Samsung dvd D360

poruka: 11
|
čitano: 6.793
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Samsung dvd D360

Imam problem??? trazio sam po svim forumima nacin kako da rijesim svoj problem,ali bezuspjesno....

 

Kupio sam dvd player da mogu prek usb-a gledat na tv-u filmove,sve super al titlovi si uzasno mali,boli glava nakon 5min citanja. dvd player ne podrzava opciju uvecanja

titlova,pokusao sam sa raznim editorima za titlove uvecat titlove,uvecam ih i onda pokusam pokrenut i titlovi ostaju uvijek mali,ne znam kaj da radim i pije mi ovo glupo čudo od tehnologije zivce lagano,POMOC molim vas.....

 

 

 

P.S.

 

Sretan Božić

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung dvd D360

Moj dvd player isto ima problema s titlovima pa si ja titlove stavim direktno u film s ovim programom. Jednostav je za koristiti, samo moraš u isti folder s filmom staviti titlove istog naziva kao film...možeš mjenjat veličinu, boju, poziciju titlova... I proces traje relativno kratko.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung dvd D360

Hvala na pomoći,ali pokusao sam se sluzit sa tim programom i bas mi ne uspijeva,ne kuzim kak ucitat titlove?

13 godina
offline
Re: Samsung dvd D360

Prije svega skini titl i stavi ga u isti folder gdje ti je film. Film i titl moraju imati isti naziv da bi program prepoznao titl.

Pokreni AVIAddXSubs i klikni na tri točkice i tu odaberi film u koji želiš staviti titlove

Na drugoj slici vidiš gdje se namišta veličina i pozicija, tu si sam nađi odgovarajuću veličinu
Možeš uključiti opciju da ti doda .avi na naziv filma kad završi da možeš razlikovati verziju s titlovima i bez.
I klikni start. Kad završi prebaci na usb i gledaj.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung dvd D360

OK,kuzim kak font promjenit,boju i velicinu,al ne znam ucitat titlove,sve napravim i uvijek mi je film bez titla???

 

na cinfiguration 1,dolje na preview i onda load srt i titla mi poslije nema u filmu???

13 godina
offline
Re: Samsung dvd D360

Jesi probao gledati na dvd playeru? Meni se znalo dogodit da kad upalim na kompjuteru nema titlova a kad gledam na dvd playeru onda ih ima

12 godina
neaktivan
offline
Samsung dvd D360

molim vas za pomoc stvarno,cijeli dan se borim sa ovim,nemam zivaca stvarno vise,pokusavam sve zivo s ovim programom,al ne kuzim zas mi nece ubacit titlove u film

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung dvd D360

 

 

Stara japanska poslovica: kad ništa ne pomaže, pročitaj uputstvo. Stara japanska poslovica: kad ništa ne pomaže, pročitaj uputstvo.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung dvd D360
bradonja_85 kaže...

Jesi probao gledati na dvd playeru? Meni se znalo dogodit da kad upalim na kompjuteru nema titlova a kad gledam na dvd playeru onda ih ima

Hvala ti frende, da Bog da dobio na loto-u na današnji Božić...imao si pravo na dvd-playeru se vidi titl,hvala ti puno

13 godina
offline
Re: Samsung dvd D360

Imaš gumb HVALA za to {#}

11 godina
neaktivan
offline
Samsung dvd D360

bok! evo, otvaram ponovno ovu temu, jer imam isti dvd player, i osim sićušnih titlova, imam problem što filmove učita prvih 5 sec, i onda se film gasi, iako je .avi {#}

preporuka je da se ne kupuje dvd, jer uz to što loše učitava cd-ove, poprilično posla zahtijeva prije samog gledanja filma, izgubi se volja {#} 

ako mi ko moze rec u čemu je problem s ovim filmovima, jer na kompu ih normalno učita :/ 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice