IT geek + "život" = nemoguće?

poruka: 347
|
čitano: 50.759
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
KKristijan kaže...

a sad definiraj zivot

Život je kratak,previše kratak da bi se nervirali ..

12 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Predrasude, predrasude i opet predrasude. Znači, ako sam geek, debel sam, nosim cvikse, ne je*em, nemam frendove itd. Mali, ti i takvi kao ti koji vjerojatno imate isto takve stereotipe prema većini stvari u životu treba da još malo porastete (intelektualno), da shvatite da je ta famozna riječ "geek" još samo jedna u nizu glupavih fraza koje u RL ne treba da znače ništa.
heilige
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 1:56 (Xash).
12 godina
online
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ZirkoHrasticManijacina kaže...
KKristijan kaže...

Moze mi neko definirat IT geeka?

Evo ja cu vrlo rado:

Lik zaludjen sa frkvencijama i taktovima komponenti.

Ne pije,ne pusi u vecini slucajeva nosi naocale,debel je,ne trenira nista,prolazi odlicnim uspjehom,ne zanimaju ga cure i drustvo i povucen je.

 

EDIT: uz to slusa neku cool stranu muziku gangsta rap ili jazz .. ne slusa materinju muziku jer ima komplekse jer je to otpjevano na njegovom jeziku.

 

  Ček da bi bio cool i da bi mi cure počele prelazit baš moram pušit?

 

Je li mogu neke jeftinije s obzirom da sam sa lovom na vi ovih dana ili moraju baš Marlboro?

Force of satan's might
14 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ZirkoHrasticManijacina kaže...
KKristijan kaže...

a sad definiraj zivot

Život je kratak,previše kratak da bi se nervirali ..

  Life coach.

 

Ti si genijalan lik, moramo u faćku jednom zajedno :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 10:50 (vrucajanjetina).
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
The Man kaže...
Ako stvarno zelis upoznati curku preko mreze, onda je upravo SKYPE pravi tool za tebe. Napravite si omiljeno pice, sjednete svako pred svoj ekran i nabacite online dejt k'o iz sale. Vidite se i cujete se, a ako hoces mozes joj i dati pusu tako da poljubis ekran dok je na njemu njena faca. Ako skuzis da ti cura nije napeta fino ugasis SKYPE, upalis neku igru i boli te uvo! Fejs je tako 2007. i moze da ga poduva jednom programcicu kao sto je SKYPE, a sto se tice spike o naocalama i "preko 80 kila", trebao bi znati da postoji prava gomila curki koje nose naocale, a i jako mali broj njih ima idealne proporcije. Sve je to u glavi (i ponajvise ovisi o vlastitoj predodzbi koju imas o sebi i svom izgledu), a ako si zensko (ili nogometas) nesto je i u nogama. Facebook je haos kad imas puno prijatelja. Meni je i ovih 100-tinjak previse, a opet mi je zao sto nisam stavio sve koje znam, ali tad bi tek bio pravi haos, jer ih ima debelo preko 5000.

 Ljubljenje ekrana pred curom. Neprocjenjivo.

Cogito ergo sum
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Ranko Kukumar kaže...

 Ček da bi bio cool i da bi mi cure počele prelazit baš moram pušit?

 

Je li mogu neke jeftinije s obzirom da sam sa lovom na vi ovih dana ili moraju baš Marlboro?

Zavisi kakve cure želiš da ti prilaze, seljančice i hipsterice padaju na one koji motaju duvan. Za finjak trebaš Marlboro, Davidoff itd. A s druge strane curkama iz radničke klase je dosta Benston, Stoša, MC. 

 

Naravno trebaš imati i zipo upaljač i znati više tehnika paljenja, trebice padaju na to.

 

/sarcasam off

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Xash kaže...
Predrasude, predrasude i opet predrasude. Znači, ako sam geek, debel sam, nosim cvikse, ne je*em, nemam frendove itd. Mali, ti i takvi kao ti koji vjerojatno imate isto takve stereotipe prema većini stvari u životu treba da još malo porastete (intelektualno), da shvatite da je ta famozna riječ "geek" još samo jedna u nizu glupavih fraza koje u RL ne treba da znače ništa.

Slažem se.Uostalom,riječ "geek" označava  strastvenog zaljubljenika u IT ,a ne no-lifera .Ispravite me ako se varam .I ne,nisam debeljuco.

Cogito ergo sum
15 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Moj zivot se satoji po sljedecem fixnom rasporedu:

12.00 - Ustajem se, dok izlazim iz kreveta stiskam prekidac na kompu
12.05 - Vec sam na kompu
12.30 - Zarucnica me zove,trebam joj pomoci, ja kazem evo dolazim odmah....
13.30 - Napokon se odazivam njenom zahtjevu, usput se uredim i prezalogajim nesto, jako cesto odmah odem s hranom za komp 
14.00 - Opet na kompu
17.30 - Polako se secem okolo, nemogu vise bit na kompu, dupe me boli, a i kraljeznica... Usput odem rucat...
18.15 - Opet na kompu
22.00 - Opet se ustajem sve me boli glava ko bundeva, odmorim se 1h uz lemljenje ili TV.
23.00 - Opet na kompu 
05.00 - Mrtav umoran, boze dragi nemogu vise, boli me svaka kost... Idem spavat samo jos 5min na kompu...
07.00 - Jao, vec je 7! Moram ici spavati! Umoran, sve me boli odem spavati... I onda zapocinje sve ispocetka....


Kad sam imao posao:
06.00 - Ustajem se, spremim se, dohvatim nesto hrane te sjedam za komp
07.00 - Na bus
08.00 - NA poslu, usput mobitel drk*am ili laptop ako sam u mogucnosti
15.00 - Napokon gotovo, idem na bus pa doma
16.00 - Doma sam, palim komp, usput se malo odmorim
17.00 - Pogodite, opet na kompu
22.00 - Opet me sve boli, ustajem prosecem te se opet vratim na mjesto
02.00 - Moram vec na spavanje, rano se ustajem, aj idem za 5 minuta
03.30 - Auu, kasno je moram na spavanje





Mozete zamisliti onda moju opsjednutost kompom.... Interesantno je da ne igram igrice uopće za to vrijeme. ETo tek tako koji put znam zaigrat iz dosade.... I nakon 10-30min zagasim i bavim se ostalim stvarima. Mnogi me pitaju kako mi ne dosadi komp, pa ja mjesecima, pa cak i godinama imam skoro pa isti tempo, stalno na kompu.... Al eto ne dosadi, uvijek me nesto zanima, uvijek ocu ovu stranicu sredit, pa krenem radit program, pa malo mjuzu miksat i tako....

Kad odem van s ekipom, dosadan sam im, oni bi pricali o svemu, a meni samo komp na pameti... Svaka 3 recenica mi je o nekom novom programu, komadu hardwera ili sl.
Bas zanimljivo, ako vas nezanimaju kompovi, zar ne?
 
 

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
12 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?

Ja se specijaliziram za međuljudske odnose, makar osobno ne mogu [čitaj: neznam] nać curu. {#}

bravoroms.wordpress.com - BravoRoms - HTC Desire ROM reviews
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Unix kaže...

Ja se specijaliziram za međuljudske odnose, makar osobno ne mogu [čitaj: neznam] nać curu. {#}

također :D

da nisi ti moj klon? imamo previše toga zajedničkog :D

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
12 godina
online
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
xZero kaže...

Moj zivot se satoji po sljedecem fixnom rasporedu:

12.00 - Ustajem se, dok izlazim iz kreveta stiskam prekidac na kompu
12.05 - Vec sam na kompu
12.30 - Zarucnica me zove,trebam joj pomoci, ja kazem evo dolazim odmah....
13.30 - Napokon se odazivam njenom zahtjevu, usput se uredim i prezalogajim nesto, jako cesto odmah odem s hranom za komp 
14.00 - Opet na kompu
17.30 - Polako se secem okolo, nemogu vise bit na kompu, dupe me boli, a i kraljeznica... Usput odem rucat...
18.15 - Opet na kompu
22.00 - Opet se ustajem sve me boli glava ko bundeva, odmorim se 1h uz lemljenje ili TV.
23.00 - Opet na kompu 
05.00 - Mrtav umoran, boze dragi nemogu vise, boli me svaka kost... Idem spavat samo jos 5min na kompu...
07.00 - Jao, vec je 7! Moram ici spavati! Umoran, sve me boli odem spavati... I onda zapocinje sve ispocetka....

Ja baš i ne provodim toliko za kompom, ustvari cijeli dan mi je upaljen, i povirim na 10-15min na njega svako nekoliko. I čovječe ustaješ u 12:00, ja 5 sati ranije obično ustajem, pola dana izgubiš tako. :)

 

Ljeti se otegne do ponoći-jedan, jer je ekipa tu pa bude fun. Ali ovako zimi izgleda od Ponedljka-Petka prilično ustaljeno... I ne, nisam šmokljan, nemam 100kg, ne pričam samo o kompovima i ne šutim stalno kako SpyGi kaže. :) Evo koliko sam igrao u zadnja 2 tjedna, Steam ne laže.

Force of satan's might
13 godina
online
IT geek + "život" = nemoguće?

vikendom i na praznicima provedem 4 sata dnevno u razmacima na kompu..fejs oko 1 sat,BOL oko pola sata,cod 4 navecer igram max 2 sata s frendovima iz razreda i onda pricamo na skypu dok igramo..i svaki put prepricavamo dogadaje iz coda kak sam ja njega mogo zaklat, kak je ovaj drugi ubio granatom ovog cetvrtog...uglavnom ima nas 8...i kad sjedimo u busu i pricamo o takvim stvarima slusaju nas i ostali likovi i kazu oni na to koji smo mi pacijenti...kao kak mozemo stalno to igrat...a oni kad pocnu pricat o tomosima i nekakvim dijelovima za motore mi bi se trebali pravit da nas to zanima jel? po tome su i oni pacijenti zato sto ih zanimaju jako motori i tomosi pa svaki al svaki dan doma ih rastavljaju a na kompu provode po mojoj racunici minimalno 2 sata dnevno i to na njuskalu...to znam jer vidim na fejsu kak lajkaju te oglase iz njuskala...puna mi ih je naslovnica

15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
domac5, sta te boli kur** sta drugi misle. Bitno je da se ti uistinu zabavljas i uzivas u svoje slobodno vrijeme, a ne da se pretvaras da volis nesto prema cemu si skoro pa ravnodusan. Iduci put kad te budu zezali udari naveceg od njih u jaja, opsuj mu mater retardiranu i pljuni mu u facu. Ako prezivis dobit ces respect points od ostatka majmunske druzine.
14 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
The Man kaže...
domac5, sta te boli kur** sta drugi misle. Bitno je da se ti uistinu zabavljas i uzivas u svoje slobodno vrijeme, a ne da se pretvaras da volis nesto prema cemu si skoro pa ravnodusan. Iduci put kad te budu zezali udari naveceg od njih u jaja, opsuj mu mater retardiranu i pljuni mu u facu. Ako prezivis dobit ces respect points od ostatka majmunske druzine.

  Nožem ga.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Ne. Noz je za mazanje pastete na kruh, a ti zli djecaci nisu konzerve pastete, vec samo mali zlotvori koji svoju impotenciju lijece tako da druge verbalno prcaju u usi. Takvima treba pokazati tko je gazda. Mozes naprimjer izvaditi svoje spolovilo i pomokriti mu se na glavu. Tada mozes reci da si ga kompletno popisao i da smrdi k'o da mu se netko popisao na glavu. Ako prezivis bjezat ce od straha kad te vide, a kolegice ce nocu uzdisati zamisljajuci tvoj ponos i diku. Poslusaj moj savjet i kreni u odmazdu!
13 godina
online
IT geek + "život" = nemoguće?

pa mene i boli krc sta oni misle samo necu se ja svadat s njima...mozda cu ih nesto trebat jednom pa je zato dobro bit s njima kolko tolko dobar

12 godina
online
IT geek + "život" = nemoguće?

 

ZirkoHrasticManijacina kaže...

Ja sam tipicni primjer turbo-folkera koji je veliki strucnjak u IT,los ucenik i velika faca u drustvu. I da vise razbijemo taj mit da su samo IT osobe geekovi i no liferi,sve je to u vasoj glavi :)

HVALA NA RAZUMIJEVANJU !

  S ovim djelom se baš i ne bih složio.

 

Po meni, veća si faca u društvu ako se gol skineš i protrčiš gradom. Svi gledaju u tebe, svi ti se dive, velika si faca jednostavno. Ili ako namažeš recimo paštete (čajna ili jetrena, svejedno je samo ne argeta kokošija) po glavi (kosi), isto ćeš biti velika faca, svi će gledati u tebe i pitati se "A čiji je ono mali". Odmah upadaš u oči i velika si faca u društvu.

 

Force of satan's might
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ZirkoHrasticManijacina kaže...
...

 

Ovo je za one koji misle da su nepopularni u drustvu i koji zele da podignu svoj drustveni zivot sa 0 na veci nivo a vi koji se ne slazete sa ovim slobodno ostanite isti onaj geek kome je postignuti takt procesora najbitniji u zivotu !

Ja sam tipicni primjer turbo-folkera koji je veliki strucnjak u IT,los ucenik i velika faca u drustvu. I da vise razbijemo taj mit da su samo IT osobe geekovi i no liferi,sve je to u vasoj glavi :)

HVALA NA RAZUMIJEVANJU !

 

Da bi ti bio pravi badass i velika faca moras bit on

{#}
Ne slusam cajke (štoviše mrzim ih), razumijem se u IT, imam prosjecne ocjene u skoli, idem van, imam curu, nisam velika faca u drustvu jer se ni ne ponasam da budem. Ali sa ovim podcrtanim dijelom se slazem.

Prodajem 3 venta Scythe Ultra Kaze 2000RPM; 32dBA, 90CFM 120x120x38 (deblji su od normalnih ventova)
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Ranko Kukumar kaže...

 

ZirkoHrasticManijacina kaže...

 

  S ovim djelom se baš i ne bih složio.

 

Po meni, veća si faca u društvu ako se gol skineš i protrčiš gradom. Svi gledaju u tebe, svi ti se dive, velika si faca jednostavno. Ili ako namažeš recimo paštete (čajna ili jetrena, svejedno je samo ne argeta kokošija) po glavi (kosi), isto ćeš biti velika faca, svi će gledati u tebe i pitati se "A čiji je ono mali". Odmah upadaš u oči i velika si faca u društvu.

 

Evo tipicni primjer umisljenog geeka koji se jadnim argumentima izvlaci iz realnosti i ne zeli prihvatiti cinjenice :)

12 godina
online
Re: IT geek + "život" = nemoguće?

eee druze... ja jesam možda umišljen ali ja ti kažem kako ćeš biti veća faca u društvu... društvo voli manite, voli ekstremiste za koje ne postoje granice, što si luđi društvo će te bolje prihvatiti. zato ti savjetujem da namažeš paštete po glavi i trčiš gradom i vidjet ćeš da ćeš biti još veća faca u društvu.

Force of satan's might
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Ranko Kukumar kaže...

eee druze... ja jesam možda umišljen ali ja ti kažem kako ćeš biti veća faca u društvu... društvo voli manite, voli ekstremiste za koje ne postoje granice, što si luđi društvo će te bolje prihvatiti. zato ti savjetujem da namažeš paštete po glavi i trčiš gradom i vidjet ćeš da ćeš biti još veća faca u društvu.

Ja ne znam je li ti ovo ozbiljno mislis ili ne,ali batalite one stvari po filmovima ko uradi vecu glupost bice popularniji samo ce ga jos vise prozivati i smiajti se iza ledja msm super je neku psinu nekad uraditi ali raditi te gluposti ludjacke nije ok. Bitno je biti smeker.

15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Ranko Kukumar kaže...
xZero kaže...

Moj zivot se satoji po sljedecem fixnom rasporedu:

12.00 - Ustajem se, dok izlazim iz kreveta stiskam prekidac na kompu
12.05 - Vec sam na kompu
12.30 - Zarucnica me zove,trebam joj pomoci, ja kazem evo dolazim odmah....
13.30 - Napokon se odazivam njenom zahtjevu, usput se uredim i prezalogajim nesto, jako cesto odmah odem s hranom za komp 
14.00 - Opet na kompu
17.30 - Polako se secem okolo, nemogu vise bit na kompu, dupe me boli, a i kraljeznica... Usput odem rucat...
18.15 - Opet na kompu
22.00 - Opet se ustajem sve me boli glava ko bundeva, odmorim se 1h uz lemljenje ili TV.
23.00 - Opet na kompu 
05.00 - Mrtav umoran, boze dragi nemogu vise, boli me svaka kost... Idem spavat samo jos 5min na kompu...
07.00 - Jao, vec je 7! Moram ici spavati! Umoran, sve me boli odem spavati... I onda zapocinje sve ispocetka....

Ja baš i ne provodim toliko za kompom, ustvari cijeli dan mi je upaljen, i povirim na 10-15min na njega svako nekoliko. I čovječe ustaješ u 12:00, ja 5 sati ranije obično ustajem, pola dana izgubiš tako. :)

 

Ljeti se otegne do ponoći-jedan, jer je ekipa tu pa bude fun. Ali ovako zimi izgleda od Ponedljka-Petka prilično ustaljeno... I ne, nisam šmokljan, nemam 100kg, ne pričam samo o kompovima i ne šutim stalno kako SpyGi kaže. :) Evo koliko sam igrao u zadnja 2 tjedna, Steam ne laže.

A znam da izgubim pol dana, al jbg kad odem po obicaju spavat kad netreba, u rano jutro, Jako rijetko odem spavat ranije.
Al eto nocas idem spavat na 00:00, ocekujem tablet da mi stigne sutra pa jedva cekam, a ako spavam brze mi prodje vrijeme :P 

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
14 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ZirkoHrasticManijacina kaže...
Ranko Kukumar kaže...

eee druze... ja jesam možda umišljen ali ja ti kažem kako ćeš biti veća faca u društvu... društvo voli manite, voli ekstremiste za koje ne postoje granice, što si luđi društvo će te bolje prihvatiti. zato ti savjetujem da namažeš paštete po glavi i trčiš gradom i vidjet ćeš da ćeš biti još veća faca u društvu.

Ja ne znam je li ti ovo ozbiljno mislis ili ne,ali batalite one stvari po filmovima ko uradi vecu glupost bice popularniji samo ce ga jos vise prozivati i smiajti se iza ledja msm super je neku psinu nekad uraditi ali raditi te gluposti ludjacke nije ok. Bitno je biti smeker.

 

A da jednostavno probas covjekov savjet pa vidis :D

13 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
KKristijan kaže...

a sad definiraj zivot

Zna se da je google tocan

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ZirkoHrasticManijacina kaže...

 

 

 

-I da provjerite jeste li ovo sve dobro uradili,vidite je li vam se broj lajkova povecao na slikama,pjesmam jer to je bitan faktor.

-I jos jedna bitna stvar,mozda cak i najbitnija ovde znaci nikako ne smijete imati ispod 1000 prijatelja na Facebooku ! 

Vama sad ovo cudno zvuci ali Facebook je najbitnija komponenta u stvaranju drustvenog zivota. (Barem danas)

 

 

Evo malo čitam ovu temu... i moram reć žalosno je što se tvoj život svodi na broj lajkova na slici... -.-". Šta tebi znači tih 1000 prijatelja... Koliko će ti njih pomoći kad zapadneš u nevolju.Stvarno svijet će sve više i više ići u kur*c dok se razmnožavaju ovakvi ljudi kao ti...

two things are infinite the universe and human stupidity and i'm not sure about the the universe.
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Galion96 kaže...


 

 

 

 

 

 

Evo malo čitam ovu temu... i moram reć žalosno je što se tvoj život svodi na broj lajkova na slici... -.-". Šta tebi znači tih 1000 prijatelja... Koliko će ti njih pomoći kad zapadneš u nevolju.Stvarno svijet će sve više i više ići u kur*c dok se razmnožavaju ovakvi ljudi kao ti...

Lik je protjeran,pa ti taj govor ide u prazno.

Cogito ergo sum
12 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?

Nisam vidio :'( džabe se mučio pisat...

two things are infinite the universe and human stupidity and i'm not sure about the the universe.
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Galion96 kaže...

Nisam vidio :'( džabe se mučio pisat...

Da.....baš si se pretgrnuo........

Fitness osobni trener - Više informacija na PM //Trenutno treniram: tnakir
13 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Nisam ni neki stručnjak za IT niti se trudim biti iako bih lagao kada bih rekao da me ne zanima ali jednostavno nisam spreman žrtvovati cijeli svoj život ili 8-9 sati dnevno buljeći u ekran okružen cigarama, kavom i razbacanim stvarima po sobi..

Na kompu provodim 1-2 h nikada više i to mi je sasvim dovoljno da sasnam neke novosti ili da nešto naučim s tim da nemam face što svima oduzima dragocijeno vrijeme a ne koristi ničemu.

Izlazim poprilično rijetko u briju ali svaki tjedan makar na pivo s prijateljima.

15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Evo mog mišljenja.
Ja sam sretan što u društvu imam prijatelje o kojima mogu razgovarati o igrama, kompovima i glazbi. Za ostale me baš nije briga i ne zanima me što misle o meni.
Također, živcira me što dok drugi u gradu piju i skaču ko budale(mene je sram i nikad to nebi radio), a ja s nekim pričam o nekoj temi iz škole oni me prekidaju kao: šta će ti škola, bolje popij nešto. Mislim, što ih boli briga ako nekog interesira lekcija iz fizike koju smo učili prošli tjedan?
I nikad, ali nikad se ne mjenjajte da bi se uklopili. Treba biti svoj i ne dopustiti da društvo manipulira vama.
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice