Koji SSD? izdvojena tema

poruka: 9.706
|
čitano: 1.615.692
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Koji SSD?

moze li preporuka nekog m.2 ssd-a do nekih 150maraka? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
Re: Koji SSD?

Adata SX8200 Pro 512GB

Adata SX6000 Pro 512GB

Transcend MTE220S 512GB

10 godina
Koji SSD?

od ova 2 ssd-a koji je bolje uzeti? SSD Kingston 250GB SSD A2000 ili GIGABYTE M.2 PCIe SSD 256GB

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
Koji SSD?

Pozdrav svima. Uzeo bih dva ssd-a od 250GB da osvježim laptope jer me ubija njihova sporost pored dva kompa u koje sam ubacio ssd-ove. Jedan laptop je Lenovo G50-30 a drugi Lenovo G710. Koji bi bio best buy? G50-30 se koristi za Youtube, gledanje serija preko neta, surfanje, neka slabija igrica i office a G710 za surfanje, spremanje ponekog videa sa YT-ba, ništa zahtjevno. Hvala svima na odgovorima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
DangerousB kaže...

od ova 2 ssd-a koji je bolje uzeti? SSD Kingston 250GB SSD A2000 ili GIGABYTE M.2 PCIe SSD 256GB

Oba su TLC ali koliko vidim Kingston ima bolji kontroler.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
kekec01 kaže...

Pozdrav svima. Uzeo bih dva ssd-a od 250GB da osvježim laptope jer me ubija njihova sporost pored dva kompa u koje sam ubacio ssd-ove. Jedan laptop je Lenovo G50-30 a drugi Lenovo G710. Koji bi bio best buy? G50-30 se koristi za Youtube, gledanje serija preko neta, surfanje, neka slabija igrica i office a G710 za surfanje, spremanje ponekog videa sa YT-ba, ništa zahtjevno. Hvala svima na odgovorima.

Uzmi kingston a400, mislim da je to sasvim dovoljan ssd za laptope. Ugradio par komada i nitko do sada nije imao probleme sa njima. 

3 godine
Kakav je Silicon Power a55 240 Gb (slc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Koji SSD?

0 0 hvala 0
11 godina
Koji SSD?

Odlican ssd za tu cijenu, ako se ne varam bolji i od samsunga 970 evo i pro, jedino pro ima veci endurance, ima par forumasa tu na forumu taj ssd pa najbolje pitati iz prve ruke o perfomansama

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
Jedan od najboljih i najisplativijih nvme trenutno. Ne preporucuje se bzvz na zadnjih 5 ili kolko vec stranica.
7 godina
Koji SSD?

Samsungovi su debelo precijenjeni, daleko od toga da ne spadaju u sam vrh ponude, no vrijedi li to 500+ kn više od konkurenata?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

0 0 hvala 0
5 godina

Naravno da ne vrijedi vise. Ne znam postavljas li retoricka pitanja ili ne. Ne znam kako ce ti dojmovi pomoc, brojke su jako dobre na sx8200 pro o cemu govori hrpa recenzija, real time testova itd. Kaj se Buga tice mozes pogledat zadnju stranicu ovdje: https://www.bug.hr/forum/topic/benchmark/top-hddssd-benchmark--bughr/82602.aspx?page=5&jumpto=5978754&sort=asc&view=flat

6 godina

Po meni jedino vrijedi nadoplate 970pro ipak ima MLC za profi workstation jel i one koji to mogu i trebaju iskoristit pored suludo dobrih sustained brzina ali po njemackim cijenama a ne ove nase rigoleto ponude, 970 evo je vec precijenjen to sigurno. 

Ako cete gledat samo po sebi vama je dovoljan i jedan a400 za casual piskaranje po forumu te loading igrica 

3 godine
Koji od ovih bi bio najbolji: Adata 256gb ASX6000LNP-128GT-C ili Silicon Power a55 256gb ili crucial bx500 240gb.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
Koji SSD?

Kingston A400 120gb m2 ili Transcend MTS 820 120gb m2?

Siky1234
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 15:04 (Siky1234).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Koji SSD?

crucial bx500

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice