Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.246.746
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1
7 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja mislim da Max nije kriv za incident na startu te bi ja to stavio u kategoriju trkaći incident. Max je vidio mjesto da napadne i fair play njemu uz kasno kočenje je bio uz bok Kimiu, nažalost Vettel nije skužio da je Max uletio u tu rupu i ostavio mjesto samo za Kimia. Da se za ovo dobila kazna nebi imalo smisla gledat F1 pošto bi onda vozači, u strahu kazne, čekali DRS zonu i gladali bi procesiju. To nije u mislima FIA da naprave jer bi ljudi prestali dolazit na trke.

 

Malo da quote ubacim jedan.  "If you no longer go for a gap which exists you are no longer a racing driver"

 

E sad, potez na Kemmel ravnini je morao proći uz kaznu, 5-10 sekundi na konačno vrijeme. Iako se smije samo jednom braniti tj. promijeniti smjer, mora se to napraviti prije.

 

Eto čak ste to i od Red Bull navijača čuli. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Slažem se da za start nije kriv Max, već mislim da je kriv Seb.

A što se tiče poteza kod branjenja, ili bi to trebali dopustiti svima, ili bi trebali to jako oštro kažnjavati. I to svakako ne znači par sekundi na vrijeme, već oštrim kaznama, i puno kaznenih bodova u slučaju ponavljanja kao kod njega...

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

vidim zaboravili ste kako se vozilo u doba schumi vs villeneuve vs hill vs hakkinen vs coulthard vs montoya itd...

napokon neka utrka a da kao prvo sam ju stigao pogledati, kao drugo da nisam zaspao nakon 20-30 krugova...

verstappen je kralj i kralj ce ostat, vozi kako spada, napada, brani se...to sta drugi su se s godinama omeksali (vettel, raikkonen, itd) ili voze slabije bolide pa nemaju sta pokazati (alonso), ne znaci da nesmije biti jedan strastveni vozac, a-la kraj 90tih...uostalom dok su ovi velikani vozili, mali max je to gledao i ucio se poteza...tako da nema sta bit krivo nekome...pravila su u kurcu zescem, iskreno cudi me da nisu ga kaznjavali jucer, ali eto, vidi se da ipak nesto je dopusteno, dok drugi voze ko tetkice, mercedesi beru zetvu

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Chronosus kaže...

 

To je najveći problem! Ali problem je što ta pravila vrijede samo za njega. Pazi ti to, Kimi je morao vratiti poziciju Maxu jer je Max braneći izgurao Kimija sa staze i onda još i sam izletio sa staze.  

 

 Kaj je najjače niti sam Max nije prošao zavoj, nego je bio s 4 kotača van staze 

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jedna slika na temu :P

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
8 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Evo jedan primjer zašto se ovako nešta šta je Max napravio Kimiju inače ne radi

(od 40. sekunde na dalje) 

 

Neko je mogo ozbiljno nastradat

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 22:05 (clutch).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
clutch kaže...

Evo jedan primjer zašto se ovako nešta šta je Max napravio Kimiju inače ne radi

(od 40. sekunde na dalje) 

 

Neko je mogo ozbiljno nastradat

Mogu si samo razmišljati, koliko je brzo tada vožena utrka?!?! 

Nekih 200, 250 ili više kilometara na sat????? 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kad bi ovako Max letio po zraku i molio Boga da sleti na mekano , možda bi ubuduće ukljućio vijuge.

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
clutch kaže...

Evo jedan primjer zašto se ovako nešta šta je Max napravio Kimiju inače ne radi

(od 40. sekunde na dalje) 

 

Neko je mogo ozbiljno nastradat

Ili ovako......

 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 19:30 (chaselol).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

http://www.gp1.hr/fia-istrazuje-ispadanje-naslona-na-magnussenovom-bolidu/

 

upravo sam to komentirao...nemoguce da tako lako ispadne

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Definitivno nam odlazi Massa na kraju sezone... Šteta, nikad neću zaboraviti one sekunde u kojima je bio prvak. Simpa, al malo mekan, svima drag.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Da, jebeni Timo Glock.

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

kvalifikacije su u 1 ili 2(nisam vec dugo gledao:D)?
imate kakave ace stream?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

u 2 su kvalifikacije...

ja sam na ovom streamu gledao fp3 (d4db4ca95b49b3e331cf4d0cf80e2ca02f98e8d0) vjerojatno ce biti jos linkova...

13 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

d4db4ca95b49b3e331cf4d0cf80e2ca02f98e8d0 Henno's Ace (720p 3500 KBit)

 

2288397a21c4933d2359f19f54daa4101e297a48 Skysports (SD 1 MBit)

 

c8b03380b2ac11239254a7c94c3cbd2ca04cce16 Fox (SD 1 MBit)

RIP Šaban (21.6.2016)
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
11 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

da bas sam mislio da ce u williams ali ne odlazi bas skroz iz formule. Potpisao je novi ugovor sa mclarenom na 2 godine ali ce bit njihov razvojni vozac i mozda se 2018 vrati. Alonso je rekao da ce 2017 voziti jos ali ako se tada ne promjene pravila on odlazi tako da tada button moze opet godinu odvozit... vrijeme ce pokazat svoje 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Može link za F1 Henno stream ? Hvala unaprijed kolege :)

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Sa Twitch-a:

NOT HENNO'S STREAM Ace: 2288397a21c4933d2359f19f54daa4101e297a48

zasad radi

 

Edit

HENNOSTREAM 3500kbps:  b276891b474cca4bedd656b988a4a707f769de90

Origin: Dead_Body_cRo
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.9.2016 13:29 (TexW).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ovo je mozda 1. put u zivotu da sam vidio laudu bez kapice :O

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lovac kaže...

Definitivno nam odlazi Massa na kraju sezone... Šteta, nikad neću zaboraviti one sekunde u kojima je bio prvak. Simpa, al malo mekan, svima drag.

 Meni je baš uvijek bio premekan na stazi, a izvan nje bi se znao pravit prgav, tako da mi nikada nije bio pretjerano drag.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Đapa club kaže...
Lovac kaže...

Definitivno nam odlazi Massa na kraju sezone... Šteta, nikad neću zaboraviti one sekunde u kojima je bio prvak. Simpa, al malo mekan, svima drag.

 Meni je baš uvijek bio premekan na stazi, a izvan nje bi se znao pravit prgav, tako da mi nikada nije bio pretjerano drag.

 

Slažem se. Dobar vozač al otprilike isti kalibar kao Rosberg.

Gledao sam apsolutno sve utrke od kad je Massa u F1 i ne sjećam se nekih posebno spektakularnih vožnji.

 

P.S. Zanimljivo je pogledati u retrospektivi sudar između Masse i Pereza iz 2014. u kanadi. Čini se da oba vozača vrlo lagano promjene smjer jedan prema drugome neposredno prije sudara. Perez je (po meni nezasluženo) dobio kaznu. Sad kad se to usporedi s Verstappenovim obrambenim potezima....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Chronosus kaže...
Đapa club kaže...
Lovac kaže...

Definitivno nam odlazi Massa na kraju sezone... Šteta, nikad neću zaboraviti one sekunde u kojima je bio prvak. Simpa, al malo mekan, svima drag.

 Meni je baš uvijek bio premekan na stazi, a izvan nje bi se znao pravit prgav, tako da mi nikada nije bio pretjerano drag.

 

Slažem se. Dobar vozač al otprilike isti kalibar kao Rosberg.

Gledao sam apsolutno sve utrke od kad je Massa u F1 i ne sjećam se nekih posebno spektakularnih vožnji.

 

P.S. Zanimljivo je pogledati u retrospektivi sudar između Masse i Pereza iz 2014. u kanadi. Čini se da oba vozača vrlo lagano promjene smjer jedan prema drugome neposredno prije sudara. Perez je (po meni nezasluženo) dobio kaznu. Sad kad se to usporedi s Verstappenovim obrambenim potezima....

 On je onaj tip vozača koji ako starta utrku prvi završit će kao prvi, ali ako je koje mjesto otraga u velikoj je opasnosti da dodatno nazaduje na gridu. Pritom treba još dodati da je u kišnim uvjetima zaista jako loš, čak i lošiji od Rosberga, a to nije odlika šampiona jer svi su prvaci ili briljirali po kiši ili su barem bili solidni.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Đapa club kaže...
Chronosus kaže...
Đapa club kaže...
Lovac kaže...

Definitivno nam odlazi Massa na kraju sezone... Šteta, nikad neću zaboraviti one sekunde u kojima je bio prvak. Simpa, al malo mekan, svima drag.

 Meni je baš uvijek bio premekan na stazi, a izvan nje bi se znao pravit prgav, tako da mi nikada nije bio pretjerano drag.

 

Slažem se. Dobar vozač al otprilike isti kalibar kao Rosberg.

Gledao sam apsolutno sve utrke od kad je Massa u F1 i ne sjećam se nekih posebno spektakularnih vožnji.

 

P.S. Zanimljivo je pogledati u retrospektivi sudar između Masse i Pereza iz 2014. u kanadi. Čini se da oba vozača vrlo lagano promjene smjer jedan prema drugome neposredno prije sudara. Perez je (po meni nezasluženo) dobio kaznu. Sad kad se to usporedi s Verstappenovim obrambenim potezima....

 On je onaj tip vozača koji ako starta utrku prvi završit će kao prvi, ali ako je koje mjesto otraga u velikoj je opasnosti da dodatno nazaduje na gridu. Pritom treba još dodati da je u kišnim uvjetima zaista jako loš, čak i lošiji od Rosberga, a to nije odlika šampiona jer svi su prvaci ili briljirali po kiši ili su barem bili solidni.

 Skoro sam zaboravio na njegove neslavne vožnje i jadikovanje po kiši.

14 godina
offline
11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

https://www.facebook.com/Formula1/videos/661456157344703/

 

Mocni Kubica 2010 

 

Covjece kakva steta, on je obecavao 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Singapore Free practice 1 i 2:

Sky Sports F1 HD 3500kbps, 50fps, 720p

Ace: 4eb0e08c35cc40cf56d9a41e2f4c8d7e8821ae9c

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 15:57 (TexW).
7 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nadam se da neće Mercedesi biti tolko dominantni ovdje. Ako će biti tako mogla bi nas dobra utrka čekati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 14:24 (Maxi16).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Može netko link za trening i kvalifikacije ?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice