Asus 295 GTX

poruka: 114
|
čitano: 18.387
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX
LUXX kaže...
PoToKTM kaže...

osobno nemam nista protiv svih vas. ali mi svađe idu na zivce.

Ako ti ide na živce zašto ne ignoriraš ovaj thread?
Zasad se ne svađaju nego pokušavaju argumentirati svoje teze.
Zabavno ih je pratit.
Samo ne previše odlepršat od teme.
Ili pametnije......
Ajd svi fino na brzaka skuhat kavicu pa ce se živci malo smirit Smijeh
 a dobro ja sam to samo tako reko.. i istina je da ih je zabavno pratit. idem ja po kavicu. Cool
dobro necu vise jer sam offtopic.
Tu bi trebo neš napisat???
16 godina
offline
RE: Asus 295 GTX
LUXX kaže...
PoToKTM kaže...

osobno nemam nista protiv svih vas. ali mi svađe idu na zivce.

Ako ti ide na živce zašto ne ignoriraš ovaj thread?
Zasad se ne svađaju nego pokušavaju argumentirati svoje teze.
Zabavno ih je pratit.
Samo ne previše odlepršat od teme.
Ili pametnije......
Ajd svi fino na brzaka skuhat kavicu pa ce se živci malo smirit Smijeh
 pa hvala bogu da je netko shvatio, nemam ja protiv nikog nista, ako smatram isto uvijek se slozim...
AMD Athlon X2 7750+ @3.1Ghz / ASUS M3N78-EM / Kingmax 3 Gb RAM 800 Mhz / Zotac GF8800 GT AMP 512 mb / Seagate-Maxtor 320 Gb / Fortron Blue Storm II 500W
15 godina
protjeran
offline
Asus 295 GTX
trebalo bi lock temu, jer zadnji par posta opce nemaju veze sa temom,..!!
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX
kris_marko kaže...
trebalo bi lock temu, jer zadnji par posta opce nemaju veze sa temom,..!!
Ostavi ti moderiranje moderatorima.
Nema potrebe za lockanjem teme (zasad)
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
15 godina
offline
RE: Asus 295 GTX

Evo ubacio sam rezultate sa 3d mark Vantage..

15 godina
protjeran
offline
RE: Asus 295 GTX
LUXX kaže...
kris_marko kaže...
trebalo bi lock temu, jer zadnji par posta opce nemaju veze sa temom,..!!
Ostavi ti moderiranje moderatorima.
Nema potrebe za lockanjem teme (zasad)
 koliko vidim netko je izbrisao moju poruku,

pa da postavim opet isto pitanje,

ajde da pitam zasto je ova tema

http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/zotac-gtx-295-mojim-ocima/18206.aspx

lock a ova kao nesmije biti,

ah da g. luxx-u je ova tema zanimljiva pa ne smije biti lock-ana, nema veze sta se prica u off topic, vrijeda i sl, glavno da se moderator zabavlja...Viče

 

 

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 22:41 (kris_marko).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX

Stvarno ludnica grafička i kućište. Čestitam!

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4200+ Matična: MSI K9N Neo V2 Grafička kartica: MSI Nvidia 8400GS 512MB RAM: 2GB HDD: Maxtor 160GB Monitor: Philips 190CW Kućište: Coolmaster OS: Windows Vista Ultimate SP1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX
kris_marko kaže...
LUXX kaže...
kris_marko kaže...
trebalo bi lock temu, jer zadnji par posta opce nemaju veze sa temom,..!!
Ostavi ti moderiranje moderatorima.
Nema potrebe za lockanjem teme (zasad)
 koliko vidim netko je izbrisao moju poruku,

pa da postavim opet isto pitanje,

ajde da pitam zasto je ova tema

http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/zotac-gtx-295-mojim-ocima/18206.aspx

lock a ova kao nesmije biti,

ah da g. luxx je ova tema zanimljiva pa nesmije biti, nema veze sta se praca u off topic, vrijeda i sl, glavno da se moderator zabavlja...Viče

 

 

 Pa ne zabavlja se samo MODERATOR.Iskreno rečeno i ja sam se nekim komentarima nasmijao.Smijeh
I sa velikom pažnjom pratim ovu temu(UZ KAVU NA STOLU)Namigiva
MICROMAN
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX
kris_marko kaže...

 koliko vidim netko je izbrisao moju poruku,

pa da postavim opet isto pitanje,

ajde da pitam zasto je ova tema

http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/zotac-gtx-295-mojim-ocima/18206.aspx

lock a ova kao nesmije biti,

ah da g. luxx-u je ova tema zanimljiva pa ne smije biti lock-ana, nema veze sta se prica u off topic, vrijeda i sl, glavno da se moderator zabavlja...Viče

 

 

Obrisao sam ti post jer nema veze sa temom i samo pališ vatru gdje je netreba biti.
Kolko vidim pametan si previše i opet pališ.
Zasad je sjeo jedan žuti za to.
Imam ja toga još.
Ne sviđa ti se ova tema?Netko ti smeta ovdje?
Ne sudjeluj u temi i odi gledat crtice.
Pametnije nego izazivat.
Nema potrebe za lockanjem ovog threada a i kolko vidim svi su popili kavicu osim tebe koji si izgleda ubacio exstasy pa sad flamaš ko mutav.
Ostavi se gluposti i pusti temu da živi
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
16 godina
moderator
offline
Asus 295 GTX

Evo, da postavim pitanje. Buduci da mi nisi odgovorio na prethodno pitanje LUXX, smatracu da se slazes da nije OT.

 

Gledam onaj naxeemov prvi link, gdje su testirali lost planet, pa ga pokusavam cistom logikom analizirati (on tvrdi da smo nelogicni). Buduci da se dijelom slazem s njim, da se razlika ne vidi nakon odredjene frekvencije cpu-a (kad gpu postane usko grlo) i da svako daljnje povecavanje frekvencije nece rezultirati povecanjem slicica u sekundi, osim veceg rezultata na benchmarcima.

 

Dio u kojem se ne slazem s njim je taj da on tvrdi da je ta granica jako niska, ispod 2,5 GHz. Na linku se vidi da 3,16 GHz dosta zaostaje za ostalim procesorima, mada mislim da je glavni razlog sto je to dual a ne quad. Napominjem, igra je testirana na gtx280 pri 1920x1440 s aa 4x i af 16x.

Ono sto me tu interesuje je da li naxeem misli da stvarno nece biti razlike izmedju njegovog q6600 na 2,4 GHz i ovih na 3,2 GHz, ako se rezolucija spusti na 1680x1050 i ako se u obzir uzme jaca graficka, gtx295 (kombinacija koju ima toxic)?

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX

Moram ti odgovoriti, a kao što je jasno, nije off-topic, jer se radi i o GTX295 i drugim karticama. S obzirom da mi je radna subota, nemam puno vremena za zidove od teksta, pa ću samo s činjenicama.

SLI traži veliki memory bandwidth.

i7 zbog kontrolera zaobilazi BUS i limit od 10Gb/s i omogućava jako veliki mb.

Overclockom ne povećavamo samo brzinu CPU-a nego i mb preko sabirnice.

Brzina DDR2 pokazala se nebitnom za performanse jer prebrzi DDR2 ionako je limitiran BUS-om. DDR je kod igara pokazao malu korist osim kod višestrukih SLI-a/CF-a.

 

Nisam nikada rekao da nema nikakve razlike između Q6600 2.4 i Q6600 na 3.825.

I dalje stojim kraj svoje izjave da nije nužno cjenovno uskladiti procesor i grafičku i da je za gamera najvažnija grafička kartica i da kod kupnje to treba kupiti najbrže, a sve ostalo je više manje nebitno.

Overclock daje opet minimalno ubrzanje u odnosu na skok u zagrijavanju, potrošnji itd.

Ukratko, ako kupuješ računalo sa srednjim bugetom, kupiš radije GTX295 ili bilo koju najjaču karticu, a za procesor i RAM što ti ostane jer su današnji quadovi i više nego dovoljni da pređu treshold koji kartice trebaju.

Da dodatno pojasnim: kupiti npr. GTX260 + i7 920 umjesto GTX295 + Q6600 je glupost od poteza.

 

Zašto je bitan Crysis na kojem je najviše izraženo da je razlika minimalna? - Zato što ta igra sama po sebi koristi karticu do maksimuma i njome je limitirana, a ne procesorom.

 

Nadam se da je jasnije. Ako stignem testirat ću opterećenje procesora dok vrtim bench.

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
16 godina
moderator
offline
Asus 295 GTX
naxeem kaže...

 

Nisam nikada rekao da nema nikakve razlike između Q6600 2.4 i Q6600 na 3.825.

 Ti iz prethodne teme:

Jasno ti je da tvoj Q6600 jednake rezultate s tvojom grafom daje na 2.4 (stock) i 3.8? Ili se s tim igraš na 1024x768?!

Mada smatram da ti ovdje prvenstveno mislis na velike rezolucije i eye candy efekte koji ce opteretiti karticu do max.

naxeem kaže...

1. I dalje stojim kraj svoje izjave da nije nužno cjenovno uskladiti procesor i grafičku i da je za gamera najvažnija grafička kartica i da kod kupnje to treba kupiti najbrže, a sve ostalo je više manje nebitno.

2. Overclock daje opet minimalno ubrzanje u odnosu na skok u zagrijavanju, potrošnji itd.

3. Ukratko, ako kupuješ računalo sa srednjim bugetom, kupiš radije GTX295 ili bilo koju najjaču karticu, a za procesor i RAM što ti ostane jer su današnji quadovi i više nego dovoljni da pređu treshold koji kartice trebaju.

4. Da dodatno pojasnim: kupiti npr. GTX260 + i7 920 umjesto GTX295 + Q6600 je glupost od poteza.

 S 1. se uslovno slazem, jer dosta ih kupuje danas povoljni i relativno spor (niskog takta) q6600 jer se da OC-ati.
S 2. se ne slazem jer i sam imam OC-an comp, ali igram se u nizoj rezi ali sa slabijom karticom.
3. je isto kao 1.
4. potvrdjuje 1.


Ali ja sam za provjerene informacije iz prve ruke, pa ako toxic, kao ucesnik u raspravi koji ima diskutabilnu kombinaciju, predlazem da odvrti test lost planeta na razlicitim frekvencijama procesora, krenuvsi od stock, pa sve do njegovog max clocka koji on drzi za 24/7, na rezi svog monitora (22"), jer smatram da test s linka ne pokazuje pravu poziciju tresholda jer je velika razlika izmedju 640x480 bez eyecandy i 1920x1440 s eyecandy i aa i af.

Bez testiranja, mislim da vodimo jalovu raspravu. Ja ne drzim cvrst stav nego se vodim brojkama koje vidim na netu i skromnim vlastitim iskustvom i svejedno mi je koja ce strana biti u pravu.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX

Moja izjava gore se odnosi na na visoke rezolucije i maksimalne detalje (AA, AF itd.). Ja se igram u 2560 ili 1920 kako koja igra. Mene ne zanimaju niske rezolucije ili igranje bez AA/AF, a primijetio sam da mi je clockanje Q6600 sa 2.4 na 3.6 - što mogu bez problema - povećalo framerate za 5% a temperaturu i buku za 80% (nije buka velika, ali mi i najmanja smeta na računalu u sobi koje je stalno ON).

Pogledao sam testove ljudi koji imaju pristup hardveru veći nego ja i vidio da ni njima nema razlike, pa sam zaključio da sam u pravu bio u svom zaključku.

 

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
16 godina
offline
RE: Asus 295 GTX
Wiz3m4n kaže...

 

 

p.s. nadam se da niste kao i ja pa da svakih 6mj. mijenjate VGA kartice jer onda bacate puno novaca....jesam li napomenuo kako u kasno proljeće dolaze prve DX11 kartice koje će sa mainstreamom gazit sadašnje (jednojezgrene) High end modele Bogataš

 Jesam li i ja napomenuo da na jesen dolaze isto graficke koje ce gaziti mainstream modele koje izlaze u proljece.I tako unedogled dok ne zavrsimo 3 metra ispod zemlje.
Phenom II X4 940 BE 8MB @ 3.6 Ghz | DFI LAN PARTY DK 790FX-M2RS | OCZ XTC DDR 800 2 x 2 GB | Zotac GTX 295 1,792 GB DDR3 | Corsair TX650W | Samsung 226BW 22" | Seagate 320 GB 16 MB cache | Logitech G5,Razer Mantis,Keyboard G15.
16 godina
moderator
offline
RE: Asus 295 GTX
naxeem kaže...

Ja se igram u 2560 ili 1920 kako koja igra. Mene ne zanimaju niske rezolucije ili igranje bez AA/AF,

 

 pa sam zaključio da sam u pravu bio u svom zaključku.

 

 Nakon obavljene revizije zakljucka, zakljucio si da je zakljucak ispravno zakljucen. :)

2560x1920? Ma ti si car :)

Tvoj pristup ovoj problematici je ispravan, jer hardver koji imas opravdava takav pristup. Za nas ostale, ostaje da OC-amo, jer smo na bijednim rezama. :)
Evo, ja se povlacim iz rasprave.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX

Ne, ne... gdje mogu ide i 3840 :P (WoW), ali uglavnom max 2560xY ili 1920xY ovisno o tome što mogu. Kod manjih rezolucija ima smisla i više (kao što vidiš na onim testovima), ali već od 1600 je beznačajno.

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
16 godina
neaktivan
offline
Asus 295 GTX

Što niže rezolucije, to se više vidi razlika između brzine brocesora...

Moj stav je da q6600 ni na 3.5 ne može potpuno nahranit gtx295.

Only God (& mod) can judge me
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Asus 295 GTX
DrNasty kaže...
naxeem kaže...

Ja se igram u 2560 ili 1920 kako koja igra. Mene ne zanimaju niske rezolucije ili igranje bez AA/AF,

 

 pa sam zaključio da sam u pravu bio u svom zaključku.

 

 Nakon obavljene revizije zakljucka, zakljucio si da je zakljucak ispravno zakljucen. :)

2560x1920? Ma ti si car :)

Tvoj pristup ovoj problematici je ispravan, jer hardver koji imas opravdava takav pristup. Za nas ostale, ostaje da OC-amo, jer smo na bijednim rezama. :)
Evo, ja se povlacim iz rasprave.
 on misli 2560xnesto, ili 1920xnesto
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign marka2308@hotmail.com - MSN
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX
Core2Duo2 kaže...

 

Moj stav je da q6600 ni na 3.5 ne može potpuno nahranit gtx295.

 si siguran u to?
Q6600 3,33Ghz Corsair Dominator 4X1gb 1120mhz XFX 8800GTS 512mb
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX
Gamer-gts kaže...
Core2Duo2 kaže...

 

Moj stav je da q6600 ni na 3.5 ne može potpuno nahranit gtx295.

 si siguran u to?
 Jesam. Pri tome mislim da prosječne (1680x1050) rezolucije i 100% iskorištavanje grafe. Sigurno ne može.
Only God (& mod) can judge me
15 godina
offline
RE: Asus 295 GTX
Core2Duo2 kaže...
Gamer-gts kaže...
Core2Duo2 kaže...

 

Moj stav je da q6600 ni na 3.5 ne može potpuno nahranit gtx295.

 si siguran u to?
 Jesam. Pri tome mislim da prosječne (1680x1050) rezolucije i 100% iskorištavanje grafe. Sigurno ne može.
 
Grafa je u đepu to je bitno , a jednog dana samo se kupi neka brija od procesora koji će ju moći iskoristiti do maksimuma :).. Naravno da ju moj q9300 ne iskorištava do maxa jer vidim da Toxic sa svojim clockanim q6600 dobije veče scorove u 3d marku.. No hvala bogu nije 3d mark mjerilo svega eto u igrama su scorovi gotovo indentični
Q9300, 3GB DDR3, NVIDIA 295 GTX
16 godina
neaktivan
offline
Asus 295 GTX

Zar ovdje stvarno nitko nije svjestan da 3D Mark testira i CPU i da veći CPU score znači veći 3DMark score i da to nema nikakve veze s grafičkom karticom?

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Asus 295 GTX

pa o cem pricam ja cijelo vrijeme

AMD Athlon X2 7750+ @3.1Ghz / ASUS M3N78-EM / Kingmax 3 Gb RAM 800 Mhz / Zotac GF8800 GT AMP 512 mb / Seagate-Maxtor 320 Gb / Fortron Blue Storm II 500W
15 godina
neaktivan
offline
Asus 295 GTX

ma sta se obazirete na 3d mark scorove...za vas je vazno da imate sto vise FPS a ne da se hvalite kako imate 20 000 score u 3d čmarku

Q6600 @ 3.0 GHZ, 1.28V 2x2 GB Redline Mushkin 1000 mhz (5-5-5@15) Gainward HD 4870 512 MB Western Digital Caviar 640 GB Fortron 650w Spire Fourier IV
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Asus 295 GTX
GeForce kaže...

ma sta se obazirete na 3d mark scorove...za vas je vazno da imate sto vise FPS a ne da se hvalite kako imate 20 000 score u 3d čmarku

 nisi ti skuzio o cem se ovdje pricalo...
AMD Athlon X2 7750+ @3.1Ghz / ASUS M3N78-EM / Kingmax 3 Gb RAM 800 Mhz / Zotac GF8800 GT AMP 512 mb / Seagate-Maxtor 320 Gb / Fortron Blue Storm II 500W
15 godina
neaktivan
offline
Asus 295 GTX

Sta se vise palite na taj 3Dmark,ko da mi je to neko merilo za test,pa ja u 3Dmarku06 imam pojena 14850,ali zato crysis na 1680 x 1050 very high mi prosek fps 27.53

A koliko vidim tebi crysis na toj gtx295 leti,iako u 3dmarku06 imas malen skor.

Striker II formula,Intel quad 9550,FreezerXtreme,4gb kingston hyperX,9800gx2,coolermaster cosmosS.chieftec 750w.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Asus 295 GTX
Core2Duo2 kaže...

Što niže rezolucije, to se više vidi razlika između brzine brocesora...

Moj stav je da q6600 ni na 3.5 ne može potpuno nahranit gtx295.

 Potpis u potpunosti evo ja sam testiro proc na 2.4ghz , razlike su ogromne cak do 30% u fpsima u igrama... pogotovo farcry 2, pogledajte test moj sa 3.8ghz i od kolega na 2.4ghz di on dobiva min fps 10 a ja 53 i sada neko kaze da nema veze na kojoj je frkvenciji proc, ma lol hbte necu opce komentirat vise za tim likovima...

@igy je imao pravo u svemu sta je reko samo sta ja nisam smio sam sebe poklapat i moro sam ostat iza svojih rjeci znat ce on o cemu se radi... i u igrama se vidi razlika..


takoder mi taj isti lik tvrdi da je isto igrat multiplayer sa 60 fpsa i 250fpsa ma svaka mu cast nema sta... odi igraj belu sa ekipom iz kvarta iskreno provodis vise vremena za racunalom nego ja... iako sam takoder poslom vezan za racunalo znaci 7 - 8h na poslu ostatak doma.... ali ti si od jutra do mraka na kompu to ti nevalja po zdravlje. takoder bi trebao malo razmislit prije nego sta pises i priznat ovaj puta poraz kao sta sam i ja igy-u
EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 4 x 1gb DDR3 |Zotac GTX 295 | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2009 13:28 (toxic).
16 godina
offline
RE: Asus 295 GTX
toxic kaže...
Core2Duo2 kaže...

Što niže rezolucije, to se više vidi razlika između brzine brocesora...

Moj stav je da q6600 ni na 3.5 ne može potpuno nahranit gtx295.

 Potpis u potpunosti evo ja sam testiro proc na 2.4ghz , razlike su ogromne cak do 30% u fpsima u igrama... pogotovo farcry 2, pogledajte test moj sa 3.8ghz i od kolega na 2.4ghz di on dobiva min fps 10 a ja 53 i sada neko kaze da nema veze na kojoj je frkvenciji proc, ma lol hbte necu opce komentirat vise za tim likovima...

@igy je imao pravo u svemu sta je reko samo sta ja nisam smio sam sebe poklapat i moro sam ostat iza svojih rjeci znat ce on o cemu se radi... i u igrama se vidi razlika..


takoder mi taj isti lik tvrdi da je isto igrat multiplayer sa 60 fpsa i 250fpsa ma svaka mu cast nema sta... odi igraj belu sa ekipom iz kvarta iskreno provodis vise vremena za racunalom nego ja... iako sam takoder poslom vezan za racunalo znaci 7 - 8h na poslu ostatak doma.... ali ti si od jutra do mraka na kompu to ti nevalja po zdravlje. takoder bi trebao malo razmislit prije nego sta pises i priznat ovaj puta poraz kao sta sam i ja igy-u
 nije to poraz toxic... ja sam isao logikom prema mojem iskustvu... nije stvar u tome... i ja sam znao neke stvari naucit na forumu... a u koliko se ja stvari jos ne kontam...
AMD Athlon X2 7750+ @3.1Ghz / ASUS M3N78-EM / Kingmax 3 Gb RAM 800 Mhz / Zotac GF8800 GT AMP 512 mb / Seagate-Maxtor 320 Gb / Fortron Blue Storm II 500W
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX
toxic kaže...

 
takoder mi taj isti lik tvrdi da je isto igrat multiplayer sa 60 fpsa i 250fpsa ma svaka mu cast nema sta...
Da, isto je, jer tvoj monitor ionako može "samo" prikazati 60 ili 75 sličica u sekundi od kojih ti pak vidiš 25-30 sličica.
A to što u CoD-u možeš višlje skakati ili brže se kretati zbog većeg FPS-a je sasvim druga stvar.
Ionako je po defaultu blokada na 133 FPS-a upravo zbog toga i da si čru, tu bi blokadu i ostavio.
15 godina
online
RE: Asus 295 GTX
kompotko kaže...
toxic kaže...

 
takoder mi taj isti lik tvrdi da je isto igrat multiplayer sa 60 fpsa i 250fpsa ma svaka mu cast nema sta...
Da, isto je, jer tvoj monitor ionako može "samo" prikazati 60 ili 75 sličica u sekundi od kojih ti pak vidiš 25-30 sličica.
A to što u CoD-u možeš višlje skakati ili brže se kretati zbog većeg FPS-a je sasvim druga stvar.
Ionako je po defaultu blokada na 133 FPS-a upravo zbog toga i da si čru, tu bi blokadu i ostavio.
 nije nego je po defaultu blokada na 91fps, sta nije dovoljno za mp igraca.. sry al necu se sa tobom raspravljat koji sigurno nisi mp gamer...

ovo sta vi govorite o fspu je sasvim nesto deseto od ovoga, tako da 60 fpsa i 250 fpsa nikada nece biti isto u mp igrama, 250fpsa nosi dosta toga mp igracu i ne temelji se na teoriji nego na praksi...

no kako bi pobio nexemove tvrdnje evo mu nesto sa cime ce si moci razbijat glavu



coj proc default coj proc default
coj proc na 3.8ghz coj proc na 3.8ghz
farcry 2 na 3.8ghz farcry 2 na 3.8ghz
farcry2 na 3.8ghz ss2 farcry2 na 3.8ghz ss2
farcry 2 na proc default farcry 2 na proc default
farcry proc def ss1 farcry proc def ss1
EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 4 x 1gb DDR3 |Zotac GTX 295 | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice