Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.117
|
čitano: 13.277.025
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nemres vjerovati u 178tkm je auto imao jedan jedini problem krepao mu je infotainment pod garancijom i stavljenje novi.

 

nisam imao problema s DPF-om niti sa nikakvim check engine lampicama.

 

ulje i filteri svakih 10-12tkm posto radim kratke relacije i to je to 😊

PSN:Tomislav025
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

zanima me da li je moguće negdje skinuti u pdf-u car manual za citroen c2 VTS ja guglam ali svugdje me traži da se registriram pa treba dati karticu itd sto mi ne pada na pamet..:(

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
tomislavivic kaže...

zanima me da li je moguće negdje skinuti u pdf-u car manual za citroen c2 VTS ja guglam ali svugdje me traži da se registriram pa treba dati karticu itd sto mi ne pada na pamet..:(

 Koje godiste?

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Mogu ti pogledati na service.citroen dok dodjem doma. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

2005 godište 

 

btw i ako mi možete preporučiti neki dobar servis u Zg jer dobio sam auto sad za polaganje vozačkog ali ga trebam srediti jer nije vozen i nije se bas brinulo o njemu iaoko je auto u dobrom stanju nema hrdje itd..

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 15:27 (tomislavivic).
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

 Ne mogu skužiti kako skinuti .pdf, imam samo manual, ali kao web stranicu sa elementima.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zna li tko za dyno mjerenje ali za AWD u blizini ZG/SK ?

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
skfrik kaže...

Zna li tko za dyno mjerenje ali za AWD u blizini ZG/SK ?

 th performance

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

 Ne mogu skužiti kako skinuti .pdf, imam samo manual, ali kao web stranicu sa elementima.

Ako neide drugacije CTRL+P i onda promjenis na printeru Print to PDF i ispis.

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dobro jesam li ja lud,bili ja i stari malo po autokucama ovdje u okolici i gledam A4 karavan 2010.godina i ne znam jesam li ja neupucen ili je ovo hrdav prag tj.pocetak hrde ili koji qurac ?

 

I zadnje dvije slike Mercedes 2016.godina,a farovi pustaju vlagu kao da su aftermarket angel eyes za Opel Tigru 

 

I dodem gledati A4 2002. godina S-line,220.000 km i 5600 eura i dize haubu i gledam motorni prostor ulickan,sreden itd.i spusta hauba i otpadne S-line znak sa prednjeg grilla i pokusa namontirati i baci pred nama znak i kaze sad vise nije S-line.
Gledamo nekog Mondea 270 tkm,upali auto i vidi se da varira ler kao da su dizne ili egr i baca crni dim kod davanja gasa i objasnimo tom vlasniku autokuce i kao ne vjeruje i dodam ja gasa i baci crni dim i kao lik dobro je,nije bijeli dim ???!!!

 

I jedan Golf 6 sa izrazito ukusnom kombinacijom boja felgi...

 

https://ibb.co/e4qcj6

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 19:12 (doky01akablava).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Masa auta sada ima problema s magljenjem farova. Audi A4 B8 je poznat po tome da mu hrđaju prednji blatobrani pogotovo gdje se puno soli kao u Austriji, to treba garancija riješiti ali ona više ne vrijedi vjerojatno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 19:23 (ivanzu).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jamstvo na lim kod vw vrijedi 12 godina ako je održavan u ovlaštenom servisu,ovo mi je čudno jer je to prag,a ne blatobran...
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pokriva ako je odrzavan u ovlastenom ovaj vjerojatno vise nije. Taj dio ja zovem blatobran sto zahvaca i dio praga.

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...

 I dodem gledati A4 2002. godina S-line,220.000 km i 5600 eura i dize haubu i gledam motorni prostor ulickan,sreden itd.i spusta hauba i otpadne S-line znak sa prednjeg grilla i pokusa namontirati i baci pred nama znak i kaze sad vise nije S-line.

  Koji kralj...

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da pogodim bio si u AC Pauk?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...
chutac kaže...

 Ne mogu skužiti kako skinuti .pdf, imam samo manual, ali kao web stranicu sa elementima.

Ako neide drugacije CTRL+P i onda promjenis na printeru Print to PDF i ispis.

 Ne mogu, imam s lijeve strane menije, tipa Comfort pa se otvori podmeni, pa odem na air con, pa se otvori pdf od par stranica vezano za aircon. Isječci iz manuala, ali po stranicama, nema manuala u komadu.

 

 

Ovo sa S Line je urnebesno 

Kako taj išta proda majko moja...

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

 

Evo jedn casual slika interijera moje kante:

 

Već sam pisao, ja bih kupio Golf VII samo zbog tog prekrasnog interijera :)

 

 

Što se tiče konkretno tih auta sa tog placa, čini se da uvoze najeftinija smeća ko i velika većina.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas prvi put sjeo i provozao Giuliu Q. Prejeben auto. Prava vozačka limuzina D segmenta.

Definitivno ću juriti jednu crnu sa Vossen felgama za nekih 5 godina

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...

Danas prvi put sjeo i provozao Giuliu Q. Prejeben auto. Prava vozačka limuzina D segmenta.

Definitivno ću juriti jednu crnu sa Vossen felgama za nekih 5 godina

 Ja sam se isto vozio u njoj, doduše osnovna oprema i početni dizelski motor, brutalan je auto... Veloce, 2.0 turbo-benzinac, skroman sam, to bi mi bilo sasvim dovoljno, 280 ks. 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...

Danas prvi put sjeo i provozao Giuliu Q. Prejeben auto. Prava vozačka limuzina D segmenta.

Definitivno ću juriti jednu crnu sa Vossen felgama za nekih 5 godina

 

Predivan auto, i Vossenice mu odlicno stoje.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja s frendom prošle god na ljeto bio na probnoj vožnji tamno crvene boje 180ks, šteta kaje bio manual. Al fina međuubrzanja stisneš gas na tren već si preko ograničenja. Volan predirektan, odma reagira. Osjeti se naša loša cesta, al ništa što bi mi smetalo previše. Ipak je Alfa sportski auto.

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas je teško biti budala, zbilja je (pre)velika konkurencija...

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
ARazer kaže...

Upravo tako..Kipor, trgovački centri itd.. INA ima vrhunska ulja, samo smo mi zatucan narod da je stranjsko bolje od našeg. Osobno moj auto je bio i ostat će na Motulu

 

A kakve su ove trgovine tipa uljadirekt i grandoil? Jel kupovao tko tamo i kakva su iskustva? 

Inace kad vec spominjes INA ulja, imas kakva iskustva s njima? Gledam sad 5w-40 Total 9000 ili INA Millenium, INA je cak i skuplja od Totala pa ne znam dali opravdava kvalitetom.

 INA Millenium je odlično ulje PAO baza i jedno od najbližih ulja paravanu 100% sintetičko. Cijena na benzinskama je astronomska ali imaju onaj diskonti dućan u radničkoj mislim da je 210 kn kanister 4 litre.

 

 

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Memphis kaže...

 INA Millenium je odlično ulje PAO baza i jedno od najbližih ulja paravanu 100% sintetičko. Cijena na benzinskama je astronomska ali imaju onaj diskonti dućan u radničkoj mislim da je 210 kn kanister 4 litre.

 

 

Tako sam procitao na vise mjesta, ali ipak isao na provjereni Total 900 koji se u taj auto toci godinama i nije mi se eksperimentiralo.

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav, da vas pitam dali bi mogao staviti alu felge ako je centralna rupa felgi 54.1mm, a meni na autu 56,5mm ?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Jel bi mogao staviti 16" gume na 17" felgu?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Jel bi mogao staviti 16" gume na 17" felgu?

 Pa naravno da ne, pitam jer vidim da neki kazu da se moze ali nije dobro ako nije tocna dimenzija, dali se mogu prstenovi napraviti ? 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Prstenovi se rade kad se stavlja veca dimenzija na manju..obratno nevjerujem
Potpis
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

1. nemozes staviti vossenice na giuliju pored serijskih 19ki...TOCKA

2. osim kineskih ledica, ja bi iz prometa banirao sljedece aute:

- zadnji mini i derivati

- vitara

- espace zadnji

- ne mogu se sjetiti

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Daka96 kaže...

Pozdrav, da vas pitam dali bi mogao staviti alu felge ako je centralna rupa felgi 54.1mm, a meni na autu 56,5mm ?

 Ne možeš, a ne možeš ni sa prstenovima, manji promjer nejde nikako na veći, ali veći promjer ide na manji uz prstenove...(prstenovi su ti koji popunjavaju tu prazninu)

 

Naravno idealno je stavit felgu sa centralnom rupom točno kakvu ima glavčina od auta, a takve felge su jedino oem, svi aftermarket proizvođači rade veće centralne rupe, da bi uz prstenove felga pasala na više modela automobila, a samim time im je jeftinija proizvodnja...

 

Uglavnom ako ti je centralna na glavčini 56.5mm, onda moraš gledati felgu koja ima isto 56.5mm ili više od toga pa koristit prstenove

 

BTW: po centralnoj bi rekao da opela voziš

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 19:23 (1BIT).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice