Problem sa grafikom

poruka: 9
|
čitano: 2.306
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafikom

Pozdrav svima! Imam  laptop Lenovo g550. Trenutna konfiguracija je: 6 GB DDR3 ram, Intel Core 2 duo 2.0 GHz T7400 i grafika Intel Mobile 4500M. Ono što me interesuje je to kako je moguće poboljšat grafiku jer mi San Andreas zapinje na ovoj konfiguraciji o.O Da li je moguće imalo ubrzat rad grafike, ili skinut i poboljšat drivere ili šta već. Ukoliko neko ima istu grafiku i zna da li postoji način da se ubrza ili maximizira rad grafike, neka pomogne. Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa grafikom

Ako si stavio najnovije drivere onda ti je to sve, osim da se prebaciš na manje zahtjevniji OS iako ti je dobra konfiguracija laptopa. Grafička nije ništa posebno pa ti zbog nje zapinje.

12 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafikom

Integrirana grafa(nije baš namijenjena za gaming,ali: igre na i4500m),imaš dosta rame,tako da grafa nije zakinuta što se tiče dodijeljene memorije,proc solidan(što se laptopa tiče).Osim da probaš igrati,na nižim postavkama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2013 19:15 (lukabo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafikom

Ma problem je to da sve od igrica što mi treba jeste San Andreas, ali ima malih poteškoća, smanjeno je na minimum detalji igre... Volio bi kad bi se moglo malo ubrzati..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa grafikom

Mislim da ne možeš tu ništa napraviti. Smanjiti možeš samo u postavkama refresh i rezoluciju.

13 godina
protjeran
offline
Problem sa grafikom

Mogu se ja ubacit sa svojim  problemom?,da ne otvaram drugi post.

Ovako imam xfx 7700 i brine me što se kod zahtjevnijih igrica (Skyrim) podigne temperatura ali po zvuku čujem da kartica nije povečala broj okretaja.

Postavke u Catalistu su  standardne.

Sad je moje pitanje dali je sve u redu sa karticom,koju temperaturu kartica može izdržat, i dali netko zna na kolko celzijevaca bi trebala povečat rpm

Zadnji puta kada sam gledo bila je na oko 55-60c?

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa grafikom
roseman kaže...

Mogu se ja ubacit sa svojim  problemom?,da ne otvaram drugi post.

Ovako imam xfx 7700 i brine me što se kod zahtjevnijih igrica (Skyrim) podigne temperatura ali po zvuku čujem da kartica nije povečala broj okretaja.

Postavke u Catalistu su  standardne.

Sad je moje pitanje dali je sve u redu sa karticom,koju temperaturu kartica može izdržat, i dali netko zna na kolko celzijevaca bi trebala povečat rpm

Zadnji puta kada sam gledo bila je na oko 55-60c?

Ako su to temp pod "opterečenjem",onda je to vrlo dobro,ili normalno{#}.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2013 19:53 (lukabo).
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafikom

Ja ću se vratit na svoj problem :) .. Da li je možda rješenje da se prebacim na win xp 64 bitni, trenutno sam na w7 64 bitnom, zadovoljan sam i sve, ali ona uzima i opterećuje više gpu za razliku od xp-a. Da li bi vi preporučili takvo rješenje ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa grafikom

Nebi to.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice