FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.317.740
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FC Barcelona

Ronaldo je i bolji izbornik od Messija, sjetimo se finala EP, Messi je uzasno los izbornik i motivator. :D

tito vampir! Bog I Hrvati!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Genijalno mi je kako su svi kenjali nakon 2. Kola kako je penaldo najbolji ikad jer sam vodi svoje,da mu nije bilo quaresme nebi grupu prosa,triba crveni dobit,izgubi od urugvaja ne napravi nista dode jednako ko argentina al to je sad nebitno,penaldo i dalje najbolji 

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
LeskiRM kaže...

Ronaldo je i bolji izbornik od Messija, sjetimo se finala EP, Messi je uzasno los izbornik i motivator. :D

Ajde se ne sramotite vise.

 

Cisti eye test odlucuje tko je bolji igrac 1v1.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Startat Minu ispred Piquea
9 godina
offline
FC Barcelona

Sad nakon Argentine, navijate za Španjolsku? LMFAO

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ode Piqet hahhaha, raspad sistema u barci.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
LeskiRM kaže...

Ronaldo je i bolji izbornik od Messija, sjetimo se finala EP, Messi je uzasno los izbornik i motivator. :D

Ajde se ne sramotite vise.

 

Cisti eye test odlucuje tko je bolji igrac 1v1.

 Ne smijemo zaboravit i da je namjerno utajio porez da pomogne Palestincima i nama kad su bile poplave

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2018 19:03 (Barcelonista).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sad će biti kmečanja u temi, odoše doma pola Reala i Barce 😂
Tigar Krezumica
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Ode Piqet hahhaha, raspad sistema u barci.

Prijatelju, koga briga za Španjolsku budimo realni igraju najdosadniji nogomet. 

Uostalom jedno je klub ali kada izgraju reprezentacije naravno da ces podrzati svoju naciju. 

Bolje da je Španjolska ispala u slucaju da mi prodjemo dalje. 

 

Inace ne znam da li znas ali za Španjolsku reprezentaciju igra Ramos i jos par momaka iz Reala.. Nebitno, ova utakmica je bila cisti dokaz da na svjetskom nema favorita i da svatko zna igrati. 

 

WC 2018 sve outsajderi, lijepo je ovo za gledati, uzivajte dok mozete.

Barcelona - Mes que un club
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Ode Piqet hahhaha, raspad sistema u barci.

 Eto bitno da ramos isco asensio nacho carvajal vazquez nisu otisli

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
fromcelltohell kaže...
Sad će biti kmečanja u temi, odoše doma pola Reala i Barce 😂

 ...svidja mi se ova logika... subotu su osvojili borci iz Atletica - Grizman i Godin.... i ruku na srce, vise nego zasluzeno....

metalni punker
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tallahassee kaže...
fromcelltohell kaže...
Sad će biti kmečanja u temi, odoše doma pola Reala i Barce 😂

 ...svidja mi se ova logika... subotu su osvojili borci iz Atletica - Grizman i Godin.... i ruku na srce, vise nego zasluzeno....

 Jest da griezmann i godin,jadni cavani suarez i mbappe nisu ni igrali

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
14 godina
offline
FC Barcelona

Kad su spanjolsku reprezentaciju cinili vecinom igraci Barcelone, osvojili su EP i SP.

Otkad se to promijenilo, postali su jadni.

HALA Evil_Debil!

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

Kad su spanjolsku reprezentaciju cinili vecinom igraci Barcelone, osvojili su EP i SP.

Otkad se to promijenilo, postali su jadni.

HALA Evil_Debil!

Ta Spanjolska je prozvana drugom ekipe Barcelone, ne samo da su je cinili igraci Barcelone vec se forsirao i Barcin stil igre, tiki-taka.

Dok su momci iz la masie igrali Spanjoslka je bila na svjetskom i dva puta zaredom na eurpskom vrhu. Kakva je to reprezentacija bila, trn u oku svima, bas me zanima zasto.

Alba, Puyol, Busquets, Xavi, Iniesta, David Villa (Fabregas, Pique)

Ne znam postoji li bolji vezni red od toga u povijesti nogometa, a Villa postao najbolji strijelac reprezentacije ikada.

Ponoviti se nece, barem ne sa Realovom skolom :)

Lp

Barcelona - Mes que un club
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Willian u Barcu i to je ozbiljno...sky i romero potvrdili...Sto reci...

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ac milan je propao kad je poceo dovoditi igrace od 30 godina, tako cemo i mi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 18:48 (kexzoR).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Lik je igračina i pol. Nadao sam se da će ga Real dovesti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
Lik je igračina i pol. Nadao sam se da će ga Real dovesti.

 je, ne bih nista imao protiv njegovog dolaska da je 3 godine mlađi.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

The €50m offer for Paulinho was brought to Barcelona by his agent Kia Joorabchian, who said there was an offer without naming the club that made it. We shouldn't believe it until a concrete name comes up. Meanwhile, reports in England claim Chelsea have refused an offer of 50m for Willian, who shares the same agent as Coutinho and Paulinho... No coincidences. 

 


Lenglet's coming as Sport reported, he'll the first summer signing, at last. Arthur will follow. As for the midfield and winger targets, the club still deciding on which players they'll pursue. Right now, De Jong's one of the favorites, but it depends on Ajax willingness to sell and they're not budging for now. 
Thankfully, Dembélé will stick around and won't be loaned or sold, that possibility is now over.

 

Što bi trebalo značiti ovo boldano?

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Malo sam gledao druge stranice i forume da vidim soto se pise o transfer roku i planovima...

 

Izghleda da bi Pauinho mogao otici a da bi u sredinu trebao doci Arthur i jos jedan vezni igrač koji moze zabijati golove i koji je dobar ofanzivno.

Willian takoder je sada ozbiljna opcija.

 

Lenglet bi trebao doci ali navodno ighrac ima sumnje u vezi minuta koja ce dobivati.Mina bi trebao na posudbu.

 

De Ligt je otpisan a De Jong ima vec sanse da se dovede dogodine.

 

Sergej Milinkovic Savic je navodno jedna od ozbiljnijih opcija nakon sto je Pjanic skartiran kao opcija.Thiago je vjerovatno treca opcija nakon De Jonga i Savica.

 

Prica se da ce se dovesti veliko ime samo zbog propalog transfera Griezmanna.To bi mogao biti Eriksen ili Willian.

 

Slazem se da je Willian igracina i unistio nas je u CL ali ne vidim neku veliku potrebu za njegovim dolaskom.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Jel vi i dalje gajite nadu u Dembele-a?

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mina je vrhunski odigrao prvo pol.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sjecam se wiliana iz 2012. godine kada je igrao za shakhtar. Vidjelo se da je zvijer od igraca.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dovođenje Williana bi imalo smisla da je par godina mlađi i da u klubu nije Dembele, jer obojica u prvih 11 nikako ne mogu igrati. Problem je i Willianova cijena, čitam oko 80 milijuna eura... previše, ali da je trenutno zvijer od igrača je.

Kad je već Dembele tu, treba mu ove sezone ukazati potpuno povjerenje, da igra što više i pokaže što zna, sve drugo mi nema smisla.

 

I dalje gajim nadu da će klub krenuti u ofenzivu za Mbappeom, to je čudo od igrača, tko god da ga dovede teško da će požaliti, zamislite samo lijevo Dembele, desno Mbappe i u sredini Messi, nema te obrane koja bi zaustavila tu trojku, iza njih još Coutinho. Znam da sanjarim i da Mbappe trenutno ne košta ispod 200 milijuna eura ali u današnjem nogometu je sve moguće.

 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

ac milan je propao kad je poceo dovoditi igrace od 30 godina, tako cemo i mi.

 Milan je propao jer su u dugovima potrošili dodatnih 200mil eura.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mina dominira na SP, kakav skok ima, čudo.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

I oni bi njega prodali.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
YERRY MINAAAAAAAAA, kakvi su cigani englezi
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Malo sam gledao druge stranice i forume da vidim soto se pise o transfer roku i planovima...

 

Izghleda da bi Pauinho mogao otici a da bi u sredinu trebao doci Arthur i jos jedan vezni igrač koji moze zabijati golove i koji je dobar ofanzivno.

Willian takoder je sada ozbiljna opcija.

 

Lenglet bi trebao doci ali navodno ighrac ima sumnje u vezi minuta koja ce dobivati.Mina bi trebao na posudbu.

 

De Ligt je otpisan a De Jong ima vec sanse da se dovede dogodine.

 

Sergej Milinkovic Savic je navodno jedna od ozbiljnijih opcija nakon sto je Pjanic skartiran kao opcija.Thiago je vjerovatno treca opcija nakon De Jonga i Savica.

 

Prica se da ce se dovesti veliko ime samo zbog propalog transfera Griezmanna.To bi mogao biti Eriksen ili Willian.

 

Slazem se da je Willian igracina i unistio nas je u CL ali ne vidim neku veliku potrebu za njegovim dolaskom.

 Paulinha bi pustio za te novce zbog njegovih godina. Vrijeme je da barca nastavi pomladivati ekipu.
Iz istog razloga se nadam da nece dovoditi Williana, svaka mu cast, ali skup, a u godine je usao.
Ovog Savica bi ozbiljno zaobisao u sirokom luku, cini mi se da bi mogapo biti drugi Andre Gomes. 
takav profil igraca barci ne treba.  Radije bi doveo de jonga. Busquets, Coutinho, De Jong, Rakitic, Arthur,
to je to. Naravno, Eriksen bi takoder bio0 dobro pojacanje, onda bi imali opciju da Coutinha po potrebi 
stavljamo na lijevog krilnog. 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Transfer Kristine u Juventus ili Kako ostati u centru pažnje i nakon ispadanja sa prvenstva

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice