Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 956.617
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Bio sam jućer s samsung store u areni, imam S7 Edge star godinu dana, odlučio sam se na kupnju u prednarudžbi za  S9+, išao sam na procjenu svojeg S7 Edge u odličnom stanju, procjenu su mi napravili na na 1675kn + 750kn tako da me S9+ u prednarudžbi ispadne 4124kn što mislim da je ok cijena, te koliko sam vidio budem imao dobar pomak sa S7 na S9+

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 8:09 (ERROR1911).
 
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ERROR1911 kaže...

Bio sam jućer s samsung store u areni, imam S7 Edge star godinu dana, odlučio sam se na kupnju u prednarudžbi za  S9+, išao sam na procjenu svojeg S7 Edge u odličnom stanju, procjenu su mi napravili na na 1675kn + 750kn tako da me S9+ u prednarudžbi ispadne 4124kn što mislim da je ok cijena, te koliko sam vidio budem imao dobar pomak sa S7 na S9+

 to je super cijena. Ma naravno posebice s obzirom kako si reko da prelaziš sa s7. U mojem slučaju ne znam koliko bi mi se isplatilo jer ja imam s8+ a i pretplata mi je još god dana ali ovo za tvoje super i samo uživaj s s9+

8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Kako to da s9 pravi tako loše fotografije.

Pixel 2 i ipx ga rasturaju u tom segmentu u gotovo svim recenzijama.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 13:17 (Glavas_ZG).
 
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Kupujem Samsung S seriju još od S2. Po redu sam imao S2, S3, S3 LTE, S4, S5, S6 Edge+, S7, S7 Edge, S7 i trenutno S5 Neo i S8. Između je bilo još dosta raznih mobitela, što Samsung, što od drugih proizvođača. Planirao sam nabaviti S9, pa sam nedavno prodao zadnji S7 i koristio u međuvremenu stari LG G4 koji mi je pregorio par dana nakon isteka jamstva (15.02). Na kraju sam isti dan otišao si nabaviti S8. S9 kupujem kad mu padnu cijene i ako dobijem zadovoljavajuću lovu za S8.

S9 nije revolucija ali je napredak. Iza mi se raspored S8ice više sviđa. Meni je npr svejedno gdje su postavili senzor otisaka zato što ga ne koristim. Nemam volje koristiti nikakva sigurnosna otključavanja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 13:54 (MatijaZG).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

 

Ovdje se lijepo vidi da vlasnici S8 nemaju nikakve razloge preci na S9,premalo novosti za prelazak.

Mexx
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

pa nije sve u "novostima" nešto je u novom mobitelu, garanciji itd. Već sam napisao da treba gledati gubitak vrijednosti, jer je on jedini pokazatelj vrijednosti nekog proizvoda. Ako i već mobitel nije nešto onda će baram cijene padati kao i moglo bi se očekivati kao sa iphone X da se prodaja nije pokazala prema očekivanjima pa dobiti neke solidne popuste. Druga stvar ako bi stvarno gledali mogućnosti mobitela onda realno ovo što je sada na trzištu, a tko kupi prema svojim zahtjevima ne bi trebali mijenjati par godina pa na više. Onda se postavlja pitanje gdje je politika proizvodnje konzumne eletronike.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Baš me sinoć frend pita da li kupujemo S9. On je kao i ja uvijek novu S seriju kupi - od S6 pa do S8...

 

Kažem mu ja da pored Pixela mi nešto ne pada na pamet priječi na S9.

 

Kaže on meni da moramo biti kao fanovi Apple...moramo vidjet samo Samsung i ništa drugo.

 

Rekoh mu : Mene našao zajebavat 

 
1 5 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Baš čitam vaše komentare o "smjeni" bilo kojeg starog komada mobilnog gadgeta, i mogu samo kazati da je sve kraće unutar dvije godine samo jedna nebuloza, iskreno! 

Obzirom svoj mobilni gadget imam skorom tri godine i puna tri mjeseca, a kanim ga imati još najmanje devet mjeseci, ako sam se ja mogao strpiti četri godine, pa tko tko ima S8/S8+ ili čak N8 ima razloga migrirati na broj 9, osim ako ima mjesečna primanja kao kakav vrhunski manager?! 

Neki dan sam vidio jednog sredovječnog čovjeka, kasne tridesete su godine u pitanju, koji je imao u ruci neku NOKIA mobitel iz negdje 2008 godine, kako sasvim normalno čovjek funkcionira sa njom. 

Objektivno, svatko tko nema manje od S6/S6+/NXY nema realnog razloga migrirati, ili tko je možda u povoljnoj situacij preko produljenja pretplatničkog ugovora, ili tko može stari gadget pokloniti nekome mlađem, nekoj njemu dragoj osobi, dok u ostalim slučajevima sam sasvim suglasan da se dugoročno gledajući uzme novi gadget. 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Napravio preorder za S9+.. (27.2). Sad jedva cekam 9.3 ako cu ga tad dobit kako kazu.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Uzeo sam i ja iako izgleda isti kao 8+ ..vrag mi neda mira iz god. u god 

 

meni su rekli iz t-mobile od 8.3/9...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 20:21 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
4mal kaže...

Uzo sam i ja iako izgleda isti kao 8+ ..vrag mi neda mira iz god. u god 

 

meni su rekli iz t-mobile od 8.3/9...

 Zar je toliko teško napisati "uzeo"? 

NHF, ali nisam izdržao. Stvarno ne mogu čitati takve riječi.

16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

ma ok brzo sam pisao :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja idem sutra napraviti preorder u HT s obzirom da je ova akcija 900kn popusta pa ću dati neki stari na tipke da ga se riješim, pa će me uz tarifu za mlade ispasti oko 4400. Jedva čekam da javim dojmove s obzirom da mi je ovo prvi novi mob nakon tri godine 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Cura ce uzet moj s8+.. jer sam imao priliku naruciti s9+ bez da me kosta ista (firma uzima).. pa cu vam javiti dojmove i kakve razlike ima izmedu ta dva uredaja po pitanju ekran/brzina/zvuk/kamera/baterija
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

bdw ekipa tko narucuje preko web shopa t-mobile imaju trenutno gresku u sutavu tj. stornira sam od sebe zahtjev.. jer ih nema na lageru(naravno LOL)...

pa je bolje njih kontaktirat direkt chat,email ili oni vas pa preko telefona rijesit... dosta je samo OIB na koga glasi linija...jer oni moraju prednarucit za vas...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 21:04 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
JozoBozo121 kaže...

Ja idem sutra napraviti preorder u HT s obzirom da je ova akcija 900kn popusta pa ću dati neki stari na tipke da ga se riješim, pa će me uz tarifu za mlade ispasti oko 4400. Jedva čekam da javim dojmove s obzirom da mi je ovo prvi novi mob nakon tri godine 

 jel možeš reći kako će te uređaj ispasti 4400 kn? 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Jim Carrey kaže...

 jel možeš reći kako će te uređaj ispasti 4400 kn? 

 Pa Tarifa za mlade s popustom za stari uređaj i još 200kn za trajni nalog i 100kn još jer plaćam kešom.

 

Evo ti slika.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

krivo ipak od 16.3 pocinje isporuka 

 

rijeseno preko chata sa agentom bez pola frke...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
4mal kaže...

krivo ipak od 16.3 pocinje isporuka 

 

rijeseno preko chata sa agentom bez pola frke...

 Čekaj, pa piše da isporuka za ove koji prednaruče do četvrtka isporuka počinje u petak. To onda piše krivo ili?

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

neznam meni je reko tak hmm ko cega znati vise 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
4mal kaže...

neznam meni je reko tak hmm ko cega znati vise 

 Ja sam zvao i dobio sam informaciju da isporuka prednarudžbi do četvrtka počinje 9.3., a tako i u drugim telekomima, nadam se da će ipak to biti ovaj petak za nas avanturiste.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
JozoBozo121 kaže...

 Pa Tarifa za mlade s popustom za stari uređaj i još 200kn za trajni nalog i 100kn još jer plaćam kešom.

 

Evo ti slika.

 mislio sam da je kao sancta domenica za mobitel njegove vrijednosti vidim da se stvarno može stara krama, a bonus ostaje. Šteta da mi ne odgovaraju tarife jer preko bonbon ima jeftinije. 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

eto razgovarao sam sad sa agentom koji mi je napravio zahtjev i zabunio se tj najranije od petka ga mozemo ocekivati 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
4mal kaže...

eto razgovarao sam sad sa agentom koji mi je napravio zahtjev i zabunio se tj najranije od petka ga mozemo ocekivati 

 

Ako će u petak krenuti isporuka sumnjam da će ga itko dobiti u petak. Vjerojatnije je da nam svima stiže u ponedjeljak.

16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Pise ti pod zvjezdicama ovisno o lokaciji di stanujes ...pa i da dojde u pon. opet je brzo, nema zurbe 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Pa mislim da se ipak HT dogovori s kurirskom službom da preuzmu rano ujutro pošiljke pa da razvoze, u većim gradovima bi mogli dostaviti mobitele već u petak popodne. Jedino ću morati vidjeti za preuzimanje jer me nema doma do tri pa ne mogu potpisati, jeste se vi možda dogovarali za vrijeme dostave nešto?

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Mene znaju nazvat dan prije pa se dogovorim ako moze iza 16h nikad problema nisam imao do sada da kucam u drvo 

ali brijem da mogu i ukucani preuzet bez problema nemora korisnik na koga glasi linija(barem je tak bilo prije jer mene nije bilo doma i sve je proslo ok)...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 22:16 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja sam uzeo u Sancta Domenici. Oni ujutro već oko 7:00 jave SMS-om da je pošiljka preuzeta i da će istog dana biti dostavljena u razdoblju od-do i daju ti broj dostavljača ako treba dodatni dogovor.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Produzio jucer pretplatu telefonskim putem, taman ispalo da mi izlazi kad a9 izasao. Uzeo sam ipak s9 +, jer prethodno sam imao sve s+ modele, trenutno imam note 8 koji najvjerojatnije ide na njuskalo za koji dan.. :)

Star 3 mjeseca, stanje mint, pa eto ako netko bude slucajno zainteresiran.. 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ATJLučko kaže...

Baš čitam vaše komentare o "smjeni" bilo kojeg starog komada mobilnog gadgeta, i mogu samo kazati da je sve kraće unutar dvije godine samo jedna nebuloza, iskreno....

a kako bi se onda prodavali novi modeli koji izlaze svake godine s minimalnim razlikama u odnosu na lanjske modele

top modeli imaju relativno ograničenu tržišnu nišu i ona se ovim nebuloznim povećanjem cijena drastično smanjuje, jer neće ih sigurno kupovati ljudi koji su dosad kupovali mobitele srednje klase ili ekipa koja među kinezima traži best buy modele

 

dakle treba dići hype među vlasnicima skupljih mobitela, uvjeriti ih da im je nužno potrebno 6gb rama u odnosu na sadašnjih 4gb ili 8-core proc na 2.1ghz u odnosu na također 8-core 1.7ghz kojeg imaju, bez obzira što relano gledajući ta razlika za 99,9% ljudi ne znači ništa

ili im uvaljati spiku da im sad treba 4k i na mobitelu, da je kamera na novom modelu bolja nego na starom - pa imaš cijelu temu o kamericama na mobitelima gdje se do u besvjest raspravlja o razlikama među flagshipovima koje su zapravo minorne, jer te fotke ionako nemereš koristiti za ništa ozbiljnije osim za facebook ili obiteljski album - ali upravo tu je ekipa koju su uspjeli uvjeriti da im je baš nužno potreban s9 jer ima najbolju kameru, sasvim nebitno što i s8 ima kameru koja više nego zadovoljava njihove potrebe

 

a što je najgore to i pali, jer sve se više takvo razmišljanje i širi među korisnicima, koji i ne kuže da ih ovi prcaju u mozak i da im vade lovu iz džepa za skoro nikakav benefit u životu

jer što ti na kraju znači 15% jači proc u mobu ili mrvu bolja kamerica da bi zdrobio svake godine soma eura, a realno možeš mijenjati takvu kategoriju moba svakih 2-3 godine bez problema

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice