Vista SP1 usporava kopiranje?

poruka: 30
|
čitano: 2.726
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Vista sp1 usporavakopiranje?

Po tvrdnjama CNET-a, Service Pack 1 za Windows Vistu će usporiti neke zadatke, pa će tako kopiranje datoteka na vanjski USB disk biti čak 50% sporije u odnosu na istu operaciju na Visti bez instaliranog Service Packa. S druge strane, kopiranje datoteka između dva fizička diska u računalu, ili unutar istog diska će biti nešto brže, mada i dalje u puno manjoj mjeri kad se usporedi s padom performansi u prvom slučaju.

Dalje se u CNET-ovom te(k)stu navodi da se većina poboljšanja što se tiče performansi odnosi na brže pokretanje sustava i rezultat je bolje suradnje operativnog sustava s upravljačkim programima, te je zaključak da Vista ovim Service Packom dobiva nekoliko značajnih poboljšanja što se tiče sigurnosti i stabilnosti, ali da ne očekujete dobitak na brzini.

 

izvor: Bug OnLine

 

DA NE OČEKUJEMO DOBITAK NA BRZINI? PA TO JE BAS ONO STO VISTI TREBA! a ne vidim bas da se vista rusi, zar joj trebaju zakrpe za stabilnost? bolje bi bilo da malo porade na kompatibilnosti i brzini.


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?

Ma prodjite se Viste. :) Realno gledajuci, ako sad kad izadje SP1 ne predje vecina na Vistu kao sto je to bilo sa XP-om...onda je to definitivno propast Viste. Inace, i kad izadje Vista SP1 ne namjeravam preci na istu.  

16 godina
neaktivan
offline
Vista sp1 usporavakopiranje?

Stvarno katastrofa. Rekao sam to i kad sam je prvi i jedini put instalirao. Smijeh I zadnji.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 18:57 (photonFUEL).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?

Dnevni Avaz prenosi da je SP1 za Vistu kopiranje na router izvodi i do 500% sporije od iste radnje na Windowsima 95 SR2. Kopiranje unutar istog računala obavlja nešto brže (11.284%), ali samo na Samsung diskovima.

 


Frankly, my dear, I don't give a damn.
16 godina
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?

Kad sam (prije nekih 7 mjeseci) prvi puta instalirao Vistu (32bit), imao sam reakciju - bljak! Samo što ljepše izgleda...   inaće šrot! Pol programa mi nije radilo i nije mi prepoznavala sav hardver.

Sada već mjesec dana imam Vistu Ultimate 64bit i jako sam zadovoljan. Sve se popravilo (ili je možda 64 bitna verzija toliko bolja). Uglavnom sav hardver mi radi ko urica, programi rade SVI (stigle novije verzije koje rade u Visti), a igrat se mogu glatko kao i prije (s izuzetkom Crysisa koji je malo usporio na max postavkama jer sad pogonim 64 bitnu verziju igre sa dx-om 10 na max-u, dok sam na XPu vrtio dx9 na max-u).

Bioshock mi pak pokazuje vizualno poboljšanje na nekim efektima, a nije se usporio koliko mogu primjetiti Namigiva   tako da..  za sada je 64 bitna Vista Ultimate više nego ispunila moja očekivanja i bez SP-a 1, koji niti ne želim odmah instalirati (zlatno pravilo - ako nešto radi, nemoj popravljati!)

 


Intel Core2 Duo E6400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, nForce650iUltra
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?
Dado_ZG78 kaže...

zlatno pravilo - ako nešto radi, nemoj popravljati!

Kad bi se M$ toga drzao, svi bi bili sretni :)
Moram priznat da me ova vijest jako odbija od SP1, a i od same Viste s kojom mi je do sad jedini ozbiljni problem bio to kopiranje.
Nekako mi se cini da ce XP SP3 bit bolji izbor za moje potrebe i za moj hardver. Iako mi je zao 4 gige rama, a za XP 64bit ne znam bas jel bi se usudio probat nakon svega sto sam cuo i vidio od frendova.

What fruit is named after a computer? Apple.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?

Vista je totalni promašaj što se tiče stabilnosti i performansi.. Imao sam prilike isprobati kopiranje sa kompa na komp preko LAN-a.. Vista je u tome bila barem 10 (deset) puta sporija od XP-a.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?

Prvi zadovoljni korisnik VisteSmijeh De ti malo boldaj tu svoju konfu u sigu da ljudi VIDE na cemu vrtis vistuSmijeh

 

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2008 0:43 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?
PROTECTOR kaže...

Prvi zadovoljni korisnik VisteSmijeh De ti malo boldaj tu svoju konfu u sigu da ljudi VIDE na cemu vrtis vistuSmijeh

 

Na prosječnoj konfi koliko vidim... 

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
Vista sp1 usporavakopiranje?

Taj clanak je bio za SP1 relase candidate...

 

S druge strane, Mark Rusidovic (SysInternals) tvrdi da je kod za kopiranje poboljsan u SP1 i da Vista brze kopira u odnosu na Vistu bez SPa. On sigurno zna sto prica, ali isto tako MS je kupio SysInternals pa je pitanje kako Mark sada razmislja :)

 

Pa dobro neka netko tko jos nije stavio SP1 isproba. Kopiranje u vise situacija: s mreze, s USB drivea, s iste particije, s razlicite particije. Recimo jedan veliki file ~4GB i hrpu manjih fileova koji su veliki barem ~4 GB. I onda to ponovi nakon SP1.


Yes, No.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?

Moji kolege s posla kažu da nakon instalacije SP1 Vista kopiranje ide normalno. Ali oni su MS certifikanti, oni ni prije nisu primijetili da je kopiranje sporo dok im nismo pokazali. Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?

Izgleda da su svi stvarni stručnjaci budale, idioti, potplaćeni itd., a zato su novinari pravi majstori i genijalci koji sve to ipak bolje kuže.

 

ROFLCOPTER

......................__ ............
......<ROFL ROFL ROFL ROFL>.
........................| |...........
................... __\||/____......
.\\...............|'-|--| .\\....\.....
..\ \_...........|--|---|..\\ ....\....
../ L \____,/-------\___\___\
.|LOL|-------------O----- ----,\..
..\ L /______,---''-----------, /...
../ /.............\_________ ,/....
.//.............____//___ __\\__/.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?
naxeem kaže...
PROTECTOR kaže...

Prvi zadovoljni korisnik VisteSmijeh De ti malo boldaj tu svoju konfu u sigu da ljudi VIDE na cemu vrtis vistuSmijeh

 

Na prosječnoj konfi koliko vidim... 

tebi ocito ne ali meni konfa za grafom od preko 2k kuna nije prosjecna.....za ostale neznam.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?

A kakva je to konfa s grafom od 5000 kn? Ili dvije grafe od 5000 kn? Svemirska konfa?


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?
naxeem kaže...

A kakva je to konfa s grafom od 5000 kn? Ili dvije grafe od 5000 kn? Svemirska konfa?

 to je "baceni novac konfa" (ako nemaju nikakvu drugu svrhu osim za gaming).

 

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2008 18:17 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?

ma baš me boli briga što usporava kopiranje a i ne puno ali mene to ne zabrinava jer imam

 

INTEL CORE 2 QUAD radi mi ki bombon


Došla Severina u crkvu i kaže:
- Oče, zgriješila sam.

A na to će otac.
- Znam, gledao sam.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?
PROTECTOR kaže...
naxeem kaže...

A kakva je to konfa s grafom od 5000 kn? Ili dvije grafe od 5000 kn? Svemirska konfa?

 to je "baceni novac konfa" (ako nemaju nikakvu drugu svrhu osim za gaming).

 

 Bačeni novac? Zašto bi zabava bila bačeni novac? Onda je i svako auto preko 80ks bačeni novac jer nije potrebno. Ako netko ima love, zašto da sebi ne priušti kvalitetu?

Inače, van Balkana, u Europi, to je sve prosječna mašina. Tek najskuplje kartice i dual-card solucije računaju se kao enthusiast market.

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?
naxeem kaže...
PROTECTOR kaže...
naxeem kaže...

A kakva je to konfa s grafom od 5000 kn? Ili dvije grafe od 5000 kn? Svemirska konfa?

 to je "baceni novac konfa" (ako nemaju nikakvu drugu svrhu osim za gaming).

 

 Bačeni novac? Zašto bi zabava bila bačeni novac? Onda je i svako auto preko 80ks bačeni novac jer nije potrebno. Ako netko ima love, zašto da sebi ne priušti kvalitetu?

Inače, van Balkana, u Europi, to je sve prosječna mašina. Tek najskuplje kartice i dual-card solucije računaju se kao enthusiast market.

 Ok slazem se. Ali ja sam na to gledao iz perspektive nekoga tko nemoze si priustiti trenutno takvu karticu. Najskuplja kartica koju sam za komp uzeo bila je ASUS-ova geforce 4 Ti 4400 tada bila oko 2,5k kuna. Mislim da grafa od 3,5k kuna vrti jednako dobro kao i ova od 5k. Radije bi ovu razliku u nesto drugo ulozio,ali opet to je samo moje razmisljanje...

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?
PROTECTOR kaže...
 Ok slazem se. Ali ja sam na to gledao iz perspektive nekoga tko nemoze si priustiti trenutno takvu karticu. Najskuplja kartica koju sam za komp uzeo bila je ASUS-ova geforce 4 Ti 4400 tada bila oko 2,5k kuna. Mislim da grafa od 3,5k kuna vrti jednako dobro kao i ova od 5k. Radije bi ovu razliku u nesto drugo ulozio,ali opet to je samo moje razmisljanje...

 A zašto onda ova košta 5k? Hoćeš reći da 8800GTX vrti jednako kao 8800GTS640? Gdje je tu logika? Da je to tako, nebi ni postojala ova od 5k.

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?
PROTECTOR kaže...
naxeem kaže...
PROTECTOR kaže...
naxeem kaže...

A kakva je to konfa s grafom od 5000 kn? Ili dvije grafe od 5000 kn? Svemirska konfa?

 to je "baceni novac konfa" (ako nemaju nikakvu drugu svrhu osim za gaming).

 

 Bačeni novac? Zašto bi zabava bila bačeni novac? Onda je i svako auto preko 80ks bačeni novac jer nije potrebno. Ako netko ima love, zašto da sebi ne priušti kvalitetu?

Inače, van Balkana, u Europi, to je sve prosječna mašina. Tek najskuplje kartice i dual-card solucije računaju se kao enthusiast market.



za malo više od 2,3k mžeš si nabavit ati 3870 X2 i po meni je bolja od 8800 gtx ultra
 

Što kaže žena Bill Gatesu poslije prve bračne noći?
'Sad znam zašto ti se kompanija zove Microsoft.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?
naxeem kaže...
PROTECTOR kaže...
 Ok slazem se. Ali ja sam na to gledao iz perspektive nekoga tko nemoze si priustiti trenutno takvu karticu. Najskuplja kartica koju sam za komp uzeo bila je ASUS-ova geforce 4 Ti 4400 tada bila oko 2,5k kuna. Mislim da grafa od 3,5k kuna vrti jednako dobro kao i ova od 5k. Radije bi ovu razliku u nesto drugo ulozio,ali opet to je samo moje razmisljanje...

 A zašto onda ova košta 5k? Hoćeš reći da 8800GTX vrti jednako kao 8800GTS640? Gdje je tu logika? Da je to tako, nebi ni postojala ova od 5k.

 dakle kad smo vec kod logike....u tadasnje vrijeme kad sam kupio geforce 4 ti 4400 bila je serija Ti 4200, vjerojanto se ljudi sjecaju te serije. Cipovi su bili isti jedino clock drugaciji,klokanjem Ti4200 dobijes najjaci model 4600 a prodjes puuno jeftinije. Gdje je tu logika??? Sto se tice novih kartica neznam kolika je razlika u performansama, GTS-ica dodje 2.780 kn, a GTX-ica 3.475 kn (prema vemilu). Neces primjetiti drasticno bolje performanse barem ne vrijedne tih 700 kn, ali opet to je samo moje misljenje,tko voli neka izvoli. Uglavnom previse smo offtopic otisli, Vista je smece i to je to Smijeh

 

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2008 23:49 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
Vista SP1 usporava kopiranje?

Odgovor  za sve koji su protiv Viste!!!

Vista je najsigurniji OS do sada i najljepsi.XP ce vam se srusiti iz 100 razloga  a vista se moze srusiti samo moronu .Obicno su protiv Viste oni koji je nemogu priustiti jer nosi sa sobom 1-2 gigu brzeg rama DUAL CORE i JACU GRAFIKU npr serija 8600 ili adekvatan Radeon.Imam dual BOOT (mislim XP )samo zato sto servisiram drugima racunare i testiram harware Sve ono sto je vrijedno cuvam na WD500 GB HD na kojem je VISTA!!!.Svi koji NISU igrali npr CRYSYS u Visti tj DX10 neznaju sta je cejf viste i nece osjetiti to na XP-u zato  sto DX10 nece nikada vidjeti na XP.

A sto se sp1 viste tice testirat cu je na drugom PC pa Vam javim.

Pozdrav!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista SP1 usporava kopiranje?
providur kaže...

...Vista je najsigurniji OS do sada i najljepsi...Sve ono sto je vrijedno cuvam na WD500 GB HD na kojem je VISTA!!!...

OT.
Vidin da je netko instalira najnoviji MS FUD Home Server 2008 s Propaganda.NET pluginom. Usput, naslov najsigurnijeg OS-a ikad, po Kevinu Mitnicku nosi VMS.


anonimni privremeni email je zakon
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?
PROTECTOR kaže...
A zašto onda ova košta 5k? Hoćeš reći da 8800GTX vrti jednako kao 8800GTS640? Gdje je tu logika? Da je to tako, nebi ni postojala ova od 5k.
 dakle kad smo vec kod logike....u tadasnje vrijeme kad sam kupio geforce 4 ti 4400 bila je serija Ti 4200, vjerojanto se ljudi sjecaju te serije. Cipovi su bili isti jedino clock drugaciji,klokanjem Ti4200 dobijes najjaci model 4600 a prodjes puuno jeftinije. Gdje je tu logika??? Sto se tice novih kartica neznam kolika je razlika u performansama, GTS-ica dodje 2.780 kn, a GTX-ica 3.475 kn (prema vemilu). Neces primjetiti drasticno bolje performanse barem ne vrijedne tih 700 kn, ali opet to je samo moje misljenje,tko voli neka izvoli. Uglavnom previse smo offtopic otisli, Vista je smece i to je to Smijeh

 

LOL? Nema to veze s tvojim mišljenjem. Performanse su DRASTIČNO  bolje na GTX kartici. 


pogledaj taj link :)

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?
naxeem kaže...
PROTECTOR kaže...
A zašto onda ova košta 5k? Hoćeš reći da 8800GTX vrti jednako kao 8800GTS640? Gdje je tu logika? Da je to tako, nebi ni postojala ova od 5k.
 dakle kad smo vec kod logike....u tadasnje vrijeme kad sam kupio geforce 4 ti 4400 bila je serija Ti 4200, vjerojanto se ljudi sjecaju te serije. Cipovi su bili isti jedino clock drugaciji,klokanjem Ti4200 dobijes najjaci model 4600 a prodjes puuno jeftinije. Gdje je tu logika??? Sto se tice novih kartica neznam kolika je razlika u performansama, GTS-ica dodje 2.780 kn, a GTX-ica 3.475 kn (prema vemilu). Neces primjetiti drasticno bolje performanse barem ne vrijedne tih 700 kn, ali opet to je samo moje misljenje,tko voli neka izvoli. Uglavnom previse smo offtopic otisli, Vista je smece i to je to Smijeh

 

LOL? Nema to veze s tvojim mišljenjem. Performanse su DRASTIČNO  bolje na GTX kartici. 


pogledaj taj link :)

 Sta ti vrijede silni fps-ovi kad tvoje okice tj. mozak registrira samo 24 ??

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
moderator
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?
PROTECTOR kaže...
Sta ti vrijede silni fps-ovi kad tvoje okice tj. mozak registrira samo 24 ??
Jesi znao da obicni TV prikazuje 50 slika u sekundi? I da recimo miniDV kamere snimaju 50 slika u sekundi? Polovicnih slika, doduse, ali pak 50. Jel mozes reci da se igra s 24 FPS glatko izvodi? Jesi kad cuo za motion blur? http://www.100fps.com/how_many_frames_can_humans_see.htm
16 godina
offline
Vista SP1 usporava kopiranje?

Iako neki testovi do sada to govore, po meni koji sam isprobao SP1 na više od tridesetak računala u firmi i van nje moram kazati kako se to za sada nije manifestiralo niti na jednom računalu. Sa SP1 dobio sam između 30 i 50 posto bolje kopiranje podataka na prijenosni USB disk, na svim računalima sa Vistom. Vjerovatno se to odnosi možda na neke kombinacije hardvera-softvera za što još nema potvrde. Što se tiće aplikacija i kompatibilnosti uglavnom je dosta toga riješeno iako za sada vidim najviše pate neke nove igre (tipa The Witcher). Znači iako sam veliki ljubitelj XP-a i glavni mi je OS na poslu polako shvaćam sve one koji odbijaju Vistu, jer sam odbijao XP u odnosu na Windows 2000 jako dugo ali jednostavno se nameće i samo je pitanje dana kada će se sve promjeniti. U slučaju da naiđem na problem kopiranja rado ću Vas sve obavijestiti na kojoj kombinaciji hardvera-softvera se to dogodilo te kako je riješeno u slučaju da uspijem.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?
PROTECTOR kaže...
 Sta ti vrijede silni fps-ovi kad tvoje okice tj. mozak registrira samo 24 ??

HUH? - Moraš shvatiti koncept FPS-ova. Osim što ta razlika može značiti i razliku između 20 i 25, 15 i 20, 2 i 30, 30 i 40 itd., moraš naučiti jednu bitnu stvar. Količina frejmova kod renderinga slike jako utječe na glatkoću izvođenja te slike. Ako si sretan da imaš konstantnih 30 FPS to je nekakva niža granica igrivosti. 60FPS se smatra vrlo glatkim iza čega čovjeku razlika nije strašno bitna iako je i dalje ponekad vidimo.
To je najčešće i maksimum za LCD ekrane.
Osim što je ta sirova snaga i količina frejmova bitna za dostizanje magičnih 60, jako je bitno da kartica može dati barem duplo, iz prostog razloga što je još bitnije od maksimuma održati te frejmove konstantom. Skakutanje od 60 na 40, 30 itd. je lošije od stabilnih 30. Danas su rijetke igre u kojima se možemo pohvaliti s apsolutno stabilnih 30, a kamoli 60.
Ja tek na 3870X2 mogu biti siguran da mi je 95% vremena u WoW-u stabilnih 60 FPS-a.

Razlika između 30 i 60 je ogromna i itekako vidljiva golim okom, tj. mozgom. :)

 

Inače, za vlastitu edukaciju, pogledaj malo:

 

http://www.daniele.ch/school/30vs60/30vs60_1.html

http://www.daniele.ch/school/30vs60/30vs60_2.html

http://www.daniele.ch/school/30vs60/30vs60_3.html

 

Evo ti i još nešto o optici oka:

http://www.clarkvision.com/imagedetail/eye-resolution.html

 

Ugodno učenje. Nadam se da si još jedan manje od onih koje su krivo naučili.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?
naxeem kaže...
PROTECTOR kaže...
 Sta ti vrijede silni fps-ovi kad tvoje okice tj. mozak registrira samo 24 ??

HUH? - Moraš shvatiti koncept FPS-ova. Osim što ta razlika može značiti i razliku između 20 i 25, 15 i 20, 2 i 30, 30 i 40 itd., moraš naučiti jednu bitnu stvar. Količina frejmova kod renderinga slike jako utječe na glatkoću izvođenja te slike. Ako si sretan da imaš konstantnih 30 FPS to je nekakva niža granica igrivosti. 60FPS se smatra vrlo glatkim iza čega čovjeku razlika nije strašno bitna iako je i dalje ponekad vidimo.
To je najčešće i maksimum za LCD ekrane.
Osim što je ta sirova snaga i količina frejmova bitna za dostizanje magičnih 60, jako je bitno da kartica može dati barem duplo, iz prostog razloga što je još bitnije od maksimuma održati te frejmove konstantom. Skakutanje od 60 na 40, 30 itd. je lošije od stabilnih 30. Danas su rijetke igre u kojima se možemo pohvaliti s apsolutno stabilnih 30, a kamoli 60.
Ja tek na 3870X2 mogu biti siguran da mi je 95% vremena u WoW-u stabilnih 60 FPS-a.

Razlika između 30 i 60 je ogromna i itekako vidljiva golim okom, tj. mozgom. :)

 

Inače, za vlastitu edukaciju, pogledaj malo:

 

http://www.daniele.ch/school/30vs60/30vs60_1.html

http://www.daniele.ch/school/30vs60/30vs60_2.html

http://www.daniele.ch/school/30vs60/30vs60_3.html

 

Evo ti i još nešto o optici oka:

http://www.clarkvision.com/imagedetail/eye-resolution.html

 

Ugodno učenje. Nadam se da si još jedan manje od onih koje su krivo naučili.


 najsSmijeh ovo nisam znao. Dio ovoga sto si napisao je logican,normalno da je bolje stabilnih 30 fps-ova nego nestabilnih 60,ali neke stvari iz ovih clanaka stvarno nisam znao. thnx for sharing the info Smijeh

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista sp1 usporavakopiranje?

Drago mi je da si 'progledao' :)

Mogao si to i sam naći, a ne da ja provodim 15 minuta tražeći ti edukaciju :D

 

Inače, mnogi zapravo ne znaju, tj. nemaju pojma o teoriji pokretne slike i oka. Što je najtužnije, nemaju pojma ni oni koji nas tim stvarima uče po gimnazijama. Pravu istinu ponekad naučiš, a ponekad i ne na fakultetu.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice