Projekt SupriseSoft - Prijava sudionika

poruka: 415
|
čitano: 56.054
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika
MovieMaker kaže...

da  .. mislim za to neće biti beda  .. pa normalno da je većina na pentiumu 4 .. hahha  ... uglavnom danas sam se malo zajebavao sa skicama  , ono dizajn te virtualne tregovine  , kad to doradim stavim na forum ali imam problem .... e da i još se nismo odgovorili idemo li s glossy grafikom ili onom har texture  .. hha  ... da znam za daljnji razvoj ... ako ne znate na što mislim to je ono glossy tipa minimalistički i futuristički .. s onim plavičastim okruženjem  a ovoj drugoj prevladavaju toplije boje

 

Pa artikli moraju biti vjerodostojni, a što se tiče environment-a to ćemo unutar mogučnosti platforme.

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
14 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Kad se dogovorimo za ime volio bih početi sa osmišljavanjem loga sa MovieMakerom.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

PRIJEDLOZI:

Binary Star Solutions

The Company Soft

Debug Crew

InsaneSolutions

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

A neko zvučno hrvatsko ime ne dolazi u obzir jel? Cool

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

hehe, ako uspijes naci nesto dobro reci.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

SoftverskeGuze? Smijeh

Btw, ime teme sadrži "Pijava sudionika" umjesto "Prijava sudionika" XD

ReloadedImage.com - Free & simple image hosting service.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Pa kot i je rekel da tu treba biti prijava, mi jpijemo a ne prijavljamo se pa se zato zove pijava. :P :P :P

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

cool .. imam partnera za logo .. :D

 

u sviđa mi se ovo InsaneSolutions , a i DebugCrew .. a sve su ok ...

 

Znači za grafike ćemo se poslije dogovoriti idemo li s realnim ili glossy stylom.Baš crtam (by hand ofc) nacrte , dizajn trgovine . malo me side look zeznuo . ne pod udara se s tlocrtom. ali samo cu mijenjat tlocrt . lakše nego  side look . sutzra ili narednih dana to skeniram i malo doradim u PS pa stavim skice na forum . a onda modeleri i programeri (ako se složimo) imaju nešto za odrednice po kojma će raditi ... a i dizajner naravno. 

 

evo još par imena za "studio" + postojeća :

 

# Glossy

# Matrix Labs

# Power Solutions

# Load Labs (l na kvadrat XD)

# E-Gate

# Artwork Studio

# Combo

# Alien Labs 

# Alien Corp

# Alien Media

# Binary Star Solutions

# The Company Soft

# Debug Crew

# InsaneSolutions

 

Mogao bi malo obnoviti znanje iz Modelinga . Skinut Blender pa se malo zezat . možda nešto i napravim. mada mi se najbolje držat photoshopa .

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2010 16:39 (MovieMaker).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Svida mi se ovaj Load labs i za logo je super ideja (L2).

 

I jel bi ti bolo problem skenirati i mailati skice dok bus gotov da si stavim u rokovnik.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

nema problema .. samo skener koji sdam imao je malo .. najblaže rečeno pokvren ... (tehnička oštećenja :@)tako da ću to u školi sredit . a to mi barem nie problem kompovi gdje god se okreneš .. hahaha (kako volim svoju školu ... bolesno) . a i ja sve stavljam u registar i bilježim u rokvonik . prije sam bio neorganiziran pa sam se gubio ko senilni penzić . 

 

mislim da bi do večeras moglo bit skoro pa gotovo. e da da vas pitam hoće li  naša testna trgovina biti dio nekog centra ili da ju crtam samostalno(tako sam već počeo)

 

imam ja dosta skica tih svakakvih građevina koje sam dizajnirao . (jedna je čak realizirana) pa mogu i to ubacit ..samo to su baš kuće s terasam . sad bi mislim za tesster bilo najbolje stavit nešto osnovno i četvrtasto . najobičniju sobu . 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Ma samostalno zasad, nego netrebas ti pisati. MOzes biti ko muha bez glave, samo ces se bezveze opterecivati. JA se brinem oko organizacije.  Dobivati cete zadatke i dok ste gotovi cete uploadati na server (dati cu vam link dok stranicu napravim) i dobiti cete drugi zadatak. A onda nakraju cemo zajedno spajat.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Codeks Smijeh Vidim da ide projekt Osmijeh

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Ma ne pišem ja samo za ovaj projekt .. već inače . 

hha a ko bi sve popamtio . trenutno imam obveza ono prreko glave i da sam još dvadeset cm viši svejedno bi bilo . imam obveze previše . ako sve budem riješavao kako sam si zamislio bit ću si ok oko polovine sedmog mijeseca . ali svejdno cu se dati za ovaj projekt.  

 

Uredu . tko radi stranicu ... i u čemu .

 

Pričekat ćemo ekipu da dođe online pa čuti njihova mišljenja o imenu . i po mogućnosti opet napraviti jedan veliki post sa sažetkom onog do kud smo došli ... 

 

jeli se tko raspitivao za engine ... koliko košta . jer ako idemo s besplatnim nećemo moći napraviti komercijalnu aplikaciju .

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Ja mislim raditi stranicu i kupiti hosting u html/css/javascript/php i uzeti cu neki smf za forum.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Ajde čekaj s tim , mislim da ću nam ja sredit besplatno hosting  .. preko veze . :DDD

javim ti što je stim do nedjelje . valjda ti se ne žuri praviti stranicu

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Ne ne ne. Stranicu cu raditi tek zadnji tjedan skole. Nemam vremena sad nikako.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Znam kao ti je  . ni ja  .. ajmo sad sredit svi šklu pa ćemo u zacrtanom terminu krenut s ovim . Ali nemojte da vam se na kraju ne bude dalo . 

imam hrpu posla za obaviti . a ti si osmi razred pa pogotovo se moraš potrudit zbog srednje .

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

E a je neko provjerio dali su oni to patentirali? Jer ako jesu i mi napravimo to mogli bi imati ogromnih problema.

 

EDIT: Jeste pogledali kako to izgleda (skinite video) nekak mi se ne cini da mozemo bolje... Neznam, nekakve sumnje mi na glavu dolaze.

 

EDIT2: Dajte procitajte ovo: http://www.trillenium.com/hr/NewsletterOne?NewsId=0556c237-9a8b-4351-b81d-a275187f51b1

 

DA trazimo novu ideju ili ste jos ambiciozni, jer ja zasigurno nisam.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2010 18:24 (LordShgi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Ma daj lorde mogu oni imati i 18,354435 x 1067 pa nemora značiti da se nemoze bolje...Ovako projekat je započet 1.2. 2009., a za upotrebu bi trebao biti spreman 1.11. 2009. A gledaj 4.5. 2010 jos je u beta fazi koja im  ne radi...a ona grafika...TO necu komentirati...

Sumnjam da su patentirali...za to treba davati zahtjeva u patentnom uredu u Americi ili di vec i natezati se oko toga

 

EDIT:NISU...

Pinky je zakon... I ♥ π
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2010 18:30 (bobica257).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

OK, nagovorio si me. Samo jos jedno pitanje. Jeli patentirano/copywriteano.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika
LordShgi kaže...

OK, nagovorio si me. Samo jos jedno pitanje. Jeli patentirano/copywriteano.

Nisu pogledao sam u USA patentnom uredu, i na google patents...

Pinky je zakon... I ♥ π
14 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

 

 

. a ako oni to nisu patentirali mi nećemo imati problema , samo sad pogledaj .. tu je preko 90 trgovačkih lanaca + najvejrovatnije još koji kad se malo to razradi . a skim ćemo mi surađivati . ali mislim stvarno a ako su već prvi u svijetu počeli s time onda su se mogli barem potrudti da ta grafika izgleda na nešto i da bude na nivou . jedino ako se ponašaju kao game makeri . pa stave u tester neku osnovnu grafiku samo da testiraju kod i vide gdje je što zbugano . 

 

a mogli bi razmisliti i o nečem drugom . možda nešto isto 3D ali da se ne odnosi na shoping . 

 

što se tiče ove moje dizajnerske strane mislim da uz manju pomoć , tj uz timski rad da možemo definitivno napraviti isto ali i bolje. a za programere i modelere neznam  .. sve ovisi o njima .

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2010 19:36 (MovieMaker).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

ovako nakon što sam pogledao trailer i te promo vidse nisam više siguran da im možemo konkurirati . 

ako se mi ograničimona jeednu trgovinu , npr 50 virtualnih kvadrata naravno da možemo napraviti aplikaciju bolju od trileniuma milijun posto , ali uzmite u obzir da je tamo cijeli trgovački centar . uz to je normalno da se nisu mogli posvetiti svim detaljima , pa izgubili bi deset godina i više do realizacije projekta.

Tako da nisam više siguran u to koliko bi ovo bilo isplativo , ne samo radi novca već i vremena .

a kad tome dodaš da s njima surađuje preko 90 trgovina .. pa skime ćemo mi .

 

ja sam za da mi ekipa napravimo nešto .. ali izgleda da s ovim budžetom i s ovoliko članova ...(još smo i većina osnovnjak/srednja) nemožemo se nadmetati s trileniumom .

 

možda bi se bilo lakše okušati u izradi nekakvog inventorija za tvrtke ili da pokušamo s igricom . a ako odaberemo igru ne gine nam dvije godine posla + debuganje !

 

čekam reakcije .. dali nastavljamo s 3D shoping app. ili tražimo nešto novo .

 

u slučaju da idemo radit igru  mislim da minoza odlazi .. ne da ga tijeram već vidim da radi svoju igru...ja bi jako volio da ostane samo ne vijerujme da stigne radit na dvije igre u istovrijeme .. i na ovo čekam response 

 

tako da ajmo za početak s nečim lakšim

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Konacno pametan odgovor. Kako mi tilenumu koji je PRO programerski tim s podrskom 90 ducana mozemo kunkurirati s par ljudi s foruma i nista podrske. Ja sam za da izmislimo novu ideju jer je ovo jednostavno neisplativo. Cak ni netreba biti 3d moze biti neki korisan program. Pucajte.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
14 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

da . .. nema smisla raditi nešto takvo . 

 

*hoćemo li probati s neikm media playerom za početak  .. samo da se uhodamo . to nije puno posla

 

ajme ništa mi trenutno ne pada na pamet  ... ful sam blokirao . volio bih raditri igricu .. ali to je mnogo posčla , mnogo znanja , mnogo vremena , pa i novca  .. a mi nemamo ništa baš od tog na bacanje .mislim možemo pokušati ali to bi opet bilo problema pošto su već neki članovi uključeni u projekt. 

 

neznam stvarno .. evo neka drugi pokušaju .. što nam to treba , što možemo napraviti u ovim mogućnostim ...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Moja je zelja napraviti open-source inventory program. BTW poceo sam s stranicom.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

a cool cool .. a ja za ništa radio ove sskice XD eheh 

 

a super i meni se sviđa ... tu nema previše posla zar ne  .. 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Pa nije to bila ideja da za početak napravimo nelu prostoru kao ducan...za test i debug...A onda da za svaku trgovinu napravimo njezinu prostoriju, i da od toga napravimo trgovacki centar...I da se mjesto gdje trgovine zele biti naplacuje....Npr...vise ce kostati mjesto kod ulaza nego neka mala prostorija ko WC-a?

 

I da mislim da bi mi mogli uspjeti...Dajte malo razmislite kasne odo 7 mjeseci sa svojim projektom...koji je onda trebao biti u beta fazi....(prije 7 mjeseci)...A sad je jos na testiranju u alpha fazi i ne radi....A onaj trailer nije sniman iz enginea nego animirana film....

Pinky je zakon... I ♥ π
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

A po cemu mislis da ce nas raditi, odnosno po cemu smo mi bolji od njih?

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi HAHAHHAHA NAJBOLJI VIDEO NA SVIJETU:http://www.e-castig.com/index.php?r=Rl1h
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Projekt SupriseSoft - Pijava sudionika

Ja sam za nešto jednostavnije,kakav opensource media player ili koristan program.Tek toliko da se uhodamo i upoznamo i tko zna,možda se suradnja nastavi,proširimo ekipu i napravimo još neki projekt.Mislim da je ovo prevelik zalogaj za početak.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice