Iskon povećao brzine 13. 5.2009.

poruka: 4
|
čitano: 1.393
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Iskon povećao brzine 13. 5.2009.

Svim postojećim korisnicima Iskon će do kraja svibnja automatski povećati brzine pristupa internetu. Brzine će se povećati ovisno o uslugama koje korisnici imaju kod Iskona, tj. o infrastrukturi putem koje im je usluga dostupna. 
Onim korisnicima koji imaju pristup internetu putem Iskonove infrastrukture brzine će biti povećane s 2Mbps na 3Mbps, s 4Mbps na 5Mbps i sa 6Mbps na 10Mbps. 
Korisnicima usluga koje Iskon pruža putem postojeće infrastrukture T-HT-a brzine će biti povećane s postojećih 2Mbps na 4Mbps, s 8Mbps na 10Mbps te sa 16Mbps na 20Mbps. 
Nadogradnja brzina za korisnike je besplatna, a svim novim korisnicima Iskon već uključuje nove brzine.

 

Nadam se da i ja spadam pod "sve korisnike" i da će mi konačno povećati s ovih 1mbps (Iskon.ADSL).

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 16:00 (klimama).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iskon povećao brzine 13. 5.2009.

Meni su povečali ima dva miseca koristin HR DUO

 

Poz!

15 godina
neaktivan
offline
Iskon povećao brzine 13. 5.2009.

A baš sam prije par dana ubacio kovertu s papirima za Optimu, lijepo od njih da su se sjetili dati neku obavijest na svoje stranice mjesec - dva unaprijed, ma ustvari baš me briga ionako će mi biti jeftinije  Smijeh

There’s a part of me in the chaos that’s quiet, and there’s a part of you that wants me to riot
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iskon povećao brzine 13. 5.2009.

evo meni još ništa od povećanja... rekli su do kraja mjeseca, valjda bude...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice