Asus 295 GTX

poruka: 114
|
čitano: 18.381
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX

Napisao sam cijeli zid teksta ovdje, ali odustao sam pa ću biti kratak:

 

- On ima 10FPS, a ti 53 s istom mašinom i grafičkom uz razliku 2.4 i 3.82 GHz?? LOL

 

Nadalje, sasvim je svejedno koliko ti FPS-a imaš jer ćeš na 250FPS-a imat samo raspadanje slike, tzv. tearing. Ako imaš LCD limit ti je 59,60 ili 75 FPS-a. Ljudsko oko razliku kuži od 60 do nekih 120-140 FPS-a, ovisno o oku i ta razlika je sve manje primjetna kako se penješ.

 

Zanimalo me o čemu ti pričaš, iako sam imao okvirnu ideju i našao sam slijedeći tekst koji trebaš pročitati: tekst.

Nadam se da ti je engleski jezik dobar pa ćeš u cijelosti moći pročitati linkani tekst i objašnjenje cijelog slučaja koje, naravno, potvrđuje što sam ja govorio.

 

Vidim ove slike koje si postao. Far Cry 2 me ne zanima jer osim što slike ne vidim dobro i cijele, FC2 je nestabilan malo, ali prosječni framerate za Call of Juarez je različit za 11% što je potvrda mojoj tvrdnji o upravo toliko. Upamti pritom da je tvoj FSB sa 266 skočio na 425 što je skoro pa duplo više.

To je rezolucija 1680. Na rezoluciji 1920 razlika od 11% je puno manja. Odabereš li igru koja je bolja po tom pitanju testiranja grafičke i utjecaja CPU-a (Crysis) razlika je i manja od toga.

 

Ne vidim u čemu se mi onda ne slažemo?

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2009 14:24 (naxeem).
15 godina
offline
RE: Asus 295 GTX
naxeem kaže...

Napisao sam cijeli zid teksta ovdje, ali odustao sam pa ću biti kratak:

 

- On ima 10FPS, a ti 53 s istom mašinom i grafičkom uz razliku 2.4 i 3.82 GHz?? LOL

 

Nadalje, sasvim je svejedno koliko ti FPS-a imaš jer ćeš na 250FPS-a imat samo raspadanje slike, tzv. tearing. Ako imaš LCD limit ti je 59,60 ili 75 FPS-a. Ljudsko oko razliku kuži od 60 do nekih 120-140 FPS-a, ovisno o oku i ta razlika je sve manje primjetna kako se penješ.

 

Zanimalo me o čemu ti pričaš, iako sam imao okvirnu ideju i našao sam slijedeći tekst koji trebaš pročitati: tekst.

Nadam se da ti je engleski jezik dobar pa ćeš u cijelosti moći pročitati linkani tekst i objašnjenje cijelog slučaja koje, naravno, potvrđuje što sam ja govorio.

 ajde da prije rijesimo misteriju mog proca na 2.4 i na 3.8 pa cemo ovo i to cu ti razjasnit...

evo ti jos jedna slicica di se vidi kolko znaci ovoj grafi poviseni takt izvoli u prijasnjom postu vidis ostale testove i to moje na 2.4 i 3.8ghz izvoli pa gledaj ti si meni reko da na 1680 x 1050 sa aa necu vidjet razliku po varas se sve je i svaka igra i svaki test testiran na max i koja je sada tvoja rijec?

evo ti woc


proc na def proc na def
woc proc na 3.8ghz woc proc na 3.8ghz
EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 4 x 1gb DDR3 |Zotac GTX 295 | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
15 godina
offline
RE: Asus 295 GTX
naxeem kaže...

Napisao sam cijeli zid teksta ovdje, ali odustao sam pa ću biti kratak:

 

- On ima 10FPS, a ti 53 s istom mašinom i grafičkom uz razliku 2.4 i 3.82 GHz?? LOL

 

Nadalje, sasvim je svejedno koliko ti FPS-a imaš jer ćeš na 250FPS-a imat samo raspadanje slike, tzv. tearing. Ako imaš LCD limit ti je 59,60 ili 75 FPS-a. Ljudsko oko razliku kuži od 60 do nekih 120-140 FPS-a, ovisno o oku i ta razlika je sve manje primjetna kako se penješ.

 

Zanimalo me o čemu ti pričaš, iako sam imao okvirnu ideju i našao sam slijedeći tekst koji trebaš pročitati: tekst.

Nadam se da ti je engleski jezik dobar pa ćeš u cijelosti moći pročitati linkani tekst i objašnjenje cijelog slučaja koje, naravno, potvrđuje što sam ja govorio.

 

Vidim ove slike koje si postao. Far Cry 2 me ne zanima, ali prosječni framerate za Call of Juarez je različit za 11% što je potvrda mojoj tvrdnji o upravo toliko. Upamti pritom da je tvoj FSB sa 266 skočio na 425 što je skoro pa duplo više.

smijesan decko nema sta ,najvjerojatniji si stariji kojih par godina a mozda i nisi no sve u svemu ja znam sta si ti prico i vidi se sta si prico i pokusavo meni dokazat no nisi uspio.. cak te je dr nasty za to pitao. govorio si da necu na max rezi i sa max ukljucenim opcijama opce osjetit razliku oces da te citiram????????????

 

evo ti citat tvoj :

 

Jasno ti je da tvoj Q6600 jednake rezultate s tvojom grafom daje na 2.4 (stock) i 3.8? Ili se s tim igraš na 1024x768?!

onda sam ja ovo odgovorio:

 ja se ne igram na toj rezi nego na 1680 x 1050.. maje rezolucije me ne zanimaju

onda si ti ovo odgovorio:

Upravo zato ti je svejedno na čemu se vrti tvoj procesor.

 

Prvi link - drugi link

 

 

a ovo ti ja sada kazem:  to sve ovo moje sta sam poslo tu tvoju tvrdnju baca u hebenu vodu


te smo tu zavrsili raspravu o frkvenciji proca, vidoo sam kada te je dr nasty pitao za to da pokusavas ublaziti ovo sta si reko pa da i sam dobivaš 5% framrate veci jer znas da si se zahebno no nije to 5% nego je duplo vise u farcry 2   cak 30% sta se jasno vidi




edit: idem sada slagat auto no reci cu ti jos ovo, kako ti mislis da se kloka proc nego dizanjem fsb-a? oces da kupim core 2 extreme di cu samo povecavat mnozitelj? nije mi uopce problem no onda ocekujem od tebe povrat novca ako cu opet biti u pravu no ja znam da jesam . happy day ja odem slozit auto pa nesto pojest i tako dalje a ti si razbijaj glavicu kako sad ovo kako ono, i pronalazi na netu price koje pricaju ,to ti radis ne ja svaki puta kada nesto pokusavas dokazat bacas link sa neke strancie ono wtf? pa daj nam iz svojih slicica to dokazi sta pokusavas...
EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 4 x 1gb DDR3 |Zotac GTX 295 | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2009 14:39 (toxic).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX

OK, ono "jednake" rezultate izvlačiš iz konteksta, dečko, ali kao što vidiš u svim mojim postovima i onom postu koji sam citirao, postoji razlika o kojoj govorim. Naveo sam ti nekoliko puta o kojem postotku se radi.

Ne zanima me Far Cry 2 jer je igra vrlo CPU intensive zbog algoritama za vatru i nekih drugih elemenata. Uzimam isključivo Crysis za referencu i Call of Juarez kao relativno "prave" DirectX10 igre i benchmarke koji su napravljeni da se maksimalno moguće oslanjaju na GPU, a ne na CPU.

Isto tako, spomenuti Lost Planet, napravljen je kao demonstracija DirectX-a 10 i njegov benchmark također oslanja se najviše na GPU.

 

Za razumjeti o čemu govorim ipak moraš malo više znati o tome kako funkcioniraju igre, kako funkcionira 3D grafika i što znači "GPU limited".

Kao što sam već rekao, razlika je kod overclocka FSB-a i overclocka samog procesora (kao npr extreme modeli) i to apsolutno nije ista stvar.

 

Da, ne bacak link "s neke stranice" nego link na renomirane sajtove i realne testove u kontroliranim uvjetima na ciljanom hardveru i softveru. Ja nemam namjeru petljati po svom računalu za dokazivati tu nešto jer sam jako lijen i ne gasi mi se 5 virtualnih mašina i 50 dodatnih alata zbog toga - opet.

 

Već sam testirao utjecaj 2.4 -> 3.6 na GTX280 onog dana kada je kartica izašla i došao do istih zaključaka. Pogledaj ovaj moj test iz ljeta 2008.

 

Citiram sebe u ljeto 2008. godine iz tog linka:

 

Ingame testovi pokazuju međutim činjenicu da čak ni najsnažnija kartica danas u prodaji jednostavno nije dovoljno snažna da Crysis igramo glatko. Bez AA-a u 1920x1200 rezoluciji igra se vuče na granici igrivih 20FPS na konfiguraciji koja je i snažnija od prosječne. Eventualno bi duplo brži CPU dao 5-7% više snage objema karticama, ali overclockom sa 2.4GHz na 3.2GHz razlika je bila najviše zanemarivih 2-4% a uglavnom je bila nemjerljiva (spod 1%).

S obzirom da je Q6600 ili ekvivalentni dual core (3.2GHz npr) na granici cjenovnog besmisla za većinu kupaca, mislim da je razliku nebitno spominjati. QX9770 ili slične čipove od preko $2000 dolara ionako priušte samo rijetki.

 

Dakle, nemoj mi vaditi riječi iz konteksta i hvatati se za "jednake rezultat" jer je to izolirano neprecizan izraz, a pri svojoj tvrdji o ovisnosti CPU-a i GPU stojim već skoro godinu dana kao što je tu vidljivo.

Uz moj test, test koji si ti obavio na Call of Juarez, testovima koje su obavili Guru 3D i Hardcop vidljivo je da sam u pravu...

 

Ne vidim i dalje u čemu ja griješim jer se očito moji i tvoji i testovi drugih slažu. Nemam ti namjeru objašnjavati zašto je Far Cry 2 ili WiC loš test za to. To sam skuži.

 

Odoh ručat. Za mene je rasprava gotova.

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
15 godina
offline
RE: Asus 295 GTX
naxeem kaže...

OK, ono "jednake" rezultate izvlačiš iz konteksta, dečko, ali kao što vidiš u svim mojim postovima i onom postu koji sam citirao, postoji razlika o kojoj govorim. Naveo sam ti nekoliko puta o kojem postotku se radi.

Ne zanima me Far Cry 2 jer je igra vrlo CPU intensive zbog algoritama za vatru i nekih drugih elemenata. Uzimam isključivo Crysis za referencu i Call of Juarez kao relativno "prave" DirectX10 igre i benchmarke koji su napravljeni da se maksimalno moguće oslanjaju na GPU, a ne na CPU.

Isto tako, spomenuti Lost Planet, napravljen je kao demonstracija DirectX-a 10 i njegov benchmark također oslanja se najviše na GPU.

 

Za razumjeti o čemu govorim ipak moraš malo više znati o tome kako funkcioniraju igre, kako funkcionira 3D grafika i što znači "GPU limited".

Kao što sam već rekao, razlika je kod overclocka FSB-a i overclocka samog procesora (kao npr extreme modeli) i to apsolutno nije ista stvar.

 

Da, ne bacak link "s neke stranice" nego link na renomirane sajtove i realne testove u kontroliranim uvjetima na ciljanom hardveru i softveru. Ja nemam namjeru petljati po svom računalu za dokazivati tu nešto jer sam jako lijen i ne gasi mi se 5 virtualnih mašina i 50 dodatnih alata zbog toga - opet.

 

Već sam testirao utjecaj 2.4 -> 3.6 na GTX280 onog dana kada je kartica izašla i došao do istih zaključaka. Pogledaj ovaj moj test iz ljeta 2008.

 

Citiram sebe u ljeto 2008. godine iz tog linka:

 

Ingame testovi pokazuju međutim činjenicu da čak ni najsnažnija kartica danas u prodaji jednostavno nije dovoljno snažna da Crysis igramo glatko. Bez AA-a u 1920x1200 rezoluciji igra se vuče na granici igrivih 20FPS na konfiguraciji koja je i snažnija od prosječne. Eventualno bi duplo brži CPU dao 5-7% više snage objema karticama, ali overclockom sa 2.4GHz na 3.2GHz razlika je bila najviše zanemarivih 2-4% a uglavnom je bila nemjerljiva (spod 1%).

S obzirom da je Q6600 ili ekvivalentni dual core (3.2GHz npr) na granici cjenovnog besmisla za većinu kupaca, mislim da je razliku nebitno spominjati. QX9770 ili slične čipove od preko $2000 dolara ionako priušte samo rijetki.

 

Dakle, nemoj mi vaditi riječi iz konteksta i hvatati se za "jednake rezultat" jer je to izolirano neprecizan izraz, a pri svojoj tvrdji o ovisnosti CPU-a i GPU stojim već skoro godinu dana kao što je tu vidljivo.

Uz moj test, test koji si ti obavio na Call of Juarez, testovima koje su obavili Guru 3D i Hardcop vidljivo je da sam u pravu...

 

Ne vidim i dalje u čemu ja griješim jer se očito moji i tvoji i testovi drugih slažu. Nemam ti namjeru objašnjavati zašto je Far Cry 2 ili WiC loš test za to. To sam skuži.

 

Odoh ručat. Za mene je rasprava gotova.

 Prvo se ovdje varaš, igram na toj rezi na lcd tvu 32" full hd max aa sve do ibera igrivih 30 fpsa ne pada ispod... ako je proc naravno na 3.8ghz istestirano...

Di si ti u pravu tu nigdje nema naznake tvojih 5% nego na 10% i više.. gledaj world of conflict .. jbte led pa ti se pravis lud oces druge testove sta oces da ti prilozim samo reci, razliku u crysisu koja je isto tako od 10% - 15%..

oces jos koju sliku da ti bacim opce mi nije problem.. oces koju simulaciju utrke da ti bench stavim pa nemoj me pravit blesavim

sve u svemu neka t i bude ti si u pravu i uzivaj na 2.4ghz procom sa 280gtx grafom...

i igraj se na 10-15% u nekim igrama i do 30% manjim frame rateom

ja se vise nemam namjere pravdat neka ti bude da si ti u "pravu" ja sam svoje dokazao i sta je najbolje imam cistu savjest.. a ti ljudima tuvi u glavu da oc nije potreban i da visoki takt nije potreban samo se pitam zasto to onda ljudi rade...

evo jos jedno nexeem u pravu si hahah..

pozz ne javljam se vise niti na jedan tvoj komentar koji je ociti spam bez vidnog dokaza
EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 4 x 1gb DDR3 |Zotac GTX 295 | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
16 godina
offline
Asus 295 GTX

Nema smisla za glupim raspravama.Moze tu tvrditi tko sta hoce,cinjenica je ta da je za graficku gtx295 potreban procesor 4 jezgre,sa sto vise cacha,i sto vece frekvencije rada.Svaka glupa izjava da nema razlike izmedju 2.4 i 3.8 Ghz je SMIJESNA,i uopce je nema potrebe komentirati.

Phenom II X4 940 BE 8MB @ 3.6 Ghz | DFI LAN PARTY DK 790FX-M2RS | OCZ XTC DDR 800 2 x 2 GB | Zotac GTX 295 1,792 GB DDR3 | Corsair TX650W | Samsung 226BW 22" | Seagate 320 GB 16 MB cache | Logitech G5,Razer Mantis,Keyboard G15.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX
Romano kaže...

Nema smisla za glupim raspravama.Moze tu tvrditi tko sta hoce,cinjenica je ta da je za graficku gtx295 potreban procesor 4 jezgre,sa sto vise cacha,i sto vece frekvencije rada.Svaka glupa izjava da nema razlike izmedju 2.4 i 3.8 Ghz je SMIJESNA,i uopce je nema potrebe komentirati.

 POTPIS!
Q6600 3,33Ghz Corsair Dominator 4X1gb 1120mhz XFX 8800GTS 512mb
15 godina
protjeran
offline
RE: Asus 295 GTX
Romano kaže...

Nema smisla za glupim raspravama.Moze tu tvrditi tko sta hoce,cinjenica je ta da je za graficku gtx295 potreban procesor 4 jezgre,sa sto vise cacha,i sto vece frekvencije rada.Svaka glupa izjava da nema razlike izmedju 2.4 i 3.8 Ghz je SMIJESNA,i uopce je nema potrebe komentirati.

 ima razlike ali nije toliko velika, pri vecim rezama sve su slicniji, sto se vidi i u testu 3dguru-a
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign marka2308@hotmail.com - MSN
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2009 16:33 (epic).
15 godina
protjeran
offline
RE: Asus 295 GTX
LUXX kaže...
Obrisao sam ti post jer nema veze sa temom i samo pališ vatru gdje je netreba biti.
Kolko vidim pametan si previše i opet pališ.
Zasad je sjeo jedan žuti za to.
Imam ja toga još.
Ne sviđa ti se ova tema?Netko ti smeta ovdje?
Ne sudjeluj u temi i odi gledat crtice.
Pametnije nego izazivat.
Nema potrebe za lockanjem ovog threada a i kolko vidim svi su popili kavicu osim tebe koji si izgleda ubacio exstasy pa sad flamaš ko mutav.
Ostavi se gluposti i pusti temu da živi
 Onda bi trebao izbrisatu 80% postova jer jednostavno nema veze s temom, i da palim vatru da ti mozes da pijes vruco kavu, pazi mozda je prevruca,
znam da jesam, i palit cu svaki put ako bude potrebno,
znam dobio sam poruku, sta sam ja kriv sta mogu jako ispucati loptu,
je li to pretnja,
bas mi se svida temo dok nisi poceo brisati moj post, ne
mislim da ti ne mozes da mi naredis sta cu da radim sta cu da gledam, ja sam odavno prerastao crtice a ti
fali ti suti,
ako nema potreba lock zasto je bila prijasnja tema lock ( zar se moze raditi kako vjetar puhne, e sada puse bura), ne pijem kavu pa nisam mogao ubaciti ecstasy, jer je to vrijeđanje,
nikada nisam ni uzeo glupost, koliko ja znam samo moderator moze da ubije temo sa lock kako i temu od toxica,
istina je ukrutna,
pozz svima,
e da ne bude off topic meni se najvise svida GeForce
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
16 godina
neaktivan
offline
Asus 295 GTX

Vidim da te se drugacije nemože smirit pa cemo ovako.

Crveni si dobio za nagradu(i to s kratkom rokom budi sretan)

Igrat moderatora rađe se nemoj.

Ako moderator u ovom forumu(ja) kaže da temu netreba lockat onda je to tako i netreba  forsirat flamat ili slicno

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Asus 295 GTX

Evo na Intel I7 920 sam dobio ovaj score ....još nisam u Vantage testirao

 

 

Core 2 Quad Q9300, Asus P5KC, 3GB DDR3, Asus NVIDIA 295 GTX, 2*1 TB HDD WD, Samsung T220, Antec Skeleton Case + Asus 550W Power Supply
15 godina
odjavljen
offline
RE: Asus 295 GTX
epic kaže...
Romano kaže...

Nema smisla za glupim raspravama.Moze tu tvrditi tko sta hoce,cinjenica je ta da je za graficku gtx295 potreban procesor 4 jezgre,sa sto vise cacha,i sto vece frekvencije rada.Svaka glupa izjava da nema razlike izmedju 2.4 i 3.8 Ghz je SMIJESNA,i uopce je nema potrebe komentirati.

 ima razlike ali nije toliko velika, pri vecim rezama sve su slicniji, sto se vidi i u testu 3dguru-a
 
Normalno, kada se samo igrate, pa GPU postaje usko grlo :).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX
Koliko vidim taj procesor je klokan pa zato i jesi dobi visi skor u 3dmarku06. Probaj taj svoj q9300 klokat na 3,5 ghz pa ces da vidis kako skor raste...
Striker II formula,Intel quad 9550,FreezerXtreme,4gb kingston hyperX,9800gx2,coolermaster cosmosS.chieftec 750w.
15 godina
neaktivan
offline
Asus 295 GTX
Povecavanem takta procesora povecavas i takt fsb-a,i samim time ti je sire grlo za grafu...
Striker II formula,Intel quad 9550,FreezerXtreme,4gb kingston hyperX,9800gx2,coolermaster cosmosS.chieftec 750w.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Asus 295 GTX
AVPR kaže...
Povecavanem takta procesora povecavas i takt fsb-a,i samim time ti je sire grlo za grafu...
 

Ovaj i7 920 je čudo od procesora kako se lijepo može laganini clockati ...plus docekalo me lijepo iznenadjenje....Na asus ploču P6T se može ugraditi sck 775 cooler.....o jea.....tako sam ja stavio svoj V60 model radi sve bez beda...bas sam jucer testirao toplinu cpu pri najvecim opterecenjem kad je clockan ne prelazi 70C... :)
Core 2 Quad Q9300, Asus P5KC, 3GB DDR3, Asus NVIDIA 295 GTX, 2*1 TB HDD WD, Samsung T220, Antec Skeleton Case + Asus 550W Power Supply
15 godina
offline
RE: Asus 295 GTX
Horned Reaer kaže...
AVPR kaže...
Povecavanem takta procesora povecavas i takt fsb-a,i samim time ti je sire grlo za grafu...
 

Ovaj i7 920 je čudo od procesora kako se lijepo može laganini clockati ...plus docekalo me lijepo iznenadjenje....Na asus ploču P6T se može ugraditi sck 775 cooler.....o jea.....tako sam ja stavio svoj V60 model radi sve bez beda...bas sam jucer testirao toplinu cpu pri najvecim opterecenjem kad je clockan ne prelazi 70C... :)
 i to sve tebi vuce napajanje iz potpisa? btw . lijepo si sve slozio
EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 4 x 1gb DDR3 |Zotac GTX 295 | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
15 godina
offline
RE: Asus 295 GTX
toxic kaže...
Horned Reaer kaže...
AVPR kaže...
Povecavanem takta procesora povecavas i takt fsb-a,i samim time ti je sire grlo za grafu...
 

Ovaj i7 920 je čudo od procesora kako se lijepo može laganini clockati ...plus docekalo me lijepo iznenadjenje....Na asus ploču P6T se može ugraditi sck 775 cooler.....o jea.....tako sam ja stavio svoj V60 model radi sve bez beda...bas sam jucer testirao toplinu cpu pri najvecim opterecenjem kad je clockan ne prelazi 70C... :)
 i to sve tebi vuce napajanje iz potpisa? btw . lijepo si sve slozio
 Napajanje sve to vrti bez problema iako sam mislio da ću ga morati mjenjati ipak evo čuda vrti sve ...hvala....Danas ću staviti vistu pa ćemo vidjeti kako se vrti 3d Mark Vantage pa budem stavio screenshot.


Intel Core i7 920 @3.3 GHZ, Asus P6T, 3GB DDR3 1333, Asus NVIDIA 295 GTX, 2*1 TB HDD WD, Samsung T220, Antec Skeleton Case + Asus 550W Power Supply [img]http://img301.imageshack.us/img301/8008/horned.jpg[/img]
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2009 11:07 (Horned Reaer).
15 godina
offline
RE: Asus 295 GTX

Evo i finalni score sa 3d Mark Vantage i to je toliko od mene za ovu temu :)

#d Mark Vantage na Performance detaljima #d Mark Vantage na Performance detaljima
Intel Core i7 920 @3.3 GHZ, Asus P6T, 3GB DDR3 1333, Asus NVIDIA 295 GTX, 2*1 TB HDD WD, Samsung T220, Antec Skeleton Case + Asus 550W Power Supply [img]http://img301.imageshack.us/img301/8008/horned.jpg[/img]
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX
toxic kaže...
 i to sve tebi vuce napajanje iz potpisa? btw . lijepo si sve slozio
 Pa ima 750W napajanje, što će mu jače? - Ja na 750W Silverstonu guram quad, 4 modula RAM-a, dual GTX280 i 6 diskova...
LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
15 godina
offline
RE: Asus 295 GTX
naxeem kaže...
toxic kaže...
 i to sve tebi vuce napajanje iz potpisa? btw . lijepo si sve slozio
 Pa ima 750W napajanje, što će mu jače? - Ja na 750W Silverstonu guram quad, 4 modula RAM-a, dual GTX280 i 6 diskova...
  Nema 750W napajanje nego 550W, pogledaj mu u potpis.
Intel Q6600 @ 3,0 + BigTyphoon 120 Asus P5K-E/WIFI-AP 2GB 800 MHz Kingston Asus EN9600GT WD 320GB Antec Sonata III 500
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX

Ahaaaa... pa čuj... realno je 500W dosta ako je kvalitetno.

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX
naxeem kaže...
 Pa ima 750W napajanje, što će mu jače? - Ja na 750W Silverstonu guram quad, 4 modula RAM-a, dual GTX280 i 6 diskova...
 4 modula rama, 6 diskova i NEklokani kvad su stvarno veliki potrošaci. :D


E6700 @Big Typhoon, Asrock 680i SLI, 8800GTX SLI, Silverstone Strider, Raidmax Scorpio, 3x Barracuda, MX3200 + MX revolution + MX518.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus 295 GTX

Pa nisu. Diskovi su po 10W max (ne znam koliko traže velociraptori?), quad troši nekih 100W? ... grafičke troše možda ukupno 400W?... i ostalo skupi se možda 500W-600W na maksimumu.

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
15 godina
offline
Asus 295 GTX

hehe gledam svoj post iz 2009 kakva nostalgija ya testom 3dmark hardveraja i asus gtx295 x2 jaooo...cryis u full hd preko 30 fpsa...čudooo :)

Intel 80286
Moj PC  
5 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice