AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.615.712
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
dery kaže...

po opisu ovi driveri su poštelani uglavnom za multi gpu a za ostale ništa nova, za gcn 1.0 apsolutno ništa tako da ostajem na 13.12 driveru

da li netko zna da li su riješili problem buđenja iz sleep-a

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zura kaže...
dery kaže...

po opisu ovi driveri su poštelani uglavnom za multi gpu a za ostale ništa nova, za gcn 1.0 apsolutno ništa tako da ostajem na 13.12 driveru

da li netko zna da li su riješili problem buđenja iz sleep-a

Koliko san vidija nisu

nicky.sl
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Od 14.1 do 14.4. nisu apsolutno ništa napravili i popravili u mom slučaju. Bezveze i izdaju drivere.

14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
A sto bi trebali popraviti?? Ne znam ocito nije do drivera jer kod mene sve radi kako spada od kad imam r9 seriju cca 4 mj.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Skinuo sam zadnje cim su dosli i za sad niti jedan problem sve radi odlicno.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Od 14.1 do 14.4. nisu apsolutno ništa napravili i popravili u mom slučaju. Bezveze i izdaju drivere.

Meni radi odlicno do sad nikakvih problema od 13.12 do sad 14.4

Intel Core™ i7
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Evo prve primjecene razlike od prethodnih drivera,MGS Rising mi je imao stuttering iako imam lock 60 fps a sa ovim novima sve ultrafluidno.Hvala amd :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
zagy15061984 kaže...
A sto bi trebali popraviti?? Ne znam ocito nije do drivera jer kod mene sve radi kako spada od kad imam r9 seriju cca 4 mj.

Mantle, recimo. Otkad je izašao ne radi mi kako treba, a sa svakim driverom poprave takve sitnice da bi mogli i sačekat sa driverima dok ne naprave nešto vrijedno spomena, kao recimo fix za Mantle za HD7xxx seriju kartica. Što se tiče ovako, nisam imao problema, samo nisam ni nikakvih poboljšanja dobio.

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Definitivno zadnji driveri donose poboljsanja,sad sam odvrtio Star Swarm bench i rezultat je 74 fps a toliko nisam nikad prije imao.........

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

A kakve koristi od Star Swarma kad nije ništ drugo osim benchmarka? Meni je u svim igrama sve isto.

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Sad sam odvrtio tomb raider bench na ultimate i sa tressfx rezultat je 83 fps takodjer vise nego na prijasnjim mjerenjima!Preodlicno

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

dobro vama sa 290kama i to je to

nama kome zapravo trebaju poboljsanja neka ...kita

Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Da i likovi koji kazu da im dobro radi Mantle,pogledam moj PC ono i7 i 290 ili tako nesto.Ma daj da ti dobro radi.

Njegova uloga je upravo tamo gdje su slabiji procesori,a tamo još uvijek ne radi kako treba.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
8 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
NFSPredator0010 kaže...

Da i likovi koji kazu da im dobro radi Mantle,pogledam moj PC ono i7 i 290 ili tako nesto.Ma daj da ti dobro radi.

Njegova uloga je upravo tamo gdje su slabiji procesori,a tamo još uvijek ne radi kako treba.

ovo sto ti velis ja mogu reci suprotno od tvog komentara, evo kolegi 191x7 radi odlicno s mantleom i jos poprilicnom broju forumasa koji su mi se javili! evo i par "SS" njegovog  rada o mantleu vs direct3d(nadam se da se nebu ljutio:)!

phenom IIx4/945@3ghz+7770

thief/bf4 thief/bf4
directx directx
mantle mantle
kao sto se vidi na low detljima mantle rastura directx i masivno dize fps i na slabim konfama! spominjanje cijene necijeg hw je smjesna u ovom slucaju!

LP{#}

 

 

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 12:42 (Stjepanj).
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Zapravo u Thiefu i Star Swarm nemam bottleneck, a kamo li da imam teški. Teški bottleneck imam u BF4 i tu Mantle ne pomaže jer radi gore nego nikako.

Twitter: @191x7
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
191x7 kaže...

Zapravo u Thiefu i Star Swarm nemam bottleneck, a kamo li da imam teški. Teški bottleneck imam u BF4 i tu Mantle ne pomaže jer radi gore nego nikako.

evo ispravio sam se da svi kuze, ocigledan pomak u fps-ima s mantleom, naravno da nemres ocekivati znacajan skok na high/ultra detaljima, niti je to moguce s jeftinim hw kako god okrenes! no na low i medium detaljima je znacajan skok ocigledno! sigurno ce s vremenom to biti jos bolje!lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 12:47 (Stjepanj).
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Stjepanj kaže...
NFSPredator0010 kaže...

Da i likovi koji kazu da im dobro radi Mantle,pogledam moj PC ono i7 i 290 ili tako nesto.Ma daj da ti dobro radi.

Njegova uloga je upravo tamo gdje su slabiji procesori,a tamo još uvijek ne radi kako treba.

ovo sto ti velis ja mogu reci suprotno od tvog komentara, evo kolegi 191x7 radi odlicno s mantleom i jos poprilicnom broju forumasa koji su mi se javili! evo i par "SS" njegovog  rada o mantleu vs direct3d(nadam se da se nebu ljutio:)!

phenom IIx4/945@3ghz+7770

kao sto se vidi na low detljima mantle rastura directx i masivno dize fps i na slabim konfama! spominjanje cijene necijeg hw je smjesna u ovom slucaju!

LP{#}

 

 

Ma dize on FPS i meni,nema govora o tome, ali se pojavljuju CPU spikeovi.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

jedno je fps drugo su spikovi koji nas muce svihu na GCN 1.0

fps boost je ogroman i u mom slucaju ali dzaba kad trzne pa hoces pobacat sve 

Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Meni je Mantle ko krava koja da 15 litara mlijeka pa onda kantu sruši nogom.

Twitter: @191x7
Moj PC  
26 0 hvala 6
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
191x7 kaže...

Meni je Mantle ko krava koja da 15 litara mlijeka pa onda kantu sruši nogom.

Ma legenda si kakve nema, potpuno se slazem s tobom.

nicky.sl
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

final 14.4 amd driver izašao iz bete danas http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows+7+-+64

[url=http://valid.canardpc.com/hwx19k][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/hwx19k.png[/img][/url]
Moj PC  
7 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

po čemu se razlikuje od bete?

16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
buljo781 kaže...

po čemu se razlikuje od bete?

Manji je za oko 20 MB. Dakle drugačiji je.

Twitter: @191x7
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ha, gud van. Kolko im piše u release notes, copy paste od bete.

12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

probao te "nove" drivere

naravno spikovi su tu kao i kod bete

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
mersimh kaže...

probao te "nove" drivere

naravno spikovi su tu kao i kod bete

Naravno, zar si sumnjao?

Twitter: @191x7
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Novi driveri užas za BF4, fps pada na 35, GPU usage katastrofa, ništa ne pomaže. Dilit.

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Nevjerovatno je da vam je vecini benchmark jedna od najnedovrsenijih igara ikad izdanih koja neradi niti na nvidiji kako treba....niti na xone....niti na ps4.....pratite uzorak?Driveri NEMOGU dovrsit i popravit taj uzas od igre....
Ja imam 14.4 betu i mogu rec da radi savrseno od Diabla 3,preko Crysisa 3,do Dark Soulsa 2....GRID 2.....Hitman.....itd itd to sam sve odvrtio da vidim kakva ne situacija.....ali BF4 nisam niti necu.
Moj PC  
3 5 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ja o 14.4 WHQL pričam, 14.4 beta mi rade kako treba. Kako i zašto WHQL kenjaju, nemam pojma. Bez obzira u kakvom je stanju BF4, samo mi treba da mi se JOŠ GORE vrti zbog drivera.

16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

driveri su pefektni najbolji do sada  ! {#}{#}

Megatama care {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 12:14 (4mal).
Moj PC  
3 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice