Na Rubu Znanosti

poruka: 187
|
čitano: 92.799
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
RE: Na Rubu Znanosti
Floki kaže...
MorciTheCroat kaže...
Floki kaže...

kvragu, dobro su nas isprepadale teorije zavjere,nižu se jedna za drugom

Ako je Baxter nes priznao, onda to nije teorija vec cinjenica

Malo je Mišak upao na nezgodan teritorij. Moguće su dva scenarija od ove njegove emisije:

1. prepao sam se,nisam se cijepio i prošao sam dobro jer je cjepivo štetno

2. prepao sam se, nisam se cijepio ,dobio sam svinjsku gripu i od nje otegao

 

Ipak se ja na njegovom mjestu ne bi petljao u ovakve stvari, prepustio bi ova pitanja dr. Iliji Kuzmanu i zdravstvenim vlastima

Ja sam govorio o linku videa koji sam dao, di je Baxter priznao onih 72 kila zarazenih cjepiva, tj. da je to njihova krivnja

i to se nemoze smatrat teorijom zavjere jer je to utvrdena cinjenica.

Mozda samo da vas podsjetim na aferu s Baxterovim dijalizatorima prije 8 godina:

http://www.voanews.com/croatian/archive/2001-10/a-2001-10-16-1-1.cfm

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
16 godina
offline
Na Rubu Znanosti

Problem koji ova zena sto je bila u emisiji ima je taj da nema niti jedan jedini DOKAZ. Sve su to pretpostavke i sve su to njena misljenja, ali ona nema niti jedan pravi DOKAZ, sto je logicno, jer ga nemoze niti imati. Nemoguce je dokazati da je netko namjerno zarazio milijune ljudi, jer se ista takva zaraza mogla dogoditi i zbog obicne nepaznje ili ne postivanja odredjenih protokola.

Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

Meni je drago da sam ovo pogledao i obajvio sam sada na faceu i na sve mailove koje imam poslao da ljudi vide što se događa

16 godina
protjeran
offline
RE: Na Rubu Znanosti
Assassin kaže...

Problem koji ova zena sto je bila u emisiji ima je taj da nema niti jedan jedini DOKAZ. Sve su to pretpostavke i sve su to njena misljenja, ali ona nema niti jedan pravi DOKAZ, sto je logicno, jer ga nemoze niti imati. Nemoguce je dokazati da je netko namjerno zarazio milijune ljudi, jer se ista takva zaraza mogla dogoditi i zbog obicne nepaznje ili ne postivanja odredjenih protokola.

Moze biti, ali i ne mora bit da nema dokaza, jer je ona dosla u studio reci svoje misljenje i obrazlozit

svoje postupke koje je napravila, a dokaze veli da je poslala policiji i FBI-u.

 

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
15 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
BORN kaže...

Meni je drago da sam ovo pogledao i obajvio sam sada na faceu i na sve mailove koje imam poslao da ljudi vide što se događa

pa trebal si pričekat da dobije spor,obično je pravda na strani malih ljudiNamigiva

16 godina
online
Na Rubu Znanosti

Dok ona, (i ako) dobije bilo kakav spor, možda će na snazi biti obavezno cijepljenje i svijet će postat kao iz filmova (vojske, logori, karantene)Namigiva

Možda da slučaje uzme Erin Brockovich....

dotore1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
doktor1 kaže...

Dok ona, (i ako) dobije bilo kakav spor, možda će na snazi biti obavezno cijepljenje i svijet će postat kao iz filmova (vojske, logori, karantene)Namigiva

Možda da slučaje uzme Erin Brockovich....

Smijehodlična ideja

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 23:16 (seneka).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
Floki kaže...

Malo je Mišak upao na nezgodan teritorij. Moguće su dva scenarija od ove njegove emisije:

1. prepao sam se,nisam se cijepio i prošao sam dobro jer je cjepivo štetno

2. prepao sam se, nisam se cijepio ,dobio sam svinjsku gripu i od nje otegao

 

Ipak se ja na njegovom mjestu ne bi petljao u ovakve stvari, prepustio bi ova pitanja dr. Iliji Kuzmanu i zdravstvenim vlastima

to su gluposti! za sve one koji ne znaju, gripa svake godine mutira. od (obične) gripe sveke godine umre 500 000 ljudi, a panika se diže oko svinjske gripe koja je do sad ubila 5000 ljudi. i to je kao pandemija. sve super ali to nije pandemija. činjenica je da je netko namjerno napravio ovaj kaos da bi nešto postigao. ja ne znam kad je zadnji put na tv-u, novinama, internetu bila vijest da je netko umro od obične gripe a ova se gripa predstavlja kao nova kuga koja je pobila hrpu ljudi. jedna normala osoba NE MOŽE umrijet od gripe ma kakva ona bila! naravno razni bolesnici, djeca i starije osobe imaju veću vjerojatnost nekih posljedica od zaraze... ali ljudi to je gripa! nešta od čega se oporavlja kuhanim vinom/čajem, mirovanjem i dobrom voljom!

 

jel je netkom možda palo na pamet zašto su ljudi zadnjih 25 godina stalno bolesni? zašto naši stari nisu bili stalno tako bolesni? svi ti ljekovi, cjepljanja i sl. kemija je samo kontraproduktivna i zbog tog su ljudi bolesni.

16 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

Ekipa gdje mogu naci jučerašnju emisiju "Na rubu znanosti" - zaboravio sam pogledat, a tema mi je zanimljiva!

Help!

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
Sonny kaže...

Ekipa gdje mogu naci jučerašnju emisiju "Na rubu znanosti" - zaboravio sam pogledat, a tema mi je zanimljiva!

Help!

 

youtube

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 23:01 (seneka).
16 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

Problem je opet u kapitalizmu i odredbama o poslovnoj tajni, ako se nešto uštrcava u mene ja moram znati sastojke koliko god otkrivanje te poslovne tajne vlasnike koštalo novaca, nebi smjelo biti nikakvih tajni o nečem tako vitalnom za čovječanstvo, drugim rječima previše toga je na kocki da se zajebavaju sa kapitalističkim tržišnim utakmicama i ostalim mambo-džambo forama, neka čuvaju svoje tajne u kozmetičkoj i industrijama ljepote, cjepiva i lijekovi za teške bolesti bi trebali biti open source.

 

r420r kaže...

to su gluposti! za sve one koji ne znaju, gripa svake godine mutira. od (obične) gripe sveke godine umre 500 000 ljudi, a panika se diže oko svinjske gripe koja je do sad ubila 5000 ljudi. i to je kao pandemija. sve super ali to nije pandemija. činjenica je da je netko namjerno napravio ovaj kaos da bi nešto postigao. ja ne znam kad je zadnji put na tv-u, novinama, internetu bila vijest da je netko umro od obične gripe a ova se gripa predstavlja kao nova kuga koja je pobila hrpu ljudi. jedna normala osoba NE MOŽE umrijet od gripe ma kakva ona bila! naravno razni bolesnici, djeca i starije osobe imaju veću vjerojatnost nekih posljedica od zaraze... ali ljudi to je gripa! nešta od čega se oporavlja kuhanim vinom/čajem, mirovanjem i dobrom voljom!

 

jel je netkom možda palo na pamet zašto su ljudi zadnjih 25 godina stalno bolesni? zašto naši stari nisu bili stalno tako bolesni? svi ti ljekovi, cjepljanja i sl. kemija je samo kontraproduktivna i zbog tog su ljudi bolesni.

 

ukoliko je nešto poprimilo razmjere pandemije onda je poprimilo razmjere pandemije, bila to i najobičnija prehlada, pitanje je u primjerenoj reakciji...

 

naravno da se od gripe i posljedica gripe može umrijeti, jedna "španjolka" koja je mutirala toliko da se pretvorila u to vrijeme u potpuno novi soj gripe pobila je milijune (zdravih, mladih, bolesnih ljudi, djece i staraca), nadalje, kakav kaos je europljanin napravio indijancima u amerikama, gdje su ljudi suočeni sa njima novim bolestima umirali i od najobičnije prehlade...

 

palo mi je napamet zašto su ljudi cijelo vrijeme bolesni, prije bi dobio jedan TBC i umro u 30setima, danas čovjek ima prilike biti bolestan više puta u životu i preživjeti zahvaljujući blagodatima moderne medicine, životni vijek naših starih bio je 30setak godina danas se on višestruko povećao baš zahvaljujući tim, nama svima omraženim "kemijama" i većim standardom naravno (redovitom prehranom, higijenom itd.)

...a ne, ti rešio, sam vodiš svoj rat protiv imperijalističke bande...
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 3:00 ((s)izgoreo).
14 godina
protjeran
offline
Na Rubu Znanosti

Apsolutno sve što su rekli je živa istina!!!! Bliži nam se kraj...   Neodlučan       ...nažalost je istina...

Moj forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
14 godina
protjeran
offline
RE: Na Rubu Znanosti
seneka kaže...
BORN kaže...

Meni je drago da sam ovo pogledao i obajvio sam sada na faceu i na sve mailove koje imam poslao da ljudi vide što se događa

pa trebal si pričekat da dobije spor,obično je pravda na strani malih ljudiNamigiva

Obično pravda trči za lovom,a ovi je imaju ko blata... Belji se

Moj forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
r420r kaže...
Floki kaže...

Malo je Mišak upao na nezgodan teritorij. Moguće su dva scenarija od ove njegove emisije:

1. prepao sam se,nisam se cijepio i prošao sam dobro jer je cjepivo štetno

2. prepao sam se, nisam se cijepio ,dobio sam svinjsku gripu i od nje otegao

 

Ipak se ja na njegovom mjestu ne bi petljao u ovakve stvari, prepustio bi ova pitanja dr. Iliji Kuzmanu i zdravstvenim vlastima

to su gluposti! za sve one koji ne znaju, gripa svake godine mutira. od (obične) gripe sveke godine umre 500 000 ljudi, a panika se diže oko svinjske gripe koja je do sad ubila 5000 ljudi

 

 

u kom filmu ti živiš? podaci govore da svinjska gripa napada različitu populaciju nego sezonska

i da, od svinjske gripe može umrijeti zdrav čovjek u četrdesetima, i kod nas je bilo takvih slučajeva, a i u svijetu

a opasnost je moguća mutacija tog virusa,

e sad me uvjeri da onaj 40 godišnjak iz okolice Siska,inače prethodno zdrav čovjek ne bi bio danas živ da je bilo cjepiva i da se on cijepio. E ,o tom se radi, taj scenarij se može ponoviti, a može netko i umrijeti jer ga je Mišak ustrašio, pa se nije cijepio. Po meni je Mišak utrčao na sklizak teren, ja na njegovom mjestu u vrijeme epidemije takvu emisiju ne bi radio

A brojke moraš staviti u konteks da bi ih pravilno tumačio. Sezonska gripa napada oronule 70 godišnjake sa puno kroničnih bolesti, i od tud ta brojka od 500 tisuća, dok svinjska gripa njih rijetko napada, ona napada ljude srednjih godina, i nema garancije da najzdraviji čovjek u najboljim godinama ne može umrijeti od nje,nažalost, i kod nas je već bilo par takvih slučajeva

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 12:11 (Floki).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
Floki kaže.... Po meni je Mišak utrčao na sklizak teren, ja na njegovom mjestu u vrijeme epidemije takvu emisiju ne bi radio

..možda,a šta onda reći za poljsku ministricu zdravstva koja je odbila uvesti cjepivo!?

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 12:41 (seneka).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
seneka kaže...
Floki kaže.... Po meni je Mišak utrčao na sklizak teren, ja na njegovom mjestu u vrijeme epidemije takvu emisiju ne bi radio

..možda,a šta onda reći za poljsku ministricu zdravstva koja je odbila uvesti cijepivo!?

ne znam što reći, ja samo mogu odgovoriti protupitanjem: "Bi li onaj čovjek iz okolice Siska ,prethodno potpuno zdrav,danas bio živ da je prije mjesec dana bilo cjepiva i da se on cjepio?"

iskreno, zanima me kako bi dotična poljska ministrica odgovorila na ovo pitanje

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 12:24 (Floki).
15 godina
protjeran
offline
Na Rubu Znanosti

a Kanada?

 

kaj je s onim američkim gradićem u polukaranteni?

svi koji se odbijaju cijepiti su izolirani i lišeni svih ljudskih prava?

lol?

 

u nekoj pokrajini u Ukrajini raširila se Kuga ... ko da smo u srednjem vijeku

 

kladim se da bi bilo 6mlrd mrtvih da ljudi se nisu prepali...jednostavno su ljudi na vrijeme reagirali kolko tolko, izbjegavali to govno zajendo s cjepivom koliko je god bilo moguće

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
Floki kaže...

ne znam što reći, ja samo mogu odgovoriti protupitanjem: "Bi li onaj čovjek iz okolice Siska ,prethodno potpuno zdrav,danas bio živ da je prije mjesec dana bilo cjepiva i da se on cjepio?"

iskreno, zanima me kako bi dotična poljska ministrica odgovorila na ovo pitanje

pitanje je da li bi se on uopće cijepio,to je u opciji da je cijepljenje obavezno za sve..
ja nemam odgovo,r niti jasno definiran stav,ali imam pitanja na koje nitko trenutno sa sigurnošću ne zna odgovoriti..

što se tiče poljske ministrice(vlade) smatram da su ludo hrabri..

16 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

Ma nisam ja baš neki naivan tip da ne kužim da farmacija voli profit,međutim i ova austrijska novinarka i njezini istomišljenici imaju neke rupe u svojim teorijama.

Po njoj je cilj ove rabote drastično smanjenje populacije putem umjetno proizvedenog virusa i kontaminacijom cjepiva.

Međutim, onda se zbilja postavlja pitanje zašto ti navodni moćni mračni tipovi nisu proizveli smrtonosniji virus od ovog,kad već mogu proizvesti virus (a ona kaže da su ovaj proizveli), a jedino za sebe proizveli efikasno cjepivo. U tom slučaju ne bi trebali dizati bezveznu paniku, a cilj bi postigli relativno brzo.

 

15 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

slažem se s tobom,nikad nisam previše mario za teorije zavjere,čak nisam gledao ni zeitgeistNeodlučan,ali moraš priznati da je situacija zbunjujuća..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
seneka kaže...

slažem se s tobom,nikad nisam previše mario za teorije zavjere,čak nisam gledao ni zeitgeistNeodlučan,ali moraš priznati da je situacija zbunjujuća..

kao da i mene nisu zbunili,s jedne strane znam da je farmacija bila u trci s vremenom da proizvede cjepivo prije nego se epidemija na sjevernoj poluci razbukta,pa nije bilo vremena za potpuno testiranje cjepiva.

s druge strane,sad i priče o tajnim sastojcima cjepiva

a vidim da ni medicinsko osoblje ne hrli na cjepljenje, nešto malo ih se cjepilo u Zadru, i oni su zbunjeni,očito

15 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
Floki kaže...

Ma nisam ja baš neki naivan tip da ne kužim da farmacija voli profit,međutim i ova austrijska novinarka i njezini istomišljenici imaju neke rupe u svojim teorijama.

Po njoj je cilj ove rabote drastično smanjenje populacije putem umjetno proizvedenog virusa i kontaminacijom cjepiva.

Ne, nego putem smanjenja imunosnog sistema, pa bi ljudi umirali od najrazličitijih bolesti u dužem vremenskom preiodu, a ne odmah kad se cijepe. Inače bi bilo prejednostavno; cjepiš se i rikneš i sve je jasno, onda ne bi bila teorija zavjere..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
bed kaže...
Floki kaže...

Ma nisam ja baš neki naivan tip da ne kužim da farmacija voli profit,međutim i ova austrijska novinarka i njezini istomišljenici imaju neke rupe u svojim teorijama.

Po njoj je cilj ove rabote drastično smanjenje populacije putem umjetno proizvedenog virusa i kontaminacijom cjepiva.

Ne, nego putem smanjenja imunosnog sistema, pa bi ljudi umirali od najrazličitijih bolesti u dužem vremenskom preiodu, a ne odmah kad se cijepe. Inače bi bilo prejednostavno; cjepiš se i rikneš i sve je jasno, onda ne bi bila teorija zavjere..

nisi me skužio, po njoj su farmaceuti proizveli ovaj relativno blagi virus i kontaminirali cjepivo

zar im onda ne bi bilo jednostavnije proizvesti daleko smrtonosniji virus, kad već mogu proizvoditi viruse

15 godina
protjeran
offline
Na Rubu Znanosti

ček ček

cjepivo je prvo za h1n1 napravljeno šezdesetih ili tak negdje jelda?

a virus otkriven tek sad...meni je to prečudno i preglupo.

kak su napravili cjepivo bez virusa? tj. cjepivo koje je protiv tada "nepoznatog" virusa

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
bed kaže...
Floki kaže...

Ma nisam ja baš neki naivan tip da ne kužim da farmacija voli profit,međutim i ova austrijska novinarka i njezini istomišljenici imaju neke rupe u svojim teorijama.

Po njoj je cilj ove rabote drastično smanjenje populacije putem umjetno proizvedenog virusa i kontaminacijom cjepiva.

Ne, nego putem smanjenja imunosnog sistema, pa bi ljudi umirali od najrazličitijih bolesti u dužem vremenskom preiodu, a ne odmah kad se cijepe. Inače bi bilo prejednostavno; cjepiš se i rikneš i sve je jasno, onda ne bi bila teorija zavjere..

to bi otprilike bilo tako,netko je rekao(možda ti) da zahvaljujući napretku medicine,silnoj procijepljenosti i sl živimo toliko dugoi relativno kvalitetno..
tu idu i uvjeti života(danas većina ljudi,barem u zapadnim demokracijama ima bolje uvjete od kraljeva u srednjom vijeku)
jedino se pitam od kud tolike alergije,astma i sl..!? jel time plaćamo danak dugovjećnosti..
a i lijekovi za te bolesti se množe,a netko opet na tome zarađuje..
da ne govorim o stalnom spuštanju standadnih vrijednosti,krvnog tlaka,glukoze u krvi i kolesterola,proglašavanje osteoporoze,staračke zaboravljivosti bolestima..
sprega farmaceutskog/znanstvenog/liječničkog/bankarskog lobija..

na stranu teorije zavjere al nečiji džepovi se fino pune

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 13:11 (seneka).
16 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

još je jedna rupa u njezinoj teoriji, po njoj sredstvo za smanjenje populacije nije relativno blagi virus,nego kontaminirano cjepivo.

koliko znamo, cijepi se razvijena sjeverna polutka, a južna za to nema novca ni infrastrukturu.

pa zar ona stvarno misli da bi njezinim zamišljenim gospodarima kaosa baš bila meta za smanjenje stanovništva razvijena sjeverna polutka, koja i nema prirodni prirast stanovništva. kad bi to tako bilo, oni bi cijepili vjerojatno južnu polutku besplatno

15 godina
protjeran
offline
Na Rubu Znanosti

 

Britanska farmaceutska tvrtka GlaxoSmithKline najavila je da će pokloniti 50 milijuna doza svojeg cjepiva protiv svinjske gripe Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji kako bi pomogla siromašnim zemljama.

 

LINK na vijest

ovo je samo dio od jedne "tvrtke" ... masa cjepiva se dijeli po siromasnim zemljama...a kod nas kao nestašica nema ni za kupiti, pa ljudi idu u sloveniju cijepit se (oni koji mogu)

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 13:12 (doxy).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
doktor1 kaže...

Dok ona, (i ako) dobije bilo kakav spor, možda će na snazi biti obavezno cijepljenje i svijet će postat kao iz filmova (vojske, logori, karantene)Namigiva

Možda da slučaje uzme Erin Brockovich....

Ma samo nek probaju... nema tog obaveznog cjepljenja na koje bi ja pristao.

Nitko osim mene ne odlučuje što ja radim sa svojim organizmom... pogotovo ne tamo neke farmaceutske kompanije koje stavljaju tkoznašta u ta cjepiva. Tko zna što je u tom cjepivu kad se čak u Hrvatskoj uvode oni dokumenti da nitko nije odgovoran ako riknete od cjepiva... to bi imalo smisla u nekoj zemlji poput USofA gdje bi čak normalan čovjek mogao dobit neku odštetu, ali ako sa našim (jadnim) pravnim sustavom oni svejedno forsiraju te dokumente nešto mi tu smrdi.

 

Što se tiče same emisije... većinu vremena mi je zanimljiva, osim tamo kad budu neke epizode tipa Indijski Gurui, neki tamo tip koji vidi gmazove posvuda, ili dvjestopedesetosma emisija posvećena Nikoli Tesli (a svaki put sve isto)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
bed kaže...
Floki kaže...

Ma nisam ja baš neki naivan tip da ne kužim da farmacija voli profit,međutim i ova austrijska novinarka i njezini istomišljenici imaju neke rupe u svojim teorijama.

Po njoj je cilj ove rabote drastično smanjenje populacije putem umjetno proizvedenog virusa i kontaminacijom cjepiva.

Ne, nego putem smanjenja imunosnog sistema, pa bi ljudi umirali od najrazličitijih bolesti u dužem vremenskom preiodu, a ne odmah kad se cijepe. Inače bi bilo prejednostavno; cjepiš se i rikneš i sve je jasno, onda ne bi bila teorija zavjere..

Životni vijek ljudi je sve dulji i dulji zahvaljujući napretku u medicini, preventivnim cjepivima... i ti stvarno misliš da ista ta tajna organizacija koja produžuje život ljudima sada odjednom želi pobiti većinu stanovništa izmišljajući neke bolesti, a trebali su samo ne izmišljati lijekove za sve dosadašnje bolesti?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
seneka kaže...
bed kaže...
Floki kaže...

Ma nisam ja baš neki naivan tip da ne kužim da farmacija voli profit,međutim i ova austrijska novinarka i njezini istomišljenici imaju neke rupe u svojim teorijama.

Po njoj je cilj ove rabote drastično smanjenje populacije putem umjetno proizvedenog virusa i kontaminacijom cjepiva.

Ne, nego putem smanjenja imunosnog sistema, pa bi ljudi umirali od najrazličitijih bolesti u dužem vremenskom preiodu, a ne odmah kad se cijepe. Inače bi bilo prejednostavno; cjepiš se i rikneš i sve je jasno, onda ne bi bila teorija zavjere..

to bi otprilike bilo tako,netko je rekao(možda ti) da zahvaljujući napretku medicine,silnoj procijepljenosti i sl živimo toliko dugoi relativno kvalitetno..

pogodio si u sridu. ako ikom odgovara pomicanje prosječnog života čovjeka,onda je to farmacija

godine sa sobom nose gastritise, čireve,osteoporoze,tlakove,dijabetese, što stariji čovjek, bolja mušterija farmacije

tu se nalazi zlatni rudnik farmacije, tamiflu i cjepiva su njima ipak sporedne stvari

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice