PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.803.569
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
blowfish_cro kaže...

Netko je prije koji dan stavio PS4 Dualshock 4 USB Wireless Adaptor ovdje. Mislim da je umjesto umjesto novog gamepada za PC pametnije uzeti taj adapter pa koristiti DS4. Zanima me samo kako imate li kakav info bi li funkcioniralo sa dva DS4 controllera ili u tom slučaju trebam i dva adaptera? 

 XBONE wireless adapter za PC podržava do 4 kontrolera istovremeno. Bilo bi jako čudno da ovaj od PS4 traži poseban adapter za svaki.

 Ja nisam imao dobrih iskustava sa Dualshock 4 + PC.

Stalno imam neka mikro- pucanja veze, a koristim novi Logitech BT adapter sa pol metra udaljenosti.

Po meni je bolje uzeti žičani Xbox360 kontroler ako želiš biti bez brige.

PSN - DeniZg80
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 Ja nisam imao dobrih iskustava sa Dualshock 4 + PC.

Stalno imam neka mikro- pucanja veze, a koristim novi Logitech BT adapter sa pol metra udaljenosti.

Po meni je bolje uzeti žičani Xbox360 kontroler ako želiš biti bez brige.

 

Ovisi kakve uređaje imaš okolo adaptera. Ne smiješ stavit više adaptera jedan kraj drugoga, mora biti ok optička vidljivost (iako nije pravilo uvijek) i sl.

A uvijek možeš i DS4 spojit na žicu. Po meni je bolji i udobniji kontroler od Xbox-ovog.

 

16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

I bežični X360 gamepad radi bez brige+ ne smeta žica+ igraš se na TV-u kad poželiš. Dvije napunjene AA baterije drže jako dugo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Hexfire kaže...
blowfish_cro kaže...

Netko je prije koji dan stavio PS4 Dualshock 4 USB Wireless Adaptor ovdje. Mislim da je umjesto umjesto novog gamepada za PC pametnije uzeti taj adapter pa koristiti DS4. Zanima me samo kako imate li kakav info bi li funkcioniralo sa dva DS4 controllera ili u tom slučaju trebam i dva adaptera? 

 XBONE wireless adapter za PC podržava do 4 kontrolera istovremeno. Bilo bi jako čudno da ovaj od PS4 traži poseban adapter za svaki.

Po meni je bolje uzeti žičani Xbox360 kontroler ako želiš biti bez brige.

 Imam dva x360 controllera i iznimno sam zadovoljan, ali jedan se polako bliži kraju (A tipka zapinje nakon pritiska, što mi je dosta bitno budući da igram većinom sportske igre) pa sam mislio nabaviti nešto novo. DS4 imam već, ali ako neće funkcionirati možda bih onda radije X1. 

A što se tiče DS4 žičnog spajanja i korištenja tih third-party softwarea, to je dovoljno konfigurirati jednom ili ću se morati zajebavati svaki put kad odspojim gamepad?

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

 Ja nisam imao dobrih iskustava sa Dualshock 4 + PC.

Stalno imam neka mikro- pucanja veze, a koristim novi Logitech BT adapter sa pol metra udaljenosti.

Po meni je bolje uzeti žičani Xbox360 kontroler ako želiš biti bez brige.

 

Ovisi kakve uređaje imaš okolo adaptera. Ne smiješ stavit više adaptera jedan kraj drugoga, mora biti ok optička vidljivost (iako nije pravilo uvijek) i sl.

A uvijek možeš i DS4 spojit na žicu. Po meni je bolji i udobniji kontroler od Xbox-ovog.

 

Mislim da je problem u Windows driverima, jer mi se DS4 spaja Bluetoothom na tablet i radi bez greške (za remote play na PS4 i na PC-u).   

 

blowfish_cro kaže...


A što se tiče DS4 žičnog spajanja i korištenja tih third-party softwarea, to je dovoljno konfigurirati jednom ili ću se morati zajebavati svaki put kad odspojim gamepad?

 Moraš svaki put u Windowsima spojit BT i DS4 i onda upaliti DS4Windows aplikaciju. 

PSN - DeniZg80
15 godina
online
Re: PlayStation 4
blowfish_cro kaže...


A što se tiče DS4 žičnog spajanja i korištenja tih third-party softwarea, to je dovoljno konfigurirati jednom ili ću se morati zajebavati svaki put kad odspojim gamepad?

 

Da, moraš pairat svaki put ako koristiš DS4 paralelno i na playki i na PCu, to je logično. 

Ako koristiš samo na PCu onda radi čim upališ DS4.

 

Ako ga misliš koristiti paralelno na oba uređaja onda bolje nemoj, jer je zajebancija to uparivanje, pogotovo nazad na PS4 jer moraš s kablom.

 

 

DeniZg kaže...

Mislim da je problem u Windows driverima, jer mi se DS4 spaja Bluetoothom na tablet i radi bez greške (za remote play na PS4 i na PC-u).   

 

 

Driver je Xboxov i generički za input device. Ne vjerujem da je nešt do drivera, ali ko zna.

Pričao sam nedavno kako mi je WiFi radio smetnje za Ikea LED prekidač, možda tebi nešto drugo radi smetnje u okolici kompa. Danas ima previše bežičnih stvari u svakom domu.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
blowfish_cro kaže...


A što se tiče DS4 žičnog spajanja i korištenja tih third-party softwarea, to je dovoljno konfigurirati jednom ili ću se morati zajebavati svaki put kad odspojim gamepad?

 

Da, moraš pairat svaki put ako koristiš DS4 paralelno i na playki i na PCu, to je logično. 

Ako koristiš samo na PCu onda radi čim upališ DS4.

 

Ako ga misliš koristiti paralelno na oba uređaja onda bolje nemoj, jer je zajebancija to uparivanje, pogotovo nazad na PS4 jer moraš s kablom.

Koristim DS4 s zicom, pa nemam problema s BT uparivanjem. Zica mi nije problem, jer imam klasicni Desktop, a ne "SteamBox" pokraj TV-a.

Ako vec imas DS4, ne vidim potrebu za kupovanjem XBox gamepada za PC.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Koristim DS4 s zicom, pa nemam problema s BT uparivanjem. Zica mi nije problem, jer imam klasicni Desktop, a ne "SteamBox" pokraj TV-a.

Ako vec imas DS4, ne vidim potrebu za kupovanjem XBox gamepada za PC.

 

Žica ima i dodatnu prednost, a to je da se nikad ne isprazni - DS4 zna brzo pocuclati bateriju pogotovo sa vibracijama. 

Igram bežično na desktopu, a po potrebi upiknem kabel koji je samo charger i ne smeta ništa.

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Koristio sam DS4 s BT adapterom i stalno sam imao neke mikro skokove u latenciji. Doslovno bi lik na tren stao i onda trznuo na novu komandu. Nije pomoglo ni gašenje svih uređaja na frekvencijama sličnim BT, tako da je problem u Windowsima. X360 kontroler mi je bio udoban, pa sam na kraju odlučio uzeti Xbox One kontroler i adapter i s tim nisam imao problema sve dok mi nije otišla gljivica na kontroleru.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
PlayStation 4

Igre za 10. mjesec , Resident Evil HD i Transformers Devastation.

 

MadeInCroatia
Moj PC  
5 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Meni su dobre igre.

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
PlayStation 4

RE HD je odlicna igra. Vec ju imam kupljenu. 
Tko nije igro ovo mu je odlicna prilika.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Drugi mjesec zaredom odlične igre, vrhunac nas (nadam se) očekuje u 11-om pred izlazak najmoćnije konzole na tržištu, in the face bitangi i svim hejterima .

PSN ID : Eraserhead_981
Moj PC  
5 1 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Daleko smo mi od hejtera. Hejter mrzi da bi mrzio. Bitanga ima sasvim vazece prigovore uvezi ps4 svidjelo se to vama ili ne. Nijedna platforma nije savrsena.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Prigovori su glupi, ok je kad jednom napise, al lik ne odustaje dok ti ne zabije svoje misljenje u tvoju glavu....
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
online
Re: PlayStation 4
dado16 kaže...
Prigovori su glupi, ok je kad jednom napise, al lik ne odustaje dok ti ne zabije svoje misljenje u tvoju glavu....

 

Super mi je dok raspravljate o meni osobno dok me nema, al ne kužim tu potrebu za time.

Ne sjećam se da sam ja poimence nekoga prozivao u postovima o Playki. Al fanboyi se lako uznemire dok im diraš igračku.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 0:08 (Bitanga).
13 godina
offline
PlayStation 4

Unboxing the PlayStation VR | PS VR

 

Moj PC  
2 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
dado16 kaže...
Prigovori su glupi, ok je kad jednom napise, al lik ne odustaje dok ti ne zabije svoje misljenje u tvoju glavu....

 

Super mi je dok raspravljate o meni osobno dok me nema, al ne kužim tu potrebu za time.

 

Bas si me nasmijao 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
7 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav, imam jedno pitanje sto se tice PS Storeova i kupovanja igrica opcenito. Uzmimo za primjer Fifu 17, cijena u Hrvatskoj u nekom shopu u fizickom obliku je 549 kn, isto tako na PS Storeu cijena joj je 549 kn.. Koja je prednost uzimanja Fife u digitalnom obliku, sto ne bi trebala cijena biti jeftinija s obzirom na igru u fizickom obliku? Na americkom Storeu Fifa 17 je 60 dolara, sto ispadne cca 400kn. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
playertwo kaže...

Pozdrav, imam jedno pitanje sto se tice PS Storeova i kupovanja igrica opcenito. Uzmimo za primjer Fifu 17, cijena u Hrvatskoj u nekom shopu u fizickom obliku je 549 kn, isto tako na PS Storeu cijena joj je 549 kn.. Koja je prednost uzimanja Fife u digitalnom obliku, sto ne bi trebala cijena biti jeftinija s obzirom na igru u fizickom obliku? Na americkom Storeu Fifa 17 je 60 dolara, sto ispadne cca 400kn. 

 Digitalne igre možeš šerati s frendom i igrati istovremeno, pa možete dijeliti trošak. A šeranje smo već objasnili 700 puta ovdje.

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shvati da dosta toga na ovom svijetu nema veze sa zdravim razumom, a znaj da veliki postotak nema zdrav razum ili imaju novaca na lopate. Pa sad ti zakljuci dali ti je bolje uzest fizicku igru i kad je prjedes vratis 80% posto ulozenog ili kupis digitalno pa jedino mos prodavat acaunt sta je glupost. Prednost digitalnog da isti tren kupis cim izade igra i za par sati je igras a da nemoras izlaziti od kuce. Osobno ja kupujem digitalne igre samo kad su na nekom boljem snizenju i dlc-ove.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
nike098 kaže...
Shvati da dosta toga na ovom svijetu nema veze sa zdravim razumom, a znaj da veliki postotak nema zdrav razum ili imaju novaca na lopate. Pa sad ti zakljuci dali ti je bolje uzest fizicku igru i kad je prjedes vratis 80% posto ulozenog ili kupis digitalno pa jedino mos prodavat acaunt sta je glupost. Prednost digitalnog da isti tren kupis cim izade igra i za par sati je igras a da nemoras izlaziti od kuce. Osobno ja kupujem digitalne igre samo kad su na nekom boljem snizenju i dlc-ove.

Ja često vratim i 100% uloženog.

A i nekako je ljepše imati fizičku kopiju, meni je gušt pregledati kutiju, izvaditi disk, pregledati ga, ubaciti u konzolu, igrati za nekoliko sekundi.

U nekim kutijama su i karte i sl. (karta od GTA V me je ugodno iznenadila).

 

 

 

15 godina
offline
PlayStation 4

ja nemam nijednu igru u fizickom obliku. da, i ja volim pogledat kutiju i drzat ih na polici i to sve ali jednostavno digitalni oblik mi ima vise prednosti. npr seranje s drugima, kad nosim plejku negdje nemoram nosit nikakve igre jer su sve na njoj. nemoram brinut oce mi se disk ostetit, nemoram kad zelim upalit drugu igru vadit jedan disk van i stavljat drugi itd itd.

eto kao sto ste rekli fizicke imaju i prednost sto ih mozes prodat kad ih predes pa si vratis ulozeno, no ja igre koje kupim ne zelim prodavat(smisla u tome vidim samo u sportskim igrama gdje normalno zelis prodat npr fifu 16 kad izade 17). ne kupujem cesto igre, i ne kupujem sve sto izade, uzmem samo ono sto me bas zanima(oko 3-4 igre godisnje prosjecno) i to onda imam.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
mar123 kaže...

ja nemam nijednu igru u fizickom obliku. da, i ja volim pogledat kutiju i drzat ih na polici i to sve ali jednostavno digitalni oblik mi ima vise prednosti. npr seranje s drugima, kad nosim plejku negdje nemoram nosit nikakve igre jer su sve na njoj. nemoram brinut oce mi se disk ostetit, nemoram kad zelim upalit drugu igru vadit jedan disk van i stavljat drugi itd itd.

eto kao sto ste rekli fizicke imaju i prednost sto ih mozes prodat kad ih predes pa si vratis ulozeno, no ja igre koje kupim ne zelim prodavat(smisla u tome vidim samo u sportskim igrama gdje normalno zelis prodat npr fifu 16 kad izade 17). ne kupujem cesto igre, i ne kupujem sve sto izade, uzmem samo ono sto me bas zanima(oko 3-4 igre godisnje prosjecno) i to onda imam.

A ja igram večinom sve igre koje izađu (osim COD-a) i to bi me koštalo puno previše da ih ne prodajem.

Ti vjerojatno uzimaš naslove koje baš želiš, sviđa ti se igra, ima ono nešto što te privlači.

Ja GTA V imam zauvijek, igra mi je uvijek zabavna, kad netko dođe k meni pa želi igrati na plejci dam da igra GTA V, njega svi vole.

 

11 godina
offline
PlayStation 4

Ako danas prvi put uzmem ps plus pretplatu hocu li moci skinit igre koje su bile u ponudi za rujan, journey i lords of tha fallen?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zna li netko koja je caka sa ps 4 u t-comu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hoces. Do utorka ja mislim da imas fore.
PSN Tokioplastic292
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jeste sigurni da mogu do utorka?
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
pc_fan005 kaže...
Jeste sigurni da mogu do utorka?

 Svakog prvog utorka u misecu stižu nove igre za tekući misec. Tako da ti je ponediljak zadnji dan.

Hasta La Victoria Siempre
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice