OGame

poruka: 139
|
čitano: 74.764
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
OGame

Probao prije nekoliko godina i zgadilo mi se na prvi pogled, nisam ni lvl1 rudnik metala napravio i već sam izbrisao account. Iz čiste dosade sam probao ponovno zaigrat prije tjedan dana i jako mi se svidjelo valjda zato jer sam malo stariji i imam više strpljenja. Uglavnom došao sam malo na forum pročitat komentare da vidim kakvi su doživalji. Pročitao ove tri stranice i mislim da opet odustajem jer ako se zarazim, a mogao bih, ja sam gotov.

a.k.a. Z[C]onv1ct
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2010 22:58 (ZC_Someone).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
OGame

Ja sam igrao ali sam odustao sad... Neda mi se više...

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OGame

Ne laži ili su te skršili ili si našao curu :D

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: OGame
Ige kaže...

Ne laži ili su te skršili ili si našao curu :D

Da, pored igranja oGame-a je nasao curu :p. I to ne jednu, nego 10 njih..., a i 'beba' je napravio na tisuce.

Prije je skrsen...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2010 23:13 (Mrgud Veliki).
15 godina
protjeran
offline
OGame

Niti jedno niti drugo... Imao sam dva računa, jedan na ba a jedan na ogame.com.hr... Jednostavno mi je dosadilo... 

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OGame

ja sam lijepo rekao, ogame je bio super dok je u kompu bila radeonka x700 , igrao sam ga dugo i zabavljao se , imao sam cak 40 krstarica i 20 oklopnih , ali jednog dana stigoše kutija s radeonom 4670 , nikad vise ogamea nisam vidio hahaha, a sta ce sad jos bit kad sastavim novu konfu za koji dan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: OGame
APazinjan kaže...

Niti jedno niti drugo... Imao sam dva računa, jedan na ba a jedan na ogame.com.hr... Jednostavno mi je dosadilo... 

 

 

Meni nakon 5 godina nije dosadio neg sam odusto zbor redizajna...

 

 

I bio sam "kornjaca" s razama koju su ju cuvale tak da sam imo dosta rl-a...

 

 

edit: Jesu te skrsili bar za napredni?

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2010 0:11 (Don Strongtoni).
15 godina
odjavljen
offline
RE: OGame
Don Strongtoni kaže...

 

Meni nakon 5 godina nije dosadio neg sam odusto zbor redizajna...

 

 

I bio sam "kornjaca" s razama koju su ju cuvale tak da sam imo dosta rl-a...

 

 

Hahaha... Nes ti kornjace... Rusili smo mi i one sa stotinama plazmi...

5 godina igrao ?!?! Svaka cast. Meni dopi***** i godinu, mada me nitko nikada nije reciklirao, osim onih 1% MC sto sam ostavljao, ako se potrefi.

Da se razumijemo bio sam u top 10 u nekoliko uni-a, mada je jedini dobar i pravi bio uni8. Tamo se gadno tuklo i ratovalo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2010 1:11 (Mrgud Veliki).
14 godina
neaktivan
offline
RE: OGame

Ja sam to igrao dvije i pol godine, kontinunirano, na istom accountu (nisam bio jedan od onih sto mijenja accounte ko carape). Prestao prosle godine otprilike u ovom mjesecu. Utjecaj na privatni zivot? Pa recimo, umjesto da se lijepo vani zabavljam, ja sam duhom u ogameu i u glavi si preracunavam kad mi se vraca FS te koliko je udaljen najblizi potencijalni napadac, a i kakvih sam sve dupelizaca najgorih oblika sreo... Nikad vise, fala lijepa.

 

Treba osnovati nekakvu udrugu lijecenih ogamera. Smijeh

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
16 godina
offline
RE: OGame
Mrgud Veliki kaže...
Don Strongtoni kaže...

 

Meni nakon 5 godina nije dosadio neg sam odusto zbor redizajna...

 

 

I bio sam "kornjaca" s razama koju su ju cuvale tak da sam imo dosta rl-a...

 

 

Hahaha... Nes ti kornjace... Rusili smo mi i one sa stotinama plazmi...

5 godina igrao ?!?! Svaka cast. Meni dopi***** i godinu, mada me nitko nikada nije reciklirao, osim onih 1% MC sto sam ostavljao, ako se potrefi.

Da se razumijemo bio sam u top 10 u nekoliko uni-a, mada je jedini dobar i pravi bio uni8. Tamo se gadno tuklo i ratovalo.

imao sam jedan jedini acc u uniu 8.koji ti je nick bio

14 godina
neaktivan
offline
RE: OGame

igro davno, i imo finu taktiku (al dosadnu)

odma sve kolonije prebacio u devetu galaksiju, (zadnju) i na miru se razvijo..bio medju top 80, i igro opusteno, bez puno napadanja,bez problema..razvio se, i kad su dosli vec gore do devete galaksije, i kad sam trebo pratit flotu i svasta, dosadilo mi i presto igrat..i bolje xD

 

 

14 godina
offline
RE: OGame
Mrgud Veliki kaže...
Don Strongtoni kaže...

 

Meni nakon 5 godina nije dosadio neg sam odusto zbor redizajna...

 

 

I bio sam "kornjaca" s razama koju su ju cuvale tak da sam imo dosta rl-a...

 

 

Hahaha... Nes ti kornjace... Rusili smo mi i one sa stotinama plazmi...

5 godina igrao ?!?! Svaka cast. Meni dopi***** i godinu, mada me nitko nikada nije reciklirao, osim onih 1% MC sto sam ostavljao, ako se potrefi.

Da se razumijemo bio sam u top 10 u nekoliko uni-a, mada je jedini dobar i pravi bio uni8. Tamo se gadno tuklo i ratovalo.

 

Uni7, pa ti rusi u aksu s frendovima ;) A i cjeli uni ceka da posaljem pp s vremenom za rucnu :)

15 godina
protjeran
offline
OGame

Ako netko ima u Universe 14 da me sredi bio bih jako zahvalan jer mi se jednostavno više neda.

 

Obrana:

 

Raketobacaci                9.611
Mali laser                      6.162
Veliki laser                    3.442   
Gausov top                   977   
Ionski top                     1.009   
Plazma top                   1.054   
Mala stitna kupola        1   
Velika stitna kupola      1   
Anti-balisticke rakete    20

 

5:190:9

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2010 2:43 (Tracer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OGame

OGame je bolest, jedino što je dobro kod ogamea da kad te skrše da odustaješ

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: OGame
Tracer kaže...

Ako netko ima u Universe 14 da me sredi bio bih jako zahvalan jer mi se jednostavno više neda.

 

Obrana:

 

Raketobacaci                9.611
Mali laser                      6.162
Veliki laser                    3.442   
Gausov top                   977   
Ionski top                     1.009   
Plazma top                   1.054   
Mala stitna kupola        1   
Velika stitna kupola      1   
Anti-balisticke rakete    20

 

5:190:9

To si ti, ovako, "od oka" radio?

 

Tesko da ce te netko rusiti u petoj galaksiji...

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
14 godina
neaktivan
offline
OGame

tracer nobino jedna, koliku god obranu napravis neki klan se moze udruzit i zajedno ti sve to unistit, gradi flotu i radi fleet save svaku vecer tako da ti nemaju sta unistit.

Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: OGame
athlon64 kaže...

tracer nobino jedna, koliku god obranu napravis neki klan se moze udruzit i zajedno ti sve to unistit, gradi flotu i radi fleet save svaku vecer tako da ti nemaju sta unistit.

Ha-ha.

 

A falanga? Kako namjeravaš pobjeć od napada koji dolazi 3sec iza tvoje flote. Aj ne mudruj i pusti čovjeka nek radi obranu kakvu hoće.

 

Ima se IPMova Belji se

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
offline
RE: OGame
Sum_of_all_fears kaže...
athlon64 kaže...

tracer nobino jedna, koliku god obranu napravis neki klan se moze udruzit i zajedno ti sve to unistit, gradi flotu i radi fleet save svaku vecer tako da ti nemaju sta unistit.

Ha-ha.

 

A falanga? Kako namjeravaš pobjeć od napada koji dolazi 3sec iza tvoje flote. Aj ne mudruj i pusti čovjeka nek radi obranu kakvu hoće.

 

Ima se IPMova Belji se

I to se znalo radit :)

 

@athlon mozda nemaju svi cjele dane za OGame, kaj ti mislis da svi mogu svako vece slat 5-6 mamaca i negdje izmedu flotu na nevidljivu ru i da svaki dan mora bit sat vremena prije dolaska flote na igrici? A ak imas pravi savez niko te nebu rusil :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: OGame

Hahahaha :) ja sam taman sada popio ban do 2038 :) :) :)

  Ali dobro sam se zabavio :) I dugo im je trebalo da skuze...

 

Cudim se samo sto me nisu banali zbog DarkMatter exploita nego zbog gluposti...

In Control
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2010 21:35 (EnlightenedPhoenix).
15 godina
protjeran
offline
RE: OGame
athlon64 kaže...

tracer nobino jedna, koliku god obranu napravis neki klan se moze udruzit i zajedno ti sve to unistit, gradi flotu i radi fleet save svaku vecer tako da ti nemaju sta unistit.

Pa slobodno izvoli ako misliš da možeš. Jedino još nisam napisao koliko ima aviona, a njih je preko 130 000. Ionako mi se neda to igrati, a pogotovo raditi fleet save i zafrkavati se sa time.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2010 22:03 (Tracer).
15 godina
offline
RE: OGame
Tracer kaže....

Obrana:

 

Raketobacaci                9.611
Mali laser                      6.162
Veliki laser                    3.442   
Gausov top                   977   
Ionski top                     1.009   
Plazma top                   1.054   
Mala stitna kupola        1   
Velika stitna kupola      1   
Anti-balisticke rakete    20

 

5:190:9

 

Baš sam planirao neš' ovako napraviti... Smijeh

 

Inaće, igram na Ogame.com.hr (to mi je google prvo izbacio, tada nisam ni znao da postoje drugi serveri. Izlanuo se

 

BTW: 1:492:8 <-- da me netko slučajno ne napadne. Belji se

Tko visoko leti, štedi gorivo.
16 godina
offline
RE: OGame
Shamrock kaže...

Baš sam planirao neš' ovako napraviti... Smijeh

 

Inaće, igram na Ogame.com.hr (to mi je google prvo izbacio, tada nisam ni znao da postoje drugi serveri. Izlanuo se

 

BTW: 1:492:8 <-- da me netko slučajno ne napadne. Belji se

Vidim da će mo se malo špijunirat. A jbga, napisao si koordinate, morao sam bar škicnuti Namigiva.

a.k.a. Z[C]onv1ct
14 godina
neaktivan
offline
OGame

Dali netko igra ogame.org u electra univerzumu!

Ako igra neka me doda za prijatelja ingame nick XhiZero i napomenite da ste sa bugovog foruma.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2010 11:18 (XhiZero).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
OGame

Evo igram OGame i zanima me kako se izračuna ukupna proizvodnja metala, kristala, deuterija po satu...

Mislim, koja je forumula?

Hvala!

 

Slobodno klikni HVALA! Besplatno je...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
OGame

Jel ima koji aktivni igrač, casual..bilo kakav?

 

Ja neki dan počeo na ogame.ba, Uni17.

 

Kakav MUTAV skin, preužasno, kak staviti onakav stari?

Kladioničarski blog --&amp;gt; www.betsandtips.blogspot.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: OGame

Moze screenshot da vidim kakav je skin? Ne da mi se registrirati samo zbog toga, jedva sam se skinuo s te zaraze...

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
14 godina
neaktivan
offline
RE: OGame
rustweaver kaže...

Moze screenshot da vidim kakav je skin? Ne da mi se registrirati samo zbog toga, jedva sam se skinuo s te zaraze...

 

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
12 godina
offline
OGame

Jel igra tko na hrvatskom serveru draco ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OGame

Kad se sjetim OGame nekad. Bila je to teška zabava/ovisnost. Danas mi je sranje jer su postali previše pohlepni. Nema smisla igrati ako nećeš kupovati DM. Bez nje si u ogromnom hendikepu, pogotovo u samom početku uni-a. Šteta što ga upropastiše :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OGame
BinHex kaže...

Kad se sjetim OGame nekad. Bila je to teška zabava/ovisnost. Danas mi je sranje jer su postali previše pohlepni. Nema smisla igrati ako nećeš kupovati DM. Bez nje si u ogromnom hendikepu, pogotovo u samom početku uni-a. Šteta što ga upropastiše :(

S tim uvjerenjem i zbog odustajanja nekoliko ljudi sam prestao igrat prije... 6 godina? Ne znam kad su se točno ti žnj oficiri pojavili. Međutim, istina je da bez CM možeš bez problema biti top 20. Propao je community (bar na .ba), premalo aktivnih igrača - višestruko manje nego prije.

Ta igra se također shvaćala malo peozbiljno. Najavivši nove oficire, na uni1 .de smo ofmormili savez od bar 2k ljudi koji se tomu protivio. Apsolutni šok, ali i najnormalnija stvar kad bolje razmisliš. Gotovo svaka f2p igra to ima. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice