Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori izdvojena tema

poruka: 10.846
|
čitano: 1.010.187
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
3 godine
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Vkm996 kaže...
BeLLicus kaže...

Vkm996 

Vrhunske komponente, na tvome mjestu bih tog ljepotana spremio u malo lijepše kućište  neko koje će kompletno sakriti dolje napajanje i kablove od istoga tipa NZXT H500i, te uzeo fine sleeved kablove za matičnu,grafu i procesor. I stavio iza Corsair vent RGB ili u nekoj boji nije bitno. Uživaj svakako u radu i gamingu :))

Ma bitno da radi! Nemam sad vremena posvetit se tome iskreno. Najvažnija stavka mi je bilo da bude tiho - uspio sam. Sve drugo može pričekati slijedeći upgrade za kojih godinu dana :) Hvala puno!

bilo bi super da si tu grafičku karticu više poslikao

13 mjeseci
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Kamikaza1600vti  

samo jos da lijepo te kabele fino lagano vezicama manjim svezes, i skines onu crvenu Antec naljepnicu i ko bombona. :D

IG: _itsmoriarty
5 godina
Almin94 kaže...

Skoro da ne igram igre, ali evo zaduzena ce biti jedna GTX 1070 ukoliko odlucim kakvu pokrenuti u buducnosti. :)
Asus je napravio strasno dobar posao s ovim Strix Rog modelom. Memorija ide +1000 MHz sto u konacnici daje 5GHz efektivno (Micron, da:). Jezgra do cca 2070 MHz, dalje nisam imao volje testirati. Nisu mi potrebne te dodatne performanse ali cisto me zanimalo do koliko ide.. Poz

nemoj previše klokat memoriju, asus je vrlo jadno riješio hlađenje polovice memorijskih modula na toj grafi

8 godina
picajzla0707 kaže...

nemoj previše klokat memoriju, asus je vrlo jadno riješio hlađenje polovice memorijskih modula na toj grafi

Da, znam da su dva modula potpuno gola.. ali reviewi kazu da to ne predstavlja problem jer ventilator iste uredno ohladi

5 godina

Gam3r

Jesi li pobojane tipke pobojao ili kupio zasebno?

5 godina
Almin94 kaže...
picajzla0707 kaže...

Da, znam da su dva modula potpuno gola.. ali reviewi kazu da to ne predstavlja problem jer ventilator iste uredno ohladi

ništa vent ne hladi kad su točno iznad njih stisnute heatpipes i lim, koji blokiraju protok zraka

memorija ne smije preko 85-95 stupnjeva, a bez hlađenja čipovi bi mogli biti vrlo blizu tome, nemoj ih dodatno nabrijavati

7 godina

Gam3r  kaj je to za tipkovnicu?

Malo me podsjeća na tipkovnicu na Orlu na kojoj sam tipkao prije tridesetak godina.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
The_Fichek kaže...

Gam3r

Jesi li pobojane tipke pobojao ili kupio zasebno?

zasebni set koje se zove DSA Milkshake. 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
5 godina
_itsmoriarty kaže...

Kamikaza1600vti  

samo jos da lijepo te kabele fino lagano vezicama manjim svezes, i skines onu crvenu Antec naljepnicu i ko bombona. :D

maaah dobro je i ovako

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 21:19 (Kamikaza1600vti).
6 godina

Gam3r 

Daj link za tipkovnicu?

Me like it

8 godina
Entropija kaže...

Gam3r 

Daj link za tipkovnicu?

Me like it

Link za tipkovnicu. "Poklopci" (keycaps) vise nisu dostupni, to je bip GroupBuy ali evo linka ako ce opet ikada biti dostupni, iako cisto sumnjam... 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
2 godine
Almin94 kaže...
picajzla0707 kaže...

nemoj se izvlačiti na neke rivjue, priznaj sebi grešku da si zaje... i da si trebao uzet gamingX 

https://bit-tech.net/reviews/tech/graphics/asus-geforce-gtx-1070-strix-review/2/

"Thermal pads connect all of the MOSFETs and half of the memory chips directly to the heatsink, while a separate metal contact plate draws heat away from the remaining GDDR5 packages. The apparatus is cooled by a trio of Asus's patented Wing-Blade fans, which operate semi-passively, and the heatsink fins direct airflow out towards your motherboard and into your case. "

to je toliko jadno ohlađeno da jadnije ne može biti, eno pun internet slučajeva strixicama se zapalila memorija zbog neprikladnog hlađenja 

4 godine
lav1000 kaže...
Almin94 kaže...
picajzla0707 kaže...

nemoj se izvlačiti na neke rivjue, priznaj sebi grešku da si zaje... i da si trebao uzet gamingX 

https://bit-tech.net/reviews/tech/graphics/asus-geforce-gtx-1070-strix-review/2/

"Thermal pads connect all of the MOSFETs and half of the memory chips directly to the heatsink, while a separate metal contact plate draws heat away from the remaining GDDR5 packages. The apparatus is cooled by a trio of Asus's patented Wing-Blade fans, which operate semi-passively, and the heatsink fins direct airflow out towards your motherboard and into your case. "

to je toliko jadno ohlađeno da jadnije ne može biti, eno pun internet slučajeva strixicama se zapalila memorija zbog neprikladnog hlađenja 

A bitno da na svoje modele nabiju najvišu cijenu, čim je u pitanju asus strix odma priredi dodatnih 1000kn iako se radi o istome modelu kartice. Debilana...

2 godine
BeLLicus kaže...

A bitno da na svoje modele nabiju najvišu cijenu, čim je u pitanju asus strix odma priredi dodatnih 1000kn iako se radi o istome modelu kartice. Debilana...

Ma kod polovnjakusa se ta razlika istopi 

5 godina
lav1000 kaže...

obzirom da sam našao da je gornja granica 85, negdje 95 stupnjeva za memoriju, a recenzija evga icx hladnjaka (koja među rijetkima ima toplinske senzore na memoriji) pokazuje da i dobro hlađenja memorija može blizu te granice, onda je ovo bijedno hlađenje memorije na strixici itekako za izbjegavanje

može asus itekako dobro složiti hladnjak, evo dolje nova rtx 2060 - nabolji model od svih, u usporedbi sa zadnjom slikom hlađenja memorije na pascal seriji sve je valjda jasno

druga je stvar što neki kritiku svetog asusa doživljavaju kao osobnu uvredu, pa se onda pizde bezveze

1070ti strix 1070ti strix
2060 strix 2060 strix
2 godine
picajzla0707 kaže...
lav1000 kaže...

obzirom da sam našao da je gornja granica 85, negdje 95 stupnjeva za memoriju, a recenzija evga icx hladnjaka (koja među rijetkima ima toplinske senzore na memoriji) pokazuje da i dobro hlađenja memorija može blizu te granice, onda je ovo bijedno hlađenje memorije na strixici itekako za izbjegavanje

može asus itekako dobro složiti hladnjak, evo dolje nova rtx 2060 - nabolji model od svih, u usporedbi sa zadnjom slikom hlađenja memorije na pascal seriji sve je valjda jasno

druga je stvar što neki kritiku svetog asusa doživljavaju kao osobnu uvredu, pa se onda pizde bezveze

Meni osobno asus nije svet po nicemu, ali nije u redu po forumu siriti nebuloze nemoj klokati memoriju i sl. na temelju vlastitih indicija koje nijedna relevantna recenzija ne potkrepljuje... 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice