HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

poruka: 395
|
čitano: 277.428
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

a evo ti sam isto probao i opet mi vrati isto doma rtl 2 i hrt 3-4 nikako hrt 1-2  novu...

14 godina
offline
HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

Idu li maxtv doma i rtl2?

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u
sardax kaže...

Idu li maxtv doma i rtl2?

Ako idu na dbv-tvu onda idu i na max-tvu

Ja:Šta da uzmem za 200 kuna.Baba:Uzmi meni za kruh.Ja:Kakav kruh baba,to ti dođe 6 kuna.Baba:budalo za brašo,jaja,mlijeko,germu...
15 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u
mariofil kaže...

a evo ti sam isto probao i opet mi vrati isto doma rtl 2 i hrt 3-4 nikako hrt 1-2  novu...

Danas mi stari govori da je i kod njega nestalo hrt 1 i 2, ja dođem skeniram ponovo i pronađe samo nove kanale (doma, rtl 2...) a hrt, nova i rtl jednostavno nema. Što se dešava stvarno mi nije jasno?

Noi siamo come la nostra fede...Immomartali...
13 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

ma evo u mene isti problem... neče da mi nađe stare programe nema šanse šta sam god probao {#}

14 godina
protjeran
offline
HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

lijepo sto dolaze novi kanali na hrvatsku scenu.samo jos da budu kvalitetni

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u
Champollion kaže...
mariofil kaže...

a evo ti sam isto probao i opet mi vrati isto doma rtl 2 i hrt 3-4 nikako hrt 1-2  novu...

Danas mi stari govori da je i kod njega nestalo hrt 1 i 2, ja dođem skeniram ponovo i pronađe samo nove kanale (doma, rtl 2...) a hrt, nova i rtl jednostavno nema. Što se dešava stvarno mi nije jasno?

koja si regija?

West Side
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

Ja sam u BiH, da li kod mene ima tih programa xD ( Imam DVB-T Prijemnik )

harry
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

ja sam dole dubrovačko-neretvanska županija

15 godina
neaktivan
offline
HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

@captain_price

može se u nekim dijelovima uhvatit,al to pitaj nekog iz bih

 

@mariofil

probaj preskenirati kanal 51

West Side
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2010 23:41 (al zagorec).
 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

I ja imam isti problem kao i neki drugi kolege sa foruma, nemam više HRT 1, 2, kao ni Novu TV i RTL, a HRT 3, 4, Doma TV, RTL 2, Kapital Network, Net TV i HD TV promo, Nova TV HD mi normalno nalazi.. znači umjesto HRT1, HRT2, RTL i NOVA TV sada imam HRT3, HRT4, DOMA TV i RTL2 i nikako ne uspijevam izbirati ove stare na prijemniku.. Iz Zagreba sam, istočni dio, pa me zanima ima li tko sličnih problema i kako to riješiti...

Why so serious?! Let's put a smile on that face!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

meni recimo nade na kompu sve samo je signal los na HTV 1 i 2 rtl i nova ostalo radi znaci bez problema! dok sa vanjskom antenom radi kako treba vjerovatno je do toga!

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u
mariofil kaže...

ja sam dole dubrovačko-neretvanska županija

jesi u zgradi ili kuci?

ako imas sam svoju antenu.. te koje si ti nabrojao da nemas su svi na istom multiplexu pa je moguće da je uslijed današnjih promjena došlo do tehničkih poteškoća u tvojoj regiji. nazovi 0800 112 011-> to ti je služba za digitalnu hrvatsku {#} vjerujem da ce ti do sutra proraditi i ti programi, samo auto-tjunaj svako toliko i pojavit ce se.

ako si na zgradnoj anteni onda pročitaj moj prvi post. zatim se obrati tehničkoj podršci svoje zgrade {#}

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 0:55 (bubbach).
14 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u
bubbach kaže...
mariofil kaže...

ja sam dole dubrovačko-neretvanska županija

te koje si ti nabrojao da nemas su svi na istom multiplexu pa je moguće da je uslijed današnjih promjena došlo do tehničkih poteškoća u tvojoj regiji. nazovi 0800 112 011-> to ti je služba za digitalnu hrvatsku {#} vjerujem da ce ti do sutra proraditi i ti programi.

da ali pazi kod mene prije radilo sve signal 100% sad antena na istom mjestu ako je 30 ja sretan! svasta!

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

jesi u zgradi ili imas svoju antenu? procitaj moj prvi post na ovoj temi, mozda se pronadjes u toj prici.. moguce da ti je prije streamao s multiplexa b, sad je presao na mux a koji ti je od-prije slabiji.

provjeri jacinu signala za muxB. npr. za domaTV.

ako je jaci, onda vjerojatno nemas dobar prijem za muxA. obrati se nekom u zgradi ako imas zgradnu ili zovi sluzbu za digitalnu hrvatsku {#} za slucaj da si na svojoj anteni da ti kazu kako i sta..

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 1:08 (bubbach).
13 godina
offline
HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

znači ako sam u zgradi (a jesam), ova "stara" (mislim na HRT 1 i 2, RTL i Nova TV) imat ću tek kada se problem riješi sa antenskim sustavom zgrade.. tog sam se i bojao :(

ima li nade da će se to riješiti bez ikakvih zahvata na antenskom sustavu zgrade?!

Why so serious?! Let's put a smile on that face!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

mux b radi mux a je problematican zivim u kuci imam nekoliko svojih antene! recimo ovako glavni tv super! spavaca super! jedna jos soba super u prizemlju gdje je komp sranje! stoga da je u glavnoj sobi spojeno na vanjsku a u ostalima na sobne! probat cu sutra sa druge sobne ova koja je kod mene spojena je bar 15godina stara :-)

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

gotovo sam siguran da ti je to lokalni problem (unutar kuce).

bilo bi ti idealno da nabavis switch i sve spojis na vanjsku antenu.

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 1:17 (bubbach).
14 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

da samo sto bi onda morao vuci kablove po cijeloj kuci sto mi nije prihvatljivo a ovako mi je radilo do sada! recimo kapital net i dalje radi normalno dok ovi stekaju strasno! sto najgore trza non stop niti malo slika neide glatko to mi nije jasno a prebacim na kapital radi! i recimo kvaliteta signala skace nije stabilne antena stoji ono od 10posto do 100 ili zavisi kako namjestim ali nikad bas nikad nije stabilna ili da ima malu oscilaciju od 2-3posto!

My Life Is A Very Serious Game...
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 1:26 (CroVandal).
14 godina
neaktivan
offline
HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

Na netu sam pročitao da ova dva programa počinju sa radom od Nove Godine!!!

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

Nema kanala ni u mog susjeda(iz BiH sam)a u mene ima sve.0 metara smo kuča od kuče{#}

dejanceeeeeeeeee
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u
Captain.Price kaže...

Ja sam u BiH, da li kod mene ima tih programa xD ( Imam DVB-T Prijemnik )

  Ja sam u BiH, i hvatam sve hrvatske programe. Ako si u zapadnoj hercegovini trebao bi sve hvatati.

13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

ako ste citali malo na forumima postoji novi update za dvb digt .. za moj dvb 5200 skinuo sam novi upd. ove kanale imam radi svaki 

HRT 1

HRT 2

HRT 3

HRT 4

RTL 

RTL 2

DOMA TV

KAPITAL NET

NOVA TV 

signal oko 95-97 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u
Može li kakav link na taj update ili na PM link nekog od foruma na kojem se to može naći.?
Hvala

Inače situacija je ovakva, za one u BiH koji hvataju sa odašiljača na Biokovu.

Do jučer je Biokovo odašiljalo na sljedeći način:
33 kanal - MUX A:
HRT 1
HRT2
RTL
NOVA

53 kanal - MUX B:
HRT 1
HRT 2
RTL
NOVA
KN
---------------------
A od jučer se stvari mijenjaju pa je stanje sljedeće:

kanal 33 - MUX A:
HRT 1
HRT 2
RTL
NOVA
KN (nisam siguran)

kanal 53 - MUX B:
RTL 2
Doma
HRT 3
HRT 4


Ako želite hvatati kanale iz MUX-a A morate tražiti isključivo na 33 kanalu

Napominjem ovo vrijedi samo za odašiljač s Biokova, za ostale odašiljače je slična situacija samo što se signal emitira na drugim kanalima tj. drugim frekvencijama.
13 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

Moze li mi netko, ikako pomoci da nađem programe na TV-u, jer od jucer imam samo HRT3 i 4, RTL2 i doma TV. 

Kako nemam riblju kost na krovu, koristimo sobnu antenu. Moze li detaljan opis kako se to radi, i kako se odabire A ili B.

 

Plavusa :), pa pomagajte!

 

TNX

13 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u
Toncica kaže...

Moze li mi netko, ikako pomoci da nađem programe na TV-u, jer od jucer imam samo HRT3 i 4, RTL2 i doma TV. 

Kako nemam riblju kost na krovu, koristimo sobnu antenu. Moze li detaljan opis kako se to radi, i kako se odabire A ili B.

 

Plavusa :), pa pomagajte!

 

TNX

Dođem ti ja namjestit {#}

dejanceeeeeeeeee
14 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u
Netko je napisao da na DVBT ima i Novu HD?? U kojoj je regiji? Ja u Splitu je nemam :( Ima li naznaka da ce biti u cijeloj RH i jeli netko zna hoce li na MaxTV?
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u
sardax kaže...
Netko je napisao da na DVBT ima i Novu HD?? U kojoj je regiji? Ja u Splitu je nemam :( Ima li naznaka da ce biti u cijeloj RH i jeli netko zna hoce li na MaxTV?

ja imam ;)

 

samo su ti dvije emisije u hd

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 12:16 (Mitch).
14 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u
A gdje se nalazis? Ma lako cu za HD, ali 4:3 mi se gadi vise. Jeeli istina da od 01.01.2011 i HRT1/2 i RTL i NOVA idu konacno u 16:9?
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u
sardax kaže...
A gdje se nalazis? Ma lako cu za HD, ali 4:3 mi se gadi vise. Jeeli istina da od 01.01.2011 i HRT1/2 i RTL i NOVA idu konacno u 16:9?

Neslužbeno se misli, ali možda.

Zagreb, 16:9 ti neće donijeti veliku razliku, jer će bit slika preširoka za ono što je snimano u 4:3

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice