MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.331.047
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
fixxer_zg kaže...

včrs poslastica Cain vs Ngannou

 

m77 kaže...
Šta nije Cain sutra, nedjelja na ponedjeljak?

 Yep, sutra je.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
protjeran
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ako netko zna gdje "nabaviti" snimke ufc i bellator evenata neka javi ili tu ili u inbox . do sada ako nisam u mogučnosti gledati uživo ujutro skinem sa warezbb , ali stranica im ne radi danima a nemogu nigde nači dalje ... HVALA

14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mislim da je vrijeme da Mirko konačno prestane s borbama.

Meni je tužno gledati lošu sjenu iz nekih daleko boljih vremena. Ostavlja gorak okus u ustima, kvari sliku borca kakav je bio na vrhuncu karijere.

Ne treba mu ovo vucaranje po nebitnim organizacijama i s upitnim protivnicima.

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Veliš Nelson nek se bori i dalje...kao da su Kongo i Minakov ostavili bolji dojam. Mirko dobio zasluženo prve dvije runde...ali očekiavao sam bolji cardio od Mirka.

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
XXX kaže...

Veliš Nelson nek se bori i dalje...kao da su Kongo i Minakov ostavili bolji dojam. Mirko dobio zasluženo prve dvije runde...ali očekiavao sam bolji cardio od Mirka.

 Jos k tome Roy Nelson je sve samo ne neki upitni protivnik.. Lik je imao borbe s najvecim borcima UFCa prosao je sito i ko rito, tesko ga je rusiti moze primiti.

A moze dati odlicne udarce.... Nije to lak zalogaj nikome... Mirko je odradio onoliko koliko je mogao a na kraju je to bilo dovljno.

14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

A jeste se pametni digli na noge. 

Roy Nelson u ovakvoj formi je upitni protivnik, kao i što je realno i Mirko upitni protivnik Nelsonu. 
Budimo realni da su i jedan i drugi daleko od onog što su nekad bili. Naravno da su jedan i drugi maksimalno pripremili i veliki respekt za volju i uopće još takvu formu u njihovim godinama.

Samo kažem da ih je tužno gledati takve naspram njihovih boljih dana. To mi je problem generalno sa svime kad imaš nekoga ko se godinama drži u samom vrhu, ko je jedna od značajnijih osoba u tome čime se bavi, ali onda dođe starenje, veliki pad forme i jednostavno to izgleda loše. Ista priča i Fedorom. 
Borba za njihovu formu i godine je još i izašla odlično, to ne mogu i neću negirati, a nisam ni rekao, kao što je i Mirko zasluženo pobijedio. I da, puno bolja borba od Kongo vs Minokov, to je bila još veća sprdnja. 

 

 

Najveća sprdnja su mi ovi zapadnjački gledatelji u areni i njihovo "boooanje" nakon odluke. Nema tu poštovanja i respekta prema borcima, to je kompletno drukčija kultura naspram Japana. Kakva god da je borba, ipak su borci utrošili vrijeme na pripreme i dali sve/većinu od sebe, dajte im malo respekta. 

 

14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

kako bi Mirko rekao gledaj svoja posla, nek se bori ako hoće do smrti

12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mirko je izgledao kriminalno unatoč đusu i godinama ni Roy nije nista bolji bio,npr Hendo je primjer kako borac moze izgledat u dobro četrdesetima iako je i on stari đuser ali je sa 44 god je odradio Shoguna,Cormiera,Mousasia,Belforta,Lombarda,Bispinga neke dobio neke izgubio al je izgledao 10 puta bolje od ove dvojice

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pogotovo kada ga DC bacao ko lutku po kavezu...

10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Bravo Mirko. Zadnji put je tamo 2005 dobio borbu na bodove. To je vise Roy kriv za pomalo mlak fight.

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nelson puko ko kokica, optužio Mirka za skliske noge pa dolazila komisija na dodatnu kontrolu u svlačinicu, pa prijetio oružjem pa došla murja pregledati sobu lol

 

Na kraju zatražio revanš i kaj se tiče Mrka može...

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Taman se probudio u 5:30 na ovaj meč ali jaooooo, bolje da nisam. Sad kavica pa mogu na posao

10 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Meh...Fedor jos uvijek GOAT.
8 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Što se konjina išla hrvati s ovom mrcinom a ima tako dobar boks...

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 7:33 (Spinout).
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Francisu je dovoljno da te okrzne padas...

Lik je od Stipe jaaako napredovao.. Iskreno ocekivao sam KO ali ne tako brzo.. Cain nema sto traziti ali iskreno niti itko drugi u ovoj diviziji.. To je moje skromno misljenje.

Stipe ga je dobio kako ga je dobio ali to se vise nece dogoditi a ako itko i moze to je Stipe...

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

 iskočilo mu je koljeno , kao sto je i rekao poslije borbe tako da to ne vidim ovo kao pobjedu francisa.

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
njuskac kaže...

 iskočilo mu je koljeno , kao sto je i rekao poslije borbe tako da to ne vidim ovo kao pobjedu francisa.

 ma daj... pogledaj snimku do udarca u bradu koljeno je bilo sasvim ok. nakon tog udarca koljenu mu propalo jer je izgubio ravnotezu to se vidi ko dan.

 

 evo i video gdje se jasno sve vidi : https://streamable.com/fav4v

a prije toga je dobio jos jedan.

 

i jos jednom u oktagonu je Cain priznao da je bilo udarca dok je na presici to porekao..

Hebeno...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 9:15 (toxic).
16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pozdrav narode.Da se i ja malo javim,nakon par godina hehehe...

Mirko će se vjerojatno i borit dok valjda može hodat.Čovjek živi za to i ljepo je što još uvjek može masne pare okrenut od toga.Ma da vjerojatno i nije.Pogledajte broj reklama na hlačicama ostalih boraca a on svoje kockice fura boli ga kiki.Al loše je to i sporo na kraju svega.U usporedbi njih dvojice Mirko je Apolon za debeljucu.Al Roy je oduvjek takav i špica je bilo gledat njegove nokaute isklesanih zvijeri i onda glađenje po trbuhu.Uglavnom Mirko još može koju godinu sa borcima ovakvog kalibra,velika imena ali u prošlosti.Da mu naleti neko brži i mlađi gadno bi bilo.On je konstantno godinama i u formi i pobjeđuje i sve to.Al Gonzaga je njemu izbio iz očiju onaj pogled i želju.On doslovno od te borbe ne lovi protivnika i ne ide prema njemu nego stoji u mjestu ili ide unazad.Nema muda poteć prvi ko prije.A to mu oduzima ono što ga je proslavilo.Neš ti polukružni u vugla u rikverc,ma hoćeš al 50% snage.

 

Ajmo dalje.MVP katastrofa.Loše je to.Do sad je samo kante kojekakve napucavo.Svi koji imalo prate znaju da Semtex nije neki grapler.Bes problema bi njemu mogli dat tu borbu.MVP one trick pony.Brijem da mu treba promjena tima.Treba neky gym gdje neće bit najbolji i gdje će rast.Jer prvi zaokruženi borac više klase će mu bit i prvi poraz.

 

Cain se zaletio samouvjeren i dobio po piksi.Mislim da je bio uppercut ne vidi se na snimci.Samo se ugasio i propao.Dok je do kraja propao mu se koljeno sjebalo i onda je došo sebi i vrisnuo.On isto više nije isti poslje one 3 borbe sa JDS.Tu se naprimao svega.I mislim da mu je Francis bio preveliki zalogaj poslje tako duge stanke.Samo ga je okrznuo silaznom putanjom i odma ga uzdrmao...

 

Adesanya -  Silva  ah nak onao bezveze.Silva spor i malo udaraca a i tako mu je svašta prošlo.Stylebender me razočarao žešće.Više tu želje mora bit.Nema veze ko je s druge strane.Kao jedan borac u usponu....fd

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
njuskac kaže...

 iskočilo mu je koljeno , kao sto je i rekao poslije borbe tako da to ne vidim ovo kao pobjedu francisa.

 Iskočilo mu je koljeno nakon što se okliznuo u Francisovu šaku.

Ali dobro, napredak je da se lik ovaj put bar dogurao do kaveza, bio sam u vjeren da će opet otkazati borbu tako da se nisam ni nabrijavao za istu.

Inače, pratio sam na streamu i bilo je prejadno slušati Anika kako Caina oslovljava kao najvećeg ufc teškaša svih vremena ili takve neke laprdarije i to je jedan od razloga zašto sam navijao za Ngannoua, ta nestvarna mitomanija oko Velasqueza, a čovjek se u primeu borio protiv koga? pet borbi protiv dva lika, Dos Santosa i Bigfoota.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Svi su prošli vagu, tako da imamo brutalan event sutra.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sretno Mirko u mirovini. MMA vise nece biti isti.

12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Upravo pročitao. Žao mi je zbog njega što je završilo na takav način. 20. godina udaraca je došlo na naplatu. Sretno mu u mirovini. Nikad se takva karijera i veličina neče ponoviti na ovim prostorima. 

Pro audio equipment
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2019 23:55 (Nikacc).
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Da je ostao u mirovini onda kad se prvi put umirovio, vjerojatno mu se sad ne bi događale ovakve stvari...kad god bi objavio novu borbu imao sam osjećaj ''pa što mu to treba?''. Ima novca, nije neki idiot koji će to strajbat na kocku, alkohol i žene...mogao je baš uživati, ovako će se hebati s doktorima do kraja života.

U svakom slučaju, legenda i čovjek zbog kojeg sam uopće i počeo pratiti ovaj sport, prvo K1 još kad su na hrt3 prenosili njegove borbe, znači negdje cca od kraja 90-ih, pa onda zlatno doba pridea i buđenja vikendom uz wild boyse.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
9 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nikacc kaže...
 20. godina udaraca je došlo na naplatu. 

 Možda je i od dopinga. Ko zna šta je sve uzimao... 

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Idi u qurac i sudac i sve, čekam ovu borbu mjesecima i onda napušeni idiot sve razhebe!
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ako pričaš za Askrena, ja sam isto mislio da je Lawler gotov. Kako mu je ruka pala, izgledalo je kao da je out. Ali onaj slam na početku borbe je bio brutalan, mislio sam da ce sudac prekinut već tada.

Tyron Woodley se nije pojavio sinoć, ne kužim šta se desilo sa njim ali lik je bio totalno nezainteresiran. Ili je odmah shvatio da ne može ništa, ili mu se nešto desilo, ali baš takav biti kada braniš titulu..

Cody Garbrandt opet nasjeo na foru, pobijedio sam sebe. Ali jebačka borba je bila, šta je - je.

Johnny Walker, odlična borba, ali koji lik, izvrnuo rame bacajući se po podu nakon borbe. Podsjetio me na Justin Gaethjea kad pokušavao popeti na ogradu ringa i 2 puta se prosuo na pod.

I za kraj Jones, iskreno očekivao sam više od Smitha, očekivao sam da će napraviti neki veći damage Jonesu. Ali Jonesova koncentracija i smirenost je bila prejaka i to općenito jako utječe na njegove protivnike. Kombinacije i udarci koje baca su level iznad svih drugih i većina boraca se "uguši" kada borba protiv Jonesa počne. Prije borbe sigurno imaju viziju kako bi se ona mogla odvijati, ali kada lik krene sa svojim kombinacijama, ne znaju više kako odgovoriti na to. Svaka čast Smithu što je prešao preko onog ilegalnog koljena, bilo bi stvarno glupo da je na takav način završila borba. Ali osim toga, poprilično jednostrana borba.

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ja bi samo rekao za meč Askren vs Lawler da sam na strani sudca jel..realno gledano, lawleru je pala ruka ko pokošena dole, i lako je sad nama tu srat po forumu kako je to late stopage ili nešto treće ali odluku treba doneti tamo u kavazu u toj sekundi pod pritiskom, bukom publike itd, Glavna zadaća sudca je da zaštiti borca od daljnje štete što je Herb i učinio, a to što on tvrdi da nije bio ugušen, to je možda i točno ali njegovo tijelo i pokreti su drugačije pokazivali.  Vjerujem da bi 90% sudaca to zaustavilo.

Pro audio equipment
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nikacc kaže...

Ja bi samo rekao za meč Askren vs Lawler da sam na strani sudca jel..realno gledano, lawleru je pala ruka ko pokošena dole

 da i onda mu je Herb digao ruku koja je ostala u zraku i pokazala mu  

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Da, na snimci se jasno vidi da mu Lawler pokazuje palac gore, da je sve u redu, da bi ovaj sekundu kasnije prekinuo meč...wtf?!
Na tv-u se činilo da je Lawler zaspao, ali zato postoji sudac koji je na metar od akcije.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice