PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.804.597
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bergo kaže...

Ekipa trebao bih pomoc. Prodajem PS4 od 500GB, 2 igre (Destiny i The Last of Us Remastered) + dodatne 3 god. jamstva. Koliko bih mogao traziti za to?

Ako su igre Box verzije vjerujem da bi mogao dobiti oko 200kn po igri. Konzola oko 2700kn.

Sve zavisi koliko ti je hitno za novce i koliko imas srece.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bacelj kaže...

Ekipa, trebam pomoc! Posto sam se odselio u Irsku, napravio sam novi PSN acc. sve stare savegamove sam prebacio na USB kroz Application Saved Data Management -> Saved Data in System Storage -> Copy to USB Storage Device. Tada sam napravio novi acc i pokusao ih prebaciti sa sticka nazad na konzolu, odem na Saved Data on USB Storage Device -> Copy to System Storage, ali mi javi "There is no saved data." Isti stick kad spojim na PC, ocitava mi fileove. prije svega navedenoga sam formatirao stick u FAT32.

 Itko? Nitko?

HAKOSUKA
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bacelj kaže...
Bacelj kaže...

Ekipa, trebam pomoc! Posto sam se odselio u Irsku, napravio sam novi PSN acc. sve stare savegamove sam prebacio na USB kroz Application Saved Data Management -> Saved Data in System Storage -> Copy to USB Storage Device. Tada sam napravio novi acc i pokusao ih prebaciti sa sticka nazad na konzolu, odem na Saved Data on USB Storage Device -> Copy to System Storage, ali mi javi "There is no saved data." Isti stick kad spojim na PC, ocitava mi fileove. prije svega navedenoga sam formatirao stick u FAT32.

 Itko? Nitko?

 Ne možeš prebacivati save game fajlove između različith accounta. 

PSN - DeniZg80
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Box su da. Pa hitno je, ja sam planirao sve za 2900 dati s tim da sam jos dodatno platio tu garanciju...

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Bacelj kaže...
Bacelj kaže...

Ekipa, trebam pomoc! Posto sam se odselio u Irsku, napravio sam novi PSN acc. sve stare savegamove sam prebacio na USB kroz Application Saved Data Management -> Saved Data in System Storage -> Copy to USB Storage Device. Tada sam napravio novi acc i pokusao ih prebaciti sa sticka nazad na konzolu, odem na Saved Data on USB Storage Device -> Copy to System Storage, ali mi javi "There is no saved data." Isti stick kad spojim na PC, ocitava mi fileove. prije svega navedenoga sam formatirao stick u FAT32.

 Itko? Nitko?

 Ne možeš prebacivati save game fajlove između različith accounta. 

 Znaci moramvili prelazit ispocetka ili igrat na starom acc?

HAKOSUKA
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bacelj kaže...
DeniZg kaže...

 Ne možeš prebacivati save game fajlove između različith accounta. 

 Znaci moramvili prelazit ispocetka ili igrat na starom acc?

 Tako je. U suprotnom, ljudi bi stavljali save game-ove na internet, ekipa bi ih preuzimala i završavala igre i svi bi imali sve moguće trofeje.

 

PSN - DeniZg80
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Bacelj kaže...
DeniZg kaže...

 Ne možeš prebacivati save game fajlove između različith accounta. 

 Znaci moramvili prelazit ispocetka ili igrat na starom acc?

 Tako je. U suprotnom, ljudi bi stavljali save game-ove na internet, ekipa bi ih preuzimala i završavala igre i svi bi imali sve moguće trofeje.

 

 Mogli su oni to odraditi da se moze samo na savegame radi samo na onoj konzoli na kojoj je kreiran. A ne da je vezan za racun. ..

HAKOSUKA
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bacelj kaže...
DeniZg kaže...
Bacelj kaže...
DeniZg kaže...

 Ne možeš prebacivati save game fajlove između različith accounta. 

 Znaci moramvili prelazit ispocetka ili igrat na starom acc?

 Tako je. U suprotnom, ljudi bi stavljali save game-ove na internet, ekipa bi ih preuzimala i završavala igre i svi bi imali sve moguće trofeje.

 

 Mogli su oni to odraditi da se moze samo na savegame radi samo na onoj konzoli na kojoj je kreiran. A ne da je vezan za racun. ..

 Onda bi došao netko drugi i pitao, "prodao sam konzolu i kupio novu, ne rade mi save-game fajlovi na istom accountu". 

Ili što ako ti se konzola pokvari i dobiješ novu na reklamaciji? Bye bye save gameovi?

 

Ovo što tebe muči nije se moglo niti na konzolama prošle generacije (PS3 i Xbox360).

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2015 14:41 (DeniZg).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bacelj kaže...

 Znaci moramvili prelazit ispocetka ili igrat na starom acc?

A zasto bi se uopce rijesio starog Accounta?

I dalje igraj na starom Accountu.

Kreiraj novi Irski (ili koji vec zelis) i na njemu kupuj igre (ako je to bila svrha kreiranja novog accounta).

 

Bergo kaže...

Box su da. Pa hitno je, ja sam planirao sve za 2900 dati s tim da sam jos dodatno platio tu garanciju...

A probaj staviti 2900kn, pa ces vidjeti.

Oglasis i igre svaku po dvijesto, pa smanjis PS4 na 2500kn, ako prije prodas igre.

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2015 15:26 (Chaky).
13 godina
offline
PlayStation 4

https://www.sancta-domenica.hr/thrustmaster-volan-t100-ffb-ps3-pc.aspx

 Jel netko zna dali je ovaj volan kompatibilan sa PS4?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
EraserHead kaže...

 

 

 

 Ove linkove sam i ja sam nasao,zanima me u praksi kako radi jer sam taj konverter probao na xbox 360 i slika preko konvertera je ocajna,negledjiva linije i slicno,zato sam pitao da mi netko tko je mozda spajao VGA monitor sa PS4 da znam da radi.

16 godina
offline
PlayStation 4

Ja imam spojeno s HDMI na DVI, ali full hd monitor i radi odlicno.

Na VGA mi je spojen PC.

Sta nema tvoj monitor DVI?

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2015 20:09 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Imam inace HDMI na VGA i cinc za zvuk ako tko treba kabel :).

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2015 20:11 (BMK).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Ovo ce biti epic

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Koja je konzola bila hardverski jača kad je izašla s obzirom na tada mogući hardware.ps3 ili ps4?

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Mislim da PS3, samo nazalost nisu bas znali na pocetku iskoristiti 6core Cell (ako se ne varam).

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Ja imam spojeno s HDMI na DVI, ali full hd monitor i radi odlicno.

Na VGA mi je spojen PC.

Sta nema tvoj monitor DVI?

 Ma nema nazalost,samo VGA.

DVI ide super na HDMI zato sto neke vrste DVI mogu biti analogne i digitalne pa na DVI moze i VGA ( analogan ) i HDMI ( digitalan ).
Problem je sto je VGA analogan,a HDMI cisto digitalan i jednostavne ne ide,gledao sam pravi konverteri kostaju po 250-400 kn i zahtijevaju jos napajanje.


Ma staviti cu najbolje prodavati monitor,a uzeti si neki HD TV od 22" i dobro,iz Playstation Hrvatska kazu da se ne moze isto :/

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Koja je konzola bila hardverski jača kad je izašla s obzirom na tada mogući hardware.ps3 ili ps4?

 Dobro pitanje.

Ako uzmemo Xbox360 za usporedbu (PS3 je malo kompliciran za usporedbu zbog specifične arhitekture), on je izašao 2005 i imao 3-jezgreni CPU na 3.2 Ghz i GPU baziran na ATI X1800 seriji. Za to vrijeme su na PC-u bili jednojezgreni Pentium 4 procesori (dual core izlazi tek 2007), a ATI X1800 serija je bila high end grafička.

 

Dakle, prošla generacija je bila osjetno jača. Možda je zato i trajala jako dugo (8 godina).

 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Kill Frenzy kaže...

Koja je konzola bila hardverski jača kad je izašla s obzirom na tada mogući hardware.ps3 ili ps4?

 Dobro pitanje.

Ako uzmemo Xbox360 za usporedbu (PS3 je malo kompliciran za usporedbu zbog specifične arhitekture), on je izašao 2005 i imao 3-jezgreni CPU na 3.2 Ghz i GPU baziran na ATI X1800 seriji. Za to vrijeme su na PC-u bili jednojezgreni Pentium 4 procesori (dual core izlazi tek 2007), a ATI X1800 serija je bila high end grafička.

 

Dakle, prošla generacija je bila osjetno jača. Možda je zato i trajala jako dugo (8 godina).

 

 PS4 je u rangu izmedu HD 7850 i HD 7870 sto se tice GPU-a,a R9 270x je npr.rebrandirana HD 7850-7870 i realno to je upper middle klasa grafickih.
A vjerujem da ce izaci neka revizija PS4 sa jacim GPU-om i manjim nm proizvodnim procesom kao npr. XBOX 360 od 90 nm do 45 nm 

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Neka revizija ove generacije će možda izaći, ali nema šanse da će imati jači hardver. To se nikad nije desilo i bio bi presedan.

Vjerojatnije je da će ova generacija trajati nešto kraće npr. do 2019. A i ruku na srce, cijenom je puno povoljnija od prošle.

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
zaki23 kaže...

https://www.sancta-domenica.hr/thrustmaster-volan-t100-ffb-ps3-pc.aspx

 Jel netko zna dali je ovaj volan kompatibilan sa PS4?

 A pise ps3 pc i ja trazim neki volan za pa4 za 1000kn jer project cars je tu 😄

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
EraserHead kaže...

Ovo ce biti epic

 Pre-order napravljen jucer.... ;) platio 5€. Po dolasku igre placam ostalo... ;)

HAKOSUKA
16 godina
offline
PlayStation 4

Da li se i vama događa da kod svakog paljenja PS4 dobivate onu Discover notifikaciju o namještanju power optionsa? Počelo je sa firmwareom 2.50 i ne pojavljuje se jedino ako ga bootam iz rest moda. Ako ga bootam "iz nule", svaki put me tlači s tim.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Moje je mišljenje da su išli na slabiji hardware što se vidi iz priloženog pa s tim i manju cijenu ali će zato konzola trajati kraće jer za 9 godina će ovo biti poprilično slab hw.

A i iz ovako slabo hw-a se izvlači poprilično puno što opet govori koliko su igre za pc ne optimizirane i koliko nam tu muzu pare.

 

 

MSX

ne

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2015 21:37 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...
zaki23 kaže...

https://www.sancta-domenica.hr/thrustmaster-volan-t100-ffb-ps3-pc.aspx

 Jel netko zna dali je ovaj volan kompatibilan sa PS4?

 A pise ps3 pc i ja trazim neki volan za pa4 za 1000kn jer project cars je tu 😄

 A ima thrustmaster t80 al nema FF...a ovaj t100 sam pogledao par videa gdje je spojen na PS4 i testiraju dive club

15 godina
offline
PlayStation 4

Uzeti cu ipak PS4 radi nekih stvari,zanima me samo da li je problem spojiti onda monitor sa DVI i VGA izlazom,uzeo bi DVI -> na HDMI i ja mislim da bi to super radilo ?

 

Netko je spomenio gore da ima tako i radi perfektno bez distorzije slike,flickeringa i slicno ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
doky01akablava kaže...

Uzeti cu ipak PS4 radi nekih stvari,zanima me samo da li je problem spojiti onda monitor sa DVI i VGA izlazom,uzeo bi DVI -> na HDMI i ja mislim da bi to super radilo ?

 

Netko je spomenio gore da ima tako i radi perfektno bez distorzije slike,flickeringa i slicno ?

 Nije problem spojiti, samo hoće li ti dobro raditi to ovisi od: kabla, hdmi-dvi konvertera i monitora. Inače, moje iskustvo je da je PS4 dosta čudljiv oko video signala. 

PSN - DeniZg80
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
doky01akablava kaže...

Uzeti cu ipak PS4 radi nekih stvari,zanima me samo da li je problem spojiti onda monitor sa DVI i VGA izlazom,uzeo bi DVI -> na HDMI i ja mislim da bi to super radilo ?

 

Netko je spomenio gore da ima tako i radi perfektno bez distorzije slike,flickeringa i slicno ?

 Nije problem spojiti, samo hoće li ti dobro raditi to ovisi od: kabla, hdmi-dvi konvertera i monitora. Inače, moje iskustvo je da je PS4 dosta čudljiv oko video signala. 

 

Misliš ulazom?

A drugi je problem kako ćeš spojiti audio? DVI nema audio.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...
doky01akablava kaže...

Uzeti cu ipak PS4 radi nekih stvari,zanima me samo da li je problem spojiti onda monitor sa DVI i VGA izlazom,uzeo bi DVI -> na HDMI i ja mislim da bi to super radilo ?

 

Netko je spomenio gore da ima tako i radi perfektno bez distorzije slike,flickeringa i slicno ?

 Nije problem spojiti, samo hoće li ti dobro raditi to ovisi od: kabla, hdmi-dvi konvertera i monitora. Inače, moje iskustvo je da je PS4 dosta čudljiv oko video signala. 

 

Misliš ulazom?

A drugi je problem kako ćeš spojiti audio? DVI nema audio.

 Zvuk može na sluške na dualshock.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2015 0:08 (DeniZg).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice