Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012 zaključana tema

poruka: 391
|
čitano: 56.448
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Vodila je i Hrvatska 14:11 na poluvremenu hahaha valjda se Srbiji neće isto desiti.

Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ma Goluža..
On nije ni blizu Červaru.

 

Kad samo cujem gluposti koje im govori za vrijeme time-outa...

 

A odabir igraca je prica za sebe.
Mislim, Kopljar igra svaku utakmicu od prve minute, a uopce nije za to.

U 90% slucajeva skoci prema golu i doda srednjem vanjskom(Duvnjak vecinom), a s tih 2.10 metara bi trebao puniti mrezu samo tako.

 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
je zna ko nacin da gledam na mob prvenstvo
AMD u <3 Intel u C===3
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ste skužili da Kopljar kad pukne brzina šuta mu je oko 98 km/h, lacku bude oko 89 km/h što je velika razlika, samo Kopljar je blago rečeno pi*ka, nije on za rukomet, u rukometu se treba mlatit i znat primat udarce, džaba visina kad je pi*ka, on je više tip za košarku, jbg dečko je falio sport, a Goluža je kreten šta ga tako forsira.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
rocker55555 kaže...

Ma Goluža..
On nije ni blizu Červaru.

Istina, Linini savjeti su bili gori nego da ja savjetujem ekipu na time-outu... {#}

 

Čvarci su bomboni od svinje
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
bocic kaže...

Istina, Linini savjeti su bili gori nego da ja savjetujem ekipu na time-outu... {#}

 

Očito da nikad nisi trenirao rukomet. Ovo je bio pravi motivacijski govor, nemože im on u tih 30 sekundi ništa spektakularno reć, nego ih smirit i dat im motivaciju, što je odlično napravio, pretpostavljam da je ovo za ivana čupića, ono kad je prst izgubio.

Znam kad je nama prije trener na time-outu nešto govorio neke strategije, ma ko će ga slušat, samo oću vode popit i malo se istegnut.

14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
bocic kaže...

Istina, Linini savjeti su bili gori nego da ja savjetujem ekipu na time-outu... {#}

 

Ako se dobro sjecam, ta je utakmica bila vec prakticki zavrsena(cetvrfinale, jos tridesetak sekundi, vodili smo sa 4 razlike mislim), tako da im i nije trebala neka taktika {#}

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno svježim vjestima
16 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Volvox kaže...

Očito da nikad nisi trenirao rukomet. Ovo je bio pravi motivacijski govor, nemože im on u tih 30 sekundi ništa spektakularno reć, nego ih smirit i dat im motivaciju, što je odlično napravio, pretpostavljam da je ovo za ivana čupića, ono kad je prst izgubio.

Znam kad je nama prije trener na time-outu nešto govorio neke strategije, ma ko će ga slušat, samo oću vode popit i malo se istegnut.

Trenirao sam, čisto tebi za informaciju. Lako za njegove motivacijske govore. Ja od Line nikad nisam čuo smislen time-out u kojem objasni igračima što trebaju u sljedećem napadu napraviti (ili u obrani ako je suparnik zvao na svoj napad). Daleko od toga da Golužu smatram nekakvim stručnjakom, ali u segmentu time outa barem iznese nekekav plan kako odigrati, koliko god možda i bio u krivu...

rocker55555 kaže...

Ako se dobro sjecam, ta je utakmica bila vec prakticki zavrsena(cetvrfinale, jos tridesetak sekundi, vodili smo sa 4 razlike mislim), tako da im i nije trebala neka taktika {#}

Ovo je samo primjer koji je najlakše naći na jubitou. Bilo je tu puno gorih situacija gdje sipa nebuloze, a onda Balić ili Metličić u zadnjih 10 sekundi pojasne ekipi što treba odigrati...

Čvarci su bomboni od svinje
12 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Naš rukomet je još na visokom nivou, smjena generacije (s time da ih je par ostalo) nije si ni poznala, uvijek smo u vrhu, i ako danas pobjedimo idemo do kraja....euro nam fali !!! U sportu u takvim utakmicam moraš imat i malo sreće, trenutno imamo jaku repku...i zato je veoma bitno da imamo i iskusnog izbornika...Goluža je dobio veliki kredit da u ovom vremenu kad bi trebali osvajat medalje, on uči na greškama....al ja vjerujem u kauboje pa koga briga za Golužu

13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Gledajući realno ovo Europsko prvenstvo, mogu reći da je HRVATSKA najjača, da najjača! Da se ne opuštamo u utakmici kada imamo 4-5gola prednosti i ne praivimo glupe izmjene kao protiv Španjolaca nitko nam nebih mogao biti ravan.
Neka odigraju danas protiv Francuza kao prvih 30min protiv Španjolaca onda neće biti problema, ali tih 30min danas mora biti cjelih 60min na tom nivou. 

14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

AL opet će se desit ko i dosad protiv Francuza, dobićemo ih prvo poluvrijeme i u drugom ćemo izgubit.

13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Je zna ko stream

AMD u <3 Intel u C===3
13 godina
protjeran
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Srbija na ovom prvenstvu konacno ima ono nesto.  Igraju srcem i mislim da konacno i mi mozemo osvojiti zlato u rukometu :)

Danas mislim da bi Hrvatska trebala dobiti Francuze jer ako to ne uradi bice u gadnim problemima... Ali Balic je broj 1 samo mi je zao sto ga nikada nema na kladionici na ponudi :D

Nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
12 godina
protjeran
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Liverpool1892 kaže...

Gledajući realno ovo Europsko prvenstvo, mogu reći da je HRVATSKA najjača, da najjača! Da se ne opuštamo u utakmici kada imamo 4-5gola prednosti i ne praivimo glupe izmjene kao protiv Španjolaca nitko nam nebih mogao biti ravan.
Neka odigraju danas protiv Francuza kao prvih 30min protiv Španjolaca onda neće biti problema, ali tih 30min danas mora biti cjelih 60min na tom nivou. 

 sto se tice Line Cervara u njegovo vrijeme mogao je i Goluza voditi ekipu osvojili bi sto su osvojili jer kad naletis na TOP generaciju lako je bit "genijalan" trener.

Cervar se pokupio ko pi*** kad je vidio da nema vise snage ni kvaliteet u ovoj ekipi.

 

eto, ja kao osoba koja je trenirala godinama borilacke vjestine a igrao sam i mali nogomet, mogu sutra preuzeti nogometni klub Barcelonu i vjerujte mi da mi se rezultati ne bi puno razlikovali od Pepa Guardiole.

 

nek Pepe dodje jednu godinu u Zadar, sibenik pa neka osvoji prvenstvo s tim igracima.

sve su to preseravanja s tim trenerima.

 

Hrvatska nije najjaca, a problem je u tome sto su igraci krivo pripremljeni i ne mogu odrzati 60 min u istom ritmu.

 

krivo misli svatko tko misli da se igraci "opustaju" pa popiju golove.

oni jednostavno nemaju snage nakon 30 min eksplozivne igre, pucaju, tesko se vracaju u aerobni ritam, pada koncentracija, zato prime golove.

 

ajd, bar da te Francuze dobijemo {#}

 

btw;

 

sto se tice Ivana Balica, ima jedna stara sportska poslovica; "vrhunski igrac-sportas ne prestaje igrati zato sto vise ne zna igrati nego prestaje zato sto vise ne moze", a to Ivano nikako da shvati.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
14 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Tko je ono pljuvao po Kopljaru? Nemate vi pojma dečki moji...svi ste izbornici...-.-

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Kopljar ubija!!

 

Ali komentator(Čosić vjerojatno) predobre izjave ima:) "Neka nas love i po cjelom Novom Sadu" i još je jednu imo nemogu se sjetit, ali tip je legenda:))

Ajmo kauboji još 5 minuta, pokažimo ovima kako se igra rukomet!! HRVATSKA!

14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

HIMALAJA TRESSS {#}

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice. Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
14 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Europsko rukometno prvenstvo

 

There i fixed it

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Konačno!!!!!!!!!!!!

 

Sad još u finalu Španjolce ajmo sredit.

14 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
bježite ljudi,bježite iz grada,stiže ekipa pijana,bježite ljudi dok postoji nada jer ovdje igra HRVATSKA!!!!!
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

 

 

 

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 19:54 (doktor1).
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Baci francuze da se igramo da se igramo da se igramo!!!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Stvarno mi nije jasno sta se dogodilo Francuzima. Al ozbiljno katastrofa su ove godine... AJMO HRVATSKA!!!
13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Nisu Francuzi katastrofa nego smo mi bojni vlak koji ih je pregazio,tocno na vrimeeeeeeeeee.Ajmoooooooooooooo Hrvatskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Volvox kaže...

Kopljar ubija!!

 

Ali komentator(Ćosić vjerojatno)...

Da, bas zna podignut atmosferu. Najbolji komentator po meni.

Ovo je ona Hrvatska koja se cekala, vidi se da cijela klupa ima potencijala.

 

 

 

Glavno da smo napokon spustili te francuze na zemlju, nakon one dvije vazne Alilovićeve obrane, poceli su tonuti sve dublje.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
DamageHigh kaže...

Tko je ono pljuvao po Kopljaru? Nemate vi pojma dečki moji...svi ste izbornici...-.-

Najbolji kad treba.Odlican tajming ima.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Zoharbizo, budimo realni, nisu na razini ;) jesmo ih pregazili, ali wtf?
13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
N3N0 kaže...
Zoharbizo, budimo realni, nisu na razini ;) jesmo ih pregazili, ali wtf?

Jesu jesu.Problem je u tome sto se ne znaju nositi sa pritiskom pa ih je to unistilo.Nisu navikli biti pod pritiskom,oni su jedna jaka ekipa sa super obranom,svi su fizicki jako spremni.Problem je sto su se izgubili cim smo preokrenuli igru.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice