Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012 zaključana tema

poruka: 391
|
čitano: 56.477
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

U finalu igra Francuska, vjerojatno protiv Španjolske. Iako Španjoljska je čudna, malo gubi pa rastura, neznam šta bi mislio o njima. Čak i Danska bi mogla igrat u finalu.

14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
ulinsky kaže...

Srbija pobjedila, bravo momci, pa u finalu sa Hrvatima :D

Jako lijepa zelja :)

 

Ali budimo realni vi ste daleko od "top" rukometa, a mi imamo Goluzu od kojeg mi se se*e kad slusam kaj im prica i kad vidim kaj radi...

 

Imamo srece da su tu stari igraci koji su bili pod Cervarovim vodstvom pa znaju kako se igra u kojem trenutku....

 

Mi nismo favoriti protiv Slovenaca? Pa na njima se treba gol razlika nabijat, a ne "mucit" oko pobjede....

 

BTW: Treniro sam rukomet 10 god tak da nebi neko pomislio da i ja se*em bezveze :)

LoL nick: Strongtoni R.I.P EP
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2012 15:04 (Don Strongtoni).
15 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

U finalu Hrvatska igra hh :)) odnosno Hercegovina {#}

Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

To je ta hrvatska, sad kad su sredili obranu, odlicni su.

Bilo je problema na pocetku sa norveskim golmanom, ali su poceli zabijat nakon nekog vremena.

 

U 2. kolu protiv Spanjolske. Bit ce teska borba, ali ako ovako nastave, velika je vjerovatnost da ce dobit.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Neznam zašt Francuska igra tak opušteno, valjda se štede za finale i podizanje pehara.

 

Naši su popravili igru, možda mogu i do medalje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2012 22:38 (Praetorian1).
13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ovo Danas je bilo na razini, Norvežani nisu imali rješenja protiv naše obrane. Da im nije bilo golmana u prvih 15min otišli bi na +10.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno svježim vjestima
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2012 22:50 (Vapor).
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Da, a i super mi je što se naši igrači nisu raspali kad nisu mogli odma svladat golmana, već su nastavili igrat dobro i uspjeli su ljepo pobijedit. 

15 godina
online
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

jel francuska uopce prosla? kolko znam dvije su izgubili.

13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
mar123 kaže...

jel francuska uopce prosla? kolko znam dvije su izgubili.

Prošla je, ali je prenila samo 0 bodova, mislim samo, nije prenila nijedan bod.

 

http://www.ehf-euro.com/Main-Round.2213.0.html

http://www.ehf-euro.com/Group-II.2215.0.html

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno svježim vjestima
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2012 12:24 (Vapor).
13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Praetorian1 kaže...

Neznam zašt Francuska igra tak opušteno, valjda se štede za finale i podizanje pehara.

 

Ma tko se štedi u 1.krugu?  Svima je cilj da prenesu sva 4 boda da im u 2.krugu bude puno lakše.

 

14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

A neznam ni sam kak bi to drukčije nazvao. Zbilja imaju najbolju momčad i igraju tak loše. Da trebao bi im biti cilj da prenesu što više bodova iz prvog kruga, ali očito su mislili da će bit lagano.

15 godina
online
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

po meni je španjolska bolja od francuske po svemu.

14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Men su Francuska i  Hrvatska najbolji. Dobra je i Španjolska al oni previše osciliraju.

13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Španjolce smo glatko dobili u kvalifikacijima ovdje u Splitu i tamo u Španjolskoj. Trebali bi ih i sad i onda još samo treba remi za prolazak

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno svježim vjestima
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ma neće nas ništa zaustavit! Ni Španjolska ni Kopljar!

14 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Kopljar je opasan, a ni Goluza i Gobac nisu losi lol

 

Sreca sta su ostali momci prava skvadra i dobri igraci,a uz to i sta imamo jednog genijalca Balica.

BE HAPPY xD : )
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ma pu pi*ku materinu, dobivenu utakmicu izgubili, sad na one antipatične Francuze.

13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

kolko me nervira goluža, dobivenu utakmicu izgubili. On i njegov Balić. Najgori na utakmici. Ne mogu mu nabrojat tehničke pogreške. Drži Lacija na klupi cijelo drugo poluvrijeme. Pa to je stvarno budala. Ninčević i Balić zajedno u obrani katastrofa. Ovo Červar ne bi nikad izgubio. Ma ja se ne bojim Francuza, nego sebe samih. Kako ćemo psihološki biti spremni za utakmicu. Nisu ni Francuzi nešta ovo prvenstvo. Sa Slovencima 28-26. Ajde nema veze što smo izgublili samo da se igrači ne pogube i da budu spremni kako treba. Ali ovu smo utakmicu izgubili zbog Goluže. Štrleka i Lackovića nije nikako uvodio cijelo drugo poluvrijeme a to su igrači koji mogu odlučiti susret a Balić kako je igro prvo poluvrijeme nije ga uopće više trebo stavljat.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2012 22:03 (fighterZu).
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Baš, pa šta je vadio Štrleka i Lackovića, pa mogli smo rasturit španjolce. 

Stvarno je Goluža krivac, a i Balić izgleda da je bio pijan.

13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Jednostavno su me RAZOČARALI {#}

14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ajmo sad Himalaja tres protiv Francuza {#}

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice. Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Da bar sutra dobijemo konačno te Francuze.

Sutra po meni igraju dvije najbolje rukometne momčadi, ovo će bit finale prije finala. 

 

I da bar Goluža dobije proljev pa da ne može bit na utakmici i nek umjesto njega bude njegov pomoćnik koji neće vadi Štrleka i Lackovića.

13 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

razocaran do bola :(

 

napadi su nam prespori. uzaas drzali su nas stvarno daleko od gola 

obrana je bila ocaj , njihova  krila bila preslobodna.

ajd dobar je golman pa nismo tolko lose prosli 

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
fighterZu kaže...

kolko me nervira goluža, dobivenu utakmicu izgubili. On i njegov Balić. Najgori na utakmici. Ne mogu mu nabrojat tehničke pogreške. Drži Lacija na klupi cijelo drugo poluvrijeme. Pa to je stvarno budala. Ninčević i Balić zajedno u obrani katastrofa. Ovo Červar ne bi nikad izgubio. Ma ja se ne bojim Francuza, nego sebe samih. Kako ćemo psihološki biti spremni za utakmicu. Nisu ni Francuzi nešta ovo prvenstvo. Sa Slovencima 28-26. Ajde nema veze što smo izgublili samo da se igrači ne pogube i da budu spremni kako treba. Ali ovu smo utakmicu izgubili zbog Goluže. Štrleka i Lackovića nije nikako uvodio cijelo drugo poluvrijeme a to su igrači koji mogu odlučiti susret a Balić kako je igro prvo poluvrijeme nije ga uopće više trebo stavljat.

 Sport je jednostavan, a topla voda odavno izmisljena.

 

Ovo sam pisao i proslo takmicenja, Goluza nije za trenera.

 

Forsira Kopljara, a Buntica stavlja u 40+ minuti, Lackovica ostavlja na klupi jer kao onda ne radi izmjene obrana-napad lol

 

Vi koji spominjete Balica morate razumjeti da igraci njegove klase igraju na osjecaj i kada trener poremeti ekipu poremeti i njega.

 

Taj Balic je sve ove godine u biti trener - igrac, ali je i covjek od krvi i mesa.

 

Kada ga ras.izdi trener, pa onda malo suci, pa igraci desno i lijevo sa kojima nema automatizam normalno da radi greske.

 

Mi smo objektivno dosta bolji od Spanjolaca, ali dok vladaju Goluza, Gobac i slicni uvijek ce biti crnih rupa jer to negativno utjece na tim.

 

Edit: Mislis li da bi bez Balica bili olimpijski i svjetski sampioni?!

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2012 13:00 (Joe Cooker).
12 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Bez Balića nikad nebi napravili ovo što smo u zadnjih 10g., ali istina je da danas to nije Balić kakav je bio pred 4g. i prije, i istina je da i on sam to zna, i da je njegova uloga u momčadi danas sasvim nešto drugo....Balić je nužno potreban ovoj repki i mladim dečkima, oni u njemu vide "Boga", i to im daje motivaciju za turnir, a ne Goluža....dakle ljudi pustite Balića, ne zavređuje takve riječi naš čovjek proglašen najboljim igračem svih vremena. (al nadaleko je poznato da mi hrvati volimo srati po svim našim najboljim kad im nejde.):P

 

Baliću jučer nije išlo i Goluža je to trebao vidjet...a ne forsirat ( ili zašto nije Baliću ostavio Laca, i malog Duvnjaka, šta smatram je naša vanjska trojka koja se najbolje razumije + Vori, a krila su nam i onako odlična). Ili Balića uopće ne stavljat, pa jučer je bila tekma odluke polufinala, a on ide rotirat i odmarat, pa to se radi protiv mađara u četvrtak....i cijelo vrijeme je forsirao istu obranu, da je barem probao 3-2-1 , ili 4-2...nešto barem, barem da se zbune španjolci....

 

Jbg...treba vratit francuzima!!!! bit će motiva!!!

16 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Sutra u 11,30 polazak iz Osijeka za NS. Ima dva mjesta u autu, podjela troškova puta. Ako ima zainteresiranih nek se jave PP. Ajmo malo poderati grlo... {#}

Čvarci su bomboni od svinje
13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ja bi htio Balića za izbornika kad prođe njegovo vrime. Na snimci time outa Goluža govori, a Balić se smije i koluta očima usmjerujući pogled na jednog od igrača ukazujući kakve gluposti Goluža govori u time-outu.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno svježim vjestima
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Srbija-Svedska 14:11

 

Sta vi mislite?

 

 

 

Napred Srbija! 

6 Srbija
12 Svedska
Repent the end is near!
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Baš se vidi da naši igrači ne yebu Golužu ni 2 posto.

13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
mislim da wc papir vise dozivljavaju od goluze
AMD u <3 Intel u C===3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice