PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.297.623
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Najvaznije se zabaviti, ali ako netko hoce da proba da pobjedi ili da bude cesto u top10 onda treba igrati pametno. Skocis negdje na 2/3 leta aviona, ne ides ravno dolje vec glide sto dalje mozes do par kuca, tu lutas nesto brzo, nadjes auto i ides na rub mape da se nagiras. Sa autom uvjek ides na onaj vanjski dio zone koji je dalje od putanje aviona, jer tu u parvilu nema nikoga. Nakon 3 ili 4 skuplanja zone u auto i udjes u neku nastambu koja je najblize trenutnom centru zone, tu zna biti skakljivo, ali uglavnom bude 1 na 1 pa imas dobre izgleda za prezivjeti. U kuci onda cekas tako da vidis ako ti netko ulazi, a da oni ne mogu vidjeti tebe. Eto ga, upali ste u top 10, dalje je sve malo srece sa zonom i map control.

 po meni je najbolje ici u georgopol, tocnije onih 6+6 crvenih kuca na kat zbog po meni super loota, ljudi vecinom idu u hangare i tamo se roknu a ti ovdje lootas tih 12 kuca i imas max loot

Battleog - 191silvinjo
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hahhaajaads kaže...
Evil Access kaže...

Najvaznije se zabaviti, ali ako netko hoce da proba da pobjedi ili da bude cesto u top10 onda treba igrati pametno. Skocis negdje na 2/3 leta aviona, ne ides ravno dolje vec glide sto dalje mozes do par kuca, tu lutas nesto brzo, nadjes auto i ides na rub mape da se nagiras. Sa autom uvjek ides na onaj vanjski dio zone koji je dalje od putanje aviona, jer tu u parvilu nema nikoga. Nakon 3 ili 4 skuplanja zone u auto i udjes u neku nastambu koja je najblize trenutnom centru zone, tu zna biti skakljivo, ali uglavnom bude 1 na 1 pa imas dobre izgleda za prezivjeti. U kuci onda cekas tako da vidis ako ti netko ulazi, a da oni ne mogu vidjeti tebe. Eto ga, upali ste u top 10, dalje je sve malo srece sa zonom i map control.

 po meni je najbolje ici u georgopol, tocnije onih 6+6 crvenih kuca na kat zbog po meni super loota, ljudi vecinom idu u hangare i tamo se roknu a ti ovdje lootas tih 12 kuca i imas max loot

 Ma stvar je u tome da ti ni ne treba max loot. Dva first aid ona do75%, 10 bandage, 2 energy drink, bilo kakva puska sa 100 metaka, bilo kakav prsluk i kaciga i to je to.

...
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
hahhaajaads kaže...
Evil Access kaže...

Najvaznije se zabaviti, ali ako netko hoce da proba da pobjedi ili da bude cesto u top10 onda treba igrati pametno. Skocis negdje na 2/3 leta aviona, ne ides ravno dolje vec glide sto dalje mozes do par kuca, tu lutas nesto brzo, nadjes auto i ides na rub mape da se nagiras. Sa autom uvjek ides na onaj vanjski dio zone koji je dalje od putanje aviona, jer tu u parvilu nema nikoga. Nakon 3 ili 4 skuplanja zone u auto i udjes u neku nastambu koja je najblize trenutnom centru zone, tu zna biti skakljivo, ali uglavnom bude 1 na 1 pa imas dobre izgleda za prezivjeti. U kuci onda cekas tako da vidis ako ti netko ulazi, a da oni ne mogu vidjeti tebe. Eto ga, upali ste u top 10, dalje je sve malo srece sa zonom i map control.

 po meni je najbolje ici u georgopol, tocnije onih 6+6 crvenih kuca na kat zbog po meni super loota, ljudi vecinom idu u hangare i tamo se roknu a ti ovdje lootas tih 12 kuca i imas max loot

 Ma stvar je u tome da ti ni ne treba max loot. Dva first aid ona do75%, 10 bandage, 2 energy drink, bilo kakva puska sa 100 metaka, bilo kakav prsluk i kaciga i to je to.

 dobro ali, u tih 12 kuca, lutas ih za 5-10min sve, vec imas sve lvl 3, pun kufer oruzja i metaka, a da ne govorim kolko tam ima painkillera i energya...

Battleog - 191silvinjo
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ja u zadnje vrijeme samo idem u georgopol i to direkt u fajt među kontejnere i hangare, i tam ako se pobijem i izvućem živu glavu pičim prema krugu, tak stalno imam akcije jer mi je najviše do toga,

na početku sam lootao tako kuće di nema nikog ali znalo mi se xy puta desit da padnem bez ispaljenog metka, ovak stalno imam akcije i super mi je.

 

i jučer sam upalio nakon valjda dva tjedna igru i zaista radi super , baš su je dosta poboljšali i smanjili onaj lag.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Ravenprox je snimio nastavak granatiranja. NSFW  Link Klip


Čudo streamer, vrijedi pogledati 

 
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
hrka11 kaže...

A skoro svaki put mi je neocekivano.Opremis se,taman gotovo,lagano trcis,trazis zaklon i odjednom puf neko zalipi hedaru nemas pojma odakle jos te jednom pogodi i to je to.Hvala,doviđenja i dođite nam opet.Opet sve ispocetka itd...

 Je nekad se opremis i niti te ne ubije hedara nego zona lol

Jucer sam se zakacil s likom pet metara od granice zone i nakon kaj sam ga ubil mene je ubila zona lol

Jednostavno mi je ostalo malo hp-a a zona je bila jako agresivna i nisam ulovil tih pet metara.

 

 A nemoj mi zonu ni spominjat kako sam ginio od nje pa to je smijurija...nezz imam li snimljeno ako bude ijedna situacija stavit cu link.Najjace mi je bilo kad sam osta sam dok smo duo igrali i taman medju zadnji 10ak,ja s autom zgazim 2 i jos idjem prema jednom liku.Kako sam i njeg zgazio od smija kakva je situacija bila nisam gleda ekran nego kad sam zakocio auto lagano otklizalo u zonu (low healt mi bio) i gotov,ako tad nisam razbio ekran necu nikad.

Ili jedva prizivis fajt s 2-3 com i trcis da stignes iskoristim med kit i kako ono odbrojava tocno na 0.01 da prihvati full heal padnem mrtav itd.

 

 

Evil Access kaže...

Najvaznije se zabaviti, ali ako netko hoce da proba da pobjedi ili da bude cesto u top10 onda treba igrati pametno. Skocis negdje na 2/3 leta aviona, ne ides ravno dolje vec glide sto dalje mozes do par kuca, tu lutas nesto brzo, nadjes auto i ides na rub mape da se nagiras. Sa autom uvjek ides na onaj vanjski dio zone koji je dalje od putanje aviona, jer tu u parvilu nema nikoga. Nakon 3 ili 4 skuplanja zone u auto i udjes u neku nastambu koja je najblize trenutnom centru zone, tu zna biti skakljivo, ali uglavnom bude 1 na 1 pa imas dobre izgleda za prezivjeti. U kuci onda cekas tako da vidis ako ti netko ulazi, a da oni ne mogu vidjeti tebe. Eto ga, upali ste u top 10, dalje je sve malo srece sa zonom i map control.

 Kad sam igram tako i vecinom radim.Kad se opremim nadjem vozilo i samo kad plavo podje vozim uz sami rub plavog,tako da ovaj nema kad pucat u mene,a ja ili ga zgazim ili otpicim na drugu stranu.

 

I koja stvar nam se desila neku vecer nesto nemoguce,hahaha.Bilo nas je na ts-u pun k...i sad nas 4 je tislo u drugi kanal,a druga ekipa je ostala u prvom kanalu i isto su igrali pubg.Tad smo od 5 partija 3 wina zaredom i 2 puta 2.zavrsili.Znaci pocinjemo slijedecu partiju avion daleko od milte i mi skacemo letimo prema njoj i vidimo jedna ekipa se spusta kraj nas.Cim smo se spustili trka po oruzje kad smo se poceli rokat skupa skontamo da da su to nasi iz drugog kanala,hahahaha..znaci u isti server,na isti misto skocimo i jos se porokamo,koja slucajnost.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.6.2017 15:16 (hrka11).
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ok. Skocim negdje iz aviona i ne stignem do next player zone i onaj plavi drek me ubije 2 puta za redom.

Feels good man
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
HAL kaže...
Ok. Skocim negdje iz aviona i ne stignem do next player zone i onaj plavi drek me ubije 2 puta za redom.

Feels good man

 Znači da ne kreneš na vrijeme prema novoj zoni. 

 

Ako imaš dio mape da loot-aš sam, to ne znači da si dijete u dućanu s igračkama i da moraš imati sve...

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ma znam, ali kak ostavit 4 crossbowa sam tak. :P
Igra se cini intense, mogla bi biti i zabavna. Ali grafika je zali boze za 2017. godinu.
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo jedna duo pobjeda, iako sam umro pred kraj u plavom:

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

OCD - PUBG UMP

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Mi jucer u zadnjoj partiji prije spavanja nakon pet dana suckanja ubrali chicken dinner. Posralo nas sa zonom pa se zadnjih pet smanjivanja smanjila na krug pet metara od balkona na kojem smo kopali nos. Ubili rest ekipe koju nije pojela zona i gg.
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

OCD - PUBG UMP

 UMP sa silencerom i x4 je odma nakon M4 favourite setup.

Svaku partiju furam UMP i neki AR i nejdem nikud bez njega.

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS - Early Access Highlights Week 12-13

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo kraj jedne od mršavih pobjeda, ali pobjeda je pobjeda:

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

TOP 5 COMING IMPROVEMENTS! Player Unknown's Battlegrounds

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jucer na vecer zadnja partija prije spavanja je bila chicken dinner. Bilo je napeto do kraja za lika kojeg sam vrebal da bi ga ubila zona umjesto mene :)
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

znaci... wtf

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
Jucer na vecer zadnja partija prije spavanja je bila chicken dinner. Bilo je napeto do kraja za lika kojeg sam vrebal da bi ga ubila zona umjesto mene :)

 "screenshot or it didn't happen"

...
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Uzo sam prije par dana novu gtx 1080 ti oce neko familly sherat (steam) PUB da vidim kak radi igra?

Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

ne samo sherati, ja ti i kupim igru ako daš na par dana Ti da vidim kak radi

Engage...
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ono kad vas ima 12, a svi želite igri zajedno. E to izgleda ovako:

https://gfycat.com/CookedMetallicAmericanrobin

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jean-Luc Picard kaže...

ne samo sherati, ja ti i kupim igru ako daš na par dana Ti da vidim kak radi

 

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Full zdravi lvl 3 helmet, lik me ubije jednim metkom iz UMP-a u glavu...

 

Sve više je tih smrdljivih čitera...

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2017 9:12 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nvidia GTX 680 kaže...

Uzo sam prije par dana novu gtx 1080 ti oce neko familly sherat (steam) PUB da vidim kak radi igra?

Ako na mojoj 1080 radi odlično (high, 1440p) - onda s Ti nemas straha :)

 

(pod odlično mislim min. 60-70 fps u gradovima, preko 100 laganini na otvorenom)

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
online
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

 Denem skidat kad sam na poslu da me ceka spremno poslije posla :)

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Svaki meč solo danas, a da nisam poginuo odmah na startu ubije me lik koji već ima VAC ban na accountu - točno trče na moju poziciju svaki put sa prefire-om...

 

Čak i kad čekam iza ugla i pogodim ih 4-5 puta svejedno me ubiju.

 

Mislim da će biti samo gore, na žalost.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Svaki meč solo danas, a da nisam poginuo odmah na startu ubije me lik koji već ima VAC ban na accountu - točno trče na moju poziciju svaki put sa prefire-om...

 

Čak i kad čekam iza ugla i pogodim ih 4-5 puta svejedno me ubiju.

 

Mislim da će biti samo gore, na žalost.

 Desilo se par puta da vidim lika prvi iz trećeg lica, zapravo nas 3 vidi lika prvoga, a on nam spali headshot čim provirimo iz kuta.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Da i meni evo danas lik ne gine hila se kao lud, i onda trci na mene ja ga pucam i nista, tocno zna gdje sam baci mi flesh i rasha me ja ga resteam i on meni samo bam sa kalashe hs i gotovo kao da nisam ni metka ispalio u njega... wtf

 

I jos nesto nakon ovoga patcha gpu usage oko 50% i samo 40-60 fps

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2017 13:29 (Frenkyca).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice