Sada začas krećem na faks/visoku/višu školu pa se nadam da upoznam puno novih ljudi,ali mi je puno važnije da nađem ekipu,nekoga tko mi bude kao desna ruka i nekoga tko bi mi bio nešto kao ''brat po mislima'',znači da imamo toliku sinkroniziranost da skoro da znamo čitati misli,da se oko puno toga slažemo,da nije jedna od onih osoba kojoj čim više pažnje ja dajem da ona daje sve manje meni,da imamo razvijenu i neku vrstu bezgovorne komunikacije.Nažalost imam loš uspjeh sa curama.

Sunburn kaže...

Tesko je ali izvedivo. Na kraju je stvar samo organizacije, cak i vise nego prioriteta.

 

Uvijek mi je gust bio cackat po kompu, iako sam privrzeniji prirodnim znanostima. Tako da nemam bas onoliko vremena koliko bi htio za to, ali ipak se stigne. Uci se redovito pa faks ne pati, malo je tlaka sta je bolja polovica u Zg a ja u Ri pa se cesto i putuje ali sta sad. Treniram koliko stignem, to mi najcesce pati radi rasporeda ali sta je tu je. Van se ide po zelji/volji/mogucnostima, vecina frendova je ili zaposlena ili isto na faksu do grla u poslu i diplomskima pa iovako ne izlazimo cesto.

 

Suma sumarum - onaj tko zeli i kojem je to gust ce uspjeti sve iskombinirati, onaj tko ne zeli pretpostavljam da mu je iovako veci gust biti doma tako da je i njemu dobro.

 

Samo mi je ovo zadnja godina da stignem odigrat jos ovako relativno redovito nesto - kad pocnu dezurstva i specijalizacija jao si ga mojem zivotu i rasporedu  {#}

  Istina,organiziranost je dobra.Šta se tiče treniranja i fizike,ja sam rođen fizički jak i prije sam čak bio sportski tip,u osnovnoj sam se čak i tukao(ali poslije osnovne nikad više),onda sam obožavao svoju snagu,danas ne.Zamrzio sam fizički rad na polju,plantaži i vinogradu i nadam se da nikad više nebudem takvo što morao rdit,pa se nadam da mi snaga nikad više neće trebati pa se fizički zapuštam.Radije mršavim izgladnjivanjem,znam da je to nezdravo i potencijalno smrtonosno(anoreksija) ali sam taj put odabrao.Jedino šta ponekad vježbam su refleksi,zato jer volim radit showof sa svojim refleksima.

Mentalist kaže...

Zivot je jako tuzan, svaki dan. Mislim da nema osobe na forumu koja je tu vise od mene, ustvari, ako ne ucim ili nisam u skoli s vama sam.

 

Ni najmanje mi nije zao sto nemam prijatelja, imam jednog, sasvim dovoljno. S ljudima koje sretnem u gradu, a misle da smo prijatelji odradim posao druzenja i opet dodjem vama.

 

Nekad mi bude zao sto nemam curu, samo da mi familija i kolege iz razreda prestanu govoriti da sam peder (imam cudnu familiju), ali pretrpim i to. U skoli se salim, jer je uz mnogo znanja lako napraviti salu, pa svi misle da se volim i druziti. Pozdravljam ljude uvijek, pa govore roditeljima da sam divno dijete... Sve je to samo ono sto mislim da moram raditi ukoliko sam s nekim. I sto je uvrijezeno u moj uzorak ponasanja.

 

Nisam monstrum pa da se ne zaljubim, ali pretrpim. Nisam monstrum pa da, kada u autu prolazim pokraj 10 prijatelja,  ne pomislim kako bi bilo izaci s njima. To je valjda ugradjeno u nase umove toliko jako da se ne moze izbrisati, ali se da pretrpiti.

 

Znate, kad skacete s visoke skakaonice u bazen, zaklopite oci i napravite korak, sve ostalo napravi se samo... Tako je lako uciniti sve.

 

Ali, kada zaklopite oci i pretrpite par trenutaka, postanete dovoljno daleko da je prekasno.

Tako je lako ne uciniti sve.

 

I onda dodjem vama, uvijek.

  Slažem se oko dijela odrađivanja.Moj otac,ja i moj brat smo dosta poznati po našem malom mistu,svatko iz svojih razloga,pa mi se često događa,da mi nepoznati ljudi ili ljudi koje jedva poznam dođu i ponašaju se kao da se poznamo godinama.Ja naravno zadržavam svoj cool face,ali to za mene postaje odrađivanje ako me ta osoba po nečemu ne zanima da ju i ja želim bolje upoznati.A nakon nekog vremena to zna i iritirati.Tako u školi,dođe meni jedan klinac očiti cajkaš,attention whore i fenser(takve nemogu smisliti) i poželi se upoznati sa mnom zato jer je valjda čuo dosta o meni blablabla,i postavi se on onako bahato sa nekom grupicom(jedan lik isto iz dubrave(opet idiot neki)) onako kao zna on tko sam ja,kada ga upitam tko je on,on reče da je on ''najveća faca'',meni samo što se želudac ne okreće od takvih likova,ali mu rečem da to nemože biti jer sam ja najveća faca i nastavio mu spuštati svaki put kada je samnom govorio.iskreno ja bi radije da se takvi likovi boje za život dok su u mojoj okolini nego da imaju nešta za radit sa mnom.

 

Volio bih da me samo prijatelji smatraju dobrim,oni koji me neznaju da me smatraju barem neutralnim,a obični poznanici i ostali da su negdje između poštovanja i strahopoštovanja.Ali od svih zahtjevam da mi daju apsolutnu slobodu djelovanja po tome kako ja hoću,jer ću im onda ja uzvratit istom slobodom.Definitivno ne volim ''alfa mužjake'' oko sebe.

Mentalist kaže...
AA-d00d kaže...

Cista poezija{#}

 

Pretvoriti cu svoje prezime u neku rusku inacicu, npr. Mentalistov i napisati knjigu Rodjenje i kazna.

 

Keops kaže...

O jbt, svaki put kad čitam tvoj post vidm koliko smo slični. Samo što ja umjesto foruma vrijeme provodim uz igre i knjige.

 

  Tu si kratko, ja sam 2 godine...

  sviđa ti se dostojevski,meni je super...

netko,netkovic kaže...
Mentalist kaže...

Zivot je jako tuzan, svaki dan. Mislim da nema osobe na forumu koja je tu vise od mene, ustvari, ako ne ucim ili nisam u skoli s vama sam.

 

Ni najmanje mi nije zao sto nemam prijatelja, imam jednog, sasvim dovoljno. S ljudima koje sretnem u gradu, a misle da smo prijatelji odradim posao druzenja i opet dodjem vama.

 

Nekad mi bude zao sto nemam curu, samo da mi familija i kolege iz razreda prestanu govoriti da sam peder (imam cudnu familiju), ali pretrpim i to. U skoli se salim, jer je uz mnogo znanja lako napraviti salu, pa svi misle da se volim i druziti. Pozdravljam ljude uvijek, pa govore roditeljima da sam divno dijete... Sve je to samo ono sto mislim da moram raditi ukoliko sam s nekim. I sto je uvrijezeno u moj uzorak ponasanja.

 

Nisam monstrum pa da se ne zaljubim, ali pretrpim. Nisam monstrum pa da, kada u autu prolazim pokraj 10 prijatelja,  ne pomislim kako bi bilo izaci s njima. To je valjda ugradjeno u nase umove toliko jako da se ne moze izbrisati, ali se da pretrpiti.

 

Znate, kad skacete s visoke skakaonice u bazen, zaklopite oci i napravite korak, sve ostalo napravi se samo... Tako je lako uciniti sve.

 

Ali, kada zaklopite oci i pretrpite par trenutaka, postanete dovoljno daleko da je prekasno.

Tako je lako ne uciniti sve.

 

I onda dodjem vama, uvijek.

E,mentalist, postao si covjek...Ali molim te odgovori mi,zasto se bojis drustva?

Jer kolko vidim, nisi "odbacen" zbog izgleda, nego svojom voljom..

  Ja bih možda rekao da je to sindrom ludog usamljenog genija.Nešto slično kao lik na njegovu avataru,Dr. House,koji je zakon.

Ja sam Plavi zmaj.
14 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
g12356 kaže...

  Ja bih možda rekao da je to sindrom ludog usamljenog genija.Nešto slično kao lik na njegovu avataru,Dr. House,koji je zakon.

 

Neki misle da ga obozavam, ali mislim da je lik House-a nizi od mene. Nisam ga mnogo ni gledao, ustvari, taman dovoljno da zapamtim sve.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
14 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Mentalist kaže...
g12356 kaže...

  Ja bih možda rekao da je to sindrom ludog usamljenog genija.Nešto slično kao lik na njegovu avataru,Dr. House,koji je zakon.

 

Neki misle da ga obozavam, ali mislim da je lik House-a nizi od mene. Nisam ga mnogo ni gledao, ustvari, taman dovoljno da zapamtim sve.

Ti si lud na kvadrat..

WP
13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Kordy kaže...

boli vas k****, šta je s nama koji ne možemo na more...? 

Pa postoje bazeni,postoji i orahovačko jezero,dođide tu kod nas u slavoniju jedno desetak dana na kampiranje ima tamo mjesta,samo parkiraj te se prije naplatne kučice pa onda u 7 mirno prođete...

Dino
13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Mentalist kaže...

evo ti ptičica da nebudeš usamljen

#winning 'Evo panj ti je dao 3 dana nagradnog pa se možeš ići igrat u pijesku.'
15 godina
odjavljen
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Moguće je baviti se IT i imati život. Recept - max 6 sati sna i dovoljno kave. Ja sam našao kompromis između faksa, izlazaka, kompova i cure. It works.

 

Ali Ogame sam morao izbaciti {#}

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 15:05 (Sum_of_all_fears).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice