Zeitgeist

poruka: 256
|
čitano: 52.700
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
RE: Zeitgeist
ukay1000 kaže...
mbaksa kaže...

 

ukay1000 kaže...

a ostali su par puta probali...

Koji ostali? Mozes li biti "malo" precizniji?

 

Naravno da mogu.Sotonisti,onda neka sekta kojoj doduse neznam ime ali znam da su zadrti vegani,uvijek su vise manje jednobojno obuceni s time da svaki dan mjenjaju boju,orgije itd. Primjer? Nema problema.Idem po gradu kada se iza ledja stvore dva monstruma i fizicki me napala.Samo izvukla su deblji kraj.Primjer te sekte je bio u restoranu kada su narucili hranu i napali konobaricu apelirajuci na to kakav je to restoran da nema vegetarijanski meni.Ja uskocio u pomoc kad me vani pricekali da mi jos nesto kazu. Ja sam katolik,vjerujem u boga i nikome nezelim zlo.Zivim svoj zivot mirno,nikoga ne uznemiravam i zato  mislim da je vjera u tog dedeka puno bolja opcija.

Nikad cuo za tu vegan-bandu. No nevazno. Kazes da mislis da je "vjera u tog dedeka puno bolja opcija" - puno bolja opcija od cega? Od tih nekakvih sotonista? Vegana ludjaka? OK, ali ne znam po cemu bi to bila bolja opcija od Zeitgeistovaca (na kraju krajeva, o njima pricamo, ne?), koji ne pozivaju na fizicko napadanje ljudi, ili bolja od opcije da jednostavno uopce ne ulazis u nikakve vjerske/sektaske udruge, crkve, pokrete, stogod?

15 godina
neaktivan
offline
Zeitgeist

 

 

Ljudi moji mi se svaki dan dižemo rano ujutro da bi radili neki posao za nekog drugog da bi taj nama nakon 23 dana u mjesecu po 8 sati rada dao neku plaćicu s čime treba krpat kraj krajem...Skoro jedna trećina života je provedena u većini slučajeva radeći za nekog drugog, druga trećina spavajući a ova trećina se izgubi čekanjem u redu, na semaforu,u vožnji i na ostalim stvarima tomu sličnima i koliko sad mi imamo vremena za sebe?! Heh postoji ona «Sinko ajde kako je da je, bitno da radiš negdje u ovo vrijeme». Te rečenice sam se naslušao mac puta u ovoj godini. Ma super, dobit ću neku siću koja se na sličan način kao i naše slobodno vrijeme gubi na razno razne stvari...po meni mi jesmo žrtve( ma žrtvetine) ovog sustava u kojem živimo i toliko je života potraćeno na ništa. Osjećam se kao rob i zaista je potrebno nešto pa makar i zvano pokretom da razbudi pojedince i da počnu razmišljat sa svojom glavom. Zeitgeist je napravio veliku stvar time što je uputio pojedinca kako ga vozaju na više nivoa. E sad, šta tu sad napravi - e to je teže. Pa šta bi trebao rob nego da se buni ked mu je već dosta šutit i radit.

A ča da ti rečen...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
ukay1000 kaže...

Ti dedeki mi jos nista zlo nisu ucinili,a ostali su par puta probali...nisu presli najbolje.Vjerujte ljudi u sto god zelite ali ne dirajte ni mene ni moj nacin zivota.Na kraju filma Addendon vidis kako lik zove ljude u pokret.Cemu? Dali neki deda vice ,,Idemo ubit sotonjare!'' ? Nevice.Svi zivimo kak zivimo i netrebam jos jedan pokret ljudi koji povjerovali u film za malu djecu Cool

Film poziva na to da prestanemo biti ignorantni tj. da zatvaramo oci pred neodrzivim nacinom kako ovaj svijet (ne)funkcionira

sa svojom ekonimijom koja je zasnovana na dugu. Danas na svijetu gotovo da i nema zemlje koja nije do grla zaduzena

ili neka koja bi ikada mogla otplatiti taj svoj dug, a da ne zaboravimo da na svaki dug ima kamate. Pogledaj hrvatsku sa svoji 53 milijarde

dollara vanjskog duga, ako uzmes da na taj dug mora placati otprilike 7% prosjece kamate godisne, ispadne da godisne placamo

3.731 milijarde dollara samo za kamate na taj vanjski dug. Naravno to su ogromna izdvajanja (skoro 20 miljardi kuna), pa se to

rjesava tako da se drzava zaduzi na drugom mjestu da bi pokrila taj dug. I tako se vrti sve u krug dok nam se kao sada ponovno

ne obije od glavu. Uz to je citav sustav toliko fragilan da ako padne samo jedna veca zemlja (kao sada opet SAD) ode sve kvragu.

 

Evo vam i lista sa dugom zemalja u dollarim.

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2009 23:07 (drnde).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
drnde kaže...

Jedna od osnovnih djelatnosti CIA-e..

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
bed kaže...
drnde kaže...

Jedna od osnovnih djelatnosti CIA-e..

Naravno hahahaha, ako se registriras na stranci mozes jos gledati za svakog gradanina ove zemlje

osobno zaduzenje, samo upises zeljeno ime i prezime u search Smijeh

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2009 23:19 (drnde).
16 godina
offline
RE: Zeitgeist
drnde kaže...
ukay1000 kaže...

Ti dedeki mi jos nista zlo nisu ucinili,a ostali su par puta probali...nisu presli najbolje.Vjerujte ljudi u sto god zelite ali ne dirajte ni mene ni moj nacin zivota.Na kraju filma Addendon vidis kako lik zove ljude u pokret.Cemu? Dali neki deda vice ,,Idemo ubit sotonjare!'' ? Nevice.Svi zivimo kak zivimo i netrebam jos jedan pokret ljudi koji povjerovali u film za malu djecu Cool

Film poziva na to da prestanemo biti ignorantni tj. da zatvaramo oci pred neodrzivim nacinom kako ovaj svijet (ne)funkcionira

sa svojom ekonimijom koja je zasnovana na dugu.

Actions for social transformation

1) Expose the Fed Cartel

2) Boycott The News Networks

3) Boycott The Military

4) Boycott The Energie Companies

5) Reject The Political System

6) Create Critical Mass

 

Ja ovdje nevidim samo ekonomiju zasnovanu na dugu.Ovdje se poziva na hrpu drugih stvari koje bi mi promijenile nacin zivota.Siguran sam na gore.

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
16 godina
moderator
offline
RE: Zeitgeist
ukay1000 kaže...

1) Expose the Fed Cartel

...

 

Ja ovdje nevidim samo ekonomiju zasnovanu na dugu.Ovdje se poziva na hrpu drugih stvari koje bi mi promijenile nacin zivota.Siguran sam na gore.

Kak ne vidis? Pa to ti je prvo navedeno! Fakat ne vidim kak bi ti sve te stvari promijenile zivot na gore.

16 godina
offline
RE: Zeitgeist
mbaksa kaže...
ukay1000 kaže...

1) Expose the Fed Cartel

...

 

Ja ovdje nevidim samo ekonomiju zasnovanu na dugu.Ovdje se poziva na hrpu drugih stvari koje bi mi promijenile nacin zivota.Siguran sam na gore.

Kak ne vidis? Pa to ti je prvo navedeno! Fakat ne vidim kak bi ti sve te stvari promijenile zivot na gore.

Obratit paznju molim :D

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
ukay1000 kaže...
drnde kaže...
ukay1000 kaže...

Ti dedeki mi jos nista zlo nisu ucinili,a ostali su par puta probali...nisu presli najbolje.Vjerujte ljudi u sto god zelite ali ne dirajte ni mene ni moj nacin zivota.Na kraju filma Addendon vidis kako lik zove ljude u pokret.Cemu? Dali neki deda vice ,,Idemo ubit sotonjare!'' ? Nevice.Svi zivimo kak zivimo i netrebam jos jedan pokret ljudi koji povjerovali u film za malu djecu Cool

Film poziva na to da prestanemo biti ignorantni tj. da zatvaramo oci pred neodrzivim nacinom kako ovaj svijet (ne)funkcionira

sa svojom ekonimijom koja je zasnovana na dugu.

Actions for social transformation

1) Expose the Fed Cartel

2) Boycott The News Networks

3) Boycott The Military

4) Boycott The Energie Companies

5) Reject The Political System

6) Create Critical Mass

 

Ja ovdje nevidim samo ekonomiju zasnovanu na dugu.Ovdje se poziva na hrpu drugih stvari koje bi mi promijenile nacin zivota.Siguran sam na gore.

Ti si ocito onda prespavao cijeli film... kod svih ovih prijedloga se radi o nacinima kako izrazavati svoje nezadovoljstvo monetarnim sustavom i

neodrzivom ekonomijom kojom cemo sami sebe odvest u propast. A jelda da lijepo zivimo ? Svugdje oko nas, siromastvo, ratovi, krsenje ljudskih prava,

devastacija prirodnih bogatstva sve u ime zelembaca ili ti ga $$, to je svijet u kojem zivimo. Pravi raj, ali samo ako drzis oba oka cvrsto zatvorena. Namigiva

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2009 0:02 (drnde).
16 godina
moderator
offline
RE: Zeitgeist
ukay1000 kaže...
mbaksa kaže...
ukay1000 kaže...

1) Expose the Fed Cartel

...

 

Ja ovdje nevidim samo ekonomiju zasnovanu na dugu.Ovdje se poziva na hrpu drugih stvari koje bi mi promijenile nacin zivota.Siguran sam na gore.

Kak ne vidis? Pa to ti je prvo navedeno! Fakat ne vidim kak bi ti sve te stvari promijenile zivot na gore.

Obratit paznju molim :D

Da... Nisam obratio paznju. Svejedno, ne vidim na koji nacin bi ti te stvari promijenile zivot na gore.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
ukay1000 kaže...
mbaksa kaže...
ukay1000 kaže...

1) Expose the Fed Cartel

...

 

Ja ovdje nevidim samo ekonomiju zasnovanu na dugu.Ovdje se poziva na hrpu drugih stvari koje bi mi promijenile nacin zivota.Siguran sam na gore.

Kak ne vidis? Pa to ti je prvo navedeno! Fakat ne vidim kak bi ti sve te stvari promijenile zivot na gore.

Obratit paznju molim :D

Pa čovječe di ćeš gore od čekanja na socijalnom od sat vremena i vožnje i slaloma po raznim državnim službama za ko zna koju sitnicu? Ko ofca se osjećaš kad te one nervozne babe vozaju pa tu pa tamo "ali niste ovo napravili"...hm...di ćeš gore. pa ajte malo za zdravstvo plaćat mjesečno 100 kunića. E to su igre bez granica i bit će tu još svega. Just watch.

A ča da ti rečen...
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2009 0:06 (dwezzel).
16 godina
offline
RE: Zeitgeist
mbaksa kaže...
ukay1000 kaže...
mbaksa kaže...
ukay1000 kaže...

1) Expose the Fed Cartel

...

 

Ja ovdje nevidim samo ekonomiju zasnovanu na dugu.Ovdje se poziva na hrpu drugih stvari koje bi mi promijenile nacin zivota.Siguran sam na gore.

Kak ne vidis? Pa to ti je prvo navedeno! Fakat ne vidim kak bi ti sve te stvari promijenile zivot na gore.

Obratit paznju molim :D

Da... Nisam obratio paznju. Svejedno, ne vidim na koji nacin bi ti te stvari promijenile zivot na gore.

Sigurno nebi ni na bolje.Biram ovdje gdje sam sada i netreba mi Zeitgeist movement bla bla gluposti.

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
16 godina
moderator
offline
RE: Zeitgeist
ukay1000 kaže...
mbaksa kaže...

Da... Nisam obratio paznju. Svejedno, ne vidim na koji nacin bi ti te stvari promijenile zivot na gore.

Sigurno nebi ni na bolje.Biram ovdje gdje sam sada i netreba mi Zeitgeist movement bla bla gluposti.

To da ne gledas vijesti ti ne bi promijenilo zivot na bolje? Sto pametnoga imas za cuti/vidjeti/procitati u vijestima? Samo crna kronika, nekakvi isforsirani skandali i slicne gluposti. Pametne informacije se dobivaju u dokumentarnim emicijama, u specijaliziranim casopisima, u knjigama, a ne na vijestima na TV-u ili u dnevnim novinama. Nemoj citat novine ni gledat vijesti na TV-u mjesec dana i vidjet ces da nisi propustio nista vazno. Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
mbaksa kaže...

To da ne gledas vijesti ti ne bi promijenilo zivot na bolje? Sto pametnoga imas za cuti/vidjeti/procitati u vijestima? Samo crna kronika, nekakvi isforsirani skandali i slicne gluposti. Pametne informacije se dobivaju u dokumentarnim emicijama, u specijaliziranim casopisima, u knjigama, a ne na vijestima na TV-u ili u dnevnim novinama. Nemoj citat novine ni gledat vijesti na TV-u mjesec dana i vidjet ces da nisi propustio nista vazno. Namigiva

Kako je rekao Zijah Sokolović u Cabareis cabarei (parafraziram) : "Kad pogledam vijesti, poslije sam sretan sto sam uopce ziv!"

 

A to da neces nista propustiti nije istina, ko moze zamisliti zivot bez najnovijih skandala nasih i stranih "zvjezda" ili da ne zna broj

poginulih u jucerasnjoj avionskoj nesreci u zimbabve-u ili tko je koga udario na farmi. xD.... Ali je da, javni mediji se svode na neku

kombinaciju glorije i crne kronike, a sto je najgore tome vise ne mozes ni uteci, osim ako ne zivis u nekoj osami na nekom brdu,

jednostavno te bombardiraju sa svih strana.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2009 0:44 (drnde).
15 godina
offline
RE: Zeitgeist
drnde kaže...

Ako malo bolje pogledate listu i redoslijed zemalja s obzirom na zaduženost, vidjet ćete da što je pojedina zamlja razvijenija to je i zaduženija - živjeti u neimaštini i ne znanju - ljudi nemaju potrebe za kreditima. Treba znati posao. Kako je koja zemlja civilizacijski napradnija tako posuđuje više sredstava kako bi svoju zemlju dovela na još viši nivo (usput ćemo sebi malo ubacit u džep ali bože moj, sve je to za ljude) - tako i naša zemlja - u svim pogledima se razvija i baš nam je lijepo živjeti. Bilo bi lijepo kad bi to bila istina. Znam da je onima na vlasti teško odoljeti a da ne iskoriste priliku koja im se pruža - ali mogli su narodu podijeliti mrvice sa stola. Ovako smo se zadužili preko glave, najgore što se narodu daju krive poruke kako je živjeti na kredit fora - idemo peglati kartice, ova banka daje ovakav kredit, ona banka još bolji - sve je prepuno takvih reklama. U ovoj situaciji nam je potreban upravo povoljan kredit - zar ne? Ajmo svi uzeti 10 kartica pa zadužiti svoju nerođenu djecu a da ne spominjem što bi moglo biti ako nam dođe vanjski dug na naplatu. Prvo treba promijeniti svijest u narodu ali to je malo tvrđi orah jer očito da nikome nije stalo i da se upravo u tom smjeru ide.

They took our jobs!
15 godina
neaktivan
offline
Zeitgeist

Ti zaboravljas da su to samo ukupne vrijednosti duga u $ pojedinih zemalja. Moras gledati dug u odnosu na BDP pojedine

zemlje, ako uzmemo za primjer neki tamo zimbabwe: ima ukupni BDP od 2,212 Milijarde dolara i dug od 5,255 milijarde dolara.

Hrvatska ima ukupni BDP od 82,277 milijarde dolara i dug od 53.3 milijarde $.

Znaci da imaju 37.2 puta manji BDP od Hrvatskog, ako tu brojku pomnozis s njihovim dugom (5,255) izade 195.46 milijardi $.

Znaci da je njima taj dug od 5,255 milijarde $ isto kao sto bi nama bio dug od 195.46 miljarde $.

 

Evo sam na kraju i nasao listu zaduzenja u odnosu na BDP, takoder od CIA-a Smijeh.

Stanje na ovoj listi je 2007. (znaci prije the krizaTM) tako da se u meduvremenu stanje najvjerovatnije

znatno pogorsalo.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2009 1:56 (drnde).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice