Problem sa igricom GTA San Andreas

poruka: 95
|
čitano: 46.081
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Igram samp ali samo neke mape. samo 3 mape hoce ucitati registrovao sam se na samp i uneo lozinku ali ni na jednu mapu mi nece prihvatiti lozinku   .prihvata mi samo na 3 mape. ne mogu igrati igricu vec 3 dana nerviram se molim pomoc
maki 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 15:17 (maki555).
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Evo danas sam skinuo GTA SA i naime imam ovaj problem udjem u igricu i idem New Game i udje sve i preskočim ono na aerodromu i kad krene ono treba na biciklo umene CJ ide lijevo i ne prestaje trčati jedino moram držati slovo " s " da bi stao ako ne držim ode on u pm hah i sve tako mišem ga održavam kad udjem u kola i pogledam ga odozgo on se okreće nenormalno konfiguracija je sljedeća:

Intel Core 2 Duo 1.8
AMD Radeon HD 5450 1GB DDR3
HDD 160 GB
RAM 3GB DDR2 znači mora da tjera sve normalno eto ako može pomoć neće video na učita nešto

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2015 23:20 (jebacnabaterije).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Znaci instalira sam gta san andreas i sve se uredno instaliralo i kada idem uci u igru vrti mi oko misa onaj krug i onda izbaci prozor a kojem pise gta_sa.exe has stopped working.....nerazumin se bas u te stvari i sada neznam sta da radim

 

MOLIM VAS POMOC!!!

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
Munja420 kaže...

Znaci instalira sam gta san andreas i sve se uredno instaliralo i kada idem uci u igru vrti mi oko misa onaj krug i onda izbaci prozor a kojem pise gta_sa.exe has stopped working.....nerazumin se bas u te stvari i sada neznam sta da radim

 

MOLIM VAS POMOC!!!

 A jesi instalira original ili ?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas

Priko interneta, ali prijatelj mi je instalira priko iste straice ka i ja i njemu radi sve super a meni nece da ude

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice