Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012 zaključana tema

poruka: 391
|
čitano: 56.465
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Lazarus Long kaže...

Stvarno su bili vatreni :))

 

 

Vatreni su nogometaši ,a pakleni su rukometaši.

13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Samo da sve dobro prođe sad na ulicama..

14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Scarfaceee kaže...

sta je sramota izgubit od srbije?

Da.

LoL nick: Strongtoni R.I.P EP
12 godina
protjeran
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

za moj zivot rukomet je gotov ovo ozbiljno govorim.jer kad sam vidio ljude koji 3 prsta pokazuju i cuo one srpske pjesme  to mi je dusu paralo.neznam sta da kazem ljudi ali vise nikad necu gledat rukomet.sad mi samo ostaje hokej

16 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Mamic kaže...
Lazarus Long kaže...

Stvarno su bili vatreni :))

 

 

Vatreni su nogometaši ,a pakleni su rukometaši.

Pogledaj sliku.

A life? Cool! Where do I download one of those?
13 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

I onda se Srbi čude zašto ih pola Europe mrzi.

12 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

stevan94 i scarface. da mi je vidit vas kad dodete u hr i da vaseg golmana ubijaju u pojam sa laserom u ocima i da vam pjevamo cetnicka govna il tako nesto.

 

samo mi nismo takvi, mi smo barem KULTURNI.

14 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

There is a troll in all of us!
13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
DuMe kaže...

Samo da sve dobro prođe sad na ulicama..

Ma sad ce opet ovi srbimala slova na  žene i dijecu navalit cigani

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
odjavljen
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

 

 

on ce meni ona govna pustat kad srbija zabije

 

 

AJMO TAMBURA MALO RAZVALI {#}

Katawa Shoujo - GOTY 2012
13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ovo još nisam vidio na ni jednom prvenstvu, ovako ponasanje, nemam riječi. Istina je da nasi nisu dobro igrali, ali prvih 10 min drugoga dijela- dvije stvari suci(francuzi, lol) su toliko produživali napad srba, i to sigurno 5-8s više od našeg napada, obrana je tada bila još čvrsta. Da nekažem kolko prekršaja u korist Srbije. NAŠA IGRA: Kopljar i Duvnjak promašili ključne udarce i to je bio paf. Goluža, još jedanput pokazao lošu taktiku. U drugom dijelu igra sa 6-0 obranom, a prvi dio sjajan sa 5-1(Lino, vrati see). Balić, kako god neki mislili da je loše igrao odigrao je na dobrom nivou. Kopljar previše je igro, Buntić ako je 5 min odigro. previše ga je forsiro i promaši dva udarca. No VELIKI problem su u drugom dijelu bili naši golmani, a oni laseri od navijača sramota nemam riječi, pa to mi nismo radili kad se igralo kod nas. A ono nije navijanje, trebaju se ugledat na ZIG ZAG


 


Igramo protiv Španjolaca sljedeću, dokažimo da smo prava ekipa i vratimo im za onaj poraz. A prognoza za finale - Danci su se digli kad treba. Imaju najbolju obranu i to će biti njihova prednost.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2012 22:10 (fighterZu).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

{#}

Okay..

 

Pocinje flejmanje a ja to necu dozvoliti.

Samo komentare vezane uz prvenstvo i nikako vrijedanje na nacionalnoj osnovi!!Okanite se corava posla zato sto cu davati malo zesce kartone !

Kako prebaciti BUG DVD u DivX da mi stane na obicni CD. (probao sam sa Dr DivX ali nejde)
13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Nema se tu sta rec za kulturu da je nemaju, kad ju nikad nisu ni imali 

Doc ce oni i kod nas !

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2012 22:03 (Demzi94).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
cod2playahhh kaže...

stevan94 i scarface. da mi je vidit vas kad dodete u hr i da vaseg golmana ubijaju u pojam sa laserom u ocima i da vam pjevamo cetnicka govna il tako nesto.

 

samo mi nismo takvi, mi smo barem KULTURNI.

joj glupe price... nije to stvar kulture to je stvar RIVALITETA! jednostavno mi smo medjusobno najveci rivali i pobjediti vas u punoj Areni i izbaciti,nema nista sladje... 

Nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ako smo zeljni vrijeđanja srba i psovka,fejs je sada najbolji izbor :)

13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Lazarus Long kaže...

{#}

Okay..

 

Pocinje flejmanje a ja to necu dozvoliti.

Samo komentare vezane uz prvenstvo i nikako vrijedanje na nacionalnoj osnovi!!Okanite se corava posla zato sto cu davati malo zesce kartone !

Makedonija je zakon {#} 5. mjesto samo ne lock :P

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Svaka čast Srbiji na pobjedi,bili su bolji od nas i to se i dokazalo,ali o kulturi nemam riječi bez uvrede kolegama s foruma koju su iz Srbije,ali moje mišljenje da ako se ponovi novi Domovinski rat(NEDAJ BOŽE) pola njih bi išlo u rat

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2012 22:09 (monsieur).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
igorsb23 kaže...

za moj zivot rukomet je gotov ovo ozbiljno govorim.jer kad sam vidio ljude koji 3 prsta pokazuju i cuo one srpske pjesme  to mi je dusu paralo.neznam sta da kazem ljudi ali vise nikad necu gledat rukomet.sad mi samo ostaje hokej

 

 

Hahaha care. Misliš da ovo ima ikakve veze sa rukometom ? Pa ova publika na tribinama je došla samo zato što se igra protiv Hrvatske. To su srpski dalmoši.

 

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest. Igram Starcraft 2(Plankton), Battlefield 3(CRO-Plankton), League of Legends-east(Plankton996)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
stevan94 kaže...

joj glupe price... nije to stvar kulture to je stvar RIVALITETA! jednostavno mi smo medjusobno najveci rivali i pobjediti vas u punoj Areni i izbaciti,nema nista sladje... 

Heheh nećete nas se tako lako riješiti, tu je i za broncu još....

14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
rooswelt1991 kaže...

Recite što hoćete, ali ovo je ZASLUŽEN poraz naših.

Imam osječaj da bi ovaj Stanić prije primo u guzu nego u gol {#}

 

Imali smo sve, imali smo igru, jedino nismo imali golmana, a oni su ibali hobotnicu {#}

 

Idemo u nedelju po BRONCU {#}

Mozes me ubiti ako smo mi imali igru. Pa ovo je katastrofa. Bezvezni sutevi i igra bez ideje. Samo se dodaju i ne mogu se odluciti tko ce pucati i daju napad Srbiji. Nas sam pred golom i od pod pukne u gredu. Sva sreca da smo imali najslabiju skupinu jer da je bila jaca i to bi jedva prosli.

BBC2 nick: reader562
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Šta reć za srbe, bili seljaćine, ostali seljaćine!

Što se tiće utakmice, svaka čast na pobjedi bili su bolji od nas.

MUST visit :D http://www.youtube.com/user/ZOJAmoviesProduction?feature=mhee
12 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

nisu oni bolji od nas,nego su domaćini i tu je prednost.....VIdit češ na sljedečem velikom natjecanju..........Mislim u današnjoj utakmici su bili bolji,ali opčenito nisu

nego nismo ni više jaki kao prije,nego su nas jednostavno uzdigli nakon pobjede protiv francuza,koji su realno gledajuči ovo prvenstvo izuzetno loši

13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

I tako to ide.Zao mi je jer utakmica nije bila na nivou,a kako je mogla i biti pored 20000 primitivaca koji zvizde na himnu,u ovom slucaju Srbi.Sramota za Srbiju i sve Srbe,pokazali ste da ste seljacine bez kulture.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ajmo svi sad na svjetsko u dvoranskom nogometu u zagreu igra srbija ponesemo lasere i palice karte nabavimo i idemo

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ovo je previse. Ova tema ide pod kljuc dok se ne ohladite!

LOCK!

Kako prebaciti BUG DVD u DivX da mi stane na obicni CD. (probao sam sa Dr DivX ali nejde)
12 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

SRAMOTA ZA SRBIJU!  samo cu ovo reci : Dobili ste tekmu,al kulturu nikad necete 

15 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

mitchell kaže...



rooswelt1991 kaže...


Recite što hoćete, ali ovo je ZASLUŽEN poraz naših.


Imam osječaj da bi ovaj Stanić prije primo u guzu nego u gol {#}


 


Imali smo sve, imali smo igru, jedino nismo imali golmana, a oni su ibali hobotnicu {#}


 


Idemo u nedelju po BRONCU {#}




Mozes me ubiti ako smo mi imali igru. Pa ovo je katastrofa. Bezvezni sutevi i igra bez ideje. Samo se dodaju i ne mogu se odluciti tko ce pucati i daju napad Srbiji. Nas sam pred golom i od pod pukne u gredu. Sva sreca da smo imali najslabiju skupinu jer da je bila jaca i to bi jedva prosli.




Vori je fulao 3 zicera, Balić 2, Ninčević 2, Horvat 2, Ćupić 2, Duvnjak 3-4 (bar), Lacković 3, Kopljar 2-3.


Mi smo imali igru do trenutka kad bi lopta poletjela prema njihovom golu.


Problem je bilo što nismo uspjevali realizirati te naše napade.


A i najveći problem je što naši golmani nisu apsolutno ništa obranili {#}

14 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Naši su loše odigrali drugo poluvrijeme i srbija je zavrijedila pobjedu al zviždanje za vrijeme himne,tri prsta,laseri i pjevanje ustaške pičke je stvarno sramotno. Još kad to radi cijela dvorana. A da ne pričam o prijašnjin danima i paljenju auta. Pa stvarno kao da su tek izašli iz špilje. Koji narod,još nisu prežalili poraz u ratu
15 godina
protjeran
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Nema osudzivanja, gledao sam tekmu, i nemojte osudzivati ljude igrali su kolko su mogli, budite uz svoju repku pa i kad je najgore jer po tome se poznaju pravi domobljubi.Nekad moras imat i srece da bi pobjedio, ne shvatajte to tako tragicno i meni je krivo i po vragu otreso sam na kladionici, al bude prilike za revans.Ipak svaka cast na onih nekoliko stotina ljudi koji su prevalili toliki put da bi gledali svoju repku respekt.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice